Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#23001) krx21 válasza Anonymus X (#23000) üzenetére


krx21
nagyúr

Az újra kiadás azért is jó, mert eleve sikeres játékokat, tehát tényleg jó játékokat kapunk... Aki nem játszott vele, annak pláne jó... Akinek régi kedvence, az is biztos szívesen veszi újra feljavítva, jobb sebességgel...
Ráadásul nem kell rá várni 2-3 évet hanem viszonylag gyorsan a kezünkben tarthatjuk... Én például a The Last US-t várom ebben az évben a legjobban! És mindjárt itt is lesz! :C
Az Uncharted-eknél is mindig azzal fantáziáltam, hogy milyen jó is lenne ez 1080p-ben 60fps-el és még nagyobb textúrákkal? Ez volt akkor mindenki álma! Jobb későn mint soha... Csal legyen igaz, az is hogy kiadják egyben a Unchated 1-2-3mat...

[ Szerkesztve ]

(#23002) caska1991


caska1991
tag

Engem is a TLOU izgat a legjobban, elő is rendeltem, pláne hogy a ps3 kimaradt az életemből. Úgyhogy nagyon várós :K :C

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#23003) Rabbitf_24 válasza Anonymus X (#23000) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

simán örülök én is, főleg mivel eddig a PS exkluzív címekbe bele se szagoltam, szóval egy Uncharted trilógia, egy GOW trilógia sima vétel lenne nálam. :)

Egyébként überkonzoltól rendeltem meg a PS4-et, nagyon jó áraik vannak. Alapgép van 116k-ért. :K

Eddig az egyetlen autós game PS4-re a Rivals? :F

[ Szerkesztve ]

(#23004) caska1991


caska1991
tag

Én is tőlük rendeltem, igaz akkor még 199900-ért, minden ok volt. :) Igen ez bántja nekem is a csőröm, nem mintha szar játék lenne, mert szerintem egy elég jó arcade játék a RIVALS, de amint már írtam is régebben, én már nagyon áhítozom egy rallys next gen játékra, amiről sajnos még szó sincs. :( Akár a WRC, akár a COLIN sorozatból. Emlékszem még ps1-en elképesztő élményt adott a V-RALLY. Egyébként év végén jönnek majd. PROJECT CARS, DRIVECLUB, THE CREW.

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#23005) Rabbitf_24 válasza caska1991 (#23004) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

az általad említett címek kötelező vételek lesznek kb nálam is. :K

(#23006) stilo18


stilo18
addikt

Legnagyobb ajándék egy Metal Gear Solid3 HD Version lenne.
Minden idők legjobb MGS-ja szerintem...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23007) oriic válasza stilo18 (#23006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, abból már van HD kiadás. És nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23008) sittes79


sittes79
addikt

Another World - PlayStation 4-re jön a 23 éves játék

Életem első játéka 286-on 1993-ban vagy 94-ben, vazz valaki itt még csecset szopott, amikor én már toooltam az ipart :)

Aztán lehet már 486-on volt ...nem emlékszem

[ Szerkesztve ]

(#23009) stilo18 válasza oriic (#23007) üzenetére


stilo18
addikt

WTF???????

Ps4-en? Baxxa meg,hogy hogy nem hallottam.róla?
Köszi akkor,utána is nézek...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23010) Madwe válasza sittes79 (#23008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem is örök klasszikus a darab, de én pont a minap toltam végig ipaden :)

(#23009) stilo18 ps3ra

[ Szerkesztve ]

(#23011) boost válasza Madwe (#23010) üzenetére


boost
addikt

Mindig is tudtam,hogy van, sokat olvastam anno róla, de sose jutottam a közelébe. Majd most...

(#23012) mettek válasza boost (#23011) üzenetére


mettek
addikt

tudna valaki jó áron fifa14-et?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#23013) M@trixfan válasza sittes79 (#23008) üzenetére


M@trixfan
addikt

Valamiért nem sikerült végigvinnem akkoriban, de életem meghatározó gyerekkori játéka. Milyen jó idők is voltak azok!

twitter: MatrixfanLive

(#23014) krx21 válasza sittes79 (#23008) üzenetére


krx21
nagyúr

Én még játszottam vele a megjelenése idejében AMIGA500-ason! :K Ez akkor nagyot szólt!

(#23015) vg válasza sittes79 (#23008) üzenetére


vg
addikt

Folytatása nem lesz? Azt soha nem volt lehetőségem játszani. :(

(#23016) oriic válasza stilo18 (#23009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neem, csak PS3-ra.

Live-Die-Respawn

(#23017) stilo18 válasza oriic (#23016) üzenetére


stilo18
addikt

Igen,arról hallottam én is. Sajna ott kimaradt...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23018) sittes79


sittes79
addikt

Na azt hiszem váltok X1-re a sz**ttr** életbe. Hát gratulálok...

