Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#236951) hhenry válasza péjé (#236950) üzenetére


hhenry
őstag

Próbáld meg kábellel a gyárit használni

(#236952) péjé válasza hhenry (#236951) üzenetére


péjé
őstag

Megnéztem, sajna ugyanaz, elkezdi az eget kémlelni. Tök bosszantó az egész.

(#236953) hhenry válasza péjé (#236952) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor nem tudom :(

(#236954) Shamat válasza péjé (#236952) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nincs a közelében valami mélyláda, hangfal ami esetleg nincs leárnyékolva? Nekem is volt ilyen gondom, amint eltüntettem a hangfalat meg is szűnt...

DEAD LIKE ME

(#236955) péjé válasza Shamat (#236954) üzenetére


péjé
őstag

Nem megy semmi hangfal, fülessel játszok a gyerkőceim miatt. Amit a ps4-hez kaptam az gond nélkül működött csak elkezdett gyengülni az akksija ezért lecseréltem (én hülye eladtam használtként). Ma megnézek egy másik kart amit szintén a géphez adtak eredetileg sztem annak sem lesz baja.
A gáz majd ezt megreklamálni lesz megint, tuti hülyének néznek majd.
Urak, köszi a segítő hozzászólásokat, ha rájövök esetleg hogy mi okozza megírom.

(#236956) Xaels válasza péjé (#236955) üzenetére


Xaels
félisten

Akkut rendelhettél volna hozzá újat, kb. 10perc kicserélni vagy még annyi sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236957) Źşë' válasza péjé (#236955) üzenetére


Źşë'
addikt

máshol nem tudnád kipróbálni a "rossz" joyt?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#236958) sp8787


sp8787
addikt

A Pscommunity-n megszunt a forum?

(#236959) S e t h válasza sp8787 (#236958) üzenetére


S e t h
nagyúr

úgy emlékszem itt is volt róla szó

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236960) sp8787 válasza S e t h (#236959) üzenetére


sp8787
addikt

Rakerestem(nem biztos ,hogy jol) de nem talaltam semmit.
Kar lenne erte! sztem

(#236961) alratar válasza sp8787 (#236960) üzenetére


alratar
addikt

Igen, megszűnt.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#236962) sp8787 válasza alratar (#236961) üzenetére


sp8787
addikt

thx

(#236963) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nem tudom ezek a Celebration kódok mennyire egyediek de próbáljátok már meg aktiválni őket!

PS4 Prize 1. code: RTM5-N6ND-K5K6

PlayStation Player Celebration Shapes Avatar
PlayStation Player Celebration Shapes Static Theme

---

PS4 Prize 2. code: GPQQ-8ENF-QAA6

UNCHARTED 4: A Thief's End Nathan Drake Avatar
Horizon: Zero Dawn Avatar
God of War Avatar
The Last of Us Part II - Ellie Avatar
TLOU Joel Avatar

(#236964) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Tegnap néztem PS4 Pro-n YouTube videókat és örömmel láttam,hogy itt is megy a HDR ! :Y

Mióta ?
Vagy csak én maradtam le ? :F

(#236965) belan válasza hjtz4t3wrseg (#236964) üzenetére


belan
addikt

Xbox x még a twitch is HDR-be nyomja le ! ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236966) Kendek válasza hjtz4t3wrseg (#236964) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól látom olyan két-három hónapja.

<-ƘƘ->

(#236967) Ronam válasza -secret- (#236963) üzenetére


Ronam
addikt

Másodikat próbáltam, az nem működik, de azért köszi ;).

(#236968) saelin válasza hjtz4t3wrseg (#236964) üzenetére


saelin
veterán

Na ezt kipróbálom akkor.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236969) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

R6: Siege Az eddigi hétvégém egy képben. : [kép] :) Hiába teszek meg amit tudok, állandóan kikapok. Jó ez a free weekend :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236970) hjtz4t3wrseg válasza belan (#236965) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

:Y

(#236971) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#236966) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Ezek szerint már olyan két-három hónapja nem kapcsoltam be a szerkezetet ! :F

(#236972) Kendek válasza hjtz4t3wrseg (#236971) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. itt olvastam róla, ezt még a tavalyi év legvégén írta (a Google szerint). De ettől függetlenül lehet, hogy nálad csak mostanában frissült, ezt nem tudom. Ha a hét elején még nem ment, akkor mondjuk azt, hogy e héttől támogatott a HDR.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#236973) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#236972) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

oké !

