Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#80001) EczkE válasza Adam_Shepard (#79999) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#80002) killer095


killer095
őstag

Van valami hír a pc-s remoteplayről?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#80003) marilllyo válasza Djuree (#79997) üzenetére


marilllyo
veterán

Semmi. Nulla. Zéró. Bekapcsolsz alá egy feliratot még a hülye is megérti. 2 dolog közül választhatsz általában (vagy mindig)...de az is olyan, hogy "Jump" vagy "Run" vagy esetleg "hide". Egyébként ha láttál már ilyen témájú filmet akkor anélkül is tudni fogod miről van szó. Nem sokat idéznek Nietzsche-től benne. ;]
Egy rész van a háromnegyede körül amikor van egy "tudd, hogy értsd" helyzet egy kis háttértörténettel....ott esetleg érdemes figyelni de ha nem teljesen világos majd elmesélem. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80004) Adam_Shepard válasza EczkE (#80001) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, na bumm!

Mitől ne készülhetne egy újabb PS ? Itt a fő pofán csapás az lenne ha a jelenlegi élettartama nem húzná ki addig , mint a PS3-é. megnézve, ha a telefonnál nem fáj sokaknak az évi 2 kilót kicsengetni érte, akkor 3-4 évente egy konzol is beleférhet, nem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80005) h4mi1


h4mi1
tag

Helló vettünk haverral egy Tom Clancy’s The Division gold editiont , de valamiért a season pass-t nem adja meg, mikor rámegyek hogy download azt írja hogy playabe de nem kapok semmit.

(#80006) marilllyo válasza h4mi1 (#80005) üzenetére


marilllyo
veterán

Te vetted vagy ő?

Egyébként a season pass-sal nem töltődik le semmi. Amúgy egyelőre csak pár ruci meg egy shoti ami a reward vendor-nál lesz beváltható. Az első rendes sp tartalom majd júniusban jön.

Nem mellesleg elvileg a Division season pass nem osztódik. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80007) Sirandrish válasza Djuree (#79997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére olyan vizuális megvalósítást kapott a cucc hogy a javát megérted abból is hogy nézed.
Egyébként a szövegek sem túl bonyolultak. Én sem vagyok tól combos angolból de elég sok mindent megértettem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80008) h4mi1 válasza marilllyo (#80006) üzenetére


h4mi1
tag

Ő vette :/ eddig minden játék season passát megtudtuk osztani. Akkor én megtudom venni külön attól még? hogy a játék csak osztva van?

(#80009) marilllyo válasza h4mi1 (#80008) üzenetére


marilllyo
veterán

Nézd meg, hogy a reward vendor (lépcső alatt) ad-e shotgunt. Ha nem akkor sajna itt sem osztódik.

Elvileg ha te veszed jó lehet de javaslom várjátok meg az első rendes dlc-t. Hátha az extra pályarészre te is be tudsz menni. Az a pár skin le van sz*rva.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80010) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A 12 hónapos plus akció véget ért? Most nem találom.

(#80011) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jee Until Dawnba megmenekült mindenki :C
Első nekifutásra 3an hullottak el, de aztán második nekifutásra rage-eltem egyet a legvégén a "dont move" résznél..aztán harmadik nekifutásra már minden klappolt.
Holnap kinyírok mindenkit :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80012) Beri78


Beri78
őstag

3 perce neztem. 31.03.2016 a vege....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#80013) hitman77 válasza Beri78 (#80012) üzenetére


hitman77
senior tag

Ha nekem írtad, köszönöm. Akkor még nem csúsztam le róla.

