Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) LeventeV válasza james001 (#78000) üzenetére


LeventeV
senior tag

:R Lesz mivel elüssem akkor az időt Dirt Rally - Uncharted 4 megjelenéséig.

(#78002) #45378816 válasza LeventeV (#77999) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tudomásom szerint, az alap játékot is tartalmazza, kold war pack nem lesz elérhető nálunk, ahogy eddig se engedélyezték illetve a gold scorpion skin se lesz elérhető, mert azt csak a kollectors edition-el jár.
(kár hogy annó pc-re vettem meg :( )

Ha előrendelsz, akkor kapsz két (cosplay) skin-t jacqui-hez és cassie-hez.

james001: nem látok linket vagy ilyesmi, csak mert lehet én is rosszul tudom ám. :D

[ Szerkesztve ]

(#78003) LeventeV válasza #45378816 (#78002) üzenetére


LeventeV
senior tag

Kicsit elrontották az elnevezést: Mortal Kombat XL ami tartalmazza az alapjátékot is, és az XL Pack az ami csak a DLC-ket tartalmazza.
Gold Scorpion skin-t nem sajnálom, mert elég undorítónak találom, viszont előrendelni nem tudom az XL Pack-ot, akkor bukom a cosplay kosztümöket?

Meg nem úgy volt, hogy lesz valami cosplay kosztüm Scorpion-hoz és Sub Zero-hoz is, amelyek női karakterek lesznek?

A Kold War pack az nagy szívás, éppen ezért nem is magyar store-ról fogom megvenni a csomagot.

(#78004) #45378816 válasza LeventeV (#78003) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem bejön az a Scorpion skin, Ermac is fog kapni, teljesen rendben van.
A cosplay dlc, pedig a két csajszinak fog járni. :)

[link]

(#78005) james001 válasza LeventeV (#78001) üzenetére


james001
veterán

Jövő héten én is beszerzem :)
A skin-ek annyira nem izgatnak,a bónusz karakterek annál inkább. Főleg Predator és Alien :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78006) proly01


proly01
őstag

vg: :R akkor nem aggódom!!! :D

Kérdés....
Mind a kettő bejön a kérdésem mégis az uncharted collection vagy inkább the order 1886?
Mi a véleményetek ti melyiket vennétek?

:R

....Pr:)ly....

(#78007) TazLeacher válasza proly01 (#78006) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha nem volt még meg egy UC rész sem, akkor egyértelműen az.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78008) EczkE válasza proly01 (#78006) üzenetére


EczkE
addikt

Uncharted! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#78009) Gabesz1019 válasza proly01 (#78006) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

+1 Uncharted

Nálam a GTA sorozat mellett a másik nagy kedvenc. 4. részét is nagyon várom már.

(#78010) pityuka99


pityuka99
újonc

Sziasztok! Gondolkozom egy ps4 vételén, de amit kinéztem, a játékok a gépen vannak rajta, és azt szeretném kérdezni, hogyha az én profilommal lépek beakkor fogok e tudni játszanni ezekkel a játékokkal úgy, ha az eladó csak a profilját törölte, és nem pedig a játékokat?

(#78011) gyuribácsi88 válasza pityuka99 (#78010) üzenetére

A játékok a profilhoz vannak kötve, szóval ha törölte a profilját akkor törölte a játékokat is. Maga a játék ott marad. de lakat lesz rajta, szóval nem sokra mész vele, tekintve hogy nem tudod elindítani.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78012) pityuka99 válasza gyuribácsi88 (#78011) üzenetére


pityuka99
újonc

Ja értem, köszi a válaszod! :)

(#78013) Amadako


Amadako
tag

valahogy nem lehet beállítani ps4-en azt,hogy ha belép/kilép egy barátod akkor egy felugró ablakon tájékoztasson erről?(mint ps3-on)

(#78014) #45378816 válasza Amadako (#78013) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh ez engem is érdekelne illetve a tegnapi kérdésemre valaki?
Használ valaki fóliát/matricát a ps4-hez? Ha igen mik a tapasztalatok?

/Foltot hagy, felesleges hülyeség csak rongálja a gép külsejét etc...