(#236974) Steve1207 válasza -secret- (#236963) üzenetére


Steve1207
veterán

Megnéztem, mindkettő fel lett használva azt írja. Engem egyedül a Horizon avatar érdekelt volna amúgy, mindjárt meg is nézem, hogy esetleg külön beszerezhető-e.

Szerk.: nem is találom, ezek tényleg egyedik. Mindenesetre köszi azért, egy próbát megért :)

[ Szerkesztve ]

.

(#236975) Becksman


Becksman
őstag

Adott egy szitu:

God of warral játszok (2018). Ps4 pro , viszont teljesitmeny modban enyhen vibrálást latok. Mi lehet a baj? Felbontás módban is látható, de nem annyira.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#236976) Kendek válasza Becksman (#236975) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak tipp, de gondolom, hogy az ingadozó fps miatt.

<-ƘƘ->

(#236977) FollowTheORI válasza Becksman (#236975) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megjelenítő micsoda, milyen beállításokkal? Esetleg kábel, ha a géppel amúgy nincs gond.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#236978) saelin válasza .LnB (#236969) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap én is így voltam vele. 7 kill nálam, én voltam mindig aki utoljára életben marad és még ki is akartak kickelni, mert nem hoztam le a 1v3-at... Iszonyat idióta emberek játsszák ezt a játékot. Semmi sportszerűség nincs bennük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236979) Carlos Padre válasza saelin (#236978) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tényleg? :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236980) .LnB válasza saelin (#236978) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam ilyen kickelés még sose volt (remélem most, hogy leírtam, állandóan kickelni akarnak), és most se tk se kilépés. Egyszerűen világtalanokkal akadok össze. :) Próbára teszik a türelmemet na. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236981) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha valaki megakarja venni a Controlt ps4re (og/slim) és érzékeny a grafika és/vagy framerate-re akkor felejtse el :D még mindig botrányosan fut és így is marad

Life, Uh, Finds A Way

(#236982) saelin válasza .LnB (#236980) üzenetére


saelin
veterán

Melyik játékmódokat pörgeted? Én mindig Terrorist Hunt solo-val melegítek be, aztán quick play vagy unranked. Tegnap mentem az első ranked meccsemet is. Win lett, szóval mostmár mehetek le a lejtőn.


hombre[EU]
Az a játék néhol pro-n is droppol.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236983) Wesder válasza hombre[EU] (#236981) üzenetére


Wesder
félisten

PS5 majd megoldja izomból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236984) Carlos Padre válasza saelin (#236982) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Figyelj oda, hogy thuntban legyen kikapcsolva az aim assist, mert a multiban nincs és cseszheted a bemelegítésedet.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236985) saelin válasza Wesder (#236983) üzenetére


saelin
veterán

Hát még az, de ha implementálnának bele egy ray tracing-et tök jó tech demo lenne s Ps5-nek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236986) .LnB válasza saelin (#236982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak unranked, bomb. Semmi más.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236987) hombre[EU] válasza Wesder (#236983) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyira nem jó,hogy újrakezdjem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236988) sp8787 válasza alratar (#236961) üzenetére


sp8787
addikt

Most nezem ,hogy sztem amit linkeltel az mas.

"A blogok és fórumok még nem lesznek elérhetőek, de hamarosan azok a funkciók is – teljes valójukban – újra használhatóvá válnak. Addig nem akarjuk őket élesíteni, amíg nem szuperál minden."

Szoval lesz csak kesobb.

(#236989) bagyulajuve válasza Dvix (#236846) üzenetére


bagyulajuve
addikt

yeaah, szülinapomra jó is lesz :DDD

de az a CE tényleg mocskos jól néz ki

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#236990) _drk


_drk
őstag

A Days Gone-t is úgy értékelte a szaksajtó, hogy nem vitte át az tuti!

A játék több mint felénél kis beszámoló:
A játék legeleje teljesen rendbe van, jó a mocap, szép a grafika, az alap bejárható táj nagyon csép. Jó, egy kicsit bugos meg vannak anomáliák de teljesen rendbe van.
Ahogy a sztori elindul se hagy semmi kivetni valót, jók az alapok.
De utána rohadt unalmas egy jó ideig Első két tábornál ezek a küldetések pocsékok, és semmi értelme nincs is! Gyakorlatilag csak egy időhúzás, egy tutorial ami kb 10 óra hanem több.
Minden megöl, nincs nálad semmi, a tipikus semmi töltény meg 2 gránát minden ellen is.
Ezen a ponton én is majdnem feladtam, mer tényleg rohadt unalmas volt. Az idegesítő benzin és scrap az az ÓCSKÁS állandó elfogyása csak tetézte az egészet. Mikor kicsit haladnál a zombik nem kihívást jelentenek, hanem idegesítenek!
Szerintem idáig jutott a híres nemes szaksajtó az 5-6 pontokkal, bár akkor még technikailag is rosszabb volt.

