Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#259001) FunPro válasza penge111 (#258997) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig al első sem volt olyan velőtrázóan nehéz.
(NG+-ról nem tudok nyilatkozni)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259002) ImACeltic válasza Yodamest (#258951) üzenetére


ImACeltic
őstag

viszont magukon az effekteken, textúrán, magán a növényeken, a tengeren, az arcjátékon, látszik egyből, hogy ez azért nem 2019-es játék.

Ajaj, na itt már tényleg gondok vannak. :D

Figyelj, szerintem is nagyon szép a Days Gone és egy kicsit alul értékelt a játék, de az Uncharted 4 kb mindenben a Days Gone felett áll amiben össze lehet őket hasonlítani. Arcjátékban egyedül a The Last of Us Part 2 múlja felül, az Uncharted: The Lost Legacy egy szinten van vele, a Death Stranding pedig megközelíti ebben az aspektusban, de ennyi.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#259003) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Mi meg annak örülünk a Nintendo Switch topikban, hogy Mario 5 vonallal többől lesz megrajzolva a 35. évfodulós kiadásban, amit a N is annyira szégyell, hogy csak 6 hónapig lesz elérhető. :K
("Áruló"- hörrent fel ekkor egy emberként a Switch topik) :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#259004) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Vótmá?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#259005) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ránéztem a Fifa 20-ra, elég nosztalgikus a Legendás csapattal játszani, de maga a játék nekem picit fura. Bár lehet azért, mert rég játszottam Fifával nem tudom. De néha kicsit nyögvelős a játékmenet vagy nem tudom. Megvan a PES is, szerintem azt is felrakom és összehasonlítom a kettőt. :D

Sic Parvis Magna

(#259007) RangerFox válasza 30z.Samu (#259005) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A 20-nál csak egy gyorsabb/dinamikusabb Fifa volt, a 18-as.

(#259010) hombre[EU] válasza koncsik (#259003) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk a nintendonál vannak nagyobb bajok is (számomra),mint pl. hogy a legnagyobb ip-k már lassan negyven évesek :)
olyan,mint ha a playstation még mindig a crashre építene vagy az xbox a halo...oh,wait ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#259011) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#259010) üzenetére


30z.Samu
félisten

De látod, hogy működik. :D

Sic Parvis Magna

(#259012) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#259011) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja,pont mint a codnál :D
nem a játékok minōségére értem, azokkal nincs baj...csak a hozzáállás hát... túl konzervatív? kicsit gyáva?

Life, Uh, Finds A Way

(#259013) saelin válasza penge111 (#258990) üzenetére


saelin
veterán

Forrás? Ha tényleg így van, akkor majd ps5-ön viszem végig és arra veszem meg digital-ban.

Szerk:
Látok egy linket pár sorral fentebb. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259014) oriic válasza saelin (#259013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#259015) Wesder válasza hombre[EU] (#259010) üzenetére


Wesder
félisten

Rossz hasonlat, mert a Crash sosem volt a Sony-é ellenben a tizenixedik God of War-ral, vagy a mostani 13. R&C-vel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259016) hombre[EU] válasza Wesder (#259015) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nincs tizedik gow, se a ratchet és még csak ps1-en sem voltak :DDD nice try kiddo...ezek mellé jutott mindig további 3-4-5 új nagy ip, minden generációban ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#259017) Wesder válasza hombre[EU] (#259016) üzenetére


Wesder
félisten

Emiatt mondtam, mert hàt azért rendesen tàmaszkodott ràjuk a Sony.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259018) boost válasza Wesder (#259017) üzenetére


boost
addikt

lol, és tényleg :DD

[ Szerkesztve ]

(#259019) hombre[EU] válasza Wesder (#259017) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jóvan psp meg java játékokat hozzál felna pincébōl :DDD és nem mondtam,hogy nincs egyetlen olyan ip sem a sonynak amit visszahoztak több generációban is...ez a te agymenésed volt
azt mondtam,hogy még mindig azokkal hakniznak akiket még egy szūz miyamoto álmodott meg :D

Life, Uh, Finds A Way

(#259020) Mike válasza Wesder (#259015) üzenetére


Mike
veterán

milyen tizenx? miért kell nyilvánvaló hazugságot írni?

(#259021) Wesder válasza hombre[EU] (#259019) üzenetére


Wesder
félisten

Jó igaz, de a Mario kortalan, és bàrmire ràhúzható. Egy Krétosz/Màsztercsíf màr nehezen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259022) opr válasza Wesder (#259021) üzenetére


opr
veterán

God of War nehez, de a HALO univerzumbol egy kicsit tobb kepzeloerovel/akarattal valami hihetetlen, mit ki lehetne hozni: MMORPG, RPG, RTS, akar valami kartyas rts, Master Chief melletti mellekszereplos DLC, vagy akar teljes jatek, amiben parhuzamos tortenetszalat viszel, bujkalos tulelos jatek, ahol varod a Master Chief-et (vagy akarkit), hogy megmentsen, vagy akar gerillahaboruzos faszagyerekes lesbol tamados taktikazos tps/felulnezetes commandos-stilusu jatek, vagy barmi, ami igy 10 perc alatt nem jutott eszembe.