(#78015) gyuribácsi88 válasza #45378816 (#78014) üzenetére

Egy korábbi kommentem, azóta már több helyen is elkezdett feljönni, (többnyire ott ahol melegebb a gép) azóta már leszedtem a francba az egészet :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78016) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#78015) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi, ettől tartok én is, amúgy "kárt" nem okozott a gépben ugye? :D mármint nem hagy ronda foltot vagy ilyesmi... meg a gari se ugrik ettől még, ha jól sejtem. :)
A konti átalakítással volt már dolgod, ha jól láttam, ez esetben ugrik a gari? Könnyen átlehet kozmetikázni?

(#78017) gyuribácsi88 válasza #45378816 (#78016) üzenetére

Ne hagy semmilyen nyomot a fólia. Kontroller moddolásról meg annyit, hogy analóg karokat kicserélni vagy nagyobb akksit tenni bele megéri, mást nem. 2 kontroller házat is vettem, mind a kettővel volt valami nyűg. Az hogy jár e garanciavesztéssel a kontroller szétszedése nem tudom, de mivel nem kell sehonnan matricát leszedni hozzá, és ha a csavarokat nem barmolod szét, senki nem mondja meg hogy az szét volt szedve.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78018) h4mi1


h4mi1
tag

live-ra már megint nem gagyi broforce játékok jönnek ingyen, elégé zavaró folyton ez a ps+ os kínálat , nem érzik gáznak?

[ Szerkesztve ]

(#78019) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#78017) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oksa, akkor inkább maradok csak a gumis védőnél kontira, meg az analóg karokra.
Köszi a választ. ;)

(#78020) Madwe válasza h4mi1 (#78018) üzenetére


Madwe
nagyúr

Neked zavaró, én pl örülök nekik. Rendre minőségi indie címek jönnek, a local coop játékaim fele az inygenes ps+ból jött, s ezek mind jó címek. Nem aaa címek, de nem is kell sonynak annyira tepernie, mint a fele annyi emberrel se rendelkező msnek... AAA címeknek amúgy sose örülök, mert azokból ami érdekel már rég megvan olcsón, ami nincs meg az nem véletlenül nincs meg, így vagy olyat kapnék ami már megvan vagy olyat ami nem érdekel:D

[ Szerkesztve ]

(#78021) LeventeV válasza #45378816 (#78004) üzenetére


LeventeV
senior tag

Erre a két skinre gondoltam én is. Azt hittem Sub Zero-t és Scorpion-t "lányosítják", ezek szerint félreolvastam. Nem gond, mert Cassie és Jacqui és egész jól sikerült karakterek.

Az viszont kicsit szívás, hogy csak a Kombat Pack 2 vagy a teljes XL játék előrendeléséhez jár és ha az XL Pack-et rendeled meg akkor nem kapod meg őket (azt nem is lehet előrendelni). Lehet akkor inkább külön veszem meg a két Kombat Pack-et, mert tetszik ez a két skin. Azt az 1000 Ft-ot szerintem megéri.

@james001: A Kold War és Horror skinek szerintem egész jók, főleg a Kold War Sub Zero. :K

(#78022) #45378816 válasza LeventeV (#78021) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem a kold war-ból Kano tetszik nagyon és szeretem is azt a karit. :)
Mind1 meglátjuk majd mi lesz, aztán csapatjuk ezerrel.... :D esetleg a mortal fórumon beszélhetnénk, feldobtam az ötletet, hogy ki jönne KOTH-ba egy kis csihi puhira. :P

(#78023) james001 válasza #45378816 (#78022) üzenetére


james001
veterán

PC-sek jól megszívják amúgy,semmi XL semmi KP2 :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78024) #45378816 válasza james001 (#78023) üzenetére


#45378816
törölt tag

Jujjj, de gonosz vagy.... :)
Én pc-re a kollectors edition-t vettem meg szoborral mindennel együtt, aztán 60óra játék után jött egy patch, ami törölt mindent, ezután megkaptam kárpótlásul az all krypt item dlc-t, neki ugrottam másodszor is a játéknak, megszereztem két achivement kivételével mindent+ az összes skin-t etc... kb 4-5száz órám volt benne.
Ps4-re beszereztem a premium edition-t (már a kollectors, azért túlzás lett volna) és nemrég előrendeltem a kp2-t, addig is csinálom napi szinten (1-2óra max) a dolgokat és remélem már semmi gebasz nem lesz. :DDD

(#78025) LeventeV válasza james001 (#78023) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem kapják meg az új karaktereket és az Apocalypse skin csomagot. Elég nagy kitolás a WB részéről.

