Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#86001) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kár hogy a Scalebound Xbox + PC exkluzív lesz :S

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#86002) N@idia


N@idia
őstag

Jon az uj Xbox One S ( project scorpions ) ? :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#86003) vg


vg
addikt

Gondolom jövő karácsonyra lesz új ps gép is. Csodálatos lesz 3-4 évente cserélgetni.

(#86004) tepenzed


tepenzed
őstag

ha a sony konferencia is ekkora kalap szar lesz, akkor temethetjük az E3-at. Mi volt ez a játékfelhozatal de most komolyan? Nem az xboxot szidom, de ez már inkább PC gaming show volt, de az is borzalmas felhozattal, a vége sem mentette meg a helyzetet, mert jövő nyáron ismét sehol nem lesz az a hardver már.

Sony,kérlek te szedd össze magad!

(#86005) dinostaRR válasza N@idia (#86002) üzenetére


dinostaRR
tag

Két külön dolog nem? Slim és skorpió? Vagy ez a fehér az?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#86006) boost válasza dinostaRR (#86005) üzenetére


boost
addikt

kolléga keveri a dolgokat. Ez az S csak a slim volt, 299USD-ért. Skorpió jövő ilyenkor várható.

[ Szerkesztve ]

(#86007) Def26 válasza vg (#86003) üzenetére


Def26
félisten

Hogy fogod Te ezt szeretni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86008) Petya2900XT válasza tepenzed (#86004) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Azon agyalok,hogy mindenhol arról megy a susmus,hogy idén jön a Neo,akkor nem lesz olyan hatalmas dolog,ha több,mint fél évet kap a Scorpio. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#86009) dinostaRR válasza Petya2900XT (#86008) üzenetére


dinostaRR
tag

Ha idén jön neo akkor ismét lépés előnybe lesz a sony. Már a ps5 fogják hegeszteni 2017ben.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#86010) tepenzed válasza dinostaRR (#86009) üzenetére


tepenzed
őstag

azért gyanus,hogy ők sem adják ki idén, mert még E3-on sem akarják megmutatni, na már most így nehéz lesz gyorsan elcsábítani a népet

(#86011) ldave válasza boost (#86006) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A 2017 Holiday inkább jövő november, mint nyár.

A Slime draws near! Command?

(#86012) james001


james001
veterán

Én,most hogy Mikroék ellőtték a hiper mega szuper konzolt,azt várom Sony-tól hogy balról meg jobbról dobálják majd az újnál újabb és jobbnál jobb játékokat a konferencián. Mert ugye ők úgyis mondták hogy nem lesz Neo az E3-on,szóval akkor csak a játékokra fókuszáljanak. Bár gondolom az 50%-a úgyis a VR-ról fog szólni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86013) Prof01 válasza james001 (#86012) üzenetére


Prof01
veterán

Én is ezt várom, mert szép és jó, hogy 6 Tflop-ot tud majd jövőre az Xbox, de azok a játékok PC-n is elérhetőek lesznek és gyanítom, hogy a Scorpio-t se fogják veszteségesen árulni, minimum 500$-ra saccolom az árát neki.
A Neo és VR se érdekel, csak exkluzív játékokból jöhetne több, mert az eddigi felhozatal nem volt túl erős!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#86014) vonSux


vonSux
őstag

BF1 multi, nagyon jól néz ki a zeppelin, ill. a kiugráló emberek :D

(#86015) EczkE válasza vonSux (#86014) üzenetére


EczkE
addikt

Az a noi kommentator hang vagy hogy mondjam, barmira nem illik bele ebbe az egeszbe... :(

Asszem mindenféleképpen!

(#86016) vonSux válasza EczkE (#86015) üzenetére


vonSux
őstag

Ja, fura mert nekem is megütötte a fülemet. Lehet, hogy csak megszokás kérdése, de nem bánnám ha választható lenne a narrátor hangja.

