Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#48001) Tatyla válasza PandaMonium (#48000) üzenetére


Tatyla
őstag

Igen, végülis ez a trófea is kell a platinához de ezt a befejezést ng+ végére terveztem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#48002) kolosszus87


kolosszus87
senior tag

Üdv mindenkinek!
Mostanában tervezem PS4 beszerzését, eddig PS3-on játszottam PS plus nélkül, a fő accom UK-s. PS4-re is ezt a profilt szeretném továbbvinni (ezen vannak a trófeák), ugye az új masinán a multiplayerhez szükség van a Plusra, de ahogy nézem az UK plus feltöltő drágább és nehezebben hozzáférhető mint a magyar.
A kérdésem a következő (elnézést ha hülyeség): Tudok a fő UK accommal multizni, ha a másodlagos magyar accomra fizetem elő a PS plust, mennyire profilhoz kötött ez az egész téma?

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#48003) Mrdevil válasza Tatyla (#47999) üzenetére


Mrdevil
addikt

Miért nem töltötted vissza a save file-t? És akkor meg is lenne mind a 3 vége. Jaaaj Tibikém, egyszer nem vagyok ott, és ennyi? :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#48004) Tatyla válasza Mrdevil (#48003) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerinted feltöltöttem előtte felhőbe? Na mindegy így jártam...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#48005) Mrdevil válasza Tatyla (#48004) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne aggódj én feltöltöttem, csak lusta voltam ezzel foglalkozni, és én is mentem tovább. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#48006) lala87


lala87
csendes tag

mondanátok pár szót a Dragon Age Inquisition-ről? bekerült a húsvéti akcióba, 12000 ft, gondolkodom rajta

(#48007) Rabbitf_24 válasza lala87 (#48006) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem nagyon bejött, a széria rajongója vagyok. Az első végigjátszás bőven 100+ órás volt. Jó sztori, könnyű irányítás. Ha bejön a stílus, akkor vedd meg. :K

(#48008) aizen92 válasza lala87 (#48006) üzenetére


aizen92
addikt

Hatalmas térkép, akkora hogy bele fogsz szédülni. 150 körüli játékidő. a Játék maga csak 20 óra után indul be.
Story 10/10-es, rengeteg történelmi szál, politikai játszma, hatalmas csavarok.....
Elképesztő. karakterek zseniálisak szerintem,(leszámítva Cassandrát.... :D )

Harcrendszert szokni kell, van akinek bejön és imádja ( korábbi DragonAge rajongók előnyben ) , egész fsa tactical view van benne, de van akit ki lehet kergetni vele a világból.

klisés és átlagos RPG elemek ( inventory, potik, ruha-fegyver fejlesztés , fejlődési rendszerre gondolok ).

Pár szót összefoglalva: ha RPG fan vagy, kötelező darab. Nem lehet megunni, annyi játékidővel hogy nem fogod látni a végét....

+ Frostbite engine gyönyörűen muzsikál.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#48009) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én is belekezdtem a Bloodborneba. Lemaradok valamiről, ha a fegyveremmel megmolesztáltam az első boss előtti npct? Csak mert azóta mindig megtámad. Arról a tagról beszélek, aki a templomszerűség oldalában van, a gerendás rész mellett.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#48010) tarti19 válasza Rigormortiis (#48009) üzenetére


tarti19
senior tag

Minden npc-t elkaszálhatsz, nincs túl nagy befolyással a játék alakulására.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48011) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Gyors talpaló Bloodborne ból

Mi az a blood echo és mire használható?

Illetve volt valami piros szív?!? Féle amit felemelt és elroppantott, ez mi?

Xbox One: bandymnc

(#48012) Tatyla válasza bandi0000 (#48011) üzenetére


Tatyla
őstag

Blood echo a pénz amivel fejlődsz és vásárolsz cuccokat elroppantás után a piros kövekből is az jön

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#48013) EnterR


EnterR
veterán

Az mitől van, hogy ilyen gagyi minőségben látom a streameket? :F

PSN ID: marquuard

(#48014) BlackDesert válasza EnterR (#48013) üzenetére


BlackDesert
tag

Gondok vannak az upc-vel, néhol a sávszéllel is.,.

(#48015) PandaMonium válasza Rigormortiis (#48009) üzenetére


PandaMonium
őstag

Az nem az első boss előtt volt akkor, hanem inkább a második boss felé menet. És igen, ha megtámadsz egy NPC-t, nem "felejtik el". Ha valaki nem tűnik ellenségesnek elsőre érdemes megpróbálni targetelni az R3-al, ha nem fogja be akkor barátságos NPC.

