Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#124001) Zanik válasza Mrdevil (#123998) üzenetére


Zanik
addikt

Nálam most nincs fix helye, és asszony morog miatta, így jobb esetben a saját dobozába rakom. Viszont lehet jobb lenne egy fix állvány, vagy valami olyan táska amibe könnyű be- és kipakolni ha kell.

Amazon-on találtam pár terméket ([link], [link]), de gondoltam rákérdezek itt is, hátha valakinek van már bevált megoldása.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#124002) #67947008 válasza hitchins (#123982) üzenetére


#67947008
törölt tag

Egyik legjobb couch coop jatek. Ferfikent is elveztem. A lanyok es gyerekek is imadjak. Nem lehet vele melle loni.

(#124003) birorichard


birorichard
őstag

Nem akarok véletlenül sem direktben hirdetni a topicban, uh elnézést, mégis azért először veletek osztanám meg a dolgot, hogy nagy valószínűséggel lesz egy felesleges Destiny 2 Limited Edition PS4-em, és a visszaküldés helyett esetleg egy erról lemaradt fórumtársnak segítenék vele.

[ Szerkesztve ]

(#124004) Bazsi1987 válasza birorichard (#124003) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Megvetted digitálisan? 😁

(#124005) RetroJack


RetroJack
tag

Valaki tudja esetleg, hogy Ps3 használható dualshock 4 kontrollerrel ?

(#124006) vg válasza RetroJack (#124005) üzenetére


vg
addikt

Ja megy, de csak kábelesen és nem tudsz kilépni dashbordba sem mert nem megy a középső gomb.

(#124007) HaZsolt válasza oriic (#123933) üzenetére


HaZsolt
őstag

Komolyan akkora hibát követtek el, hogy egy zsír új játékot véletlenül ingyen megvehetett bárki? ÉSSS lekéstem:(

(#124008) dunc válasza HaZsolt (#124007) üzenetére


dunc
nagyúr

Én nem szedtem volna le. Hidd el jobb a becsület.

(#124009) Csabee86 válasza dunc (#124008) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ilyenkor a Sony visszaveheti a játékot, nem?

(#124010) erahurka válasza HaZsolt (#124007) üzenetére


erahurka
félisten

Komolyan olyan fos az informatikai védelmi rendszerük, hogy pár éven belül másodjára lopják el a felhasználók adatait? Just Sony things, just Sony things :K

(#124011) raziel01 válasza HaZsolt (#124007) üzenetére


raziel01
veterán

Mondjuk hasonló kb 3 éve volt Xbox 360-on. Valamelyik store-on elcsesztek valamit és vagy 5-6 játék ingyen megvehető volt. Én csak a Rayman: Legends-et húztam be ingyen, mások meg mindent. Na jött is a banhullám.
Neten nagyon sok ember írta, hogy bannolta az MS a konzoljukat. Pápá multi meg ingyen játékok.
Én meg izgultam 2 hónapig mi lesz de engem elkerült szerencsére.
Szal nem mindig éri meg. Nem tudom ez Sony-nál hogy van. De mondjuk 1 játék miatt nem örülnék ha bannolva lenne a konzol, mert akkor kárbavész a PS+ is.

(#124012) fcb92 válasza Csabee86 (#124009) üzenetére


fcb92
tag

Nem hiszem, hiszen a jatek meg lett vasarolva, igaz 0 forintert.

(#124013) fcb92 válasza raziel01 (#124011) üzenetére


fcb92
tag

Ez biztos igy volt? Nagyon ketlem, hogy az MS azert bannolna mert ok elcsesztek valamit es emiatt ingyenes volt par jatek.

[ Szerkesztve ]

(#124014) birorichard válasza Bazsi1987 (#124004) üzenetére


birorichard
őstag

Nem, 99%, h lesz ma egy dobozos. A másikat még fel sem dolgozták Budaörsön, az egy hosszabb menet lesz.