(#86017) bbdzyx válasza EczkE (#86015) üzenetére


bbdzyx
senior tag

elviekben csak placeholder a női narrátor.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#86018) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ez a Steep tetszik. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86019) eisento


eisento
addikt

toltheto a resident 7 demo!
[link]

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#86020) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Összesítsük:

-God of War
-Horizon Zero Dawn
-Detroit
-Death Strandig

Számomra ezek voltak amir érdekelnek majd PS4-re. (ebből egy újdonság van, a többi létezéséről tudtunk már) VR engem nem izgat, a többiről meg mind lehetett tudni. Sony sem lepett meg semmivel idén, sajnos csalódás összességében ez E3 nekem. :(

Jól láttam, hogy nem volt FF7: Remaster? :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86021) koncsik válasza oriic (#86020) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd ma: MEGA Nintendo meglepi: Zelda!!!!! :DDD Ne lepődj meg, ha nem mondják meg, mikor jelenik meg... ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86022) Sirandrish válasza oriic (#86020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon kemény a felhozatal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86023) oriic válasza Sirandrish (#86022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kicsit azért csalódtam Sony-ban, Kojima játékán kívül igazán nagyot nem dobbantott számomra. :( Többit vagy láttuk már korábban,vagy tudtuk hogy jön. (RE7 pl.) :(

(#86021) koncsik

Nintendo is elmehet a susnyásba, hogy csak Zeldát mutatnak. Ok érdekel nagyon, de akkor is. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86024) Sirandrish válasza oriic (#86023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az oké hogy tudtad hogy lesz de Horizont, Detroit, GoW, RE7...fincsi. Még még Kojima játéka is...Last Guardian nem volt?
A Zelda még elég is N részről:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86025) KaitouP válasza oriic (#86023) üzenetére


KaitouP
veterán

Mond hogy Kojima játéka egy ütős horror lesz. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86026) oriic válasza Sirandrish (#86024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Last Guardian: Megmondom őszintén amilyen nagyon vártam a PS3 érában, annyira nem érdekel most. Főleg mert nem szép, egyáltalán.

Én egy megaton bejelentésre számítottam Sony-tól. És ezt nem kaptam meg. Hozták a formájukat, az általad említettek is biztos jók lesznek, valszeg meg is veszem őket, de ennyi...

De mielőtt leszólna valaki, MS oldaláról is ugyanezt érzem. Semmi megaton bejelentés játékok terén. :( Csalódás az E3 nekem.

#86025) GhostPetya

Kb semmit nem tudni róla, de ha tippelnem kellene, pszichológiai horror lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#86027) Sirandrish válasza oriic (#86026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az MS teljesen elasta ágat ezzel a nulla X exkluzív tartalommal. Pedig esküszöm megfordult a fejemben hogy egy box s-t majd beszerzés, mert jó áron lesz. De úgy dugják fel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86028) KaitouP válasza oriic (#86026) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, az jól hangzik, továbbvihetné a P.T. -hez köthető ötleteit. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86029) Csabee86 válasza oriic (#86020) üzenetére


Csabee86
senior tag

Azért ezt a felhozatalt csalódásnak nevezni merész. Oké, hogy pletykáltak a God of War létezéséről, na de egyből egy ilyen gameplay-el indítani? Vagy ott a Days Gone. Erről nem is hallottam még. Ráadásul ebből is egyből gameplay. (szerintem a Sonynak ez a válasza a State of Decayre). Horizon Zero Dawn-ből végre új gameplayt láthattunk. A Resident Evil 7 is csak pletyka. Nem számítottam, hogy pont a Sony standján leplezik le. Ráadásul tölthető a demó. Amit egyedül hiányoltam az a hőn áhított Red Dead Redemption leleplezése volt. Nagyon vártam. Szinte minden bemutatott játék érdekel valamilyen formában. Le a kalappal a Sony előtt. This is for the players. Tényleg.

(#86030) Def26 válasza Sirandrish (#86027) üzenetére


Def26
félisten

Ami lesz az meg jön pc -re is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86031) Sirandrish válasza Def26 (#86030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erről beszéltem én is. Az nem kicsit meglepett :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86032) oriic válasza Csabee86 (#86029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azért ezt a felhozatalt csalódásnak nevezni merész."

Számomra az. Az meg hogy valaki hogy örül akármelyik gyártó bemutatott anyagainak az engem miért is kell, hogy érdekeljen? :D

De amúgy FF7: Remaster hiánya senkit nem zavart? :F

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86033) Tavares válasza A`rpi (#85939) üzenetére


Tavares
tag

köszi! :)

(#86034) Gijon válasza oriic (#86032) üzenetére


Gijon
senior tag

Azért nincs meglepetés, mert szinte minden ki van szivárogtatva.., persze, hogy nem üt semmi. Már jó ideje szóród a híreket, pletykákat.., nincs újdonság, mert minden kikerül idő előtt. Kb. olyan mintha már most elkezdeném mutatni a részleteket a karácsonyi ajándékodról... minden hónapban megmutatnék egy kis részletet. Decemberben meg jön a meglepetés, hogy nincs meglepetés. :)

(#86035) KaitouP válasza oriic (#86032) üzenetére


KaitouP
veterán

Én még ugyan csak az itteni infókat olvasgatva értesülök, egyedül a CoD -ot láttam, de számomra is fura hogy nem mutattak semmit belőle - lehet most az SE gőzerővel az XV -őt nyomja, és ezért...

