Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#32001) SzlobiG válasza Madwe (#31998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen magyarba mutatja az árakat. Mastercard. Hozzá is adtam az accounthoz levonták az apró pénzt majd sztorno.

Nem értem hogy működik ez.

Azt hittem csak rámegyek megadom az adatokat és már kész is. :F

(#32002) Mrdevil válasza k4rL^ (#31999) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tyűha, akkor ennek brutálul kell kinéznie. Hááááát majd meglátjuk, mindenesetre mi behúztuk. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32003) gyuribácsi88 válasza k4rL^ (#31999) üzenetére

Egyszerűbb ezt mondani, mint megtanulni optimalizálni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32004) Madwe válasza tepenzed (#32000) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak azt nem ertem miért nem mentek meg csődbe... Szarul optimalizált, nulla tartalommal rendelkező nagy teren barangolos ultrarepetitiv szarjaikat folyamat veszi a nép, de miért:)?

(#32005) Neoteric válasza k4rL^ (#31999) üzenetére


Neoteric
addikt

Ubisoft locked both versions at the same spec 'to avoid all the debates and stuff'.

Magyarul a ps4 tudná az 1080p-t..

PSN: ne0teric_sAN

(#32006) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#32005) üzenetére

De szánalmas. Tudna a ps4 többet is, de ők el akarják kerülni a vitákat? Ne ők döntsék már el hogy majd a userek miről vitatkozzanak. Nem azért vettem meg az erősebb gépet hogy azonos látványvilágot kapjak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32007) tarti19 válasza Madwe (#32004) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért ez így nem igaz. AC nagyon jó brand s mivel innovációt hozott a játékiparba ezért bőven van helye. Az már más kérdés, hogy még leragadtak az előző generációnál.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#32009) Rabbitf_24 válasza k4rL^ (#32008) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Várható volt, egy hónapban a Project carssal, GTAV, FC4 és Dragon Age-el simán bukó lett volna....

(#32010) mrhitoshi válasza Neoteric (#32005) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem nem erről van szó,

"Technically we're CPU-bound," he said. "The GPUs are really powerful, obviously the graphics look pretty good, but it's the CPU [that] has to process the AI, the number of NPCs we have on screen, all these systems running in parallel.

hanem erről. Érdekes, hogy minden nagyobb játékfejlesztő stúdió próbál ráfeküdni a heterogén programozásra, ők meg csak nyomatják ezt a CPU maszlagot. Pont azért lett úgy fejlesztve a PS4/XO, mert a fejlesztők így kérték, hogy jobb legyen az AI, az NPC-k, fizika stb..., ezek meg előállnak azzal, hogy ők mégiscsak CPU orientált brand. Elmennek a bús pi**-ba. :W
Nagyon kezd a bögyömbe lenni az Ubi és a szarjaik.

PS4

(#32011) gabor0077


gabor0077
tag

Amúgy a DriveClub mindenhol október 7-8-án jön, akkor a magyar store-ról is le lehet majd húzni szerdán a PS+ kiadást?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32012) Neoteric válasza mrhitoshi (#32010) üzenetére


Neoteric
addikt

A kettő nem zárja ki egymást. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#32013) N@idia válasza gabor0077 (#32011) üzenetére


N@idia
őstag

Elméletileg igen :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#32014) Garada válasza gabor0077 (#32011) üzenetére


Garada
őstag

Hát nagyon remélem, hogy szerdára frissítik a kínálatot.

(#32015) MerLinh válasza Neoteric (#32012) üzenetére


MerLinh
senior tag

értem én ezt, de ha egyszer ilyen lett (mert ilyenre kérték)...ne legyen már az a kifogás =)
irjanak olyan motor ami képes rá....
hisz mégis csak konzol, nem lesz másmilyen pár évig szóval számulniuk kell azzal hogy 3 év mulva se lesz erősebb a cpu mint most

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#32016) mlinus válasza MerLinh (#32015) üzenetére


mlinus
őstag

jó, azért azt nem hiszem hogy minden fejlesztő ugyanolyat akart :DDD ráadásul ugye, itt lehet hogy az xbone-ról van szó, mivel ahhoz van igazítva a PS4.

(#32017) gyuribácsi88 válasza mlinus (#32016) üzenetére

Hát ez az, az egyikből dupla annyi kelt el mint a másikból, de ők azért ahhoz igazítják a játékot, amiből kevesebb fogyott. Ez aztán az üzletpolitika, magas fokon.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32018) MerLinh válasza mlinus (#32016) üzenetére


MerLinh
senior tag

persze, de menni kell ha többség döntött =) azt még e végén leragadnak a multban, hisz pc is heterogén felé terjed bár, az is igaz hogy még messze van itten nekünk...
de az se megoldás, hogy jaj szar a cpu konzolon, pcn meg nem mindenkinek van erős....és akkor sehol nem lesz optimizálva =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#32019) gabor0077 válasza Garada (#32014) üzenetére


gabor0077
tag

Jó lenne, mert már pörög a PS+ előfizum lefele...

