Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#56001) mrterminator válasza tepenzed (#55985) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Elméleted szimplán ott bulik, hogy aki vesz 400K-ért gépet az nem fogja eladnia PS4-et és azzal kipótolni, mert nincs szüksége rá. Akiknek 400K gépük van azoknak a 90%-ban nemhogy nincs konzoljuk, hanem ellenkezője, mindkét konzolból tartanak 1-1, hogy az exluzívokat letolják.
Aki pedig a konzolját adja el, az 99% anyagi okok miatt, nem pedig mert gyenge, arra ott a 400k PC-je.

Meg ez mi, hogy nem azt a teljesítményt hozza amit elvártunk tőle? Én ellenkezőjén vagyok, iszonyat durva technika újítások és teljesítmény van benne, az más kérdés hogy eddig kihasználták-e? Az exluzivokban kapargatták a felszínt. Csak érdemes belegondolni abba, hogy a grafikus motorok 99% a most a játékokban, az alapjuk az előző generációk közepe fele születek meg. (vagy még régebben) Még az UC4-nek is az UC3 alapjára építkezik, mert így tud megjelenni jövőre (talán a Last of Us 2 alatt lesz teljesen új motor és az UC5-lesz új motorral és kiforrottan 2020-ban). A valóban erre genre írt játékok jövőre fognak kijönni két exluzive játék képében , ez (a) The Tomorrow Children és a Dreams. Mire a többi nagyobb cég is elkezd AAA játékokat új grafmotorral írni (csak halkan megjegyezem hogy, ez több idő és pénz, így próbálják szándékosan húzni az időt a nagyobb kiadók) az legalább 2 év és azok is csak az első hullámai lesznek a totál új grafmotoroknak. Megint kb 2év mire egy teljesen kiforrott játékokat kapunk. Ítt jön képbe az exluzív játékok lényege, mert mire a multiplatform játékok is átveszik lesz vagy 2-3 év még.
És hogy ez miért van?
Nagyon egyszerű: költséghatékonyság a játék készítők/kiadók részéről. Nem fogják kidobni az eddig használt grafmotorokat és fejleszteni drágán újat, amíg a régit is veszik és kipréselhető belőle az utolsó morzsa is. A máik, hogy így lehet évente ontani a játékokat. Aztán a kiadók szépen halkan/mondogatják, hogy nem Ők a kapzsik és a bénák, hanem a konzol lett túl gyenge. Később mikor jönnek a tényleges ezen generációs címek tőlük majd valahogy mégiscsak elég erős lesz a konzol hirtelen :D Nem tudom de a játékosok mindet elhisznek ami le van írva valahová, főleg a kiadók fogadkozásait és magyarázkodásaikat. Akkor lesznek ténylegesen nagy kiadóktól kurrenges játékok, ha már végképp nem lehet eladni az előző genes fosokat, amíg pénz jön addig így marad. Nem véletlen, hogy a fent említett két játék is kisebb csapatok művei és nem hardcore AAA játék még.

(#56002) KOHO válasza tepenzed (#56000) üzenetére


KOHO
senior tag

Ilyen árak mellett én kifejezetten érdeklődök a warez iránt, de ezt csak halkan jegyzem meg:) A kérdésed teljesen jogos, én sem értem:D Állítólag amúgy valami brazil gyerek egy raspberry pi-vel feltörte a ps4-et, de ez még igen kezdetleges állapot! Az amúgy oké, hogy a legolcsó verbatimos lemezzel nem fog futni egyik játék sem a másolásvédelem miatt, de kiváncsi vagyok én is, erre a védelemre. Amúgy abban biztos vagyok, hogy ha egyszer fel lesz törve a ps akkor a Sony kibannolja majd az összeset és téglának lesz maximum jó a gép...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#56003) spawn21 válasza A`rpi (#55996) üzenetére


spawn21
veterán

Semmi sem működött sajnos. Kihúztam, elcsomagoltam.
A Sony szervizes normálisan reagált másoddjára. Holnap jön a futár, elviszi. Remélem azelőtt vissza hozzak mielőtt elutazom :(

iPhone 13p

(#56004) tepenzed válasza KOHO (#56002) üzenetére


tepenzed
őstag

engem nem érdkeel annyira, hiszen alapvetően multiplayer beállítottságu vagyok( igaz,hogy az emberek feltört ps3-al is feljárkáltak online és el is szaporodtak a modderek/hackerek is),pusztán csodálkozom, hogy ennyire brutális a védelem