(#124015) Gyulus76 válasza Zanik (#123994) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Én egy kellőképpen mély fiókban tartom.

(#124016) dunc válasza raziel01 (#124011) üzenetére


dunc
nagyúr

Emlékszem.

(#124017) hitchins válasza raziel01 (#124011) üzenetére


hitchins
őstag

Ez mondjuk elegge mekerdojelezheto dontes. Ha en eppen keresgelek a neten es azt latom hogy 0ft akkor miert ne gondolhatnam hogy valami promocio akcio?
Ha letoltottem es nem jogos nyuljanak bele a rendszerbe es toroljek a prpfilomrol a jatekot. Ha emiatt bannolnanak az eleg kemeny lenne. Sztem mas is lehetett anno a hatterben.

[ Szerkesztve ]

(#124018) kentucky


kentucky
őstag

Kb. a Kack II ennyit is ér, számomra még ennyit sem, úgyhogy ne szomorkodjatok :K

[ Szerkesztve ]

(#124019) Kvelstadt válasza dunc (#124008) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha komolyan írtad akkor +1. Én plusszos játékot is inkább megvettem, mondjuk azt azért hogy tolhassam majd plusz nélkül is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#124020) tothl válasza raziel01 (#124011) üzenetére


tothl
addikt

Azért az durva ha téged bannolnak, amiért ők Csesznek el valamit

(#124021) dunc válasza Kvelstadt (#124019) üzenetére


dunc
nagyúr

Természetesen igen, egy tévedés miatt ne teljen ki a becsültem.

(#124022) Scholes9 válasza tothl (#124020) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na pontosan.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#124023) vg válasza tothl (#124020) üzenetére


vg
addikt

Miért, ha találsz egy mobilt a buszon és elteszed és közben készül rólad felvétel, akkor a rendőrség simán keresni fog. Tudod, hogy hiba, mégis megveszed ingyen, akkor vállald is a következményét.

(#124024) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Csak egy kérdés: Uncharted 4-ből a Plus Edition mit tartalmaz?

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#124025) fcb92 válasza vg (#124023) üzenetére


fcb92
tag

Ez nagyon rossz pelda mar bocsi.

(#124026) vg válasza fcb92 (#124025) üzenetére


vg
addikt

Melyik része? Gondolom az öreg is azt hitte milyen szerencsés: véletlen itt egy samsung s8.... :DDD

(#124027) fcb92 válasza vg (#124026) üzenetére


fcb92
tag

Az mas. Egy talalt telefont kotelesseged visszajuttatni. Egy ingyenes jatekot bezsebelni a PS hivatalos storejaban meg legalis.

(#124028) marilllyo válasza raziel01 (#124011) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt így én sem hinném. Azt, hogy ők véletlenül elérhetővé tettek egy játékot ezért nem bannolhat egy accot vagy konzolt. Kizárt dolog.

Sony-nál amúgy sem az első eset.

Pl anno volt a Szállítmány c. film. Ami véletlenül felkerült a playstation network-re a megjelenés előtt... bárki megnézhette, letölthette. Egyetlen egy accot sem bannoltak miatta....

[link]

A legtöbb amit tehetnek, hogy visszaveszik az accról a játékot. Ilyen van / volt. Pl. steam-en bevett szokás ha sundibundiból szerzed a játékot. Tőlem egy itt aprón vett Far Cry 4-et vettek vissza. Utólag kiderült, hogy kisfiú apa bankkártyáján vette a játékokat és potom pénzekért küldte gift-ként. 5 vagy 6.000-ért vettem megjelenés után 3 nappal. Rájöttek ..jött egy üzi a steam-tól, hogy ez van és elvették. Mázlimra addigra már rég kitoltam a gamet. :DDD

