Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235201) vg válasza .LnB (#235200) üzenetére


vg
addikt

Miért buta valaki mert nem játszik jól? Én sem vagyok jó BF játékos, mégis jókat szórakozom vele.

(#235202) Deck válasza .LnB (#235200) üzenetére


Deck
titán

11 év CS és 1000 óra D2? Egész eddigi életembe nem játszottam ennyit. Bár csak több mint 3 éve van PS-em. Előtte meg csak 1-2 rövidebb játékkal játszottam mert, nem nagyon érdekeltek. Se CS se semmi ilyen.
Poénként írtam amúgy, szeretem az ilyen mémeket. Viccesek :DDD
Amúgy aki játszik rendszeresen multis játékkal annak sok jó sztorija van, hidd el.. :P

PS5

(#235203) Deck válasza vg (#235201) üzenetére


Deck
titán

A Siege nem az a játék ahol lehet butának lenni és m1 mit csinálsz. Elég összetett és nem árt tudni az alapokat legalább. A BF és a COD teljesen más.

PS5

(#235204) .LnB válasza vg (#235201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, dehogy. (Az más, az is "b"-betűvel kedződik, de nem a buta. ;] :DDD ) Hanem mert Siege-ben ha már valaki 120+ szintes, ahogy az illető is, és azt pickeli amit, akkor vannak alap dolgok amiket tudnia kellene. De nem tudom mennyire vágod a Siege-et. Ha vágod kifejtem és megérted majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235205) .LnB válasza Deck (#235202) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát úgy képzelj el, hogy amíg én Pc-ztem. És ez olyan 1999-től a Ps4 vásárlásig volt. Addig én csak ilyen játékokkal játszottam. CS, WoW, Quake volt ugyan mindig is a fő vonal. De mindent nyomtam. COD4, Team Fortress 2, Unreal, BF.. Mindent kb. Én vagyok az az ember, aki mielőtt bekötötték volna nálunk a netet. Én már CS-be botok ellen gyakoroltam, meg Quake és CS demo-kat néztem profikról. Azért, hogy ha majd lesz net, akkor én leszek a legjobb. :DDD És ez true story. Nyilván lett net, lett pofára esés. Aztán kicsit komolyabban vettem. Napi indításnak 200-300 bot, aim gyakorlásnak meg ilyenek. :D Azt még se lettem senki, szóval így utólag kicsit feleslegesen feszültem rá. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235206) -secret- válasza .LnB (#235205) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg közben fel is nőttél nem?

Én annyira rá voltam feszülve a játékokra most meg szarok bele. Utóbbi időben is inkább kitiltattam magam 1 hétre CS:GO-ban mint, hogy idegeskedjek. :D

(#235207) .LnB válasza -secret- (#235206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem. Nekem ez a játék/esport szeretet, ez ugyan úgy megvan. De nem ez a legfontosabb, hanem a család. És most már szórakozás a lényeg, nem a teljesítmény. Most már nem úgy ülök le Siege-ezni, hogy try hard, nem halhatok meg, én fogok mindenkit lelőni. Nem. Szép nyugisan, fejlődgetek, tanulgatok... És most ez jól is megy, szép konstansan jövök felfelé. Aztán majd lesz egy "cap" ahonnan úgy se leszek jobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235208) penge111 válasza .LnB (#235200) üzenetére


penge111
addikt

1000 óra Dota2 omg :Y, HoN játékod ismerted, nem tudom életben maradt-e a Dota és Lol mellett, én abba pumpáltam irgalmatlan időt.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235209) .LnB válasza penge111 (#235208) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt meg az 1000, nem emlékszem pontosan, de a korül. 800-1000 kb. De kb 1000 óránál kezded el kapizsgálni a Dota-t, annyira komplex...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235210) Deck válasza .LnB (#235205) üzenetére


Deck
titán

Gondolom sokan lehettek anno így ezzel mint te. De mindenesetre nem semmi :DDD

PS5

(#235211) Wlac válasza .LnB (#235200) üzenetére


Wlac
Ármester

A TLoU-ban annyira nem jellemző a toxikusság, de mostanában szinte minden nap találkoztunk olyannal öcsémmel, hogy az egyedül játszó 0-ás és 1-es szintű játékosok a randomokkal való harc helyett olyan matchmakinget választanak, ahol engedélyezettek a party-k. Aki ismeri a TLoU-t, az tudja, hogy nagyon fontos a jó csapatmunka, a buildek megfelelő használata stb. Pár napja teljesen normális hangnemben rákérdeztem egy gyereknél, hogy miért a durvább játékmódot választja, ami sem gyakorlásra nem jó és sikerélményt sem könnyű ott szerezni, miután a csapat 20 respawnjából 14-et ő vitt el (persze mellé egy darab kill sem társult), de a válasz csak az én édesanyám volt (szakmával feltüntetve persze). Sose fogom megérteni, hogy ez hol poén másoknak.