(#56005) banana_joe


banana_joe
tag

Lemezkiadás problémához kis infó.
Most hoztam el a szervízből és ott nem jött elő mikor tesztelték, viszont azt mondták hogy a sony hivatalos workaroundja erre h pár órára áramtalanítsuk a rendszert meg felgyűlhet feszültség az alkatrészeken. állításuk szerint ez nagy %-ban javítja ezt a hibát.
nem tudom mennyire bullshit ez a szöveg szóval ne rám köpjétek a savat :D

PSN: bananosjoe84

(#56007) Tuomas válasza banana_joe (#56005) üzenetére


Tuomas
addikt

Teljesen hihető :DDD Nézd csak meg a dolgot a másik oldalról: ha nem adja ki a lemezt, vagy nem veszi be, benned is összegyűlik a feszültség nem? :DD

We were here

(#56008) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Battlefield Hardline Ps4-en hogy tudok a multiba belépni? EA emailt kér meg jelszót, de nem a psn-en megadott jelszót kéri? Mert arra inkorrektet ír vagy regisztrálni kell az EA-n? Vagy ezt is Singlebe el kell vinni egy darabig? :D Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#56009) Tuomas válasza zoltannagy (#56008) üzenetére


Tuomas
addikt

Origin (vagy lehet, hogy már EA) accountot kell csinálnod, és abba kell belépned.

We were here

(#56010) A`rpi válasza banana_joe (#56005) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglalónkban kitérek rá:

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Egészen pontosan ez a hivatalos ajánlás:
Lemez kiadás, bevétel problémára:
Nem veszi be a lemezt, mit tehetek? [link]

(#56011) zoltannagy válasza Tuomas (#56009) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Rendben, köszi a gyors választ, na majd megpróbálom. Ennyire túlbonyolítják :D

[ Szerkesztve ]

(#56012) #20844032 válasza miklos0308 (#55993) üzenetére


#20844032
törölt tag

Még egy év, és talán lesz olyan, amilyen a sonyé volt 2 éve... :U

(#56013) Tuomas válasza zoltannagy (#56011) üzenetére


Tuomas
addikt

Sajna ez van :/ FIFA-hoz is kell EA Account, meg gyanítom Dragon Age-hez is.

We were here

(#56014) EnterR


EnterR
veterán

Megjelent egy naptár a Journey témában:

PSN ID: marquuard

(#56015) Elderath válasza EnterR (#56014) üzenetére


Elderath
őstag

wow :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#56016) Elderath válasza EnterR (#56014) üzenetére


Elderath
őstag

Hm ahogy nézem itt vannak új ikonok alul meg felül is. Lehet új FW updattel jönnek majd?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#56017) tepenzed válasza Elderath (#56016) üzenetére


tepenzed
őstag

miről beszélsz? :D

egy rakat témánál teljesen mások lesznek az ikonok,pl Witcher,Gow 3

(#56018) Jhonny06 válasza EnterR (#56014) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyébként megjelent ma a játék, vagy mi történik? A Gameshopon pl. mai dátum van, de még mindig előrendelést mutat, más boltokban nem is látom nagyon listázva.

(#56019) Tuomas válasza Jhonny06 (#56018) üzenetére


Tuomas
addikt

Elvileg igen, PS Store-on megvehető, plus tagsággal 20% kedvezmény van rá. Felkeltette az érdeklődésemet, de kicsit félek, hogy csalódást fog okozni. Nem is az ára miatt, hanem talán hogy nem tudom, mire számíthatok tőle.