+ Egy igényes, az eredetihez közel álló Silent Hill -t is villanthattak volna, titkon reméltem.. de hát Konami... :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86036) oriic válasza KaitouP (#86035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy Gamescomon esetleg TGS-en mutatják majd be.

Live-Die-Respawn

(#86037) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Namármost... az a GOW4 trailer... tejóég

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#86038) KaitouP válasza oriic (#86036) üzenetére


KaitouP
veterán

Úgy legyen, aztán kíváncsi leszek hogy az első "epizód" mikor jön. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86039) Louis válasza oriic (#86032) üzenetére


Louis
tag

Az azért erős, hogy házigazdaként a ps4 topikban hinted, hogy mennyivel jobban tetszett neked az ms e3 bemutató. :Y

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#86040) icecave válasza Louis (#86039) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól még lehet véleménye nem? :U

(#86041) oriic válasza Louis (#86039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1. Véleményem lehet, azt senki nem tilthatja meg.
2. "De mielőtt leszólna valaki, MS oldaláról is ugyanezt érzem. Semmi megaton bejelentés játékok terén. :( Csalódás az E3 nekem."

Szóval mi is a gond?

Akik itt ismernek azok tudhatják, hogy egy-egy viccelődésen kívül soha nem szidtam egyetlen PS játékot sem, és nem is volt olyan sem hogy az MS-t éltettem volna fellengzősen....

Más:

Felesleges egyeseknek privátban zaklatnia, hogy MS bérenc vagyok, mindkét gép van itthon, mindegyikkel játszom. Az ilyen emberek PM-jét továbbra is tiltom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#86042) Jessus81 válasza oriic (#86041) üzenetére


Jessus81
tag

God of war E3 azéert ott van :D

PSN: Thorpapa

(#86043) N@idia


N@idia
őstag

Kinek mi a véleménye az új COD-ról amit mutattak a Sony bemutatóján ?? Én egyenesen sírtam a nevetéstől ezért van pofájuk pénzt elkérni :Y :DDD :DDD Trailer

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#86044) oriic válasza Jessus81 (#86042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint írtam, az jól is néz ki nagyon. Mondjuk az északi mitológia nem a szívem csücske, római és görög mitológiát jobban csípem. De ugye ott már Kratos rendet tett. :D

Live-Die-Respawn

(#86045) Jessus81 válasza oriic (#86044) üzenetére


Jessus81
tag

nekem meg pont a vikinges feeling a zsánerem, úgyhogy ennek örülök most :) bár ha egy csepeli gyártelepen játszódna akkor is érdekelne :D

PSN: Thorpapa

(#86046) Csabee86 válasza oriic (#86032) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ezért jó dolog ez. Nem ugyan az az ízlésünk. Nekem ez tetszik, nekem meg az. Nincs is ezzel probléma.

Egyébként a FF7 Remastert én is nagyon vártam már. A XV után a következő FF játék amivel játszani fogok. Biztos úgy voltak vele, hogy most XV a TGS-en meg már mutogathatják a FF7 Remastert.

[ Szerkesztve ]

(#86047) oriic válasza Csabee86 (#86046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezért jó dolog ez. Nem ugyan az az ízlésünk. Nekem ez tetszik, neked az."

Pontosan. Egészen addig nincs gond ezzel, amíg bárki el nem kezdi anyázni emiatt a másikat. De szerencsére erről szó sincs. :R

Live-Die-Respawn

(#86048) KaitouP válasza N@idia (#86043) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem tetszik, hangulatos, jól néz ki, ahogy a MW remaster trailer -je is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86049) Csabee86 válasza oriic (#86047) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ez csak hobbi számomra. Ilyenen összeveszni, anyázni mással nekem gyerekes.

(#86050) Csabee86


Csabee86
senior tag

Mi a helyzet ezzel a VR Batmannal? Lehet, hogy az Arkham Knight kap majd egy VR demót?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.