Majd előrehaladva 3. táborig: Lost Lake, elkezd kicsit beindulni a sztori, végre a karakter is ér valamit, és kitárul a világ. Mintha egy másik játékkal játszanék. Elkezdtem élvezni a küldetéseket, mert egy az, hogy izgalmasabbak voltak, kettő az, hogy volt értelme. Karakterépítő és a sztorit is vitte előbbre.
Majd még kicsit előrébb haladva meg rohadt jó! Most találkoztam az asszonnyal és rohadt nagy flash volt. Nem megyünk sehova, igenis megvívjuk a háborút!
Végre össze áll a kép, van értelme mindennek. Mintha egy teljesen más game-mel játszanék és már most alig várom, mit hoznak ki ebből az egészből.

[ Szerkesztve ]

(#236991) ImACeltic válasza _drk (#236990) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem is teljesen korrekt játék a Days Gone. Nem ér fel a GoW, Póki, HZD, Uncharted, TLoU játékokhoz, de nagyon várom már a folytatását.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#236992) Steve1207 válasza _drk (#236990) üzenetére


Steve1207
veterán

Én fészkeknél pl nagyon élveztem, hogy a kirohanó 4-8 ellenséget késsel oldom meg vagy baseball ütővel, léccel stb arrébb ugrálva. Táborokhoz ember ellen alap puska és mesterlövész jellegű, hordák ellen robbanó dolgok, majd aprításhoz automata, de a szúró, ütő fegyvereket használtam végig.
Ti milyen nehézségen játszotok? Nálam normálon mindig volt benzin és ócskavas is bőven. Benzinkút, benzines hordó sok helyen, amivel szintén lehet tankolni, plusz átlag két benzines kanna minden bázison vagy "lakott" területen.
Ha még most értél oda amúgy lesznek jó részek :) bár engem ott idegesített pár dolog inkább, nem az elején (igaz az idő csak szépíti a dolgokat :D)

.

(#236993) #10186752 válasza belan (#236923) üzenetére


#10186752
törölt tag

De ha engem pont az érdekel, hogy a 65-ös mozgatása mennyire könnyű/nehéz, illetve az összeszerelése mennyire egy vagy kétemberes feladat, akkor azzal semmit se érek, ha valakinek az 55-ös van, mert nem tudja... :)

(#236994) belan válasza #10186752 (#236993) üzenetére


belan
addikt

Hát 20 cm hosszabb a 65-ős és 9,10 cm magasabb ! Azt hiszem 8,10 kilóval nehezebb. Ha valaki ügyes egyedül is össze rakja ha valaki nem jártas benne 2 ember kell legalább !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236995) ProEvoFan válasza #10186752 (#236993) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bátor vagy, ha oled tvt veszel játékra. :K
Persze ez attól is függ, mennyit játszol.

(#236996) belan válasza ProEvoFan (#236995) üzenetére


belan
addikt

Miért évek óta azt használom 2 évig majdnem lg b7 volt és elég sokat játszottam rajta semmi beégés nem volt ! Persze be tud égni azért !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236997) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.
Kb.2 év kihagyás után ismét vettem egy PS4-et.

Ezelőtt a legelső szériás,hangos gépem volt,de ez a Slim nagyon halk hálistennek.
1TB tárhelyeset vettem,mert anno az 500GB-os elég szűkös volt,mindig kellett törölni valamit ha új játékot vettem.

Eddig kb. 2-3 órát használtam/próbálgattam/játszottam,és sajnálattal tapasztalom hogy a kontroller üzemidő nem hosszabbodott.
PS3-on olyan szuperul megoldották ezt,4X-5X tovább bírja az akkuja.

(#236998) F-ECT$ válasza perge666 (#236997) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nem tudok annyit egyszerre játszani, hogy lemerüljön. Mondjuk a rezgést kikapcsoltam.

Dive ever, work never.

(#236999) perge666 válasza F-ECT$ (#236998) üzenetére


perge666
veterán

Nekem az előző gépemmel volt olyan hogy együltő helyben lemerítettem.
Annyira nem vészes,mert itt van az ágy mellett a konnektor,csak megjegyeztem hogy PS3-on 25-30 órát simán bír a kontroller.

Meg mostanába jó ha 1-2 órát játszok egyszerre.....

(#237000) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok!
Egy öt hónapos kihagyás/XBOX One X kalandozás után visszatérek.

Jó lesz újra itt. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.