Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#216001) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meglett a Borderlands 3 platina. Maga a plati egyáltalán nem nehéz, nem kér irreális dolgokat a játék.

A játékot pedig annak ajánlom, aki az eddigi részeket is szerette. Ez is pontosan ugyan olyan, csak szebb, valamivel nagyobb, és érzésre jobb a gunplay.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#216002) tboy93 válasza Steve1207 (#215996) üzenetére


tboy93
nagyúr

En most gariztattam le az analog bajos kontrollerem a konzolok szervizenel. Bevittem, megkérdezték mi baja, majd adtak egy masikat a fiokbol.

(#216003) marilllyo válasza Rigormortiis (#216001) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Szép. Gondolkodtam rajta, de majd egybe az egészet. Ultra kolleksünbe.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#216004) RangerFox válasza _drk (#216000) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, vannak ilyen játékok, de én úgy vagyok vele, ha nem üti meg az ingerküszöböm ahhoz, hogy játsszak vele, akkor nézni se fogom. Talán a sétaszimulátorok, ahol nincsenek döntési lehetőségek azok, ahol tényleg nincs hátulütője annak, ha csak néze őket.

(#216005) szallasi007 válasza ProEvoFan (#215999) üzenetére


szallasi007
őstag

Az a baj hogy ők azt adják amire igény van, nem őket minősíti hanem a közösséget.

(#216006) sp8787 válasza marilllyo (#216003) üzenetére


sp8787
addikt

Addigra vszinu kiadjak a nodiavetites DLC-t ugyhogy vszinu jobban is jarsz vele.

(#216007) S e t h


S e t h
nagyúr

Zárt bétában és most a nyitottban is megcsináltam az összes fő és a mellékküldetések egy részét a Breakpointban.
Azt kell mondanom, hogy nem lesz könnyű dolguk a kritikusoknak, én nagyjából 5-7 pont között lövöm be, amit kaphat.

Grafika
Van egy sziget, ami szerintem túl steril, mintha még a színek is fakók lennének, vagy egyáltalán hiányoznának. Nem tartom rondának, viszont semmiképpen sem kiemelkedő, azért többet vártam egy AAA gametől.

Hangok
Sokan panaszkodtak, főleg a fegyverek, járművek hangjára, számomra inkább egy két zenei betét volt idegesítő, ami váratlanul csendült fel bizonyos helyeken és annyira disszonáns volt, hogy szinte kizökkentett.

Menü
Nagyjából kaotikus az elődökhöz képest. Szokható, de nem áll kézre és arról még nem is beszéltem, hogy kicsit zavaros, amikor váltogatok a gránátok, kulacs, elsősegély csomagok között.

És maga a játék.

Nos ez megér egy misét. Számomra abszolút Division klón, ami nagyon megosztotta a játékosokat. A Wildlands egy jó alapötletre épült, ami képes volt huzamosabb ideig fenntartani az érdeklődést, itt viszont sem a tartalmat nem tartom erősnek, sőt, kifejezetten gyengének tűnik, erre meg ráhúztak egy looter-shooter modellt, ami nagyon visszatetsző.
Ugyan rögtön kint van a játék, viszont számomra még most sem egyértelmű a fegyverek moddolása, szintezése. Hiába moddingolod a fegyvereket, nem láthatóak a statban a változások, ellentétben a Wildlandsel. Arról nem is beszélve, mi a jelentősége a fegyverek szintezésének.
Amikor az 1-es szintű fegyver jobb statokkal bír, mint egy 20-as, de a karaktered szintezettsége miatt berakod a nagyobbat, de mit is nyersz végül ezzel? Gőzöm sincs.

10-15 óra játék után lett meg miként lehet használni a drónokat ölésre, a Wildlandsban megismert AI irányította társak helyett csupán ennyink maradt némi segítségnek.
Arra most nem nagyon térnék ki, hogy nem jöttem rá miért nem tölti a szuperkatonám a kulacsát térdig állva a vízben, mire felhívták a figyelmemet, hogy egy skillt kell aktiválni, hogy tudjon meríteni a vízből( különben szomjan fog halni, vagy mi?, wtf). Ezt meghagynám mindenkinek, nem tudok, akarok többet írni róla, mert az agyam szabadulni akar még az emlékétől is.
Mert ugye van a játékban némi survival is, kérdés mennyire lesz ennek szerepe később, én a betában abszolút nem foglalkoztam vele. Ha a sok futástól elfáradt a karakterem és nem volt vizem( igen, mert attól elmúlik a fáradtsága), akkor elmentem a központi bázisra pihenni egyet, amire mondjuk van egy rakás másik hely is a játékban, viszont ott nincs helikopter, ami nagyon megkönnyíti a közlekedést.( nem tudtam, hogyan kell előhívni a helikopteremet, amit egy kis szigeten vettem egy frankó kis üzletben........)