Ezen egyébként tök kár agonizálni meg lelkiismereti kérdést csinálni. Gondolom aki 0 ft-ért kapta annak már nem elérhető... vagy majd nem lesz az.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124029) raziel01 válasza fcb92 (#124013) üzenetére


raziel01
veterán

Gyakorlatilag csináltál egy külföldi reget csak azért, hogy megvedd a nulla forintra elárazott játékokat.
Amiknek az összértéke mondjuk legyen 100 font. Talán kínai acc kellett hozzá már nem emlékszek pontosan.
Nekem is 1-2 haver belefutott. Szerintem simán csak annyit nézett az MS, hogy mikor regeltél. Mert mondjuk nem kicsit gyanús, hogy csinálsz egy kínai accot egy olyan gépen amin évekig mondjuk magyar vagy UK acc volt és azzal rögtön veszel is 6 elárazott játékot. :D
Szal szerintem azokat büntették akik többet is vettek. Külföldi fórumokon sok volt a panasz de MS letojta.
Konkrétan ismerek olyan embert is akit annyira felcseszett a dolog, hogy el is adta a konzolját nyomott áron a ban után. Keménynek tűnik de mivel nagyon sokan panaszkodtak a fórumokon így szerintem úgy volt vele az MS, hogy a jövőben mindenki kétszer is meggondolja hogy akar-e hibát kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#124030) marilllyo


marilllyo
veterán

Microsoft akkor csinált tömeges gép banhullámot mikor rájöttek, hogy tudják kiszűrni azt, hogy ki az aki tört gépről multizik. Egy valag ismerősöm vett csak ezért xbox-ot mert anno egy időben lehetett live-ra menni tört géppel is.

Mondjuk ezt elfelejtik hozzáfűzni amikor az x360 eladásairól beszélnek, hogy miért is volt egy időben olyan népszerű. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124031) birorichard


birorichard
őstag

Destiny 2vel játszik valaki megosztásban vkivel? Haverom és sógora megvette egyikük accjára, és vmi olyat mondtak h "nem lehet" megosztani... Nem tűnik túl valószínűnek, de nem találkozott vki ezzel a témával?

(#124032) marilllyo válasza birorichard (#124031) üzenetére


marilllyo
veterán

"No you can't game share Destiny 2, bungie has locked content just like the last few dlcs where you had to actually own the content.."

Ennyit találtam. Nem az első eset lenne. Több Ubisoft címnél is így van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124033) #67947008 válasza birorichard (#124031) üzenetére


#67947008
törölt tag

Valamelyik korabbi jateknal feljott mar, hogy vannak ilyen jatekok, amiket nem tudsz megosztani home-olassal, mert acchoz kotottek. Marmint nem csak a PS4 accodhoz, hanem a jatekban hasznalt acchoz is kotve van.

[120358-tol olvasd]

[ Szerkesztve ]

(#124034) gamegod


gamegod
senior tag

ezt az új BF1 kiegészítőt nem is lehet külön megvenni? mint az előzőt?!

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#124035) pulyka jocó válasza gamegod (#124034) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Majd szept 19-től :))

(#124036) underdark


underdark
aktív tag

Hi
Lehet volt már, de a Witcher 3 GOTY verzióban minden DLC magyar?
Köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#124037) #10927360 válasza underdark (#124036) üzenetére


#10927360
törölt tag

:K

(#124038) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok akik ilyen 15-16ert árulják a bontatlan destinyt, ők külföldről rendeltek olcsóbban? Vagy többet rendeltek és kaptak nagyobb kedvezményt? Ezek ugyan azok a bolti verziók lehetnek?bocsi de nem tudok rájönni hogy éri meg nekik.

(#124039) Thorkos


Thorkos
tag

Úgy látom a Borderlands kérdést túlagyaltam. Kivettek akcióból mire rávettem magam :) úgy emlékeztem 7.-e délig tart a leárazás, valamit elnézhettem

(#124040) ProEvoFan válasza Thorkos (#124039) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, hetedikéig tartott, csak éjjel egykor lejárt.

(#124041) Tibcsó válasza birorichard (#124031) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Szia!