(#48011) bandi0000: A blood echo kb. a pénzed és az XP-ed egyben. Ezt tudod tárgyak megvásárlására is költeni és szintlépésre is (a doll-nál a Hunter's Dream-ben). Minden ellenség megölése után kapod őket (vagy ha coldblood-okat összezúzol), és ha meghalsz elhagyod őket. Az utolsó halálodnál elvesztett blood echokat vissza tudod szerezni úgy ha visszamész értük, de ha újra meghalsz odafelé menet akkor végleg elvesznek.

(#48010) tarti19: A játék alakulásában nincs, de érdekes jutalmakat lehet tőlük kapni, nem beszélve a dialógusokról amik miatt megéri életben hagyni őket. Meg aztán így is olyan kevés a barát és olyan sok az ellenség, ki az a szívtelen aki még ezt a néhányat is kiírtja. :DDD

Szerk.: Letöltöttem a Diablo RoS-t storeból és kétszer jelent meg a menüben. Az egyik 22GB-os a másik 40GB-os. Ilyenkor mi van? Törölhetem a kisebbiket?

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#48016) gyuribácsi88 válasza EnterR (#48013) üzenetére

Ne x1 streameket nézzél :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48017) EnterR válasza BlackDesert (#48014) üzenetére


EnterR
veterán

Tudok a jelenlegi UPC problémáról, váltottam már DNS-t. Nem csak most jelentkezett ez a probléma, mindig is ilyen gagyi volt a minőség, csak a miértjét nem értem. 13 ms a pingem, 120mbps-es előfizetésem van és 21. századot írunk. Nehogy már ez ekkora problémát okozzon. :(((

(#48016) gyuribácsi88: Köszi a jótanácsot. :DDD

PSN ID: marquuard

(#48018) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Valamit (4.746GB) updatel a gta :)

(#48019) gyuribácsi88 válasza EnterR (#48017) üzenetére

Amúgy nekem is midig ilyen az első 1 perc, aztán utána már jó a minősége. De az is lehet hogy aki streameli, gyenge a nete és így állította be a streamet.

Kijavították a GTA5 előző bakiját; 1.09 vs 1.10

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48020) RunnyJuggler válasza d3tox1c (#48018) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Most javítják az elrontott grafikát. Egyébként csak 250mb a patch, a 4,7 az előzőkkel együtt van.

(#48021) Axel100


Axel100
tag

Valaki Fifa15???(A_X_W_E_L_H)

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#48022) tarti19 válasza EnterR (#48017) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem nálad van a gond, hanem aki streameli. Sajnos nekem is a 720P best kiadásban sokszor csúnyán pixeles lesz, mivel itt a 29-es körzetben csak 1,5 megás feltöltés van. Szóval ez a gond.

Axel100: látom nagyon ki akarsz kapni :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48023) Axel100


Axel100
tag

Gyere! :D

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#48024) EnterR válasza gyuribácsi88 (#48019) üzenetére


EnterR
veterán

Elméletileg a parallax occlusion nem került vissza.

PSN ID: marquuard

(#48025) Lamellus


Lamellus
tag

Sziasztok,

Újonnan vásárolt PS4-en próbáltam beüzemelni a hálozatot, a wifi működik, de az ethernet port úgy tűnik nem.

A következő dolgokkal próbálkoztam:

- Gyári szoftver és utána letöltve a legfrissebb verziót
- 3 különböző kábellel kisérleteztem (2 db. Cat5 és 1 db. Ca6), ezek egy másik eszközbe dugva mind hibátlanul működnek
- Különböző portok a router-en
- A PS4 és a router újrainditása áramtalanítással
- Automatikus és manuális beállitás

A gép folyton azt jelzi, hogy a kábel nincs bedugva, illetve a csatlakozást jelző lámpa se világít, se a router-en, se a PS4-en.

Kicsit keresgéltem az interneten is, úgy tűnik nagyon sok embernek van ilyen gondja.

Nektek mi a tapasztalatotok? Nem marad más mint visszavinni? Úgy gondolom sikerült kizárnom az egyéb komponenseket a problémából.

(#48026) Jhonny06 válasza Lamellus (#48025) üzenetére


Jhonny06
veterán

Minek szarakodsz kábellel, ha megy wifin? :F

(#48027) RunnyJuggler válasza Lamellus (#48025) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha garanciális, akkor vidd vissza nyugodtan. Én titokban mindig várom, hogy elromoljon benne valami, hogy visszavihessem egy újabbért, amíg még van garancia. :D

(#48028) tarti19 válasza RunnyJuggler (#48027) üzenetére


tarti19
senior tag

Tehetsz is érte, hogy... :)) :))

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#48029) Gebriel válasza Axel100 (#48021) üzenetére


Gebriel
veterán

Tolhatjuk ha gondolod.. bár elég kezdő vagyok még. :D

(#48030) Lamellus válasza RunnyJuggler (#48027) üzenetére


Lamellus
tag

Igen, vadi új, úgyhogy valószínüleg ez lesz belőle, köszönöm. :)

