Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#5001) bandi0000 válasza Mrdevil (#4999) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nekem meg azt mondták, hogy csak levásárolni lehet, de végül is teljesen mind1 :D

szerintetek viszi a konzol majd a 3d blueray filmeket is?

Xbox One: bandymnc

(#5002) Jakesz válasza Mrdevil (#4999) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha tényleg mondta, akkor az felettébb korrekt húzás. De így tudatlanul nem ezt gondolná az ember, mert ezeknek az előlegezéseknek nem ez a lényege.

(#5001) bandi0000
Szép is lenne, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Zoli1117Bak válasza bandi0000 (#5001) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Szerintem az iso t azt igen az mkw t már nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#5004) Mister_X válasza bandi0000 (#5001) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eredeti lemezről minden további nélkül...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5005) Mrdevil válasza Jakesz (#5002) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát akkor nem tudom, de Xirtam kollega mondta, itt a forumon, ha jól emlékszek, ő meg a KV-nál van. ( visszább olvasva talán meg is van ) Lehet ő sem tudta biztosra? :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5006) bandi0000 válasza Mister_X (#5004) üzenetére


bandi0000
nagyúr

eredetit is akartam, nincs píz egy kék raj íróra is :DD

Xbox One: bandymnc

(#5007) Jakesz válasza Mrdevil (#5005) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen, ő a KV-nál dolgozik. Viszont a kártya adatlapján sincs ilyen kiírva, márpedig nem elenyésző dolog, sok bizonytalan meg merné rendelni a kártyát ennek tudatában.

(#5008) Mrdevil válasza Jakesz (#5007) üzenetére


Mrdevil
addikt

Majd mindjárt jön és megmondja szerintem pontosan, de ha nem, holnap esküszöm beszélek velük, csak úgy kíváncsiságból. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5009) kovsol válasza haddent (#4959) üzenetére


kovsol
titán

Ez a reklám nagyon jóra sikerült szerintem :)

Az Xbox One témához: ott is megvannak az exkluzív címek és van akit azok érdekelnek.

May the Force be with you!

(#5010) zenwalk


zenwalk
senior tag

Egyébként tudja valaki, hogy az előrendelői kártyát hogyan tudom majd érvényesíteni házhoz szállítás esetén?

(#5011) Jakesz válasza zenwalk (#5010) üzenetére


Jakesz
őstag

A rendszerükben benne van az előrendelésed mellett. A kártyát max csak akkor kell felmutatni, ha személyesen mész be érte.

(#5012) bandi0000 válasza zenwalk (#5010) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tudják a kv-ál h van kártyád és 10k val olcsóbban kapod majd, leg is sztem, vagy max oda kell adni a futárnak

Xbox One: bandymnc

(#5013) vg


vg
addikt

Hihetetlen jó ötlet volt ez a "előrendelői kártya". De csak annak a cégnek persze, főleg ha kötelező levásárolni... :W

(#5014) Madwe válasza Zoli1117Bak (#5000) üzenetére


Madwe
nagyúr

Resistance biztos jön majd bár az engem annyira sosem fogott meg, de nem rossz azért az!

Input lag 30mstől érezhető elvileg. Input lagot okoz: maga a hw - jelen esetben a ps4 - ezzel nyilván nincs mit tenni és bele se kell számítani. A tvd- lehetőleg ez legyen 30ms alatt, de kicsivel felette sem vészes - valamint ha egy erősítőbe megy először a hdmi és onnan a tvbe - ezt erősítő válogatja mennyit ad hozzá, ha érezhető, akkor érdemes hdmit tvbe onnan optikain hangot erősítőbe lökni...

(#5015) bandi0000 válasza Madwe (#5014) üzenetére


bandi0000
nagyúr

amúgy milyen tv-k ajánlottak? vagy van a laggrol valami táblázat?

Na amúgy a 3d-vel h áll majd a box? élvezhető lehet majd?

Xbox One: bandymnc

(#5016) haddent válasza vg (#5013) üzenetére


haddent
addikt

Továbbra is: nem (volt) kötelező megvenni, sőt még csak annál a cégnél sem kell előrendelni.