Yoshida: "Sokszor hangoztattuk, hogy valószínűleg kevesebb AAA-játék fog készülni, mert egyre nagyobbak ezek fejlesztési költségei. De rengeteg nagyszerű indie játék jelenik meg hétről hétre, és ezek jönnek PS4-re is."

Mikor jönnek a PS4 hiányzó extra lehetőségei?

(#23019) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A közeljövőbe szeretnék beruházni most már én is egy PS4-re.
A kérdésem az lenne hogy ezen a gépen csak HDMI kimenet van? Vagy van AV-is mint a PS3-mon?
Azért kérdezném mert majd egy HDMI-DVI kábellel szeretném rá kötni egy monitorra, ami viszont hangot nem ad ki ugye, mert nincs hangszórója, (na meg a DVI-se visz át hangot). :)
Ezért lenne fontos számomra , mert a hang meg akkor menne AV-val egy PC-s hangfalba.

Vagy hogy ha így nem oldható meg, nincs av kimenete, akkor hogy tudnám megoldani, szét osztani a HDMI képét egy (RCA, vagy Jack) hang kimenetre, meg egy (DVI) kép kimenetre?

A segítséget előre is köszi! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#23020) krx21 válasza sittes79 (#23018) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért X1-en jobb a helyzet? Szerintem nem...

(#23019) Pöttön:

Optikai kimenet van csak...

[ Szerkesztve ]

(#23021) boost válasza krx21 (#23020) üzenetére


boost
addikt

Sokkal jobb. Már tavaly is több firstparty cím jött, és idén is jön 9 XB1-only cím. Nekünk meg egy Lastofus HD, és egy valamilyen Driveclub amit évente újragondolnak.

De majd úgyis jön valaki, és elmondja, hogy mennyivel jobb ez így nekünk. :U

[ Szerkesztve ]

(#23022) tDr1v3r válasza sittes79 (#23018) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor tényleg igaz a pletyka hogy nem fektetnek bele annyi exxklúzívba... :/

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23023) Rabbitf_24 válasza tDr1v3r (#23022) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ha versenyben akarnak maradni, akkor muszáj lesz. Ezen én még nem paráznék.

(#23024) krx21 válasza boost (#23021) üzenetére


krx21
nagyúr

Kérdés, hogy azok az X1 címek milyenek?

(#23025) tDr1v3r válasza Rabbitf_24 (#23023) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az erősebb hardveres gamer-centrikus marketingjükkel előre megásták az eladási rekordok döntögetését. PS3-nál meg az eladások növelése miatt jött annyi exxklúzív (több olyan is ami nem volt túlzottan sikeres a pénztáraknál).

Én aggódok... de ha ez így jó nekik akkor nem érdekel, az MS legalább belehúz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23026) krx21 válasza tDr1v3r (#23025) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem az E3-ról azért nem az jött le, hogy különösebben kellene aggódni, pláne nem jut eszembe X1-re térni...
Egyenlőre... :U

(#23027) Tatyla: Azért +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#23027) Tatyla válasza sittes79 (#23018) üzenetére


Tatyla
őstag

Yoshida-t ezen mondatáért egy szívlapáttal agyonverném... :W :W

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23028) gyuribácsi88 válasza boost (#23021) üzenetére

Nem értem mi a gond? Mindenki azt csinál amit akar, akinek nem jön/jött be a ps4 az vegyen egy One-t és kész. Nem tudom mi ez a nagy csapkodás egy konzol cserénél. Hány műszaki cikknél jártam úgy hogy megvettem és nem jött be, majd eladtam és vettem mást. Tv, mobil, médialejátszó, vga, proci, stb.stb. Eladod és veszel mást. Autót, motort, már meg se említem, ott nem szaros 100K-ról van szó adott esetben. Ez csak egy konzol, nem tetszik eladod megveszed a másikat és örülsz. Ha nekem nem jönne be a ps, szó nélkül eladnám és vennék egy One-t.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23029) tDr1v3r válasza krx21 (#23026) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Váltani én se váltanék, inkább vennék PS4 mellé egy One-t... ami valszeg meg is fog történni, már csak PS4-et kéne venni hozzá. :D

Nekem az LBP3 kivételével nem sok minden tetszettt a Sony E3-járól. Még mindig nem jelentették be az általam várt Motorstorm-ot és a többit, ez meg Yoshida kijelentése lehet egybevág... :/

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23030) shunter


shunter
aktív tag

Há nemtudom... Váltani One ra? Engem max 1db exklúzív cím ami érdekel(QB). Nem a mennyiseg, hanem a minőség a lényeg :-) Tuti nem cserélnék, legalábbis a jelen helyzetbe. (saját vélemény)

[ Szerkesztve ]

(#23031) Garada


Garada
őstag

Hát váltani én se váltanék nincs meg az a fajta exkluzivitás valamint potenciál a konzolban mint az elődjében amit viszont nagyon szerettem a ps3 mellett :D (saját vélemény) Most pedig itt vagyok a ps4-el és teljesen megvagyok elégedve a 3 hónap után is :D

(#23032) gyuribácsi88 válasza Garada (#23031) üzenetére

Ezzel én is pont így vagyok ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23033) sMblz


sMblz
csendes tag

Sziasztok!

