Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#160001) Carlos Padre válasza Sanyikaaa (#159980) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, egy forumtárs épp minap kérdezte mi baj lehet a lemezes játékokkal, erre szembejön a példa. Sajnos ezt a lemezt legjobb kukázni mihamarabb. Most épp akciós a store-ban egyébként.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160002) Theory66 válasza Gery9112 (#159999) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nem volt még egy lopakodós küldi amikor 4 bombát kellett lepakolni elterelésnek?

(#160003) Carvus válasza Gery9112 (#159999) üzenetére


Carvus
senior tag

Jaja még nagyon elején vagyok, és ahogy olvastam később opcionális lesz, hogy lopakodok vagy lövöldözök..

Pedig Uncharted utánra már be van tárazva TLoU! ;]

(#160004) Gery9112 válasza Theory66 (#160002) üzenetére


Gery9112
őstag

De lehetett, viszont a játék nem büntetett érte ha mégis Rambo módba kapcsolsz. A múzeumban viszont ha észrevesznek az egyből game over.

(#160003) Carvus: Akkor max. tedd easy-re és az embereknél és a fertőzötteknél nem kell annyira figyelni a lopakodásra. Bááár attól még a Clicker ha észrevesz egyből véged. Ott lehet anyázni fogsz, de hidd el megéri. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#160005) Balesz1899 válasza Carvus (#160003) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Na, az akkor nem a Te játékod lesz, ott a rambozás kb öngyilkosság. (a hihetetlenül "bő" lőszerkészlet miatt nem is nagyon tudod megtenni)
A játék nagy része lopakodás, lapítás, sunnyogás :D

(#160006) Theory66 válasza Carvus (#160003) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nem kell betojni, mert két totál különböző játékról van szó. Az egyik akció kaland aminek nem is állhat jól a lopakodás, a másik meg egy lopakodós túlélős játék ahol nem nagyon tudsz akciózni.

(#160007) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Gépvásárlás előtt vagyok, használtra van keret. Van 1-2 lehetőség, de találkoztam olyannal, ahol slim gépet úgy árulnak, hogy kitisztítva, újra pasztázva. Ez mennyire indokolt vagy jó dolog akár egy slim-nél, akár egy utolsó szériás fat-nél? Nekem kicsit rossz érzésem van azzal kapcsolatban, ha már szét volt szedve a gép. Mit gondoltok erről?
Köszi előre is! :R

(#160008) Scholes9 válasza fausto (#160007) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sok esetben pont az tesz jót a gépnek, hogy szét volt szedve. Persze, ha már lejárt a garancia.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#160009) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Ha valaki szeretne egy igazán hangulatos játékot, annak ajánlom a tethered-et. Most 1800 forint, ajándék áron van. VR-ban játszottam még csak, de van normál mód is úgy tudom. Remek hangulat, szuper zene, minden ami kell.

(#160010) FollowTheORI válasza Bétaville (#159991) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert nem azt kell választani ami ott ven egyből a menüben, hanem alatta van egy olyan hogy power és abba kell belemenni és ott lesz a 2. opció az hogy kikapcsolás.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#160011) gianni85


gianni85
veterán

Van egy dell monitorom amivel szeretném használni a ps-t, de csak display port bemenete van. Jó barmilyen hdmi-dp kábel, vagy valami speckó kell a ps-nek?

(#160012) Sanyikaaa válasza Lackooo84 (#159996) üzenetére


Sanyikaaa
csendes tag

Sajnos nem, a lemez széle szinte teljesen elszíneződött, az okát nem tudom mindig tokba volt vagy a gépbe a lemez.Fat ps4 gépnél is volt hangja beolvasáskor zizegett stb de elindult a játék.Gondolom ha akkor frissen újra telepítettem volna már nem fejezte be volna az install-t, mint most csak próbálja olvasni de semmi.

Ebből kuka lesz akkor úgy néz ki ..

(#160014) Scholes9 válasza Sanyikaaa (#160012) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor tényleg nincs más, mint addig megvenni a storeban amíg akciós.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#160015) gianni85 válasza gianni85 (#160011) üzenetére


gianni85
veterán

Közben megtaláltam neten, hogy dp nem fog működni, csak dvi, azon belül is dvi-d átalakító, vagy kábel kell....

