Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236151) koncsik válasza erahurka (#236146) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És BP :R kösziiii :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#236152) ProEvoFan válasza saelin (#236141) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Death Stranding után én is bajban voltam.
Resident Evil 2t ajánlom.Nekem segített. :)

(#236153) _drk válasza @rglaaf (#236142) üzenetére


_drk
őstag

Ahhoz miért kell platinázni :F
Anélkül már nem is számít ha beletoltam 100 órát?
És igen! Minden sz@r most! :))

(#236154) F-ECT$ válasza saelin (#236141) üzenetére


F-ECT$
titán

Mindenre rá lehet unni időlegesen, nem vagy vele egyedül.

Dive ever, work never.

(#236155) Bad Pritt válasza erahurka (#236146) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A sztori dlc-ket jatekon belul kell letolteni, nem a kod beirasa utan... agyrem, hogy egyik jatek igy, masik meg ugy kezeli ezeket...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236156) Rage47 válasza saelin (#236141) üzenetére


Rage47
veterán

átérzem :D

(#236157) erahurka válasza Bad Pritt (#236155) üzenetére


erahurka
félisten

Passz, nem tudom hogy működik, még nem aktiváltam a kódokat.

(#236158) S e t h válasza ProEvoFan (#236152) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem még az sem, sőt, igen le kell akciózzák a harmadik részt, hogy elgondolkodjak rajta, de valószínűleg a stílus nem sajátom.
Viszont így 50 óra után a Shadow of war még mindig nem untat, pedig most kezdődik még csak a repetitív része. A harcrendszer annyira megtetszett, hogy muszáj lesz előásnom a Batmant majd vmikor, de Mad Maxban is nagyon bejött anno.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236159) Bad Pritt válasza erahurka (#236157) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A ket temat standard modon beirod a reedem code reszhez a store-ba es letoltod. Viszont itt a ket sztori dlc nem jelenik meg, mikor az expansion pass kodjat beirod, ahhoz be kell lepni a jatekba es a jatekon beluli dlc menupontban kell megkeresni oket, ahol free statuszban lesznek es tolthetoek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236160) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#236161) Carlos Padre válasza RangerFox (#236147) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kreatívkodsz is vagy csak másokéval játszogatsz? Van ám topikja is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236162) ProEvoFan válasza S e t h (#236158) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Anno a Shadow of Mordorral én is jól szórakoztam.
A kivégzéseket nem tudtam megunni.
Olvastam már az élmény hozzászólásaidat, egyszer majd behúzom akciósan.

(#236163) erahurka válasza Bad Pritt (#236159) üzenetére


erahurka
félisten

Lyézus. Lehetne ennél bonyolultabb?

(#236164) Steve1207


Steve1207
veterán

Nos Horizon Zero Dawn Complete 100%. A The Frozen Wilds DLC kellő történetet ad az alapsztori mellé, nagyon sokáig mászkáltam ide-oda, úgyhogy tuti beletoltam olyan 12-14 órát minimum. Kicsit már fura is volt, mert más DLC-k kb pár óra alatt végigvihetőek rohangálás nélkül. Most pedig végigtoltam ultra hardon, mit ne mondjak a végével azért kellett molyolnom egy ideig, kellő kihívást adott, de azért nem is vészes ennyi játék után.

Valamint PSN-en elég jó áron van most a Shadow of the Tom Raider, nem volt még 5e-ért a Definitive.

.

(#236165) RangerFox válasza Carlos Padre (#236161) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak hetfőn vettem meg, így nem tudtam még elmélyedni benne rendesen. Eddig csak játszogattam vele, majd ha több időm lesz, megtanulom használni a creative toolokat is. Van néhány ötletem, kíváncsi vagyok, mire leszek képes benne.

