Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#200001) .LnB válasza STC Speed (#199996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre még úgy is nehéz válaszolni, ha konkretizálnád, hogy mi alapján hasonló?! Történet, grafika, hosszúság, téma.. Mert ez egy baromi különc, kis egyedi játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200002) ldave válasza pr0bi (#199997) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jaja, ezektől a lengyel, cseh, szlovák feliratos dobozoktól a hideg is kiráz. Vagy legyen csak simán angol, magyar felirat, vagy csak egy egyik, de ezeket a többnyelvű szláv valamik be nem teszik a lábukat a lakásomba :) Ja, és ebben semmi nacionalizmus nincs, még mielőtt valaki arra gondolna...
Emiatt a játékaim 90%-a angol forrásból származik, főleg a PS játékok, a Nintendo szerencsére nem csinál még ilyesmit, minden teljesen angol az itthon vett játékokon is.

A Slime draws near! Command?

(#200003) .LnB válasza ldave (#200002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mennyi plusz így, hogy a "brexitéktől" rendeled? Gondolom a szállítás megdobja az árat így nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200004) ldave válasza .LnB (#200003) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Igen, néha drágább így, de az elveim fontosabbak, mint a pénz :DDD Amúgy meg gyakran olcsóbb, főleg ha régebbi játékról van szó, mert náluk tényleg vannak akciók, nem úgy mint nálunk a 10-20%-os csodálatos ajánlatok.

A Slime draws near! Command?

(#200005) .LnB válasza ldave (#200004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, de UK-ból (igaz nem mostanában rendeltem onnan) mikor jöttek a (Doctor Who-s) cuccaim, akkor valami 4k volt a szállítás. Jó méret, súly függő oké, de ha egy játék is ennyivel több... akkor nyomtatnál inkább magadnak cover-t inkább. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200006) nemorino válasza ldave (#200002) üzenetére


nemorino
tag

Nekem sem tetszik a lengyel felirat, főleg ha a címoldalra is jut belőle, de el tudom viselni. Ami a legbosszantóbb az az Only on Playstation fordítása Csak a következőn-nek. Biztos letört volna a kezük, ha azt írják rá, hogy Exkluzív...

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#200007) penge111 válasza ldave (#199998) üzenetére


penge111
addikt

Mondjuk lehet igazad van... Nagyon durva blacklogom van:

DS3(ezt most nyúzom, még 15 óra)
Divinity Original Sin 2 (100 óra),
Final Fantasy X/X-2 HD (80 óra)
DA: Inquisition (80 óra),
Fallout 4 (50 óra),
YS VIII (40-50 óra),
Ac: Origins (50 óra),
Batman Arkham Knight (20 óra)
The Fallen Lord ( 20 óra)
Child of Child (12 óra)
The Order 1886 (6 óra)

Lehet szerintem inkább továbbra is önmegtartózkodást kellene választanom, a fenti lista az én játékra szánt időmmel kb. év végére fog nullára redukálódni! :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200008) Wesder válasza penge111 (#199991) üzenetére


Wesder
félisten

Azért olcsó mert controllerhez volt most ajàndékba, meg ugye GamePass-os.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#200009) penge111 válasza Wesder (#200008) üzenetére


penge111
addikt

Ja értem, néztem is, hogy mennyi árasztotta el a piacot hirtelen, ps4-re meg nincs is szinte használt.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200010) Rigormortiis válasza penge111 (#199994) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért a Hellblade 8 órája nem ugyanolyan élmény ám, mint a Disgaea 100 órája. Plusz a Disgaeánál kevés monotonabb játék van.

Hidd el, megér az annyit, ne játékidőben mérd egy játék értékét. Legalábbis ebben az esetben ne.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#200011) Dvix


Dvix
senior tag

Én is inkább lemezen szeretném a játékaimat, hogy szép sorban megvegyem őket is büszkén tekintsek rájuk utólag, vagy később elővegyem. De a Store-ban megint Totally Digital Sale van és olyan olcsók h nem igaz a játékok, egy 5000FT-os lemezes játék árán veszek 3-at! :) :Y Hát hogy gyűjtsön így az ember? :DDD

Mit hagynak ezek a Days of Play-re jövő hónapban ha már most ekkora leárazások vannak! :C

[ Szerkesztve ]

(#200012) sp8787 válasza penge111 (#200007) üzenetére


sp8787
addikt

Tenyleg erdekel ,hogy ,hogy lehet igy egyaltalan "jatszani"? Ezt Excel-ben is vezeted?
Csak mert sztem ez mar eleg tavol all attol, mar onnan kezdve ,hogy vki felhozza ezt a backlog temat.

