Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191001) #58978304 válasza .LnB (#190998) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ne keverjük a szezont a faszonnal :D
Az RDR2 ben akkora map van hogy nincs az a gebe amelyikkel atom gyors átszelhetném.
Ha agyon rugdosom és etetem meg simogatom hogy ugyan ne haragudjon már h rugdostam h menjen máá közben őket ,akkor is van h 20 perc kell egyik helyről a másikara.
Egy Fast trawel jah jól esne vagy írtam már tegnap is hogy Gőzautó DLC kell ide vazz.

[ Szerkesztve ]

(#191002) Kendek válasza hhenry (#190990) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Uncharted, The Last of Us, Tomb Raider, GTA V meg ilyenek, most hirtelen ezek jutottak az eszembe.

<-ƘƘ->

(#191003) madkiller válasza 30z.Samu (#190970) üzenetére


madkiller
őstag

Én is így vagyok a Witcher 3al, karacsonykor vettem a ps4 prot egy rakat akciós játékkal, néztem most a storet kb 2x annyit fzetnék az összes játékért megérte, akkor berendelni. Eddig kiment sorrendben: - UC4, UC4:Lost, SotT, COD:WW2, GoW, Spiderman, Rdr2, most a Horizon és a Re2 pereg, közbe kis Tekken7, de szoktunk playlink játékokkal is játszani. Amit elindítottam még egy kicsit TLofU, FC5, B1, de előrendeltem a DaysGonet az lesz a következő azt indítom a Witcher :D

(#191004) hhenry válasza Kendek (#191002) üzenetére


hhenry
őstag

GTA már pipa de a last of us biztos,hogy jön
Unchartedból sorban érdemes?

(#191005) tboy93 válasza Deck (#191000) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig annak is elmenne, hihetetlen milyen részletekre figyeltek a lovak kapcsán.

Más, tegnap leültem a játékban pókerezni és ottragadtam vagy egy 30 percet, konkrétan ki lehetne adni csak ezt a minijátékot egy külön címként :D Imádom ezt a fajta igényességet.

(#191006) 30z.Samu válasza madkiller (#191003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már pár játéknál megfogadtam, hogy az után egy ideig nem veszek semmit, mert azokkal kéne foglalkozni amik megvannak. De mindig jön egy akció vagy egy olyan bejelentés ami felkelti az érdeklődésem... :D

Sic Parvis Magna

(#191007) Deck válasza tboy93 (#191005) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem, hogy minőségi játék de ez csak időhúzás és sokaknak nemis tetszik. :)

PS5

(#191008) .LnB válasza #58978304 (#191001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallgasd végig (időre linkeltem, ott a lényeg), ha már magatoktól nem értitek meg. És ha valaki nem képes időt szánni a RDR2-re, akkor elmegy ugye FC: ND-zni, mert az "jó". :(((

Ti minden játéktól elvárjátok, hogy a játék legyen értetek. Ami részben még érthető is, hisz fizettek érte. De képtelenek vagytok alkalmazkodni és megérteni a fejlesztők szándékát, és kicsit engedelmeskedni, és átadni magatokat a játék alkotta szabályoknak. Egy nagyobb, jobb élményért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191009) 30z.Samu válasza .LnB (#191008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én valahol megértettem a szándékot és értékelem is a munkát, amit belefektettek. Nem rossz maga a játék, csak egyszerűen nem nekem találták ki. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#191010) tboy93 válasza Deck (#191007) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyrészt egyetértek, másrészt a fast travellel tényleg kimaradna annak a tömérdek világban zajló eseménynek a nagy része ami benne van. Hol kigyómarást szenved valaki az út szélén, hol postakocsit rabolnak ki, hol egy nőt rabolnak el a banditák, hol egy farmot próbálnak kifosztani a rosszfiúk vagy farkasok támadnak egy védtelen férfire, esetleg egy összerogyott lovat kell leszedni a gazdájáról... Illetve kimaradnának azok a szép események is, mint amikor 120-al átrongyolok egy bokron ami mögött közvetlen egy apró szikla van és repülök 500 m-t előre a lóról ;] De volt hogy egy kanyonban megpróbáltak kirabolni vagy egy mexikói ipse kihívott madárlövészet párbajra. Kár lett volna bármelyikről lemaradni. Időt kell szánni erre a játékra, tényleg sokkal lassabb mint a mai címek zöme. Van aki rá tud erre érezni, más megunja 2 óra után.