(#48031) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A második boss is elesett. Csak sajnos nem tudok továbbmenni, mert 24 óra alatt nem volt képes leszedni a játékot. Mondanom sem kell, hogy az online játék sem elérhető. Nem tudom, hogy az upc vagy a psn hibája, de elég idegesítő. De legalább eddig egyedül jutottam el :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#48032) Syz


Syz
senior tag

Ez a Spotify nevű cucc segíthet a korábban felvetett problémámra?Tehát az NHL sorozatban a last gen-nél mindig volt egy Custom Music opció ahová betehetted a saját zenéidet,gól hangokat amik játék közben mindig a megfelelő alkalomkor szólaltak meg.Xbox 360-on Audió CD-ről kellett rippelni a gépre a zenéket és hangokat,PS3-mon pedig csak rá kellett másolni a HDD-re és egy playlist-et készíteni aztán már csak a játékon belül kellett kiválasztani a megfelelő hangot.Ez a Spotify viszont stream alapú tehát a lista az egy felhő szerűségben mentődik el vagy le is tárolódik a HDD-n?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#48033) mrhitoshi válasza Syz (#48032) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez jó kérdés. Más platformokon úgy működik, hogy ha prémium előfizető vagy, akkor letudod menteni az adott gépre a zenéket. De azt nem tudom, hogy ez PS-en is így működik.

PS4

(#48034) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#48019) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lassult is a játék? :D

(#48035) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#48034) üzenetére

Nem tudom, nem indítottam el mostanában, most Bloodborne függés van :))

Más; Amúgy DC-ben elérhető már a buggy? Mert én még nem találom, season pass-os verzió van meg, de semmi, store-ban ott van, free, rányomtam, jött egy sms hogy köszönik a 0 forintos vásárlásomat, de azt a fránya buggy-t még mindig nem látom/találom a játékon belül.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48036) Syz válasza mrhitoshi (#48033) üzenetére


Syz
senior tag

És a PC-s illetve PS4-es Spotify-t lehet egymással szinkronizálni?Meddig van ingyen a Spotify PS4-en?30 napos Premium Trial?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#48037) Neoteric válasza ForRedGlory (#48034) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem vettem észre lassulást, tegnap egész este toltuk.

PSN: ne0teric_sAN

(#48038) Gijon válasza gyuribácsi88 (#48035) üzenetére


Gijon
senior tag

Buggy? Ott van az, az ottók közt a legvégén. "Bevásárlókocsi" volt rajt, és le lehet(ett) tölteni.

(#48039) mrhitoshi válasza Syz (#48036) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet persze, sőt ez így működik. A spotify freemium rendszerben működik. Ha nem fizetsz elő, akkor csak online streaming szolgáltatást tudsz igénybe venni, és nem működik a connect rész sem.

PS4

(#48040) gyuribácsi88


A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48041) Garada válasza gyuribácsi88 (#48040) üzenetére


Garada
őstag

Ez mekkora egy atom játék, volt szerencsém végigtolni a magyarosított változatot és egyszerűen király. :K

(#48042) haddent válasza gyuribácsi88 (#48040) üzenetére


haddent
addikt

:Y erről miért most hallok először??

(#48043) Jhonny06 válasza haddent (#48042) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gameplay alapján nem egy érdekfeszítő játék, talán 1X érdemes kipróbálni.

(#48044) Gabriella911


Gabriella911
újonc

Helló!
Kellene egy kis segítség.
US accounton lévő GTA5-höz lehet a magyar(primary) accounton keresztül pénz kártyát venni úgy hogy használni lehessen?

(#48045) ForRedGlory válasza Jhonny06 (#48043) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig nagyon durva jatek. PC-n mar reg kint van. Csak nem tul hosszu.

(#48046) EnterR


EnterR
veterán

Érdemes porszűrőt használni PS4-hez? Mintha valaki írta volna, hogy egy év után szétszedte a konzolt és rendben volt belül. Erről beszélek: [link]

PSN ID: marquuard

(#48047) N@idia válasza haddent (#48042) üzenetére


N@idia
őstag

Mert konzolon játszol :DDD Pc-n már én is kipróbáltam a grafika az lenyűgöző,de a játék nem igazán mondható jónak engem nem igazán fogott meg ...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48048) adamssss válasza gyuribácsi88 (#48040) üzenetére


adamssss
veterán

Ez ps4-re elérhető? vagy csak elérhető lesz?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48049) N@idia válasza adamssss (#48048) üzenetére


N@idia
őstag

Majd csak elérhető lesz vmikor....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#48050) Syz válasza mrhitoshi (#48039) üzenetére


Syz
senior tag

És ha előfizetek Premiumra, behúzom Pc-n a lejátszási listámra az illegális zenéimet, aztán szinkronizálom a PS4-el akkor ott is elérem ugyan azokat a zenéket és hangokat amit a PC-n?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.