Az, hogy ebbol az univerzumbol az MS ennyit tudott kihozni, az sajnos valahol a szanalmas kategoria, amolyan igazi Nokia-szintu nem vesszuk eszre a fatol az erdot eset. Szerintem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259023) Wesder válasza opr (#259022) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ismerem a Halo univerzumot, így ezt se càfolni, se megerősíteni nem tudom, de biztos igazad van, mert ezek szerint te ismered valamennyire.

A fanok is hibàsak, mert ha nem csíf a főszereplő, akkor màr ki vannak akadva teljesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259024) Mezcal válasza opr (#259022) üzenetére


Mezcal
addikt

HALO univerzumbol egy kicsit tobb kepzeloerovel/akarattal valami hihetetlen, mit ki lehetne hozni: MMORPG, RPG, RTS

Az konkrétan van. Halo Wars néven fut és baromi jó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#259025) Moby válasza opr (#259022) üzenetére


Moby
addikt

A HALO eredetileg (amikor még eredendően pécére jött volna) RTS-nek készült.

[ Szerkesztve ]

(#259026) opr válasza Wesder (#259023) üzenetére


opr
veterán

Valamennyire igen, de azert expert se vagyok. De amugy nem is kell lenni. Jottek a csunya alienek (Annnyaaaaa, van olyan izely, ami a fejedre maszik, aztan szetb@ssza a hasad, ugy szuletik meg, es utana megol mindenkit? Igen kisfiam, élilyen.), megfeleloen szertecsaptak mindent es mindenkit, de hala egnek van a HOS, aki majd megment minket. Igazabol ha osszesen ennyibol allna a lore, mar akkor is ki lehetne hozni belole mindent IS.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259027) opr válasza Mezcal (#259024) üzenetére


opr
veterán

Hoppa, annak a masodik reszerol le is maradtam, azt hittem, volt csak aztan elhalt az elso resszel. Erdemes meg beleugrani a masodik reszbe, van meg jatekosbazis?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259028) oriic válasza opr (#259027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel az Infinite konkrétan kb annak a folytatása lesz valahol, igencsak érdemes letolni. :)

#259024) Mezcal

Készült Halo MMO, de elkaszálták.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#259029) opr válasza oriic (#259028) üzenetére


opr
veterán

Uhhh, ok, akkor ra fogok nezni, koszonom! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259030) Mezcal válasza opr (#259027) üzenetére


Mezcal
addikt

Én a Halo Wars Definitive Edition-t játszom csak, azt is Steamen. Pont a minap játszottam vele online 4 vs 4-et.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#259031) boost válasza opr (#259027) üzenetére


boost
addikt

a kampány is nagyon jó

(#259032) Wesder


Wesder
félisten

Tell Me Why és Forza Horizon 3 sorsolàs eredménye.

Forza Horizon 3
zkxdn

Tell Me Why 1. kulcs
-STALKER-

Tell Me Why 2. kulcs
proper

Gratulàlunk a győzteseknek, a kulcsokat privàtban küldöm még ma, amint tudom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259033) hombre[EU] válasza Wesder (#259021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kortalan...igen,mert két évente jön :) ha jazz jackrabbitbōl készülne 2 évente szuper játék akkor ō is egy nagy ikon lenne...de attól még a krikitám ugyanúgy megállja a helyét.
szerintem...ha nem is (méltósággal) elengedni, de illene több karaktert felhozni pl. mario,link szintjére, hogy színesebb/kreatívabb legyen a brand.

Life, Uh, Finds A Way

(#259034) fausto válasza hombre[EU] (#259033) üzenetére


fausto
addikt

Mario, Wario, Luigi, Yoshie, Donkey Kong, Pikmin, Kirby, Samus, Link, Starfox... Egy pár karakterük van, amire lehet építeni.

(#259035) saelin


saelin
veterán

Valaki vette innen az Avengers játékot? Majd írjon már róla valamit. Speciel nekem a beta alapján nem tetszett, de hátha a story legalább jó benne vagy valami. A multi része viszont biztos kuka (nekem), mert destiny style-ban nincs kedvem farmolni a power levelt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259036) ImACeltic válasza saelin (#259035) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én nyomtam a bétát is és most a teljes játékba is beleraktam kb 3 órát. A bétában is bejött a cinematic A-Day első pálya, de a teljes játékban hosszabb, ki van bővítve és így még jobb, szerintem a hangulatot eltalálták és benne van az MCU feeling is a harcoknál amikor az egész Avengers csapat nyomja. Poénkodnak akik a filmekben is szoktak, valamint az olyan jelenetek is nagyon jók amikor pl Fekete Özvegy harcol Taskmasterrel, közben meglát egy buszt ami esik le a hídról, aztán szól, hogy "Tony, a busz!", Tony egyből válaszol "Megvan!" és látod a képernyőn, hogy elkapja a buszt, stb, nekem ezek nagyon adták. Persze spoiler nélkül tudjuk, hogy ilyen nem sok lesz, legalábbis jó ideig biztos nem, a játék vége felé viszont gondolom igen.