(#78026) james001 válasza #45378816 (#78024) üzenetére


james001
veterán

Semmi gonoszkodás nincs a hsz-ben,a WB-től tényleg szemét húzás ez azért. Nem értem miért olyan nehéz PC-re kiadni ezeket a cuccokat,gondolom indokot nem írtak azóta se rá miért nem jön. :U
Na de mindegy ne offoljunk,a lényeg hogy jövő hétvégén csak MKX fog pörögni a PS4-ben az tuti :C

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78027) gyuribácsi88 válasza james001 (#78023) üzenetére

Ne is mond, ez az egy játék az amit pc-re vettem meg mióta a ps4 megvan, erre jól megszívtam :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78028) #45378816 válasza james001 (#78026) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vicceltem csak ;) és úgy legyen!!!
Tényleg össze kéne hozni egy kis csapatot pár pofa sör mellett, egy barátságos KOTH-ra! ;] :DDD
Mindenkinek újak lesznek a karakterek, ez így extra poén lesz a party alatt.

(#78029) Zanik


Zanik
addikt

Sikerült egy Driveclub challenge-et kb. negyvenvalahányadik próbálkozásra megdönteni, de úgy megfájdult tőle a csuklóm, hogy mérgemben még a PS4-et is kikapcsoltam. Mára elég volt! :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78030) danih


danih
addikt

Nagyon jó sale van az USA store-on, ráadásul ha március 1-ig levásárolsz $100-at kapsz $15 kreditet.
Kora délután megvettem a Far Cry 4 + Zombi bundle-t $19.99-ért.
Aztán szerváltam egy 20% kedvezményt biztosító kupont, amivel most:
Life is Strange Complete Season $7.99
The Witcher 3: Wild Hunt $19.99
STAR WARS Battlefront $23.99
SOMA $13.19
Unravel $15.99
Összesen az egész móka $101 volt (amiből $15-öt visszakapok kredit formájában)...

(#78031) james001 válasza #45378816 (#78028) üzenetére


james001
veterán

Én megyek szívesen multizni majd,de azért előbb végigviszem a single dolgokat még (story,krypt,trófeák stb. ) :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78032) #45378816 válasza james001 (#78031) üzenetére


#45378816
törölt tag

Krypt, trófeák?! Hát akkor mostanság nem fogunk multizni.
Én januárban vettem meg ps4-re a játékot és nem hazudok, de tegnap este nyitottam ki mindent a kriptában. Mindent! Ehhez kb. 800-900ezer arany kellett.
A legnehezebb trófea szerintem az, amikor 10ranked meccset kell megnyerned sorozatban.
(én eddig 8-ig jutottam, mert utána olyan OP-s pro gyerekkel dobott össze a gép, hogy 2x ha leestem a földre egy kör alatt)

De hajrá-hajrá, most 02.23 majd írj, ha meg van a platinád. ;)

És tudatosan álltam neki játszani ugyebár már harmadszorra, tehát úgy állítottam össze a profilom témáját, hogy minden a lehető legtöbbet adja meccsenként illetve a mobilon elért eredményeket is feloldottam 100%-ig és hál' isten elfogadta, amikor ps4-en beírtam a wb id-t a játékban.

(#78033) proly01


proly01
őstag

Köszönöm a válaszokat! :D
Akkor ebből uncharted lesz :)

....Pr:)ly....

(#78034) james001 válasza #45378816 (#78032) üzenetére


james001
veterán

Ja hát maga a platina azért kérdéses pont hogy inkább a multis trófeák miatt,de meglátjuk ;] MK-ban azért nem vagyok olyan mesteri,MK9-ben is Liu Kang-el úgy-ahogy megtanultam fightolni de most nulláról kezdhetek mindent,már baromi rég játszottam MK-val.
De persze néha felugorhatok pár meccsre attól még :)
Még lebeszéljük ezt,egyelőre jöjjön ki az XL :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78035) #45378816 válasza james001 (#78034) üzenetére


#45378816
törölt tag

Rendben. Mk9 nagy kedvenc nekem is, de ez sokkal jobb.
Szerintem konnyebb megtanulni itt a karaktereket csak azert.

(#78036) Elims


Elims
veterán

Ha mondjuk megveszem Ezt,ez érvényes lehet az itthoni gépre is?

(#78037) danih válasza Elims (#78036) üzenetére


danih
addikt

Nem.

