Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#19001) whYz válasza Def26 (#19000) üzenetére


whYz
addikt

Ha lenne rajta youtube akkor netflixel egyutt mar siman jo lenne media centernek, esetleg neha bd-t is lehetne nezni rajta. Nekem csak ennyi kellene.

Meg varok, mert meg a tv sincs meg hozza, remelem hamarosan jon a yt app es akkor elegedett lennek. :)

(#19002) gianni85 válasza whYz (#19001) üzenetére


gianni85
veterán

milyen tv-t vennél? okostv youtube app-ja nem játszik?

(#19003) Dexar007 válasza whYz (#18997) üzenetére


Dexar007
veterán

Egy jatekkonzolnal baromi fontos a tecsö app.Sot,barmilyen app. Vegyel inkabb tv "okositot" par ezresert es minden problemad megoldodik,ha erre van szukseged.

Give me your cum,bull!

(#19004) whYz válasza gianni85 (#19002) üzenetére


whYz
addikt

Azt meg nem dontottem el, de eddig az okos tv-k yt appjaval csak rossz tapasztalataim vannak.

Esetleg meg chromecaston gondolkozok, de ahhoz meg allandoan elo kell venni a telefont. Mondjuk azzal lehetne filmeket is streamelni geprol...

(#19005) vg válasza whYz (#18997) üzenetére


vg
addikt

Tegnap néztem egy videót a gametrailers-en amiben ez volt a téma, és ott viccelődve kikérdezett a szakértő(akinek a neve nem jut eszembe), hogy "és gametrailers app miért nincs?" a válasz a GT-s embertől az volt, hogy próbálkoznak de szóra sem méltatják őket. Ők sem tudják miért nincs youtube.

(#19006) Mrdevil válasza whYz (#19001) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen egy YT app nekem is hiányzik a gépről, addig néha a böngészőjéből elérhető youtube TV-t használom. ( [link] )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19007) whYz válasza Mrdevil (#19006) üzenetére


whYz
addikt

Persze, ezt ismerem de azert ez megse ugyan az...

(#19008) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Csak van akció:

Battlefield 4
Was €69.99 / $99.95 / £54.99 Now €49.99 / $69.95 / £39.99

Need For Speed: Rivals
Was €69.99 / $99.95 / £54.99 Now €49.99 / $69.95 / £39.99

(#19009) gianni85 válasza Nayrobi (#19008) üzenetére


gianni85
veterán

??? 59.99$-ért vettem a BF-et 1 hete

[ Szerkesztve ]

(#19010) Tegla80 válasza whYz (#19007) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem a tv-m adja a YT-ot még akkor is,ha Te csak rosszat hallottál felőlük.
Amúgy van benne igazság,h szarakszik 1eseknél,de az általában a kövi FW frissítéssel megjavul.
Ekkor auto FW frissítés off-ra és no promblem. Sokat fórumozok tv-s topic-ban ,így ki merem jelenteni,h átmeneti hiba ez ott és ha az ember nem notorius FW frissítgető ,akkor ...... Nekem közel 2éves a FW a tv-n és a YT app röhögve műxik. ;) Nameg nem ketyeg a PS4-em "feleslegesen",mert az "összeesküvés elmélet",sztem már ezekben is benne van és amikor eléri azt az üzemórát....... ;) "fogyasztói társadalom" amiben élünk. :U )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#19011) vg válasza Tegla80 (#19010) üzenetére


vg
addikt

Tv-n, smart tv-n youtube egy kalap szar. Nekem is van kétprocesszoros smart tv-m(mi a fasznak?), és legalább egy perc amíg elindul a videó, az app meg van vagy 3 perc. Böngésző alatt pedig inkább nem is írom le a véglényem. Egy év alatt kétszer ha használtam. Ez így ebben a formában, miután az ember hozzászokik a nagygépes azonnali youtube elinduláshoz enyhén szólva is gagyi. Persze ha nincs más, akkor elmegy, de napi szinten használni...

(#19012) boost válasza vg (#19011) üzenetére


boost
addikt

Mi azért is vettünk Samsung "okos" tévét, hogy gyerek tudjon youtubozni, és elég jól, megbízhatóan mukodik. tetszik, hogy lehet párosítani hozzá telót, tabletet... Napi 2-3 órát megy, és max akkor van vele gond, ha szarakszik a net.

(#19013) bulikavagyok válasza boost (#19012) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jó tudni, hogy létezik olyan smart TV amin faxa a YT, mert nálunk kettő is van a családban (mindkettő dual core), de szinte használhatatlan. Igaz nem 2013-as modellek..
#19000 Def26 : Én például napi szinten használom, YouTube, Skype nagyon jó a boxon.

[ Szerkesztve ]

(#19014) vg válasza boost (#19012) üzenetére


vg
addikt

Én megbántam, hogy megvettem. Egy ismerősömnél láttam egy komoly multimédiás kütyüt(40e pénz), sima hd tv-re kötve, android rendszer, úgy ment rajta a hd youtube mint a villám. Gyakorlatilag olyan mint a ps4 menü sebessége.