#5015 bandi0000 szvsz. játékra nem túl nagy, nem túl kicsi, FHD, EDGE LED, ~100Hz, ~16ms. Ilyet simán lehet találni jó áron (Főleg ha nem Smart 3D szuper kávétfőző funkciókra költessz, hanem a panelra). Én 30" alatt és 40" felett nem játszanék. Alatta egyértelmű miért nem, felette meg már távol kéne nagyon ülni, hogy ne legyen pixeles szar az egész. Akkor viszont már valahogy nem "szippant úgy be". Utóbbi (a méretről) egyéni vélemény persze..

[ Szerkesztve ]

(#5017) daneel92 válasza zenwalk (#4998) üzenetére


daneel92
tag

aha :D

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5018) Madwe válasza bandi0000 (#5015) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nagyon sok tv van, azért ez elég tág fogalom, ha tv vásárlása elött állsz akkor ha megvannak az igényeid, akkor sokan tudnak javasolni neked 1-2 tipust - akár itt is vagy a led/plazma topikban, de ez így elég tág... mekkora méret - függ a nézési távtól és nyilván a rendelkezésre álló helytől, pénztől - 3d kell e, smart kell e, milyen fényviszonyok vannak a szobában stb.
Azért a legtöbb tvnek van játék módja, és az ált. 30 körül kéne legyen - ilyenkor mindenféle utókezelést kikapcsol a tv így csökken a lag - és azokra játék esetén nincs is nagy szükség...

Edge led szerintem nem fontos, attól csak vékonyabb lesz a tv kb, képbe sokat nem számít, pénzben annál inkább... Valamint én pl 55ösön játszok, 2-2fél méterről, innen nincsenek pixelek (720p esetén lehet vannak de nem xet veszek :P) és azért eléggé bele lehet merülni a történetbe :D De ez függ azért attól is hova lesz a tv, én nappaliban használom, egy szűkös kis szobába másfél méterre a tvtől nyilván nagy az 55ős, de még a 47es is akár... itt van optimális nézési táv itt az 1080p-s ajánlottnál közelebb nem érdemes sokkal ülni, illetve érdemes a 720p és 1080p közötti szakaszon az 1080ashoz közelebb esni 1080as forrás esetén... BTW ha nappaliban vagy, az a 2 méter soknak hangzik, de pl amíg nem mértem le, azt hittem én is közelebb vagyok a tvhez mint 2 méter, azt fenéket :P

[ Szerkesztve ]

(#5019) bandi0000 válasza Madwe (#5018) üzenetére


bandi0000
nagyúr

am igazából 40-42" kellene, szobába, smart 3d kell, 150-200k-s árat szabok meg, nem baj ha 150 hez van közelebb :D

Lg-t preferálom dual play stb miatt de a sami valamennyivel keskenyebb és nem kellene akkor szekrényt cserélni, lg esetén meg igen

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#5020) Madwe válasza bandi0000 (#5019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lg lm 620/660 az elég vékony sőőt, 3d-s passzív dual playel-el smart 160 körül ebben a méretben, 31mses input laggal ha jól emlékszem gaming modeban, szülőknél ilyen van csak 47es, szerintem jó vétel!
Illetve most nézem van egy LA sorozat is nem csak LM, azt nem tudom miben más...

némi info másoktól erről

[ Szerkesztve ]

(#5021) bandi0000 válasza Madwe (#5020) üzenetére


bandi0000
nagyúr

LA az új széria. csak ugy mondom hogy az lg 3 cm-eé szélesebb és nem fér be pont :D

Xbox One: bandymnc

(#5022) kovsol


kovsol
titán

Nekem egy Samsung 32D5000 van. Ennek 29,9mm a legnagyobb vastagsága, de az is lent ahol a csatlakozók vannak. Ezen is van már optikai kimenet. Input lag neten 16-20ms -re volt írva.
Monitornak is ezt használom amúgy, nem csak konzolra.
Mondjuk eddig azt hittem sima led csak, de látom weblapján, hogy Edge LED :B
Most már két éve jól szolgál ez a TV.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5023) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hát nem tudom,asszem várok, előbb legyen meg ez a fránya konzol :D

A GT5-el lehet játszani ketten?