“The wha-"

(#235212) .LnB válasza Wlac (#235211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a TLoU-t nem is tartom egy kompetitív multiplayer játéknak.
A legfőbb gond mindig a popularitás. Minél népszerűbb egy játék, annál több a hülye. Ezért aranyszabály, hogy mindig team-ben kell játszani. Ha meg nem tudsz, ahogy én se, akkor el kell fogadni a velejárókat. Vagy nem játszol ilyenekkel. Ezen idegeskedni felesleges.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235213) BoneDragon válasza penge111 (#235208) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem PoE-ba van 3-4k órám, de lehet az már több is van, mert a saját klienséről játszok egy ideje az meg nem számolja. :D

(#235214) Deck válasza BoneDragon (#235213) üzenetére


Deck
titán

3-4 ezer óra? :Y

PS5

(#235215) Szilágyi84 válasza Xaels (#235117) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Te nem játszottál esetleg a Diablo 3-mal? Darksiders Genesis után lehet kipróbálom mivel elég hasonló a stílus de nekem eddig kimaradt viszont ez a DG nagyon tetszik.

(#235216) #20411392 válasza wierra (#235197) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én azt mondanám, hogy azért, mert ezzel kezdték. Egy ds3 után nem sok kihívást rejt a korábbi kettő rész.

Van pár emlékezetesebb boss persze.
Mondjuk az elsőben a dlc-s Manus be tud durvulni eléggé :D

(#235217) BoneDragon válasza Deck (#235214) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, de leszokóban vagyok. :))

(#235218) ldave válasza BoneDragon (#235217) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Lassan jön a második rész :)

A Slime draws near! Command?

(#235219) hombre[EU] válasza .LnB (#235205) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkó sokat lógtál ikszfájeren :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235220) BoneDragon válasza ldave (#235218) üzenetére


BoneDragon
veterán

Talán majd jövő karácsonyra, elég messze van az.

(#235221) saelin válasza Deck (#235214) üzenetére


saelin
veterán

Ja, az rengeteg. Több száz óra is az egy játékban, de több ezer... :Y Mindig is érdekelt az ilyen, hogy hogy a fenébe nem unják meg a játékot. Nálam 100-300 óra a max, de itt már kínomban játszok csak, mert vagy nincs más, vagy valami új update/event van. Jövőre leszek kíváncsi a statisztikámra, mert most a sw battlefront 2 megy rengeteget. Vajon eléri a warframe 300+ óráját? Utoljára annyi volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235222) Xaels válasza Szilágyi84 (#235215) üzenetére


Xaels
félisten

Meg van a D3, de azt leszámítva, hogy felülnézetes és színes nem sok dologban hasonlít a 2. A DSG egy akció-platformer ugyességi és logikai feladatokkal, a D3 meg egy ARPG szintezéssel, lootolással és nincs benne semmi platformeres, nem ugrálsz meg oldasz meg fejtörőket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235223) oriic válasza saelin (#235221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1785 ora Destiny 2ben nalam. :P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#235224) F_Peter válasza saelin (#235221) üzenetére


F_Peter
őstag

Én szinte mindig olyan játékokra kattantam rá, amikbe rengeteg időt lehet beleölni. :)
Anno GuildWarsba több mint 5000 órát öltem, igaz sok-sok éven keresztül ment.
A 100 órás játékok nekem is csak futókalandok. :)

(#235225) Deck


Deck
titán

Remélem GhostPetya látja ezeket a számokat.. ;] :DDD

PS5

(#235226) Deck válasza oriic (#235223) üzenetére


Deck
titán

Mégis, hogy? Te cikkeket írsz, dolgozol is, játszol mindennel IS, + sorozatokat és animéket is nézel. Mégis, hogy lett akkor annyi csak egy játékra? :Y Más már ne írjon ennyit... :DDD
Biztos csak nálam 24 óra egy nap.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#235227) hombre[EU] válasza saelin (#235221) üzenetére


hombre[EU]
veterán

cod1(UO)-ben volt ~2500ó az xfiren, ami csak warozás alatt volt online. A pubservereken mégegyszer ennyi :D kölök voltam, új volt az interweb :B

Life, Uh, Finds A Way

(#235228) KaitouP válasza Deck (#235225) üzenetére


KaitouP
veterán

Jojózik a szemem is tőlük jócskán. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#235229) Deck válasza KaitouP (#235228) üzenetére


Deck
titán

Én meg a jelenlegi 1xx óra COD-ommal..NC :DDD

PS5

(#235230) pulffy


pulffy
őstag

Srácok van egy kis gondom, megjött ez a Back Button A., rászúrtam és megy, de van egy kis bökkenő, állandóan lekapcsolja a DS4et, olyan 1 perc kb, még ha nyomkodom a gombokat is... :F Valaki tapasztalt már ilyet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235231) F_Peter válasza hombre[EU] (#235227) üzenetére


F_Peter
őstag

Interweb..ugyan már.
Én játékos pályafutásom kezdetekor a nagy böszme játéktermi gépekbe is simán belepakoltam 1000 órákat, pedig ott aztán túl nagy újrajátszási ráta nem volt :D
(De jó volt hogy minden havert lealáztam benne, amikor versenyeztünk. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#235232) Szilágyi84 válasza Xaels (#235222) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Akkor inkább mégis kihagyom. DG chapter 12 elején járok. Ha jól tudom 16 fejezetes. Jó lenne még ilyen hasonló játék talán régebben volt ha jól emlékszem a Tomb Raidernek is valami hasonló mellék része. Mást nem ismerek nem érdekelt eddig az ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#235233) KaitouP válasza pulffy (#235230) üzenetére