(#78038) A`rpi válasza Elims (#78036) üzenetére


A`rpi
addikt

3 évet ha mernek rá vállalni, hidd el nem lesz az itthoniakkal semmi gond. :K

(#78039) marilllyo válasza Elims (#78036) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként nem hülyeség... Bár kíváncsi lennék, hogy accra vagy az acchoz tartozó primary gépre van. :) Vagy mi alapján nézi?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78040) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok!

Frissült az oldal

Ami változott:

- Minimális grafikai változás a Karaktereknél.
- Videók kerültek a Galériába.

Mára sajnos csak ennyire futotta.

Köszi a figyelmet!

(#78041) Peat76


Peat76
őstag

Unravel platina teljesítve , kellemes és gyönyörű játék, bár néhol tud idegörlő lenni , nagyon kellenek az ilyenek , a Tembo is tetszene , de csak nem akarják leértékelni , bár az kicsit pörgősebb.....

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78042) Elims válasza A`rpi (#78038) üzenetére


Elims
veterán

Így van,én is ezt mondom,de ennyiért elég baràti a téma.. :-)

Marilllyo: Ha jòl olvastam érvényes account-hoz tartozik.Csak azt nem értem,hogy akkor melyik gépre érvényes?
Teszem föl megveszem én és egyszercsak jön egy haver,hogy eleomlott a gépe,de annyit még lehet vele,hogy az én account-om ràtegyük (+persze neki màr lejàrt az 1év) akkor lehetne garanciàztatni?
Vmi furfang biztos van benne,mert ha nem,sokan csinàlnàk ùgy ahogy leírtam.
?

Szerk.:
Peat: Szép "munka"!! :-)
Mennyire volt nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#78043) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Vélemenyek a Far Cry Primalrol?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78044) szasanyi válasza Adam_Shepard (#78043) üzenetére


szasanyi
félisten

Teszt értékelése szerint annyira tré lett, hogy az már jó. :U

(#78045) kevepapa válasza szasanyi (#78044) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Az amcsi ign, meg a gamespot alapvetően dicsérték, 10/8!

Végre valami eredeti ötlet, én tuti beszerzem cca egy év múlva...

[ Szerkesztve ]

(#78046) szasanyi válasza kevepapa (#78045) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, ja csak annyi a gondom, hogy ilyenek vannak leírva a tesztelő által, hogy ...a fejlesztők sajnos nem éltek ezzel a lehetőséggel... illetve ugyancsak kihagyott ziccer maradt a játék története is valamint ...a történet hiányos, a küldetések sematikusak... De végértékelésben is kiemeli ezeket:
- gyenge sztori és küldetések, a mellékszereplők kihasználatlansága, és nincs kooperatív mód
Ezek után nem nagyon értem hogyan jött ki a 10/8 értékelésnek... talán merülőfélben volt az elem a számológépben.

(#78047) h4mi1


h4mi1
tag

különböző storeokba mások az ingyenes játékok?

Ki milyen storeokba van beregisztrálva?

[ Szerkesztve ]

(#78048) Wlac válasza szasanyi (#78046) üzenetére


Wlac
Ármester

Gondolom a szokásos Ubisoft cucc - okés sztori, craftolás, felmászás egy fa tetejére, ami megnyitja a térkép egy részét, és ezzel jelöli a gyűjtögethető cuccokat. Ugyanaz a séma, mint az Assassin's Creed, Watch_Dogs, vagy az előző Far Cry-okban. Akinek ez bejön, az élvezi, akinek nem, az pedig úgyis húzza a száját, mer' Jubiszoft...

“The wha-"

(#78049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Uncharted 4 trailer jön

Live-Die-Respawn

(#78050) marilllyo válasza Wlac (#78048) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát igen....FC3 még új volt plusz ott még a story teljesen jó. A 4 meg kb. ugyanaz csak gyengébb sztorival, és főhőssel akinek a motivációja érthetetlen számomra. De nem gáz...mert egy kis poszter lerepegetésnél nincs is jobb időtöltés. ;]
A fő sztori oké általában...azon kívül viszont csak grind, loot marad. Bár a negyedik rész arena módjával el lehetett hülyülni. Ez most így elsőre kimarad.

Más: Jól látom, hogy a két új DLC-t a Driveclub-hoz már nem takarja be a season pass? :O
Persze...érthető...nem panaszkodom. Így is rengeteget kaptunk tőlük....csak hát na...:D Rá voltam indulva a Civic-re, hogy ma tolom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.