(#160016) Deck


Deck
titán

Öcsém megvette az Aragamit és van benne magyar nyelv. Nem is tudtam.

PS5

(#160017) jilian


jilian
addikt

Helló!

Szeretnék venni a napokban egy Pro-t. (valószínű MM-ba)
Már regisztráltam egy acc-ot.
Magyarra állítottam...és a daschboard fülön a wallet -nél írja is hogy 0 ft...
Viszont én ausztriában lakom, itt van számlám, paypal stb.
Tehát ha venni szeretnék valamit online akkor zárt kapukba ütközöm?

(#160018) stilo18 válasza oriic (#159995) üzenetére


stilo18
addikt

HK címen nem kell hozzá előrendelés?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#160019) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Szereztem be én is Conductonaut-ot, és ma lecseréltem a PS-ben a Kryonaut-ot. Plusz vettem hozzá milis Minus Pad-ot is a gyári hővezető lapkák helyére. Kicsit lassan ment a dolog, mert szigetelésnek színtelen körömlakkot választottam, és igazából több óra a teljes száradása. De bevált, összerakás után a Pro él és virul. :)
A tesztelés még folyamatban van, mindenesetre ha akarok, akkor némi süvítést most is ki tudok csikarni belőle. Szóval hangtalan így sem lett, de azért hozzá kell tenni, hogy most igencsak meleg van a szobában.

<-ƘƘ->

(#160020) gianni85 válasza Kendek (#160019) üzenetére


gianni85
veterán

Mit szigeteltél le? Most azon tanakodok, hogy nekem is kellett volna-e, de egy hete él és virul a pro nélküle

(#160021) #20844032 válasza gianni85 (#160020) üzenetére


#20844032
törölt tag

Körömlakk akkor kell, ha conductonautot/CLU-t használsz. A mag körüli smd alkatrészeket illik szigetelni, a condtuctonaut/CLU meglehetősen jól vezeti az áramot, az ott tud csinálni rövidzárlatokat. Erre a körömlakk tökéletes megoldás.

Kendek: attól még összerakhatod, megszárad az összerakva is, a felületi száradás meg pár perc :) Ez az a eljárás, amivel a maximumot ki tudod hozni a gyári állapotából. Hangtalan ezzel sem lesz, ahhoz át kell a hűtést alakítani. De ezzel már sokkal-sokkal jobb, mint a gyári állapot (nekem nem volt elég ez sem, ugyebár :D )
A thermalpad csere tökéletesen felesleges, viszont jó drága. A vramok a gyáriakkal is is bőven jók lennének, a hűtés az, ami nem jó ott.

[ Szerkesztve ]

(#160022) FollowTheORI válasza jilian (#160017) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elég valószínű hogy nem fog menni és csinálnod kell egy osztrák fiókot is, ha ott akarsz vásárolni osztrák pénzügyi eszközökkel.

Viszont ha tudsz csinálni esetleg egy magyar Paypal fiókot az osztrák kártyáddal, akkor esetleg működhet a magyar is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#160023) raziel01 válasza oriic (#159977) üzenetére


raziel01
veterán

Hiaba, nem engedi ha nem rendeltem elo a teljest.

(#160024) Kendek válasza #20844032 (#160021) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért csak vártam majd' egy órát, addig mértem és vágtam a lapkákat. Egy kisebb Minus Pad is elég, nyolc darab 12x14-est és hat 7x7-est helyeztem fel. De a RAM chip-ekre nem is kell feltétlen teljes méretűt vágni, a gyári sem az.
Ennyivel én már megelégszem, azért átalakítani nem szeretném. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#160025) EnterR válasza Kendek (#160019) üzenetére


EnterR
veterán

Kryonaut-ot Conductonaut-ra, biztos lesz ennek gyakorlati haszna? :D Egyébként jó olvasni a sok újrapasztázós tapasztalatot, egyszer majd én is nekiesek.