(#200013) penge111 válasza sp8787 (#200012) üzenetére


penge111
addikt

Nem vezetek én semmit, csak körülbelüli időket írtam a meglévő játékaimmal kapcsolatban , így még nem is összesítettem soha. Elég is volt arra, hogy ráébresszen, hogy nem kell nekem játékot vennem a közeljövőben, na persze... ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200014) .LnB válasza sp8787 (#200012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leül a tv elé, bekapcsolja a Ps-t.... úgy

Nem értem, hogy mit nem értesz ezen. Van egy lista játékokról, amiknek figyeled az akcióit, vagy keresed aprón őket. Ha valamelyik jó áron van akkor megveszed. És gyűlik. Ilyen egyszerű. Az, hogy tudod mindegyikről, hogy mennyi játékidőt lehet beletenni az csak egy adat. Penge se úgy értette, hogy ezeket így sorba, beütemezve játssza végig.

(#200013) penge111 Mondjuk ~50 órát tudnék spórolni neked egybő'. ;] :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200015) kelzsoca válasza .LnB (#199987) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én ettől a A Plague Tale: Innocence-től is valami hasonló élményt, minőséget várok. Lehet, hogy ma el is ugrok megvenni.

Én is ezen gondolkozom, lehet ma megveszem lemezes formában.

https://vertigostore.eu

(#200016) sp8787 válasza penge111 (#200013) üzenetére


sp8787
addikt

Es mikor volt az utolso olyan ,hogy megjelent egy jatek ami elorelathatolag nagyon tetszett es megvetted megjeleneskor? Vagy "befejeztel" egy jatekot es annyira jo volt ,hogy nem agyaltal rajta mar akar ment kozben ,hogy most akkor mi legyen a kovetkezo hanem jatszottal tovabb?

Mert ha nem volt ilyen akkor ez csak sima "daralas" semmi mas.
Es hadd tegyem hozza ,hogy sztem.Siman el tudom fogadni ,hogy ezt vki mashogy latja.

@(#200014) .LnB
Most oszinten annyi jo jatek azert nincsen.
50? Waiting for Deck! :D

[ Szerkesztve ]

(#200017) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!

Overcooked 2 season pass-ról szeretnék kérdezni. Akinek esetleg megvan, megtudná mondani, hogy tartalmazza-e a kisebb DLC-ket is? Név szerint: Too Many Cooks Pack. Surf 'n' Turf.
A leírásban sajnos nem írja, csak a 3 kieget amiből az első jelent meg most nemrég.

Előre is köszönöm a segítséget.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#200018) .LnB válasza sp8787 (#200016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De van. Mármint nekünk ~1 éve van PS-ünk. Sok a pótolni való is, és jönnek is közben a játékok rendszeresen. Nekem az RDR2 volt az utolsó játék amit megjelenés napján vettem. Előtte volt egy jó pár. De az óta elkezdtem pótolni ismét a játékokat. És most is olyan játékok várnak végigjátszásra amik nem újak. Ezért nem ugrottam bele első nap a Days Gone-ba se, meg a Rédzsbe. A Plague Tale: Innocence-et is csak azért fogom megvenni most, hogy a fejlesztőket támogassam, ne használtan vegyem vagy várjak egy akcióra.

Én sose tudom rendesen összeszámolni, hogy mennyi játék vár végigjátszásra, mindig kihagyok valamit, de nagyjából így néz ki:

Killzone: Shadow Fall
InFamous: Second Son (ez megy most)
Infamous First Light
Dishonored 2
Final Fantasy XV: RE (újra, mert PC-n beletettem már 101 órát)
Nioh
For Honor (ez lehet csak egy próba lesz, PS+-os, de kíváncsi vagyok rá.)
The Surge (ez is +-os, ez se tuti végigjátszás)
És esetleg egy Bloodborne befejezés ugyebár.