A harc szintén bejön. Thor-al keveset vagyunk az A-Day-en, de nagyon jó a Mjölnirrel csapkodni, jók a hangok és a kontroller rezgése is súlyt ad neki. Eldobás-visszahívás is jó, bár nem annyira, mint a God of War-ban. Hulk-al való zúzás is bejön, főleg, hogy eléggé rombolható a környezet, repkednek a törmelékek szépen és az ellen is ahogy csapkodom őket. Fekete Özvegy és Amcsi Kapcsi hasonlóak, de Kapcsi jobb a pajzs miatt, annak is nagyon jó érzést adtak. Vasembert sikerült talán a legkevésbé eltalálni ami a harcot illeti, bár vele sem voltam még sokat, de a bétában azért nyomtam vele 1 órát tuti. Nem azt mondom, hogy szar vele lenni, de a többiekkel eddig jobb. Kamala pedig hasonló, mint Hulk, zúzunk vele szépen.

Szinkronhangok a színészek miatt top kategória, Kamala színészét külön kiemelném mert elég jól hozza a karaktert.

Látvány szerintem teljesen korrekt. Nem egy PS exkluzív szint, de így a generáció csúcsán sem mondanám rondának. Rombolhatóság dob rajta szépen. A teljesítménnyel sincs nagy baj. PS4 Pro-n ritkán lassul be.

A Destiny féle loot-skin-gear-skill rendszerrel eddig elvagyok, bár jobban szeretem azt a féle megoldást amikor látható is, hogy erősebb cuccot rakok a karakterre, de itt csak a menüben látod, hogy erősebb a cucc, kinézetre nem változik, arra külön vannak a skinek.

Én nagy MCU fan vagyok, de nekem eddig bejön a játék. Pedig sokan mondják, hogy az MCU-hoz képest egy B kategóriás valaminek tűnik a játék. Szerintem nem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#259037) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ilyet láttatok már? A játék a képe alapján 40%-os akcióban van, de az ár kiírásnál nem mutatja az eredetit, csak a csökkentett árat.

A PSprices oldalon látszik rendesen a dolog.

A Slime draws near! Command?

(#259038) RangerFox válasza ldave (#259037) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az egyetlen, amire gondolni tudok az az, hogy az akcióval együtt az alapára is lecsökkent a kiírtra.

(#259039) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#259012) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tudod mi a legérdekesebb az egészben? Hogy mindegyik Mario-ban, DK-ban, Zeldában van valami új. Sose egy sablonra épül a dolog. Oké, a story lényegében ugyanaz, de a körítésben mindig van valami, ami más. Szerintem ez a kulcsa az egésznek. :)

Sic Parvis Magna

(#259040) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Én is játszok egy ideje a fifaval. Online szoktam játszani, de kevés játék van ami gyakran arra késztet, hogy beleverjem a joy-t a tv-be! Ennyi csalót én még nem láttam, teljesen elveszti a játék élvezhetőségét! Mindenhol ennyi csaló van?

(#259041) Mike válasza ldave (#259037) üzenetére


Mike
veterán

a storeban csinálnak olyat hogy véglegesen csökkentik az árat
meg persze hibáznak is

(#259042) Woodslave válasza Tomtailor85 (#259040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Psen? Hogy lennének csalók?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#259043) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nincs szerintem még egy játék, aminek olyan igénytelen és olcsó tracklistje van, mint a Gran Turismo Sport.
Nem magát a játékot írom le, de az egész audió rész kritikán aluli, kezdve a gyalázatos, dinamikátlan hangkeveréssel, a ps1 szinten ragadt motorhangokkal, de az i-re a pontot a tracklist teszi fel.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259044) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#259043) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondja ezt a ps4 topikban egy dq11 avatarral ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#259045) erahurka válasza Rigormortiis (#259043) üzenetére


erahurka
félisten

A zenékre gondolsz? Én csak menüben hallom őket, ott nincs velük bajom. Az autók hangja tényleg gáz.

(#259048) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#259044) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A DQ játékokhoz szériatartozék a midi hangzásvilág, nem ide keverendő :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259049) KoNZoLik@ válasza Rigormortiis (#259047) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Teljes mértékben egyetértek 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.