PSN ID: marquuard

(#160026) Ryder1


Ryder1
senior tag

Van már infó arról, hogy kb milyen hosszú lesz az új Spider-Man?
Egy év eleji cikket találtam csak, ahol azt nyilatkozták, hogy több napig tart majd végigjátszani. Na de kinek több nap? Annak, aki napi 1-2 órát tud csak játszani, vagy aki egész nap tudja nyomni? :DDD

(#160027) oriic válasza raziel01 (#160023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, sajnos lelőtték ezt a lehetőséget úgy tűnik (Amikor linkeltem még működött). Redditen is megy a problémázás ezen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#160028) Kendek válasza EnterR (#160025) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A hagyományos pasztákhoz képest egy nagyságrenddel jobb hővezetést ígér a Conductonaut. A Kryonaut-hoz mérve is majd' hatszoros az előnye. Ez azért már csak érezhető, de ha nézel teszteket, akkor legalábbis jól kimutatható. Persze leginkább kíváncsi vagyok én is, ezért is cseréltem, de többeknek bevált. :)

<-ƘƘ->

(#160029) Edem05 válasza Ryder1 (#160026) üzenetére


Edem05
őstag

Vegyük példának a Batman Arkham sorozatot (kivéve az Asylum). Ezek is ilyen open world játékok mint most a Spider-Man lesz. Én az Arkham Knight-ba kb 70 órát pakoltam. Csak azért mert csinálgattam az achievementeket, meg összeszedtem az összes gyűjtögetni valót. Jó, nyilván meg lehet csinálni rövidebb idő alatt is, de nekem nem ez volt a cél. Szóval ha azt vesszük szerintem a Spider-Manban is lesz ilyen 20-30 óra biztos. Ha meg ki akarod platinázni akár lehet 50 is. De, ugye még csak találgatunk. :)

(#160030) vonSux válasza #20844032 (#160021) üzenetére


vonSux
őstag

Kíváncsi lennék, hogy egy gyakorlatilag új pro-nál is ilyen jó hatással járna-e a paszta csere. Eddig sose zavart a hűtés hangja, de a No man’s sky (tudom, minek vettem meg :DDD ) folyamatosan maxon pörgeti. Ha leveszem a felbontást Hd-re, akkor is beleszalad abba, hogy rohadt hangos lesz (értitek, azért veszem le a felbontást, hogy ne egy működő porszívó mellett játszak...nyugodtan magához ölelhet egy csokor faszkorbácsot a Sony :) ). Jelenleg úgy vagyok vele, hogy inkább megbontanék egy garis gépet, hogy normalizálódjon a hűtés hangja.

[ Szerkesztve ]

(#160031) seniman válasza vonSux (#160030) üzenetére


seniman
addikt

Ha ügyesen le tudod melegíteni a zárócimkét a gari sem ugrik. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160032) #20844032 válasza seniman (#160031) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mármint egy conductonauttal meg körömlakkal kezelt gépet visszavinnél gariban? Tényleg? :DDD

vonSux: az enyém pár hónapos volt, amikor pasztacseréltem, majd átalakítottam az egészet. A próban használt pasztának nem az a baja, hogy elöregszik, hanem az, hogy újkorában is egy filléres, bazári fostenger.

[ Szerkesztve ]

(#160033) dunc


dunc
nagyúr

Kipróbáltátok a BO4 bétát? (rövid véleményem :O )

(#160034) Lackooo84 válasza dunc (#160033) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem a kalofratyikról mindig is ez volt a véleményem.... ;]

The Truth is out there...

(#160035) seniman válasza #20844032 (#160032) üzenetére


seniman
addikt

A conductonaut eltávolítható és biztos van a lakk helyett is eltüntethető alternatíva.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160036) Lackooo84 válasza seniman (#160035) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A körömlakk is eltávolítható, de az aceton a chipet is szarrá marná... :DDD Szerintem egyszerűbb a die körül leragasztani, mint kenegetni.

The Truth is out there...

(#160037) seniman válasza Lackooo84 (#160036) üzenetére


seniman
addikt

Kapton szalagra vagy valami hasonlóra gondoltam én is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160038) tihibaby válasza Lackooo84 (#160036) üzenetére


tihibaby
senior tag

Már rég nem acetonosak a körömlakklemosók...

(#160039) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem igazán értem, minek szenvedni a vezető pasztákkal, mikor bőven kapható teljesen jó minőségű nem vezető paszta is... pl. Arctic Silver, Kryonaut, stb.