De ezek már az az adag "maradék", amikkel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, csak érdekelnek. Nem egy Persona5, egy The Last of Us stb stb. Amiket nagyon be szerettem volna pótolni.

Én nem tervezek semmit. Ha végzek valamivel akkor átnézem ezeket, és választok egyet.

Majd akkor lesz ennek vége, hogy ha bújom a store-t és már csak az ácáccinkríd, meg fárkály maradt. Akkor mehet a PS apróra. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200019) Dvix válasza .LnB (#200018) üzenetére


Dvix
senior tag

Jól mondod 1 éve PS itt is, és sok olyan van amit célként tűztem ki h végig játszok, de egyszerűen az ember alig bírja megállni, hogy ne vegyen hozzá! :B Most is annyi játék van leértékelve megint h nem igaz! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#200020) penge111 válasza sp8787 (#200016) üzenetére


penge111
addikt

Friss PS tulajdonos vagyok (1 év), így én csak a Divinity Original Sin 2 vettem meg megjelenés napján, ja meg a God of War, de azt megjelenés előtt két nappal szereztem meg a masinával együtt :P Nagyon nem szoktam agyalni, főleg adott játék közben, hogy mi legyen a következő címem, ennek az oka hogy történet orientált játékokkal játszok zömében (jrpg, rpg) Nagyon sokat olvasok teszteket, kritikákat, kikérem itt és máshol is az emberek véleményét. Így mellé nem lőttem még a Ps4-es pályafutásom alatt játékkal. Szerintem nem darálok, Witcherbe beleszaladt 180+ óra, van pár platinám is. Én élveztem idáig minden Ps4-en kijátszott játékomat. Ha nem élveztem volna, akkor félbehagyom, nem vagyok mazochista, hogy megvettem egy játékot és csak azért is kipörgessem. :N

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200021) sp8787 válasza .LnB (#200018) üzenetére


sp8787
addikt

Na akkor azert vmennyire erted mirol beszelek.
A legujabb AC filmre :DDD is majd rohanni fogsz minel elobb es nem varod meg amig letorrentezheted es le nem daralod elotte a Coppola meg Adam Sandler filmeket.

Gondolom nalad is van olyan jatek amit ha most bejelentenenek akkor delutan mar menne a Preorder.

Es felreertes ne essek nem mondom azt ,hogy ez az utobbi "normalis".

(#200022) .LnB válasza sp8787 (#200021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Death Stranding.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200023) sp8787 válasza .LnB (#200022) üzenetére


sp8787
addikt

My bad!
Ezt fejbol tudnom kellett volna. :K

@(#200020) penge111
Akkor igy tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#200024) .LnB válasza sp8787 (#200023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom van e a világon még egy olyan ember rajtam kívül, akinek még a facebook borítóképe is ez: [link]
Ezért vettem PS-t. Mondjuk ahhoz képest ez a vásárlás elég jól sült el. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200025) gamegod


gamegod
senior tag

nekem ezek kerültek a kosárba de még filózok :C

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#200026) Rigormortiis válasza gamegod (#200025) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Shadow Warriorok nagyon jók!

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#200027) penge111 válasza ldave (#199988) üzenetére


penge111
addikt

Itt már láthatsz egy előlapi képet!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200028) Woodslave válasza penge111 (#200027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ilyen olcsó? Új árat nem is néztem még.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#200029) RangerFox válasza Woodslave (#200028) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Újonnan 16k.

(#200030) Scholes9 válasza Nayrobi (#199969) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vannak jók, az In Death és a Batman: Arkham VR tuti vétel lesz :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#200031) BoneDragon válasza penge111 (#200027) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vajon hány mp beírni googlebe? 3? De hogy ez senkinek nem jut eszebe...