Előre is szólok, hogy teljesen kezdő vagyok konzolok terén és lehet, hogy nagy csacsiságokat fogok kérdezni. :)

Én is PS4 vétel előtt állok, csak nem feltétlen vagyok benne biztos, hogy jobban megérné-e, mint egy Gamer PC. A lényeg, hogy nem igazán van időm már játszani, csak néha.

Ami engem érdekelne első sorban:

1. Az egész PSN Plus mennyire éri meg a való életben? Átlagban a netes gameknél a serverek milyenek? Pl. unokatesómnál játszottam PS3-on BF4-el de nem igazán volt meggyőző.

2. Old school split-screent szerintetek mennyire fogják támogatni PS4-nél? (Eddig nem sok játékról tudok, ami konkrétan támogatja is, max multiba de ahhoz meg 2 PS4 kellene..)

3. Sok mindent olvastam/hallottam mennyi extra szolgáltatás hiányzik MO-n a PS4-ből, de pl. szimpla full hd videó lejátszása usb-ről mennyire működik?

Válaszotok előre is köszönöm szépen! :)

Remélem nem voltam nagyon fárasztó..

(#23034) shunter válasza sMblz (#23033) üzenetére


shunter
aktív tag

Szia.

Ha kevés időd van játszani, akk felesleges pc fejlesztéssel foglalkozni. Főleg a mesterségesen kreált gépigények közepette. Uh jobb választás a konzol.
A psn+ szolgáltatás már abban az évben megéri, ahogy kijön 1db AAA kategótiás cím. Ez még nem történt meg, de megfog. Lásd ps3 felhozatal. A szerverekkel nagyobb baj nincs.
Osztott képernyő? Jó kérdés. Sztem már ebbe a full online világba, minden platformról elfog tűnni, uh nem látok rá sok esélyt.
Usb ről zene, videó még nem megy. Majd talán. De mint funkció nekem pl. nem hiányzik. Az ok az mert enyhe túlzással, már a kávéfőző is viszi az mkv formátumot. :-) Szóval annyi mindenen lehet már fimet nézni, minek a ps en is.

[ Szerkesztve ]

(#23035) Prof01 válasza tDr1v3r (#23029) üzenetére


Prof01
veterán

Motorstorm gondolom azért nincs, mert az október 7-én megjelenő #DriveClub-ot készíti az Evolution Studios. Ettől függetlenül lehet, hogy már dolgoznak azon is. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23036) stilo18


stilo18
addikt

One oda, One ide, az én szívem 97 óta PS üzemmódban dobog...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23037) Tegla80 válasza stilo18 (#23036) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor lehet ,h neked is volt mar "one" od,mint nekem is volt mar.......
PS one ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23038) mrhitoshi válasza sittes79 (#23018) üzenetére


mrhitoshi
veterán

One-ra ? Ne röhögtessetek már. Attól még az Ouya is jobb. ;]

(#22987) sittes79: Amúgy mennyit kell várni erre a sz@ros EA-s Live chatre ? Komolyan fejbe lövöm most már magam. E3 alatt jelentkeztem erre a retek bétára, és azóta sem tudtam kipróbálni. Lassan elmehet most már a p*-ba az EA meg az amatőr kiszolgálásuk. :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#23039) gianni85 válasza mrhitoshi (#23038) üzenetére


gianni85
veterán

nekem egy régi EA accounthoz (Origin előtti időkben csináltam konzolon) volt hozzárendelve a PSN és Live accountom, aminek az emailcíme nem is él már, így várhattam az emailt :D Hétvégén akartam chat-elni az EA-vel, ilyen 50perces várakozások voltak... az első kapcsolódásnál a csaj/csóka nem válaszolt nekem, a második próbálkozásnál én nem voltam a gép előtt mikor csatlakozott mert közbejött valami. Fel is adtam a fenébe :W

(#23040) haddent válasza sittes79 (#23018) üzenetére


haddent
addikt

A különbség a 2 cég között az, hogy az egyik összevissza óriásiakat hazudik az egyik jóval merészebben és nagyobbakat hazudik mint a másik és marketingből csillagos ötös. Nem pont neked szánom ezt, de itt hétről hétre van jónéhány ember aki csalódott, el akarja adni, kidobni, visszavinni mert 30 fps és szaggat az alpha destiny meg stb... na most nekik melegen ajánlom a One -t, biztosan jó szórakozás lesz ;]