(#80014) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! A Game.co.ukrol kb mennyi ido alatt er ide a cucc? Es mennyire megbizhatoak?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80015) >Deego.. válasza Sirandrish (#80011) üzenetére


>Deego..
senior tag

"Holnap kinyírok mindenkit" :D

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#80016) Nayrobi válasza Adam_Shepard (#80014) üzenetére


Nayrobi
őstag

2-4 hét

(#80017) tuki2200 válasza Zanik (#79993) üzenetére


tuki2200
senior tag

Érdemes, multiplayer is engedélyezve van a Now-os játékokban, lehet előfizetni es minden játék elérhető amíg az előfizetés tart illetve csak kiválasztott játékokat is kilehet bérelni bizonyos idokozokre

(#80018) h4mi1 válasza marilllyo (#80009) üzenetére


h4mi1
tag

Megnéztem és volt kék fegyver + két zöld táska , volt trooper ruha , swatos, hazamat, meg még vagy kétfajta ezenkivül kb. De nem tudom hogy van amit mindenki megkap vagy egyaltalan nincs olyan?

[ Szerkesztve ]

(#80019) Zanik válasza tuki2200 (#80017) üzenetére


Zanik
addikt

Köszi a választ. Még nem vagyok biztos, hogy 1 játék miatt előfizetek, de majd megnézem mik vannak még a listán.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80020) marilllyo válasza h4mi1 (#80018) üzenetére


marilllyo
veterán

Sawed off shotgun-t keress. Az tutira premium tartalom.

(#80016) Nayrobi : UK-ból jó esetben 1 hét alatt is ideérhet. 2-4 hét az csájna. Persze aztán meglepetés mindig érhet. Pláne a magyar postával. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80021) Sirandrish válasza >Deego.. (#80015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem a mészárlás könnyebb lesz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80022) manu75


manu75
aktív tag

A Broforce játékkal kapcsolatban kérnék segítséget. A 2. vagy 3. covert mission mikor időzsaruval adja be az elején és kirobban a pálya alja mit kell csinálni? Nem találtam videót erről a részről, hogy lehetne megcsinálni.

(#80023) marilllyo válasza manu75 (#80022) üzenetére


marilllyo
veterán

Parancsolj
Hol kerestél videót ha nem a Youtube-on? ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80024) manu75 válasza marilllyo (#80023) üzenetére


manu75
aktív tag

Hát ezer köszönet, covert 2 meg 3-at írkáltam és semmi értelmes nem jött be.

(#80025) Nayrobi válasza marilllyo (#80020) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nekem zavviról 2 hét, gameről 2-4 hét szokott lenni az átlag. Nem véletlenül írtam, elég szomorú. Pár hete Kanadából 3 nap alatt ért ide egy csomagom. Durva.

(#80026) marilllyo válasza Nayrobi (#80025) üzenetére


marilllyo
veterán

2 hét Zavvi-ról? Te jó ég! Bár szerintem ebből másfél hetet Pesten szüttyögtek vele. Nem volt benn munkaszüneti nap? Nekem volt, hogy kedden postára adták és pénteken már játszottam vele.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80027) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kerestem a Dark Souls 3-mat éscsak a Game-nél van egyedül Apocalypse edition. Az 576-nál meg majd 4 e Fttal drágább (még így is UK postával, meg mindennel).

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80028) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Jelenleg nincs PS plus előfizetésem de azért kipróbáltam a WOT-ot és a War Thundert és működik a multiplayer mód. Ezek szerint nehány játékhoz nem kell PS plus a multihoz?

(#80029) FuRiONight válasza hitman77 (#80028) üzenetére


FuRiONight
őstag

F2P játékokhoz (ingyenes játékokhoz mint amiket írtál is) nem kell ps+ előfizetés!

[ Szerkesztve ]

(#80030) Djuree válasza marilllyo (#80026) üzenetére


Djuree
félisten

én is másfél hete rendeltem zavviról és még nem kaptam meg. GAME-től itt volt egyszer 3 nap alatt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80031) marilllyo válasza Djuree (#80030) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a hosszú hétvége miatt van. Ha a rendelés alatt belecsúszik egy munkaszüneti napba itthon az +1 hét sajnos. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80032) Djuree válasza marilllyo (#80031) üzenetére