[ Szerkesztve ]

(#200032) .LnB válasza BoneDragon (#200031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keress pls. És linkeld be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200033) Nayrobi válasza Scholes9 (#200030) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én behúztam egy Grip, Ride 2, V-Rally 4, Horizon Chase Turbo négyest, a vr szekcióval inkább nem is foglalkoztam.

(#200034) Frod válasza penge111 (#200007) üzenetére


Frod
addikt

Az Arkham Knight a "mindent összeszedek, minden sidequest, minden dlc-vel" az jó lesz 50+ órának is a 20 helyett.
Bár nekem 64 volt, de én a ráérős gamer vagyok, meg elolvastam minden kis gyűjthető apróságot is benne, mert a Denevér nagy kedvencem.

Do you see the white shadow?

(#200035) ProEvoFan válasza Nayrobi (#200033) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Horizon Chase Turbo az nálam is tuti vétel.
Warhammer 40.000: Inquisitor - Martyr is esélyes.
De az Assassin Creed Origins is.Itt a deluxe kiadásának van értelme?
...és még kellene ez az, és már is 30ezernél tartunk :Y
Visszakellene szoknom a dobozos játékokhoz :DDD

(#200036) tboy93 válasza ProEvoFan (#200035) üzenetére


tboy93
nagyúr

origins-ből gold kell asszem, abban vannak benne a dlc-k

(#200037) Peace válasza ProEvoFan (#200035) üzenetére


Peace
nagyúr

Martyr-ból akár még lehet is valami a 2.0-s peccsel, ami lényegében egy teljesen új játék. Még lehet, hogy én is felteszem újra, pedig nagyon mélyre eltemettem tavaly júniusban. :O

(#200038) dunc


dunc
nagyúr

Srácok pro-ba melyik a legújabb szériaszám?

(#200039) tboy93 válasza dunc (#200038) üzenetére


tboy93
nagyúr

7216b talán

(#200040) Kendek válasza dunc (#200038) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy tudom én is, hogy a legújabb még mindig a 72xx széria. Most már talán nem is lesz több frissítése, hanem majd már csak a PS5 jön.

<-ƘƘ->

(#200041) hhenry válasza dunc (#200038) üzenetére


hhenry
őstag

7216b

(#200042) dunc


dunc
nagyúr

Köszönöm mindenkinek.

(#200043) Dvix válasza dunc (#200042) üzenetére


Dvix
senior tag

majd várd meg a jövő hónapot a Days Of Play-el a Pro-k is biztosan olcsóbbak lesznek ;) :K

(#200044) S e t h


S e t h
nagyúr

Vki.leírná mi konkrétan a Days of play?
Nem vagyok képben, még fél éve sem koptatom a gépet, de a család most vr igénnyel lépett elő és hátha az is kap majd vmi leárazást vhol.
Mindezt úgy, hogy az sem tudom eszik vagy isszák, milyen játékok vannak hozzá, stb.

Szerk.
Összefoglaló, oké.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#200045) STC Speed válasza .LnB (#200001) üzenetére


STC Speed
őstag

Ilyen hasonló séta szimulátorra gondoltam :)
Köszi ha van tipped/tek :R

(#200046) Dvix válasza S e t h (#200044) üzenetére


Dvix
senior tag

A Days of Play az a Playstation termékek leárazásáról szól, a Sony világméretű akciója. Legyen az játék, kontroller vagy konzol, ami Júniusban szokott lenni Általában az első két hétben. :K A leárazásokat nem lehet előre tudni, de Magyarországon valamelyik bolt szokott beharangozót tolni h náluk lesz nagyon olcsó konzol, VR, stb. és aki kapja marja :U Lásd: konzolkirály, konzolok szervize stb. oldalak.

[ Szerkesztve ]

(#200047) S e t h válasza Dvix (#200046) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, akkor figyelni fogom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#200048) .LnB válasza BoneDragon (#200031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem telt még le az a 3 másodperc?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200049) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Valaki tudja,hogy mekkora az aktuális AssettoCorsa, felpatchelve? 50gb-ba belefér?

Life, Uh, Finds A Way

(#200050) seniman válasza .LnB (#199982) üzenetére


seniman
addikt

Patkányos,középkori Last of Us. :D A trailer alapján érdekesnek tűnt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.