(#23041) vmarci1


vmarci1
csendes tag

Üdv, azon filóztam, hogy pc-t vagy ps4-t szerezzek-e be inkább. Annyira sokat nem akarok játszani, de ha igen akkor a minőségre fáj a fogam. Mennyire igaz az, hogy a ps4 nem 1080p-ben futtatja a játékokat, hanem 900p-ben? Észrevehető a változás az előző generációhoz képest? Köszi a válaszokat

(#23042) boost válasza vmarci1 (#23041) üzenetére


boost
addikt

a változás észreveheto. A felbonás tényleg 1080p és 900p között váltakozik. a generációk közti kulonbség nem a felbontásban van. Az ujgen játékokon sokkal több objektum van, finomabbak a modellek, részletesebbek.

(#23043) front3r válasza vmarci1 (#23041) üzenetére


front3r
őstag

PC-hez képest jelenleg simábban futnak a játékok, mert normálisan tudják optimalizálni a fix hardver miatt. Grafikai minőség kb a PC-hez képest szinte a maximumot mutatja, csak alig észrevehető eltérések vannak jelenleg.
Exkluzív játékok miatt is jobban jársz a PS4-el.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#23044) vmarci1


vmarci1
csendes tag

köszi, lehet ps4-nél maradok. volt xboxom meg ps3-am is, de még majdnem 2 m-ről nézve is elég pixeles vagy rossz felbontásúnak jött ki az összes játék a full hd lcd tv-n.

(#23045) front3r válasza vmarci1 (#23044) üzenetére


front3r
őstag

Attól nem kell tartanod, hogy itt lesz ilyesmi. A képminőség teljesen rendben van, a legtöbb játék 1080p-s.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#23046) boost válasza vmarci1 (#23044) üzenetére


boost
addikt

Azért ne lepo"dj meg, hogy egy PS4 topikban elfogultak az emberek. :)

(#23047) stilo18 válasza Tegla80 (#23037) üzenetére


stilo18
addikt

Nem,az én életemben csak a HTC One van, PS-ből is a szögletes,első verzió volt,nem a One...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23048) M@trixfan válasza vmarci1 (#23041) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ezt érzelmi alapon döntsd el, hogy ha szeretnél egy PS4-et, akkor vegyél egyet! Úgyis jönnek rá az exkluzív címek, az meg csak az adott konzolon érhető el. Sokan érzelmileg invesztálnak az adott platformba és annak fényében adnak tanácsot, az pedig torz az önigazolás miatt. A mostani "nextgen" egy költségcsökkentett kiadás, mindkét nagy gyártó nyereségesn szeretne minél hamarabb hardvert is eladni. Ennek fényében nem annyira erősek a mostani konzolok már most induláskor sem. Én is így vagyok vele, hogy kevés időm van játszani, játékok eladásával szórakozni meg pláne nincs időm, ezért van PC+PS3 egyelőre. A konzol sem szeretetszolgálat, csak sokan nem tudják kiszámolni a valódi költségeket időtávra vetítve racionálisan, belevéve minden faktort. Ahogy drágábbak játékok konzolon ugyanúgy nem kell 300 ezres gépet fenntartani játékra ha a megcélzott szint a "nextgen". Ha meg már van bármilyen i5 procis géped akkor egy 7870 szintű kártyával bőven ott vagy az adott minőségi szinten, új gép sem kell. De exkluzív cím továbbra is csak PS4-re érhető el ;)!Én azt mondom ezért azt vegyél amit a benned lakó kisgyerek akar és szórakozz jól! Esetleg mi van a haveroknak, mivel tudtok a legtöbben együtt játszani?

twitter: MatrixfanLive

(#23049) caska1991


caska1991
tag

+1 :K

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#23050) Garada


Garada
őstag

Üdvözletem minden kedves fórumtársnak.Lassan több mint 3 hónapja megvan a konzol és szeretnék most egy teljesen új profilt készíteni, hátrahagyva a magyar accomon lévő dolgokat.Kérdésem a következő lenne, USA régió az ahol be szeretnék lépni az új playstation közösség világába, kedvező árak, több demó de nem is részletezem tovább mert ezzel úgyis sokan tisztába vannak.Ha most készítek egy USA profilt akkor mire kell odafigyelnem, milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?Gondolok itt arra hogy címnek attól függetlenül megadhatom e a magyart vagy trükközni kell, mert ugye a bankkártyás fizetés sorázn úgyis kiderül hol is lakom pontosan.Illetve játék vétel milyen formában éri meg a legjobban mert mint az előző sorokban is említettem nekem az online vásárlás lenne a leghatékonyabb.Váram a véleményeteket,tapasztalatokat ezzel kapcsolatban,addig is további jó fórumozást! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.