Tökéletesen működik! :K

(#124042) szinimini


szinimini
senior tag

Jó reggelt :)

film lejátszásról kérdeznék 1-2 dolgot, nézegettem vissza,de nem igazán találtam.
Tehát most jelenleg a filmeket pc-ről nézzük és szeretnék egy ps4 pro-t és szeretném összehozni vh a kettőt ha lehetséges nem akarok 20 féle gépet otthon inkább egy jót :)
Tehát:
- játék az menni fog talán :P
- feliratos filmeket nézni, BD iso ,mappás megoldás is lenne és ezt mind a tudjuk honnan szedném.
feliratot,hangot váltani mint a pc-s lejátszókon, filmeket min fullhd-ben szedem le bd25 stb stb....
- tudjunk böngészni a neten, ezek mellé jó lenne egy billenytyűzet ,ami akár egeres is lenne egybe

Igazából kb ennyire használtuk a gépet, world excel stb meg ugyse fog menni :D arra egy laptop lesz majd,d az már más téma...

Tehát mit kellene tennem,h ezt a multimédiás részt összetudjam hozni?
Adat tárolásra egy NAS-ra gondoltam s vh ezzel összekombinálni.
Olyan 1 terra elég szokott lenne filmekre,de inkább 2db 2terrás winnyót hasznánék film, képet, zene tárolására....
Ezeket mind akadás mentes hibátlan lejátszással tegye.
Időközben azért tisztázodni fog a kép a fejemben csak tudjunk elindulni vmerre :)

Köszi előre is a helpet

(#124043) body007 válasza szinimini (#124042) üzenetére


body007
addikt

Nem fog kicsit sokat fogyasztani az a lejátszó? :D Egy androidos tv okosítónak vmivel barátibb a fogyasztása, és garantáltan mindent lejátszik (a ps nem fog)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#124044) ldave válasza szinimini (#124042) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ennyire nem értek hozzá, de én a Plex segítségével szoktam a laptopomról filmeket és sorozatokat a PS4-re átjátszani. A PS4-re kell a Plex app, a PC-re pedig a Plex szerver. Hátha ez elég neked is.

A Slime draws near! Command?

(#124045) vg válasza body007 (#124043) üzenetére


vg
addikt

Valóban több értelme van média lejátszót venni erre a célra, egy pro áráért akár már egy popcorn hour A-500 is kapható.

(#124046) szinimini válasza body007 (#124043) üzenetére


szinimini
senior tag

body007 vg

Van pénz áramra :))
Akkor inkább az a baj,h nem játszik majd le mindent.
Azért játszanék is néha vele,de akkor nézegetek majd olyan androidos lejátszókat.

ldave

Ezt majd akkor megnézem,h h működik,de ehhez jó net kell már nem? Ha igen akkor sajnos ez a feltétel nincs meg. A film minőségén látszik változás? Nem akad ki mondjuk egy 30gigás filmtől?

(#124047) body007 válasza szinimini (#124046) üzenetére


body007
addikt

Én nem használom médiapléjernek, de itt a fórumon többször olvastam, h feliratot / hangsávot nem kezeli rendesen (bizonyos esetekben). Meg sztem az .iso file-okat se eszi meg, bár ezt nem tudom :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#124048) Deck válasza szinimini (#124046) üzenetére


Deck
titán

Nálam nem akad 30GB-os filmnél sem. Minőség az eredeti de állítható. Felirattal és hangsáv váltással sincs semmi probléma.

Próbáld ki, ingyen van :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#124049) szinimini válasza Deck (#124048) üzenetére


szinimini
senior tag

body007

Remélem azért időközben jönnek még akik megcáfolják :)

dekrer

iso-s bd filmek v mappás? Ezek is mennek netán?

Ingyen nem lesz,m még nincs gép :DDD Ha megy,amit szeretnék és kitudnám váltani ezzel a pc-t akkor lépek :K

(#124050) Gyulus76 válasza szinimini (#124042) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

És mi lenne, ha a filmeket is megvennéd?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.