(#236166) .LnB válasza saelin (#236141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding óta én is csak R6:Siege-ezek nagyjából. :)

(#236122) GhostPetya
Röhögni fogsz, de amíg volt otthon mert kellett a gyereknek, azzal töröltem le róla a port mindig. :D

Hideo Kojima to receive BAFTA Fellowship: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236167) Xaels


Xaels
félisten

Baldur's Gate 3 Gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236168) .LnB válasza Xaels (#236167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, PC-re & Stadia-ra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236169) Bad Pritt válasza Xaels (#236167) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Le sem tagadhatná, hogy Larian játék. Várós nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236170) penge111 válasza Xaels (#236167) üzenetére


penge111
addikt

.LnB külön pm-et küldött erről, nagyon várom ezt a játékot. A grafikát még tovább tudták csinosítani, engem már a cinema trailer megvett kilóra, imádom a sárkányokat. Remélem itt nagyobb szerephez jutnak, mert a DOS 2-ben csak egyel találkoztam az egész játék során. Videót nem volt időm végignézni, csak bele-bele tekertem tipikus Larian féle játékmenet, ha a történetet nem szarják el, nagyot fog ütni. Kíváncsian várom, hogy a szinte mindenütt 90% feletti értékelést és rengeteg elismerést, díjat bezsebelő alkotásukat (Divinity Original Sin 2) sikerül-e felülmúlniuk. Remélem nem nagy a nyomás emiatt rajtuk, egyrészt saját magukat kell megugraniuk, másrészt a Baldur's Gate név miatt is óriási elvárásai vannak a rajongóknak, a BG két része, különösen a második rész, a CRPG-k alfája és omegája!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236171) Xaels válasza penge111 (#236170) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond, rám is ott kacsintgat a libraryban a DoS meg a Pillars. Csak egyszerűen nincs időm belemélyülni, vagy ha lenne akkor a szemeim keresztbe állnak az első olvasnivalónál mert nem aludtam szinte semmit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236172) penge111 válasza Xaels (#236171) üzenetére


penge111
addikt

Kicsit én is fáradt vagyok, este végre sikerült megcsinálnom a Hollow Knightba ezt a részt, nekem 2 napom ment el rá, 2.5 órámba került a sokadik próbálkozások után mire sikerült! Minden pénzt megér ez a játék, az is igaz, hogy nem gondoltam volna erről a címről, de a kihívását tekintve a DS sorozatot, a Nioht, a Bloodborne-t megeszi reggelire, Sekirot nem írtam, mert ahhoz még nem volt szerencsém. Ugye itt mint a videóban is látszik a platformer részekben is van bőven kihívás, de a bossfightok is brutálisak, és fantasztikusan vannak megkomponálva. Ilyen amikor egy kis indi játék odabasz a nagy AAA címeknek! :P Hangulat, lore, grafika, zene zseniális!!!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236173) Xaels válasza penge111 (#236172) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az a szint ami nekem már sok egy platformer játékban. Kialvatlan vagyok folyamatosan, ráadásul néha már az alvás sem az igazi ami mellé olyan munka társul ahol ezek elég problémásak és nem lehet félvállról venni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236174) Wesder válasza penge111 (#236172) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ez kb olyan, mint az Ori, csak màs a körítés?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236175) .LnB válasza penge111 (#236170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább elküldtem, nem akartam belinkelni ide, mert be sincs jelentve konzolokra. Pletykálják vele kapcsolatban a PS5-öt, de semmi konkrétum még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236176) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltam a CTR-t online. Xaels írta korábban, hogy online futamokon jobban jutalmaz a játék. Ami igaz is, főleg az első két versenyen. Gondolom teljesítettem véletlenül challenge-ket. Nyomtam három versenyt összesen, és arra gondoltam ez idő alatt, hogy ennek a játéknak a része miért nincs kihalva? Miért játszik ezzel valaki?! :D Nem köcsögösködni akarok, csak annyira más világ ez az én ízlésemnek, hogy ez a 3 futam bőven elég is volt nekem. Mondtam is a fiamnak, hogy én ezzel nem fogok neki farmolni.. Mondta ő is, hogy nem gáz..