KaitouP
veterán

Másik kontrollerrel ki tudod próbálni? Ezt nem kellene csinálnia.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#235234) wolf13


wolf13
őstag

Cod2 xfire 4500 , de előtte ASE-n ki tudja mennyi. :D

(#235235) Neoteric válasza wolf13 (#235234) üzenetére


Neoteric
addikt

Régi szép idők. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#235236) hombre[EU] válasza F_Peter (#235231) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Time crisis ftw! :D a street fightert szerettem,de nagyon rossz voltam benne

Life, Uh, Finds A Way

(#235237) pulffy válasza KaitouP (#235233) üzenetére


pulffy
őstag

Kipróbáltam másik ds4, azzal működik. Mind kettő v2 típus. Hát ez így szopás...
Amúgy ha áttkapcsoltam usb vezérlésre akkor nem kapcsolt ki...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235238) KaitouP válasza pulffy (#235237) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor ott lehet a DS4 a ludas.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#235239) BoneDragon válasza saelin (#235221) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mivel minden 3. honapban uj liga van, igy nem fullad olyan gyorsan unalomba. Persze ez attol is fugg milyen lesz a vegeredmeny, volt hogy kihagytam ligakat. Eleinte tobbet nyomtam, regebben sokkal tobb utana olvasast igenyelt maga a jatek, elegge a hc reteget fogta meg. Mostanra a karakter epites elmozdult casual iranyba, viszont a mapozas maradt a regi es vegigtolni ugyan azt 300x mar nekem se az igazi. Mostanaban nem is nagyon jatszottam vele, meg nincs is tervben.

(#235240) raggg válasza C490 (#235174) üzenetére


raggg
senior tag

Nálam az AC7 és a COD:MW volt a bajnok hangerőben. Konkrétan az AC7 alatt azon kamilláztam milyen faszán megcsinálták a géphangokat, aztán kiderült hogy a PS4-em hallom.

ragklaatPS

(#235241) pulffy válasza KaitouP (#235238) üzenetére


pulffy
őstag

Hát igen, az lesz az... De nem értem, mind kettő CUH-ZCT2 sorozat. Szerintem más nincs is... Mondjuk amit lekapcsol az már több mint 2 éves, de még aksi jó. Ja és Destiny 2 limited editonos...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235242) F_Peter válasza hombre[EU] (#235236) üzenetére


F_Peter
őstag

Jaja, volt az is. Amúgy azt kapd ki, hogy a Space Invaders gép (az volt úgymond az első konzolom :D) még mindig meg van a telken. Ott voltak a fészerben az akkori konzolok. Mindig bepecegtettem 50-100 menetet a gépekbe, aztán toltam kifulladásig.
Aztán amikor lementem a játékterembe, nagyon menő tudtam lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#235243) .LnB válasza oriic (#235223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj, mi eddig jó játékokról beszéltünk. Most ezt miért kellett? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235244) .LnB válasza hombre[EU] (#235219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon elég keveset. Csak a COD4 hez használtam. IRC ment sokat inkább.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235245) .LnB válasza Deck (#235229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én az első Division-be is tettem egy 300+ órát. Mondjuk jó játék nem volt, de ennyit számít a társaság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235246) hombre[EU] válasza F_Peter (#235242) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oh,én azokat már csak kiállítva láttam :) az menō lehetett otthon egy arcade...az highend cucc volt

Life, Uh, Finds A Way

(#235247) pulffy válasza pulffy (#235241) üzenetére


pulffy
őstag

Basszus! Most meg a másik kontroller amit lekacsol a BBA az meg nem ismeri fel a masik ps4 rádugom a usbre de nem ismeri fel... Hogyan kell reseteni?

Tartani kell a reset gombot vagy eleg egyszer nyomni?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#235248) .LnB válasza saelin (#235221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem tudom mennyi lehet WoW-ban nekem. Sose számoltam össze. És tényleg csak így nagyjából tudok tippelni, de szerintem bőven 2000h felett. (És a bőven az a duplája is lehet akár) És szinte minden perce a legszebb játékkal eltöltött időm ever.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235249) Kendek válasza pulffy (#235247) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kontrollert? Van az alján egy süllyesztett RESET gomb. A konzol kikapcsolt állapotában tartsd benyomva 3-5 másodpercig.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#235250) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ha már gametime a téma. Múlthéten olvastam, hogy Simple a világ egyik legjobb profi CS:GO játékosa 16122 órát játszott a GO-val. Sajna az nem tiszta, hogy mikortól. De legyen az viszonyítási alap, hogy 2012 őszén jelent meg a game. Ő meg 3,5 éve profi. De ha 12ben kezdte akkor is 2000h/év. De szerintem a valóságban nagyobb átlag lehet /év.
De hát nekem is van olyan steam haverom, aki 12k fölött van Dota2-ben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.