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#32020) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Csak sikerült ezt a fizetést megoldani 1 nap és tölthető lesz a gém.

AC: PC-n is a procit ette mindig is szal nem kamuznak ubiék, csak hát nem ennek kéne az iránynak lennie nem is fogom megvenni ps-re 900p-be én nem fogok játszani marad pc.

(#32021) N@idia válasza SzlobiG (#32020) üzenetére


N@idia
őstag

Támogatlak én is PC-n fogom ezek után tolni 900P 30Fps vicc kategória remélem azért elég lesz neki egy HD7850 2gb kártya mert csak ez van jelenleg :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#32022) mlinus válasza N@idia (#32021) üzenetére


mlinus
őstag

szerintem ha csak 7850ed van, jobban jársz a ps4 verzióval. a ubisft pc optimizálása kritikán aluli..

(#32023) Because


Because
őstag

mi a baj a 900p-s felbontással? TV-nél amúgy van ilyen natív felbontástól eltérő ronda elhomályosodás mint monitor esetén?

még mindig nem döntöttem, sőt már pc is eszembe jutott, igaz az 300k lenne... de mivel a multi itt fizus a játékok majdnem duplájába kerülnek hááááát... na de ez nagyon off!

[ Szerkesztve ]

(#32024) haddent válasza k4rL^ (#31999) üzenetére


haddent
addikt

Na-na:

"..opting to aim for platform parity to avoid discussion over any differences in performance"
= A céluk a "platform paritás" volt, azaz hogy midenhol ugyanúgy fusson. (Most mondjam, vagy kitaláljuk közösen, hogy melyik microsoft jajjkimondtam platform a hibás..)

"We decided to lock them at the same specs to avoid all the debates and stuff.."
= Úgy döntöttek, hogy mindenhol ua. a spec-re zárják le a játékot, hogy ne legyen vita "meg cucc" belőle.

Konklúzió: köszönjük xbox one a gyenguszságot, valamint csókoltatjuk ubisoftot, hogy ilyen mocskos módon adják el a lelküket (legalbb nyíltan lehetne..). Ja meg érdemes az eredeti angol szöveget elolvasni, nem a "ferdítettet"
:R

Madwe Persze, 900p ugyanúgy néz ki mint a 1080p, a 720p meg mint a 900p, na de a 480i sincs messze a 720p -től annyira, tehát a 480i és a 1080p közt elhanyagolható a különbség! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32025) Madwe válasza Because (#32023) üzenetére


Madwe
nagyúr

Felskalazza 1080ra uh nem annyira szar, de közel sem az igazi... Bar egyes topikokban az a vallás hogy ugyanúgy nez ki mint az 1080, azért ez erős túlzás:)

(#32026) krx21 válasza Because (#32023) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze, hogy van... A monitor ugyan az mint a TV csak nincs annyi képfeldolgozó algoritmusa és nincs benne tuner... A nem natív az mindenhol rosszabb...

(#32027) Because válasza Madwe (#32025) üzenetére


Because
őstag

és akkor gyermekágyában meghalt a next gen? vagy még megtanulják valamikor kihasználni a gépek erejét?

[ Szerkesztve ]

(#32028) tDr1v3r válasza haddent (#32024) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vagy csak szimplán balfaszok. :DDD Lefogadom hogy ez a nagy PC-s perspektívaváltás tőlük emiatt (is) lehet... inkább programoznak oda az nVidia segítségével minthogy konzolra optimalizálnának.

Ott bukik ki hogy a CPU-ra fogják - az közel ugyanaz mindkét gépben, nüansznyi külömbségek vannak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32029) haddent válasza tDr1v3r (#32028) üzenetére


haddent
addikt

Össze vissza beszélnek. Egyik mondatban valami olyanra fogják, ami miatt -ahogy mondod is- eleve egyenlően lenne korlátozva, másik pillanatban meg direkt egységesre korlátozzák ők. Ubisoftról már watch dogs és the crew után letettem...
... majd jól megvettem a far cry 4 -et, meg a unity -t is meg fogom. Az a baj, hogy az ötleteik jók első hallásra.

(#32030) Madwe válasza Because (#32027) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt a fejlesztők egyre jobban tudjak majd kihasználni. Másrészt az ai is sokat tud most fejlődni grafika mellett. Harmadrészt meg ubisok sose tudtak programozni:) negyed részt meg nem lennék meglepődve ha súlyos ms pénzek hatása miatt döntöttek volna igy... Otodreszt meg ok is írtak hogy azért 900@30 hogy mindkét gépen azonos legyen (ergo 4es pont igaz) s azért xoneon az a 900@30 az amit egy játék se nagyon tudott eddig átlépni, uh abban semmi meglepő nincs.

Ui: remelem buknak ezzel az acvel, en tuti csak warezolom pcre ha mindenki oda lesz érte, amugy a Black flag se jott be meg sose warezolok, de ilyen mentalitással tőlem pénzt nem kapnak...