(#191011) Deck válasza .LnB (#191008) üzenetére


Deck
titán

"Ti minden játéktól elvárjátok, hogy a játék legyen értetek. Ami részben még érthető is, hisz fizettek érte. De képtelenek vagytok alkalmazkodni és megérteni a fejlesztők szándékát, és kicsit engedelmeskedni, és átadni magatokat a játék alkotta szabályoknak. Egy nagyobb, jobb élményért."

Furcsa ilyet olvasni tőled mikor az AC-knál ezt képtelen vagy megérteni. :P

Nem az én játékom a lassúsága miatt, túl realisztuks benne pár dolog ami tovabb ront rajta. Továbbra is egy játék ez és nem egy szimulátor. A jobb élményt had döntse el mindenki maga kinek mit jelent. :P

PS5

(#191012) S e t h válasza 30z.Samu (#191009) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is direkt szoktam olyan kajákat rendelni étteremben, amiket nem szeretek , hiszen meg kell tisztelnem a szakácsot, hiába mást szeretnék enni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#191013) Deck válasza tboy93 (#191010) üzenetére


Deck
titán

Az biztos, hogy remek játék. Ezt senki sem vitatja ;)

PS5

(#191014) Deck válasza S e t h (#191012) üzenetére


Deck
titán

A nap hozzászólása :C

PS5

(#191015) Kendek válasza hhenry (#191004) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha az Uncharted összes eddigi része érdekel, akkor nyilván sorban mert úgy halad a story, és úgy fogod a legjobban megérteni. Persze jó móka lehet utólag is visszagondolni és megérteni egy-egy dolgot, de alapvetően időrendben célszerű haladni, mert ez nem a Beyond: Two Souls. :)

<-ƘƘ->

(#191016) kiserik


kiserik
senior tag

Az RDR2-nek egy baja van, hogy rpg. Persze nem klasszikus fajta szintekkel meg ilyesmi, de szerepjáték a legjavából. Akció játéknak túl összetett. Amolyan kezdeti Westworld.

(#191017) hhenry válasza Kendek (#191015) üzenetére


hhenry
őstag

Oké :R
Várok még két-három játékot :R

(#191018) .LnB válasza Deck (#191011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom megértettél. Én azoknak szántam a mondandómat, akik a sok lovaglásra, és a fast travel hiányára panaszkodnak. És azoknak se kell magukra venniük.

AC Origins már az elején nem tetszett. A főszereplő (Lakatos Rézfánfütyülő)-vel nem tudtam azonosulni. Aztán később a gameplay is egy lowbudget witcher klón lett. Pár óra után elegem is lett belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191019) .LnB válasza S e t h (#191012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bármit rendelsz, azt a szakács csinálja, te meg vagy megeszed. Vagy nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191020) Deck válasza .LnB (#191018) üzenetére


Deck
titán

Minden Witcher klón hisz az a világtörténelem legjobb játéka :)

PS5

(#191021) Nescafé válasza #58978304 (#190996) üzenetére


Nescafé
őstag

Én most vittem végig valamelyik nap a játékot, szuper volt , elég hosszú is a játék.

 iPhone 15 Pro

(#191022) .LnB válasza madkiller (#191003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Eddig kiment sorrendben..:"

wesder legalább maga viszi ki őket, de ezek már annyira speciális kiadások, hogy saját magukat viszik, vagy egymást. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191023) Carlos Padre válasza Deck (#190937) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat a raketan szorfoles utan en is letettem rola.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191024) BoneDragon válasza Carlos Padre (#191023) üzenetére


BoneDragon
veterán

Toled meg nem lattam pozitiv kommentet jatekrol. Van ami egyaltalan tetszik? Most komolyan kerdezem.