Ami viszont még jobban elvette a kedvem az egésztől az a nyilvánvaló tény, hogy erősen a coop felé terelték a játékot. A Wildlands csodálatosan ment soloban, kérdés itt milyen kampányt hegesztettek össze, de félő, hogy nem lesz olyan élvezetes, mint az elődben. Kifejezetten zavaró, hogy a világ háta mögötti kis szigeten, a központi bázisunkon nyüzsögnek az online játékosok a legidiótább nevekkel evör.

Kicsit unalmas már, hogy az Ubisoft csak óriási nyitott világban tud gondolkodni, amit egyre nehezebb élvezhető tartalommal megtölteni. Most összeszedték több játékuk elemeit, beokádták egy közös térbe és pofátlanul felsrófolták minden eszköz árát a játékban, aminek egy részét igenis meg kell venned ha élvezhetően akarsz játszani lásd fegyverek, járművek. Vagy nem fizetsz érte marad a végtelen grind.

A játék önmagában nem lenne rossz, viszont ilyen masszív előélettel, mint ami az ubinek van ez kevés és még muszáj rajta csiszolgatni, mert 20+ ezer forintért ezért soknak tűnik, de beszéljenek helyettem a videók.

Jól működik a fizika
[link]

Jézus-szimulátor
[link]

Amikor a karakterem azon agyal, hogy mikor hagyta el a fegyverét, pedig csak szimplán csak láthatatlan.
[link]

szerk: Megjegyzem, hogy a "szerencsések" már holnap játszhatnak a végleges verzióval....

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216008) Gebriel válasza RangerFox (#215995) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi szépen. Utólag látom, hogy sikerült leírnom :DDD
Hova kell küldeni gariztatásra? :R

[ Szerkesztve ]

(#216009) FunPro válasza hombre[EU] (#215991) üzenetére


FunPro
senior tag

A probléma csak azzal van, hogy az ilyen megmozdulásoktól senki sem lesz elfogadóbb, senkit sem fogadnak el jobban.

Elméletben persze szép és jó dolog, csak gyakorlatban nem működik.

Nálam ez úgy működik, mint a youtube reklám. Minél többször nyomatnak valamit, annál jobban gyűlölöm. Pedig lehet az elején még nem is érdekelt a dolog.

A gyerek ugyanúgy nem lesz elfogadóbb, mert a szülő szabályozza, hogy mit néz vagy mit nem néz. Ha a szülő nem elfogadó, a gyerek sem lesz az. Ahol pedig elfogadó, oda pedig kár az agymosás.

Ezek egyedül arra jók, mint az oszkárra jelölt filmek, ahol leforgatnak egy filmet maguknak, hogy aztán díjazhassák magukat.

Esetleg még gyűlöletkeltésre is jók lehetnek...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#216010) RangerFox válasza Gebriel (#216008) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én azt mondom, hogy oda ahonnan vetted, hacsak nincs a közeledben a hireltech. A Ksz egyből cseréli, a KV 2 nap alatt javítja a kontrollereket pl.

(#216011) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok. Most olvastam, hogy bekerül a PS Hits-be októberben a GT Sport (és ha már itt tartunk, a God of War is :) ).
Kérdésem az lenne, hogy érdemes olyan játékosnak belevágni, aki leginkább csak single play-ben játszana vele? Van benne annyi egyjátékos tartalom, hogy megérje kipróbálni?
Amúgy olvastam olyat is, hogy állítólag alapból az összes eddig kiadott update (pálya, autók, stb) fenn lesz a lemezen (vagy épp a digitális változatban), és a japánoknál ezt nevezték a korábban említett specII kiadásnak.

(#216012) Steve1207 válasza tboy93 (#216002) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem MM-os, így szerintem ott küldözgetik, de lehet írok mail-t előtte, mert nem szeretnék heteket várni rá. Úgy 1000 óra biztos benne van a kontrollerben egy év alatt, úgyhogy ég és föld már egy újabbhoz képest.

.

(#216013) #10186752 válasza FunPro (#216009) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez is egy vélemény.