We were here

(#56020) Elderath válasza tepenzed (#56017) üzenetére


Elderath
őstag

A naptár ikonról beszélek a felső sorban...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#56021) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, most vannak ingyenes témák ps4-re?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#56022) Tegla80 válasza spawn21 (#56003) üzenetére


Tegla80
addikt

Mas is jart igy es a fw hez van koze,ha igaz...[link]

fw update el jon a naptar ikon

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56023) Elderath válasza KOHO (#56021) üzenetére


Elderath
őstag

Van egy pár igen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#56024) Jhonny06 válasza Tuomas (#56019) üzenetére


Jhonny06
veterán

Csak 3600????? :Y Hogy lesz ebből boltban 9k? Én meg is veszem azonnal. Oké, hogy van hozzá 2 másik játék, de azok videó alapján nem érnek pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#56025) KOHO válasza Elderath (#56023) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszi, amióta plusos vagyok, azóta nem is néztem, és akkor még kb minden fizetős volt

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#56026) Tuomas válasza Jhonny06 (#56024) üzenetére


Tuomas
addikt

Na azt nem tudtam, hogy boltban mennyi, de azon én is meglepődtem, hogy ennyiért árulnak még játékot :D
Ha megveszed júli 27-ig, lesz neked is olyan témád, mint EnteR-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#56027) mrhitoshi válasza kovsol (#55980) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez a legkézenfekvőbb magyarázat. Szerintem is így állhat a dolog.

PS4

(#56028) #20844032 válasza marilllyo (#55998) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem kell ahhoz sony z, megy bármin.

(#56029) spawn21 válasza Tegla80 (#56022) üzenetére


spawn21
veterán

Az a baj, hogy minden trükköt kipróbáltam . Sajnos nem tudtam kihozni a pulzálásból. Remélem jól fognak vele bánni

iPhone 13p

(#56030) EnterR válasza Elderath (#56020) üzenetére


EnterR
veterán

Redditen arra következtetnek legtöbben, hogy kiadó általi bejelentések, frissítések lesznek benne. Bár egész jó lenne ez beépítve, megnézni például release dátumokat, Sony tervezett karbantartásait stb.

PSN ID: marquuard

(#56031) EnterR válasza Elderath (#56023) üzenetére


EnterR
veterán

Abszolút szubjektív, de szerintem nagyon gagyik ezek a témák. :(

Rengetegszer nem látni a szöveget sem. Amik nekem bejönnek az a Flow, Robots és a PS Now téma.

PSN ID: marquuard

(#56032) Tegla80 válasza spawn21 (#56029) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam a bf4 fagyogat mostanaban es volt,h ugy lefagyott,h a jatekbol sem tudtam kilepni....probaltam siman kikapcsolni jatekbol,de azt sem csinalta meg csak atvaltott szinten pulzalo feherbe....viszont ezt nekem sikerult a 7mp es kikapcsgombos dologgal megszakitani.Utana ujraindult,kikapcsolt ,ujraindult es bedobta a report lehetseget a bf4 vidivel,fagyassal kompletten. Ezt elkuldtem...azota nem tapasztaltam,de nagyon nem is jatszottam ido hianyaban.
Amugy kivancsi leszek,h mit csinalnak vele es hogyé,igy gari lejarta utan.

Sony® & PlayStation®

(#56033) A`rpi válasza Tegla80 (#56032) üzenetére


A`rpi
addikt

Méltányossági garancia lehet hogy van, ennek még nem jártam utána. Ezért is kértem, hogy a fejleményekről számoljon be feltétlen.

Fagyni amúgy nekem is fagyott többször is BF4, arra már nem emlékszem hogy világított, de azt tudom legalább 2-3 alkalommal csak áramtalanítás segített.