(#191025) Wlac válasza Deck (#191000) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezek szerint de, mivel ennyit kell lovagolni benne.

Tényleg nem értem ezt a lovaglás ellenességet itt a fórumon. Kb. 80 órám van a játékban és még most sem unom. Annyira azért nem nagy map, és a játék folyamatosan tolja a random eseményeket. Számomra abszolút év játéka gyakorlatilag minden tekintetben, pedig sem az open worldért nem vagyok annyira oda és a RDR 1-et sem szerettem annyira (egynek jó volt, de semmi extra).

“The wha-"

(#191026) hhenry válasza Wlac (#191025) üzenetére


hhenry
őstag

Na akkor ma este nekiállok :D

(#191027) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ezeknél a trófeáknál amikor írja hogy pl. 20%a csinálta meg. Az minek a 20%-a? Hogyan nézik ezt? Aki ps-plus vagy nem kell ehhez simán netkapcsolat alapján tölti fel valahova az infot erről?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#191028) Carlos Padre válasza .LnB (#190968) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bar nem engem kerdeztel de belecsacsogok, nekem kb minden. Lassu, vontatott es a harcrendszere egy katasztrofa. Mondom ezt ugy, h a Morrowind-Oblivion-Skyrim trioba egy elet munkajat raktam bele. Csak en is ott baxtam el, hogy halogattam, volt jobban erdeklo jatek mindig es mostmar megszoktam a jot.

Szoval egy jo tanacs azoknak az uj konzolosoknak, akik meg nem jatszottak vele, ne halogassatok!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191029) headhunter86


headhunter86
senior tag

Én a héten vettem elő újra a RDR2-t, mert PS VR miatt csak VR címeket toltam/tolok.
Néha kicsit jó pihentetni a játékot, de annyira én se érzem soknak a lovaglást, nagy ritkán volt csak sok belőle, mikor pl. vadásztam és a világ másik végére el kell lovagolnom egy legendary szőrmével. Aki azért játszik, hogy pipa, ez a játék is kitolva azokat megértem, hogy sok nekik a lovaglás.
Tényleg máshogy kell nekiállni ennek a játéknak. Én is csak akkor ülök le elé, ha minimum van két órám és akkor most csak RDR2 és nem akarok sietni a játékkal, majd játszatja magát.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#191030) Deck válasza Woodslave (#191027) üzenetére


Deck
titán

Az összes ps felhasználónak akinek megvan az a játék annak a 20%-a.

PS5

(#191031) Woodslave válasza Deck (#191030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát minden játék amit elindítanak (lemezes, online ps plus vagy anélkül) De hogy? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#191032) .LnB válasza Carlos Padre (#191028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem ezt a kommentet. Főleg annak fényében amire válaszoltál vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191033) Deck válasza Woodslave (#191031) üzenetére


Deck
titán

Én így tudom. De ha tévedek valaki javítson ki.. :D

PS5

(#191034) #58978304 válasza .LnB (#191008) üzenetére


#58978304
törölt tag

Bocsi h csak most de előrébb kellett közben hoznom az ebédszünetemet :D
Nos persze én megértem a készítők szándékát nincs is ezzel semmi baj.
Csak azért adhatnának az Userek kezébe legalább egy döntési lehetőséget a fast trawel személyében.
Én nem panaszkodom kimondottan a játékra szerintem baromi jó és hangulatos,részletes.
Egyedüli "negatívum" a lovaglással töltött rengeteg idő amit mondjuk a missziókkal is tölthetnék...
Amúgy a Nintendo állatos játékaiban nem simogattam annó ennyit mint RDR2 ben lovat hogy ugyan neharaguggyá má.
De ez van ,így van, így kell elfogadni!
Én a játékot pihentetéssel bűntetem ha besokalltam.
Pedig nagyon érdekel a Story ezért is marad nálam amíg ki nem tolom.
Mondjuk ps5 ig talán pipa lesz ez is :)

[ Szerkesztve ]