De a valóság az nem ilyen egyszerű. Keress rá pszichológiai kutatásokra, amik ezzel foglalkoznak, és meg fogsz lepődni. Hogy igenis a toleranciára az ingergyakoriság hatással van.

(#216014) hombre[EU] válasza FunPro (#216009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elōször azt kell elfogadni ezeknél a mūveknél (legyen film,sorozat,vagy videójáték), hogy nem rólunk és/vagy nekünk szól.
az ilyen megmozdulásoktól senki sem lesz elfogadóbb, senkit sem fogadnak el jobban dehogyisnem :) Ōk saját magukkal szemben válnak elfogadóbbá

Life, Uh, Finds A Way

(#216015) RangerFox válasza lazioforever (#216011) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bőven van benne single player tartalom, emiatt nem kell aggódnod.

(#216016) marilllyo válasza sp8787 (#216006) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként ez hihetetlen.
A videók alapján ahogy nézem szinte semmivel sem szebb mint a B2. Már pedig az 60 fps és ha jól tudom már 4k is....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#216017) Wesder válasza marilllyo (#216016) üzenetére


Wesder
félisten

Csak az régebbi motort hasznàl. Egyébként szebb a 3. hiàba nem ez jön àt a videón.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216018) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lehet nemsokára bejelentik Demon's Souls remastert [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#216019) #20411392 válasza hombre[EU] (#216018) üzenetére


#20411392
törölt tag

Bárcsak megtörténne :O

(#216020) Gebriel válasza RangerFox (#216010) üzenetére


Gebriel
veterán

Az gáz ha a kontroller hátulján már nincs rajta a matrica?
Mert meg van, csak eljőtt róla.

Illetve ilyenkor elég a számlát vinnem igaz?

[ Szerkesztve ]

(#216021) Bétaville válasza lazioforever (#216011) üzenetére


Bétaville
senior tag

A GT Sportal ellehet szórakozni single-be is. Van benne tartalom. :K
Az meg szerintem nem igaz hogy kifejezetten coopra hegyezték ki a játékot. :N

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#216022) RangerFox válasza Gebriel (#216020) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az okozhat problémát, nekem a vonalkód olvasóval arról azonosították a kontrollereket. Habár ha megvan a matrica, meg a számla is, akkor "illene" elfogadniuk..

(#216023) Gebriel válasza RangerFox (#216022) üzenetére


Gebriel
veterán

Vissza rakom rá az a biztos. Köszi az infót! :R

(#216024) tboy93


tboy93
nagyúr

No, csak meglett az AC Origins platina, bar nem gondoltam volna. A HZD utan alltam neki a jateknak, azt is platinaztam, iszonyuan elveztem, nagyon tetszett. Az Origins main sztorija ugy 30 ora alatt porgott le, eleg nyogvenyelosen, tobbszor felreraktam mert beleuntam. A fo sztori utan kiporgettem az Arkham Asylumot meg a Trine1-2-t, majd kedvem szottyant visszaulni az Origins elé es azon kaptam magam hogy ma ki is pattant a platina :D Van benne content amugy boven, 52 ora alatt sikerült megszerezni minden trofeat es side questbol meg igy is temerdek maradt. DLC-k egyenlőre nincsenek kilatasban, inkabb majd később valamikor az Odyssey-t fogom beszerezni szerintem.

(#216025) szallasi007 válasza S e t h (#216007) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi az összefoglalót, szerintem majd ha nagy "siker" lesz karácsonyi akcióban talán jövőre megveszem.

(#216026) Woodslave válasza tboy93 (#216024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

IEgyszer már belekezdtem aztán amikor visszatértem teljesen el voltam tévedve hol vagyok ezért újra kezdtem.

Roppantul unalmasnak találom nulla kihívással. Nem a harc miatt meg hogy ne lehetne nehezebb de nem emiatt hanem a minden meg van jelölve semmi titok meg felfedezés. Talán a papiruszokban lévő feladványok jelenthetnek kis felfedezni valót. Egyszer volt hogy hamarabb kinyirtam egy tábort és elég jól lekezelte de utána mindig benepesult minden tábor ha oda kellett menni quest miatt.

Valszeg most végigjatszom de nagyon meggondolom a következő open world játékom :U

Ja meg ha megölöm a célpontot tök mindegy hányan akarnak éppen megölni nem számít. Ok játék mechanika

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#216027) Szilágyi84 válasza Rigormortiis (#216001) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Grat! Lvl hányas lettél a végére?