(#56034) Kakaduku válasza A`rpi (#56033) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Kicsit off, de most eszméltem rá, hogy Us store-ban is egy játék 17 ezer Forint felett van. Ennyire rossz a Forint. Lassan olcsóbb lesz lemezesen megvenni a játékot. Pfff... :((( :W

Csak találni kéne valakit, akivel közösködök. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56035) A`rpi válasza Kakaduku (#56034) üzenetére


A`rpi
addikt

300? közeli dollár árak mellett, sajnos ez a szomorú helyzet... :(

(#56036) boost válasza A`rpi (#56035) üzenetére


boost
addikt

emlékszek, mikor még 2008ban 145 volt, és kb bagóért (mostani árakhoz képest) hozott iPod Nano-t ismerős amcsiból.

(#56037) spawn21 válasza Tegla80 (#56032) üzenetére


spawn21
veterán

Mondtam a hölgynek, hog mikor vettem. Ők azt mondták garanciás még.

Szerk:20 nappal léptém át a garanciát. :((( inkább ki kellene dobnom a francba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#56038) A`rpi válasza boost (#56036) üzenetére


A`rpi
addikt

Valahogy akkoriban én is jól jártam emlékeim szerint én 170 forintért vettem dollárt... Nem kicsit volt jó világ... (Már akinek volt kinn ismerőse, és tudott hozni ezt azt.)

(#56037) spawn21

Foglalkoznak akkor így a géppel hivatalos szervizben vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#56039) LeventeV válasza A`rpi (#56035) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem tudom mit csináltak az amcsik, de nagyon felhozták a dollár árfolyamát. Az egész EU-ban nagyon feljött az euróhoz képest, viszonylag rövid idő alatt.

(#56040) Angry Rabbit válasza spawn21 (#56037) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Bocs,de ha azt mondtak garis meg a geped,akkor miert dobnad ki??

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#56041) spawn21 válasza A`rpi (#56038) üzenetére


spawn21
veterán

Elmondtam a nőnek a pontos dátumot. Azt mondta az. Az 1 év viszont lejárt

iPhone 13p

(#56042) Jhonny06 válasza Kakaduku (#56034) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mindig is olcsóbb volt lemezesen, de legalábbis nem nagyon érte/éri meg a digitális, csak felezve. Esetleg 200 körüli árfolyamon, de hol van az már.

[ Szerkesztve ]

(#56043) Tegla80 válasza spawn21 (#56037) üzenetére


Tegla80
addikt

Dehogy kell kidobni. Pont ezt szeretnenk megtudni,h mit lepnek ilyen esetben....
Lehet masnak is jol jon majd ha van meltanyossagi gari ,mint anno ps3 nal is volt.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56044) boost válasza Jhonny06 (#56042) üzenetére


boost
addikt

2011-ben. :(

(#56045) spawn21 válasza Tegla80 (#56043) üzenetére


spawn21
veterán

Értem én.

iPhone 13p

(#56046) A`rpi válasza spawn21 (#56041) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudasd az ügyfélszolgálatossal, hogy letelt az egy év. De náluk szeretnéd megjavíttatni.
Úgy is egyből mondja mi a teendő.

(#56047) spawn21 válasza A`rpi (#56046) üzenetére


spawn21
veterán

Már csak holnap tudom. De pénzt nem szeretnék rá költeni.

Fel sem tünt, hogy lejárt a garancia, nem értem miért nincs nonstop ügyfélszolgálat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#56048) #98221312


#98221312
törölt tag

Download list-et PS4-en hol találom?? Ahol megtudom nézni a Store-ban vásárolt tartalmakat?

(#56049) varadigabor válasza #98221312 (#56048) üzenetére


varadigabor
senior tag

library-ben benne van minden, még a P.T demo is amit le se tudok már szedni:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#56050) Tuomas


Tuomas
addikt

A Journey-el játszott valaki? Mennyire jó játék? :)

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.