Ekkora lenne a különbség az előbbiek javára, hogy megérje a szívást? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#160040) Scholes9 válasza AxBattler (#160039) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De a legegyszerűbb feljebb tekerni a hangerőt a TV-n/hangcuccon/fejhallgatóban játszani és nincs ilyen gond :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#160041) seniman válasza AxBattler (#160039) üzenetére


seniman
addikt

Az arctic silver is vezet. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160042) EnterR válasza Kendek (#160028) üzenetére


EnterR
veterán

Én úgy képzeltem el, hogy itt már a venti lesz a szűk keresztmetszet, a paszta meg overkill. :D Magamból kiindulva Kryonaut lesz, talán kevésbé macerás.

Én naiv meg azt hitttem, hogy az MX4-et semmi sem übereli. :D

PSN ID: marquuard

(#160043) Deck válasza dunc (#160033) üzenetére


Deck
titán

Mi bajod vele? Pörgős nagyon, ez ilyen. Sajna nem volt még sok időm rá de majd ma.

PS5

(#160044) marilllyo válasza EnterR (#160042) üzenetére


marilllyo
veterán

Én azzal kentem újra a FAT-emet anno. Igazából megváltani nem váltotta meg. Egy darabig halkabbnak tűnt...de nyáron panelba ugyanúgy megjött a hangja. Ettől függetlenül azóta is üzemel szépen. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160045) EnterR válasza marilllyo (#160044) üzenetére


EnterR
veterán

Lehet aztán, hogy egy-két trükköt kéne bevetniük a fejlesztőknek, lásd Rocket League kijött, főmenüben vasbeton rudakkal meg Zetor gumikkal kellett leszorítani a konzolokat mert elszálltak a f*szba, aztán kiderült, hogy nem is olyan jó ötlet dinamikus fűszálakkal tarkítani a pályát. :D

PSN ID: marquuard

(#160046) vonSux válasza Scholes9 (#160040) üzenetére


vonSux
őstag

Na ja, én is ezt mondtam korábban, aztán jött a no man’s sky... füles és erősítő kombóval nyomom, mégis hallom a turbinát. Igaz kb egy méterre van tőlem a konzol, de mindez korábban egyik ps4-nél se zavart.
Tudtok bevált szakit akire bíznátok pasztázást?

(#160047) AxBattler válasza seniman (#160041) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem vezet, csak nagyon enyhén kapacitív, ami okozhat némi zavart.
Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.
(While much safer than electrically conductive silver and copper greases, Arctic Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems if it bridges two close-proximity electrical paths.)

LINK

Thermal Grizzly Kryonaut tapasztalatok
Nagy paszta teszt

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#160048) rumkola válasza seniman (#160041) üzenetére


rumkola
veterán

Nem vezet!
Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.

(#160049) marilllyo válasza EnterR (#160045) üzenetére


marilllyo
veterán

Így van! Bár ez olyan so-so dolog.
Egyrészről nem biztos, hogy a fejlesztőnek azzal kellene foglalkozni, hogy mennyire üvölt a gép az ő hiperszuper csillivilli dizájn-effekt-implementációja miatt.
Másrészről meg, ha egy ilyen "alapabb" játék dinamikus füve jobban megbőgeti a PS-t mint a Battlefront 2 4k/hdr-ben...akkor nyilván ott is gond van.
Sajnos nekem a hallásom már nem olyan mint egy macskáé...így annyira ez a dolog engem nem zavar...de tényleg néha nem feltétlenül olyankor süvít, amikor kellene. Pl. még ha jól emlékszem az MGSVPP helikopterben ücsörgés is felért egy TU104-essel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160050) jilian válasza A`rpi (#95269) üzenetére


jilian
addikt

Ha én egy osztrák fiókra veszek Plus előfizetést, akkor magyar spanokkal nem is játszhatom?
Értem itt ez alatt azt, hogy ha osztrák store-ból veszek olyan játékot ami megvan a magyar haverjaimnak.

----------

Tök mindegy, hogy hol vesz az ember konzolt nem? (küföld, belföld)
Szoftver frissítés után úgyis mind 'egyforma' nem?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.