Xbox One: bandymnc

(#5024) vg válasza haddent (#5016) üzenetére


vg
addikt

Nem érted, nem is baj.

(#5025) bandi0000 válasza bandi0000 (#5023) üzenetére


bandi0000
nagyúr

*gt6

Xbox One: bandymnc

(#5026) Madwe válasza bandi0000 (#5023) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont akartam írni, hogy a dual play jól hangzik, de sajnos a mai játékokban egyre ritkább a local multi, pedig az a kedvencem :D A GT5 pont jó példa rá, abban van ilyen opció, oda is basz dual playel :D GT6ba is beleteszik gondolom, de azt nem tudom, illetve ugye egyelőre még nincs bejelentve ps4re...

[ Szerkesztve ]

(#5027) bandi0000 válasza Madwe (#5026) üzenetére


bandi0000
nagyúr

várj, most a gt5 vagy 6 lesz next genre? megüti az új gt, a forza horizon szintet? mert az marha jó látványos

Xbox One: bandymnc

(#5028) Madwe válasza bandi0000 (#5027) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyik sem, a gt7 lesz az, vagy a gt6 ha azt is kihozzák... A 6 bár még meg sem jelent mégis csak ps3ra jön... Amíg nincs gt, addig lesz driveclub... De én meglepődnék ha még idén nem lenne ps4re gt bejelentés...

(#5029) bandi0000 válasza Madwe (#5028) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ja jó akkor megnyugodtam :D Hátha szépen megcsinálják, amúgy nem tudod van e FPS-ben ilyen local multi?

Xbox One: bandymnc

(#5030) haddent válasza kovsol (#5022) üzenetére


haddent
addikt

Hi5 pontosan ugyanez van nekem is és szeretem is :K

#5024 vg nem, valóban nem értem.. Van egy cég ami valamilyen "akcióval" (ami nyilván neki is megéri) kiemelkedik a többi közül. Nem kötelez semmire, nem kényszerít, mégcsak át sem vág. Ebbe belekötni :F

(#5031) Jakesz válasza Madwe (#5028) üzenetére


Jakesz
őstag

Idén biztosan nem lesz GT bejelentés, úgyhogy jó meglepődést! :DDD

(#5032) Madwe válasza bandi0000 (#5029) üzenetére


Madwe
nagyúr

PS4re bejelentettet még nem tudok, ps3 esetén itt van pár bár mindenféle kategóriából nem csak fpsek, dead nationt imádtuk pl, legnehezebb fokon kb lehetetlen :D

Jaka ilyet ne mondj hogy biztosan nem lesz, mert lennie kell és pont :) Mondjuk Polyphony munkatempóját ismerve kb soha nem lessz, de titkon bízok benne h gt6ot eleve úgy fejlesztették h jöhessen 4re...

[ Szerkesztve ]

(#5033) boost


boost
addikt

én erre a novemberi bejelentésre kiváncsi leszek. Tutti csak valami távlati dolgok lesznek szerintem, mert ezzel a bejelentéssel az előrendeléseket már nem tudják módosítani, ahhoz késői a dátum.

VAGY

most jön a feketeleves :D havi 100 dollár konzolhasználati licensz, és kilépéshez két tagot be kel szervezni, valamint a fizud 5 %-át még 10 évig kifizetni :D

(#5034) zzeN


zzeN
aktív tag

(#5035) bandi0000 válasza boost (#5033) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szerintem vagy játékot, vagy extra dolgokat jelentenek be a ps4 el kapcsban

Xbox One: bandymnc

(#5036) Zoli1117Bak válasza bandi0000 (#5021) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Nekem LG 42lm660s tvm van Xbox al gamemódban szoktam használni,de nem vettem észre hogy laggolna,3d ben COD black ops 2 tlán egy pöttyet de le is vettem a 3d ről mert grafika romlássl jár.

psn:babax1117

(#5037) bandi0000 válasza zzeN (#5034) üzenetére


bandi0000
nagyúr

a grafika szép, de a játék fizikája nem tetszik

Xbox One: bandymnc

(#5038) zzeN válasza bandi0000 (#5037) üzenetére


zzeN
aktív tag

Fizika? Ebből leszűrted a fizikáját?:D

Cerny interjú a PS4-ről.