Így utólag ennek a CTR-nek is a megvétele egy jó nagy hülyeség volt részemről. Bár a picúr majd még lehet, hogy rákap. Esetleg játszunk majd együtt. De számomra semmi bája, ami arra késztetne, hogy játszogassak vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236177) tboy93 válasza Xaels (#236173) üzenetére


tboy93
nagyúr

Megmondom őszitén én sem szeretem ha egy játék 2 napon át "szopat" egy pályaszakasszal. Kikapcsolódásképp játszom, nem kihívást keresek.

(#236178) Wesder válasza .LnB (#236176) üzenetére


Wesder
félisten

Nem véletlen mondtam neked hogy nem randomokkal kell online menni. Az eredeti 1999-es jàték. Nagy kultusza van. Havonta jönnek bele az eventek, így nem fog kihalni.
Tény hogy a monetizàciós része elég Actis-ra sikerült, de az is tény hogy mi csak egy szimpla remastert vàrtunk 10+ évig, közben meg egy olyan Remake-et kaptunk, amiről àlmodni sem mertünk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236179) penge111 válasza Wesder (#236174) üzenetére


penge111
addikt

Mondhatjuk igen, ez is oldalnézetes medroidvania platformer játék, rengeteg titokkal, később megnyíló helyszínekkel. Irgalmatlan tartalmat pakoltak ebbe a kis indi címbe 48 óránál járok, és még most jön a neheze. Van egy colosseum (3 szint) és egy pantheon (5 szint) nevű rész. Itt kell egy folyton változó arénába a játékban fellelhető összes szörnnyel, míg a másik módban, ez extra durva az összes, boss-szal összemérni a tudásodat, de kb 10 boss-onként tarthatsz pihenőt, fincsi :K

Ezt csak azok nézzék meg, akik tuti nem játszanak ezzel a játékkal, íme a pantheon 5, gyááá ez nagyon durva kihívás:

Bossderbi

Platinázni szeretném a játékot, de ez tuti nem fog menni, van olyan boss, ami 2-3 óra gyakorlást igényel, hogy kitanulja az ember a mozgását.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236180) .LnB válasza Xaels (#236173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Komolyan mondom, már rendesen menedzselni kell az alvásunkat. Régen semmi se számított.
Tegnap este már én is elég kész voltam.
Ezért: [link] És ez nem vicc.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236181) Feherfy


Feherfy
tag

WWE2K20 storeban 6k HUF. Előző genben játszottam utoljára WWE játékkal, viszont emlékeim szerint nagyon szórakoztató couch game, így kedvet kaptam újra hozzá.
Az értékelések kicsit eltántorítanak, tényleg ennyire rossz lett, vagy ennyiért megéri?

(#236182) .LnB válasza Feherfy (#236181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annak a játéknak nagyon olvass utána. A tavalyi év legnagyobb fiaskója volt!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236183) Peace válasza penge111 (#236170) üzenetére


Peace
nagyúr

Hihetetlenül várom!!!! <3 Végignéztem este az élő közvetítést, de már most imádom!!! :C

(#236184) tboy93 válasza .LnB (#236180) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hiába tervezed meg, ha vannak változók amikkel nem mindig lehet számolni (gyerekek :DDD ).

(#236185) Feherfy válasza .LnB (#236182) üzenetére


Feherfy
tag

Megjelenés utáni botrányokról tudok, viszont azóta sem lett jobb a helyzet javításokkal?

(#236186) .LnB válasza tboy93 (#236184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áram szolgáltató, Internet szolgáltató, Ubisoft szerverek, PS Network. Csak ennyin múlik. :) Gyerkőc suliba van, azért van ilyenkor minden pénteken időm játszani pár órát. Aztán majd megyek érte.
Múlthét pénteken ugyan ilyen tervek után arra értem haza, hogy álltak a Siege szerverek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236187) .LnB válasza Feherfy (#236185) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Megmondom őszintén, ekkora balhé után eszembe se jutna megvenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236188) ldave válasza Peace (#236183) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A 90%-os miss és critical miss pont olyan volt, mint amikor én szoktam dobókockás társas játszani, szóval teljesen otthon éreztem magam azonnal :)

A Slime draws near! Command?