Djuree
félisten

szörnyű mi megy itthon a postán. vicc az egész....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80033) koncsik válasza Djuree (#80032) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem Magyarországról 03.11.-én ajánlva feladott levél még nem jött meg. :W (vidékről Budapestre)
Zavvi régen 3-4 nap volt, az utóbbi időben sajnos majdnem mindig 2 hét körül.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#80034) baritz1995


baritz1995
tag

Sziasztok

A ps4-em eladasat tervezem es ezzel kapcsoltaban felmerult nehany kerdes
1. ha az accountomon vannak a jatakaim es a ps+ elofizum akkor azok az email es jelszo modositas utan megmaradnak?
2.ha toroltem a hozza adott bankartya adatokat,akkor nincs mod ra hogy megis a kartyamrol vasaroljanak?
bocsi ha hulye a kerdes,nem ertek annyira hozza
A valaszokert elore is koszonet :R

[ Szerkesztve ]

(#80035) Kendek válasza baritz1995 (#80034) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az teljesen mindegy, hogy mi van a lemezen, érdemes egy inicializálást csinálni mielőtt átadod a gépet (biztos ami biztos). A lemezen levő játékokkal úgyis csak akkor tud játszani a vásárló ha megveszi őket. Tehát eladásnál különösebb hozzáadott értéket nem képviselnek.

<-ƘƘ->

(#80036) tonerz


tonerz
aktív tag

Magyar accom van de nekem a storban az 1 éves plusra 15000Ft ír :F

(#80037) Kendek válasza tonerz (#80036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt a link hozzá, nekem jó.

<-ƘƘ->

(#80038) Carasc0 válasza Kendek (#80037) üzenetére


Carasc0
őstag

2 napja van meg a PS4-em és ez az akció most jól jött! Elő is fizettem. 1 évet kibírok. :))

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80039) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire kell szétszednem a Dualshock 4-et ahhoz, hogy beolajozzam a két ravaszt? Mivel nem tudom mitől, de nyikorognak...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#80040) marilllyo válasza Carasc0 (#80038) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát alap is. :K Én azt mondom aki PS4-et vesz az kalkulálja bele az árba az egy éves pluszt is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80041) gyuribácsi88 válasza ImACeltic (#80039) üzenetére

Ne szedd szét, majd abbahagyja.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80042) ImACeltic válasza gyuribácsi88 (#80041) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem hiszem mert már jó ideje csinálja, kb 1-2 hónapja, csak most jött el az a pont, hogy kezd idegesíteni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#80043) EczkE válasza ImACeltic (#80039) üzenetére


EczkE
addikt

Itt van par video, biztos segiteni fog. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#80044) ImACeltic válasza EczkE (#80043) üzenetére


ImACeltic
őstag

Tudom használni az internetet, köszi, csak gondoltam hátha volt valakinek hasonló problémája és tud pontos instrukciókat mondani. :)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#80045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#80046) gyuribácsi88 válasza ImACeltic (#80042) üzenetére

Nekem fél évig csinálta, aztán hagyta abba.

Az a két nagyon pici rugó van a két ravasz (L2-R2) alatt. De nem is biztos hogy az nyikorog, lehet hogy a ravasz ahol 2 ponton tartja magát a kontroller házhoz az nyikorog. De ha már mindenféleképpen be akarod "zsírozni" akkor max cseppents egy csepp WD40-et egy fölpiszkálóra, aztán azzal kend be a rugót, meg a ravasznak a 2 kis kapaszkodó fülét. Szétszedésnél vigyázz meg a rugó hajlamos elpattanni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80047) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#80046) üzenetére


bandi0000
nagyúr

videók alapján jól látom hogy nincs a matrica alatt csavar? vagyis ha jól csinálom akkor nem vesztené el a garit a kontroller?

Xbox One: bandymnc

(#80049) ImACeltic válasza gyuribácsi88 (#80046) üzenetére


ImACeltic
őstag

Köszi!

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#80050) Carasc0 válasza hrvp (#80048) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem értek hozzá! De ennek ilyen a grafikája? :Y

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.