(#5039) krx21 válasza zzeN (#5034) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi!
Na, pont egy ilyen videóra vártam, most töltöm... :K

[ Szerkesztve ]

(#5040) bandi0000 válasza zzeN (#5038) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát ja :D a mozgásuk nem tetszik

Xbox One: bandymnc

(#5041) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Még soha nem játszottam a God of War al,biztos kemény lessz ps4 en.Am nincs róla semmi infó hogy lessz e egyátalán?

psn:babax1117

(#5042) Madwe válasza bandi0000 (#5040) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kicsit fura valóban, sprintelnek kb amilyen gyorsan mozog a lábuk de kb egy helyben mert kicsiket lépnek de gyorsan, 60fpsben :D amugy sztem nem vész, de a láb mozgása tényleg fura :D

(#5043) kovsol válasza Madwe (#5042) üzenetére


kovsol
titán

Ez a végleges verzióból lehet? Kb annyit kellene átírniuk, hogy lassabban mozogjon a lábuk, vagy gyorsabban mozogjanak hozzá.
Nekem ennek ellenőre tetszik. Bár remélem lesznek nagyobb pályák is multiban.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5044) zzeN válasza Zoli1117Bak (#5041) üzenetére


zzeN
aktív tag

Biztos lesz majd. Nem az elmúlt héten lépett le Santa Monica-tól a vezető GOW dizájner? Vagy keverem?! :U

(#5045) ldave válasza zzeN (#5044) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

De, viszont sokat ez nem jelent. Néha jót tesz egy sorozatnak, ha új ember kerül a rendező/tervező pozicióra.

A Slime draws near! Command?

(#5046) Madwe válasza kovsol (#5043) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom, lehet a 60fps miatt furcsa, eddigi videók alapján rendbe volt, a 60fps meg lehet olyan mint a 200hzes tvknél a szappanopera effekt? Mondjuk pc-n eddig ilyet nem tapasztaltam, fene se tudja... Pályák csak lesznek nagyobbak is, ezen gondolom nem voltak sokan ezért választottak ekkorát...

(#5047) haddent válasza Madwe (#5046) üzenetére


haddent
addikt

Nekem tetszik.. Fizika szerintem okés (alakítható..), grafika/textúra meg gyönyörű, így vidiről szebb mint Crysis 3 ultrán. :U

(#5048) Madwe válasza haddent (#5047) üzenetére


Madwe
nagyúr

Maga a játék nekem is, nagyon, adta nagyon a tvn, de azért nekem is furcsának tűnt a mozgás... Attól még várom h a kezeim közé kerüljön már :P

(#5049) krx21 válasza Madwe (#5046) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen... Így néz ki ha valami simán, tökéletesen fut... :C Ehhez nem elég a 60fps, hanem a vertikális szinkronizáció (v-sync on) is be kell hogy kapcsolva legyen... Mivel 60Hz a képfrissítés így lesz szinkronban a kép, (minden frissítéshez, egy kép jut...)... PC-n is el lehet érni, ha bekapcsolod és persze nem megy az fps 60 alá ;] ... Érdemes bekapcsolni, mert ilyenkor nem számol a gép 60fps fölött, felesleges is lenne, mert a 60Hz-es monitor úgysem tudja megjeleníteni, simább is lesz és még a vga sem melegszik annyira, viszont kicsit több lesz a lag...

[ Szerkesztve ]

(#5050) Madwe válasza krx21 (#5049) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én ezt értem, tudom, meg láttam is már, és tényleg nagyon smooth a gameplay, de a lábak mozgása akkor sincs így rendben, pedig youtube videók alapján nem volt vele gond... Ez így minden csak nem természetes...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.