(#216028) tboy93 válasza Woodslave (#216026) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat szerintem sem az open world jatekok csucsa, de egynek elment. Nekem a RDR2, GTA5, Witcher3, Skyrim, HZD mind jobban tetszett. Ennek ellenére úgy gondolom hogy az Odyssey-t mindenképp ki akarom próbálni, a görög mitológia jobban is érdekel mint az egyiptomi.

(#216029) Deck válasza Rigormortiis (#216001) üzenetére


Deck
titán

Jössz majd még játszani vele azért? :P

PS5

(#216032) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok érdeklődnék hogy ez a Ps Hits mivel másabb mint a Ps+? 6 ezer 20 játék de mennyi időre 1 év? Havonta mennyi játék jön? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#216033) ProEvoFan válasza lazioforever (#216011) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A GTSben van egyjátékos tartalom, de hosszútávon abban a tálalásban szerintem unalmas.

(#216035) LeventeV válasza tboy93 (#216028) üzenetére


LeventeV
senior tag

Gratula a platinahoz. En tegnap fejeztem be az Odyssey-t, 52 oranal alltam meg, de meg messze a platina (nem is szandekozom megszerezni). Vegigvittem a fo sztorit es 2 fobb mellekszalat. Ezek alapjan az Odyssey-ben tobb tartalom van, viszont en is meguntam a vegere.

(#216037) Rigormortiis válasza Szilágyi84 (#216027) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi!

Természetesen 50, és kb 60as Guardian szint.

Deck:

Persze, ugyanúgy játszom vele, kezdtem is egy új karaktert :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#216038) koncsik válasza Szilágyi84 (#216032) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

PS Hits: darabonként 6000 Ft-ért a legnagyobb sikerű (Sony szerint) játékok fizikális v. digitális változata.
Ps Plus: lásd összefoglaló.
Semmi köze egymáshoz. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#216039) ProEvoFan válasza tboy93 (#216024) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!
Ezután az Odysseynek nekiállni...háááát...ugyan az a két játék alapkoncepciója, konkrétan egy továbbfejlesztett Origins 2.0, lehet hamar megunod.

(#216040) tboy93 válasza ProEvoFan (#216039) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi! Nem most fogok nekiállni, az tuti. Van pár más játék ami érdekel, majd ha valamikor látok 5k-ért lemezes Odyssey-t használtan akkor megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#216041) tboy93 válasza LeventeV (#216035) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az szép! A fő sztori akkor ott annyi idő volt mint az Originsben a plati :D

(#216042) VTom válasza tboy93 (#216040) üzenetére


VTom
veterán

Az Origins nekem jobban tetszett, mint az Odyssey, de az Odysseyben több a tartalom.
Én 6-ért vettem lemezest, szóval már nem kell sokat aludni. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#216043) Szilágyi84 válasza koncsik (#216038) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi kicsit másképp gondoltam nem hallottam még róla de mostmár tiszta.

(#216044) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Lett egy olyan problémám hogy eddig mindig a joyról indítottam a tv bekapcsolását is amikor Ps-en játszok de valahogy váratlanul nem kapcsolja a tv-t. Tudom nem nagy dolog a távírányitót is nyomni de már nagyon megszoktam hogy egyből indul egyszerre. Néztem a beállításokat a menübe de nem találtam semmit. Köszönöm ha valaki tudja a megoldást mit kell állítani.

(#216045) tboy93 válasza Szilágyi84 (#216044) üzenetére


tboy93
nagyúr

HDMI CEC-et keresd a tv-n, illetve a PS-en is be kell kapcsolni a menüben.

(#216046) Szilágyi84 válasza tboy93 (#216045) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

A tv-n be van kapcsolva de a Ps-en nem találom sehol.

(#216047) hombre[EU] válasza Szilágyi84 (#216046) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#216048) Szilágyi84 válasza hombre[EU] (#216047) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi viszont az is be van pipálva állítva és mégse. Nem értem mitől és miért nem működik.

(#216049) Kendek válasza Szilágyi84 (#216048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha eddig működött és nem állítottál el semmit, akkor próbáld meg áramtalanítani a tévét és a PS-t egy pár percre, majd csekkold újra. Nálam ez szokott segíteni a nem működő CEC problémán, igaz csak ritkán jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#216050) Szilágyi84 válasza Kendek (#216049) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszönöm az ötleted megoldodott végre! Fogalmam sincs mitől jött ez elő mert semmit nem állítottam. Itt izgultam már mit bénázok és csak áramtalanítás ennyi kösz nyugodtan alszok mostmár.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.