(#191035) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nőnapi, ingyenes PS4 téma: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191036) Carlos Padre válasza BoneDragon (#191024) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert szelektiven olvasol azert ;)
Epp a minap irtam egy bolond kis indie jatekrol pl :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191037) .LnB válasza #58978304 (#191034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De hisz adtak a kezünkbe, nem is egyet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191038) #58978304 válasza .LnB (#191037) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jajjmán én teleportálásra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#191039) .LnB válasza #58978304 (#191038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191040) Carlos Padre válasza .LnB (#191008) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem ellene, mert en sem ertekelem ezt a fast travel picsogast, de mikor egy hosszu lovaglas utan lenyomsz egy rovid kuldetest es a tarsaid ott hagynak egyedul az isten hata mogott akkor feldobhatna egy valasztasi lehetoseget,h visszavisz a taborba. Ertem en, h ki kellett tolni a jatekidot de akkor is basszak mar meg. En emiatt pihentettem bo egy honapig es nagyon nehezen vettem ra magam a befejezesere.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191041) #58978304 válasza .LnB (#191039) üzenetére


#58978304
törölt tag

Most komolyan ezért simogattam én egyfolytában a b@zi lovakat órákon át ?!.. :DDD
Ezt meg miért nem írta\ mutatta eddig senki ?... :D

[ Szerkesztve ]

(#191042) Deck válasza #58978304 (#191041) üzenetére


Deck
titán

Ne úgy képzeld el ezt, hogy azonnal bárhol vagy oda ahova akarod.

PS5

(#191043) Peace válasza Carlos Padre (#191040) üzenetére


Peace
nagyúr

Emlékeim szerint rendszeresen rákérdeztek a társak a "küldetés" végén, hogy visszajössz velünk a táborba vagy megoldod magadnak?

(#191044) Wlac válasza Peace (#191043) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem rendszeresen, de néha előfordul.

Egyébként tényleg van fast travel a játékban, de mire betölt, addig simán lovagolva is megvan az út fele. :D

“The wha-"

(#191045) headhunter86 válasza Wlac (#191044) üzenetére


headhunter86
senior tag

Meg mire felbattyogsz a szobádba, ahol elérhető a fast travel. :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#191046) Gery9112 válasza headhunter86 (#191045) üzenetére


Gery9112
őstag

Amúgy ezt én se értettem a játékban, hogy a táborban miért tudsz csak gyök 2-vel menni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#191047) vonSux válasza .LnB (#191039) üzenetére


vonSux
őstag

Többször, több topikban kitárgyaltuk már, ez a fs mechanika nagyon aranyos, még egy simogatás a realitásnak, de annak, aki nem a szomszéd faluba vágyik amikor gyorsutazna vajmi kevés. Ettől még egy csodálatos játék a rdr2, de pl én is kellő távolságból csodálom :)

(#191048) Carlos Padre válasza Peace (#191043) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, az elejen. Aztan ahogy fogyott az otlet ez elmaradt es maradt az idohuzas. A kedvencem, h miutan legalabb 10 percet lovagoltal visszafele feluton mindig van egy szerencsetlen, akinek megdoglott a lova es haza kene vinni ami persze MINDIG elenkezo iranyban van mint az uticelod. A masodikat miutan benyogte, h vigyem vissza oda ahonnan jottem leteptem a lovamrol, agyonlottem es megtibegeltem a hullajat. Kesobb meg mar csak siman megszabaditottam szerencsetleneket a szenvedestol.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#191049) madkiller válasza #58978304 (#191041) üzenetére


madkiller
őstag

Én is áttértem más játékra, mert meguntam a lovaglást, de visszatértem és igazából chapter4től kezdve nem tudtam letenni. Mikor végeztem az az érzés volt bennem, hogy előröl kell kezdenem csak túl sok szűz játékom volt még és inkább elkezdtem a horizont :D

(#191050) koncsik válasza .LnB (#190998) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Made my day :C :R
update: lécci fejezd be ("Lakatos Rézfánfütyülő"), ki kellett mennem a meetingről (tudom ne fórumozgassak) :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.