(#236189) Xaels válasza Wesder (#236174) üzenetére


Xaels
félisten

Az Ori az nem nehéz, van benne egy egészséges kihívás de ennyire nincs kicentizve szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236190) belan válasza Xaels (#236189) üzenetére


belan
addikt

Szerintem se nehéz de van benne kihívás az tény , mondjuk engem nagyon idegesít ez a ugrabugrálás benne abba is hagytam a játékot !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236191) penge111 válasza ldave (#236188) üzenetére


penge111
addikt

Ha már szóba jött a társasjáték, múlt hétvégén volt egy kis üzleti találkozóm, amit egy különleges kávézóban ejtettünk meg, itt irgalmatlan mennyiségű társas volt. Amúgy az egyik srác hozott magával egy játékot, mégpedig a Dark Souls társast, amit kártyapaklival kell játszani. OMG nagyon rég szórakoztam ilyen jól, a srác azt állította a haverjaival már 4* futottak neki a játék első bossának, de mindig elvéreztek. nekünk ezen az üzleti találkozón elsőre sikerült megölni (3 óra volt), igaz hajszál híján odaveszett a csapatunk. Mindenkinek ajánlom, meg nem gondoltam volna, hogy egy társas tud ekkora adrenalin fröccsöt adni+nagyon fontos, hogy az ember tudjon csapatban dolgozni.
Egyébként erről a társasról van szó!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236192) Wesder válasza penge111 (#236179) üzenetére


Wesder
félisten

Elég beteg képi vilàga van. Tetszik, bàr nem szeretnék még egy agyérgörcsöt kapni, úgyhogy kihagyom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236193) Wesder válasza Xaels (#236189) üzenetére


Wesder
félisten

Az Orit pàr hónapja elkezdtem, de nem haladtam vele sokat. Mindjàrt itt a 2. rész, úgyhogy gondoltam adok neki még1 esélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236194) penge111 válasza Wesder (#236192) üzenetére


penge111
addikt

Agyérgörcsöt nem hiszem, hogy kapsz. Ez elsősorban azokra vár, akik a platinázás gondolatával kacérkodnak. Szerintem maga az alapjáték, kb 20-30 óra. Persze így kimarad rengeteg apróság, boss, titok, lore, többféle befejezés... De maga az alapjáték is önmagában zseniális :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236195) Wesder válasza penge111 (#236194) üzenetére


Wesder
félisten

Doki megmondta hogy kerüljem a stressz-t, elég volt 1x lebénulni, elhiheted. Esetleg nézek róla végigjàtszàst. Élvezet nézni az ilyet ahogy hiba nélkül suhannak a pàlyàkon össze-vissza.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236196) .LnB válasza penge111 (#236191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

fun with geeks YT csatornán már láttam azt a társast. Nem néz ki rossznak.
(Engem ezek a "Legacy" társasok érdekelnének. Amikor a végén egy olyan társasod lesz, ami csak neked van. Kártyákat kell széttépni, átírni bennük. Baromi érdekes koncepció)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236197) Mike válasza Wesder (#236195) üzenetére


Mike
veterán

komolyan ilyen is van, és ilyen fiatalon?
uh :(

(#236198) Bad Pritt válasza penge111 (#236191) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi, ezt elmentettem. Nem is drága. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236199) Wesder válasza Mike (#236197) üzenetére


Wesder
félisten

Az agyérgörcs nem jàték. Szerencsémre csak ideiglenes volt a bénulàs. Kb 3-4 óra volt, mire újra tudtam a bal oldalamat hasznàlni.
Mondtàk a Honvédban hogy benttartanànak, mert ez ilyen fiatalon, nem normàlis. (25 voltam) Mondtam hogy inkàbb sajàt felelőségre hazamennék. Nem akartam bàrmi màst összeszedni ebben a vilàghírű magyar egészségügyben.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236200) markknight válasza Mike (#236197) üzenetére


markknight
veterán

UPDATE: SEMMI

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.