[ Szerkesztve ]

(#32031) SzlobiG válasza N@idia (#32021) üzenetére


SzlobiG
félisten

1080p-re az kevés lesz max ilyen low-med körül.

(#32032) tDr1v3r válasza haddent (#32029) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én egyiket se fogom megvenni. :D Az AC első két része nagyon tetszett anno, de az újak harmatgyengék. A Far Cry meg kicsit meh.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32033) Def26 válasza haddent (#32024) üzenetére


Def26
félisten

Ez nekem is nagyon ellenszenves hozzáállás. Kis ember vagyok kis pénzzel de én nem veszem meg one -ra az új assassint pedig mocskosul megmozgatott. :(

Egyénként abból kiindulva, hogy micsoda harag áradat ömlött a tomb Raider miatt a fejlesztőkre (exkluzivitás), nem lennék meglepve, ha a rajongók dühe kierőszakolna egy 1080p patchet. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32034) Tatyla


Tatyla
őstag

Unitynél remélem kárpótol a kor ami az egyik kedvencem, a történet és a co-op...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32035) Neoteric válasza Def26 (#32033) üzenetére


Neoteric
addikt

Végülis nem lehetetlen, asszem a Black Flag is utólag kapott 1080p-s patchet ps4-en.

PSN: ne0teric_sAN

(#32036) HaZsolt válasza kovsol (#31990) üzenetére


HaZsolt
őstag

Segítek, 27-es vagyok, de azért egy 3. ember is jó lenne:). Írj rám, megadom a PSN nickem.

(#32037) Zjunior


Zjunior
veterán

Kinnt vagyok osztrakba.
Ma kijott egy uj ps4.
Ezüst színű, fifa 15 es Mordor jatekkal 137ezer.
Gondolkozom h megvegyem-e xbox one melle:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#32038) HaZsolt válasza Zjunior (#32037) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nálam ez nem lenne kérdés, mindkettő jó játék.

(#32039) Zjunior válasza HaZsolt (#32038) üzenetére


Zjunior
veterán

Marmint a ps4-et!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#32040) Benjaminka válasza Zjunior (#32037) üzenetére


Benjaminka
csendes tag

Ahoz képest nem sok az ára

(#32041) ImpersonatoR válasza Zjunior (#32037) üzenetére

Ezüst? Dragon questes verzió volt olyan a Tokyo game show -n.

Csodálkozom, hogy ilyen csöndben lett egy ilyen is, és semmi hírverés.
Egyébként képet vagy meg sem történt :DD

(#32042) gyuribácsi88

Ami valójában történt az ubisoft-nál, assassin's creed ügyben -> Katt ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32043) mlinus


mlinus
őstag

most azt mondta a ubisoft, hogy félre lett értelmezve az egész, nem butítottak semmit a one-ért :) hát, ki tudja...
amúgy, szerintem eléggé elszámolta magát az ubi.

az anvilnext motorjukat direkt az új generációra fejlesztették ki, de már ezt használták az ac3-hoz, (ami eredetileg jóval később jelent volna meg..) csak ugye amikor csinálták az engine-t még a kanyarban sem volt egyik konzol sem, és a devkitek sem voltak véglegesek (ha egyáltalán voltak).

szerintem másra számítottak, másra lett tervezve a motor, ezért skálázódik szarul. a watch dogs is hasonló eset, ott ugye a 2012-es állapot PC-n kb 3x szebb mint a végleges verzió, úgy látszik hogy mást vizionáltak.

(#32044) SzlobiG válasza gyuribácsi88 (#32042) üzenetére


SzlobiG
félisten

:D ;]

(#32045) Def26 válasza gyuribácsi88 (#32042) üzenetére


Def26
félisten

Csak a szokásos. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32046) kovsol


kovsol
titán

Van aki megveszi az Alien: Isolationt? The Evil Within is jónak tűnik, bár lehet az meg már túl véres lesz az előzetes alapján.

May the Force be with you!

(#32047) Def26 válasza kovsol (#32046) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem nagyon lopakodósra sikeredett. Nekem sajna nem jön be ez a stílus. Néztem yt videókat, kb. annyi hogy kapcsolókat generátorokat keresgélsz és bújkálsz az alienek elöl.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32048) MerLinh válasza mlinus (#32043) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ja es azert kellett pcn is butitani :)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#32049) Tatyla válasza Def26 (#32047) üzenetére


Tatyla
őstag

Azaz egy darab élien elől

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#32050) kovsol válasza Def26 (#32047) üzenetére


kovsol
titán

Én is így gondolom. Én mondjuk horror játékok terén Silent Hill rajongó vagyok. Az a stílus jött be eddig legjobban. Abból is leginkább a SH2.

más:
PS4 Firmware Update 2.00 “Just Round the Corner,” But Not Before DriveClub

(#32051) Def26: arra gondol, hogy egy darab alien van a játékban, és tudtommal azt se fogjuk megölni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.