(#19015) jófiú90 válasza whYz (#18997) üzenetére


jófiú90
tag

Fapad az egész.A party chatet eszméletlen nagy ficsörnek hírdették a b@lfaszok,igaz a x360 már tudta XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19016) jófiú90 válasza fricci (#18999) üzenetére


jófiú90
tag

Időhiány?Az igen.Majd lesz 2011 megint,ha nem dolgozik a szání :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19017) Madwe válasza jófiú90 (#19015) üzenetére


Madwe
nagyúr

Még mindig nem bannoltak a fenébe, csodás...

(#19018) Def26 válasza bulikavagyok (#19013) üzenetére


Def26
félisten

Igen tudjuk, Te ezért választottad az xbox -ot. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19019) bulikavagyok válasza Def26 (#19018) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én a Forza miatt vettem meg előbb a boxot, és csak arra reagáltam, hogy szerinted kevesen használják az alkalmazásokat. Ha már rajta van használom, mert tényleg jó.. De majd Te is rászoksz, ha meglesz a One-od. ;)

(#19020) gyuribácsi88

Én nem tudom mi ez a betegség az embereknél hogy minden műszaki cikknek kell a youtube-ot futtatni :W

Mi olyan érdekes azon a youtube-on hogy ha a mosógép nem futtatja akkor nem vesszük meg mert lol :F

Konzolon játszani kell, tv-n tv-műsort nézni, filmeket meg külső médialejátszóval lejátszani, amiken alapból van youtube app.

Az hogy ha valaki úgy választ konzolt hogy milyen appok mennek rajta az :DDD :DDD :DDD konzolon játszani kell. Manapság senki nem arra akarja használni a készülékeket amire kitalálták őket. :U

A one tulajok is azzal jönnek hogy milyen jó mert van explorer meg skype, mintha ezzel nőne a játék élmény :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19021) fricci válasza gyuribácsi88 (#19020) üzenetére


fricci
tag

"Manapság senki nem arra akarja használni a készülékeket amire kitalálták őket. "

lsd. "okosórák"

mindössze az időt kéne mutatni de má lassan netezni és telefonálni akarnak rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#19022) boost válasza gyuribácsi88 (#19020) üzenetére


boost
addikt

"Én nem tudom mi ez a betegség az embereknél hogy minden műszaki cikknek kell a youtube-ot futtatni .... Konzolon játszani kell, tv-n tv-műsort nézni, filmeket meg külső médialejátszóval lejátszani, amiken alapból van youtube app."

De minek kéne külön médialejatszó, a Youtube futtatásához, mikor benne lehet a tévében? Minek még egy eszköz, minek még egy távirányító. Minden tévébe tetetnék Youtube appot, a többi készülékbe tényleg felesleges akkor. :)

(#19023) whYz válasza boost (#19022) üzenetére


whYz
addikt

+1

(#19024) gyuribácsi88 válasza boost (#19022) üzenetére

Pont ez a lényeg, hogy minden készülékben van youtube app, kivéve a ps4 konzolt. Komolyan mondom te semmi mást nem csinálsz mint kötekedsz állandóan, meg mindig valami hiányod van, nem tudom miért nem veszel egy One-t, és ejakulálsz magad alá a remek appoktól :U

Megmondták hogy a ps4 a játékokkal foglalkozik és azokra fókuszál, a One meg egy médiacenter, tele felesleges ficsőrökkel, akinek kell mindenféle app meg bizbasz az vegyen One-t, és ne a ps4-től várja el hogy One-ként üzemeljen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19025) Tutu7030


Tutu7030
veterán

[troll]Attól még lehetne benne yt app...[/troll]
:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19026) boost válasza gyuribácsi88 (#19024) üzenetére


boost
addikt

De nekem nagyon tetszik a PS4 konzol, és appsok sem hiányoznak belole. Szerintem keversz valakivel. Èn csak annyit jegyeztem meg, hogy nem kell 26 féle médialejátszó, meg app, meg amiket felsoroltál, ha benne van a TVben, ahogy nekem is. Ezért nekem kifejezetten tetszenek az okostévék, youtube miatt már megérte.

(#19027) Madwe válasza boost (#19022) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha rendesen vinnék az okostv-k a youtubeot akkor ok. enyém amúgy viszi rendesen, de ha telóról küldöm rá a linket akkor megkukul sokáig... Amúgy a legnagyobb baromság egy konzolt, ami játékra van és sokat fogyaszt, médiatartalmak lejátszására használni. Ha okostv van és kielégít hajrá, ha nincs akkor okosító stick/médiabox és sokkal jobban jár az ember, kevesebbet fogyaszt, jobb a kezelőfelülete stb... Tényleg nem értem mi ez a nagy mindent vigyen a konzol divat... semmi értelme, usákokat még megértem mert javarészt marketingbirkák lakják akik szarnak mindenre, de kis ésszel könnyen belátható hogy semmi értelme... Miben jobb psen xboxon elindítani a yt appot/dlna-n filmet mint tv-n/médiaboxon? akár 1 egy előnyt mondjatok pls... Az egyszeri kiadáson kívül amibe a médiabox kerül s 20-40k között van, ami nem sok, cserébe gyorsabb és könnyebben kezelhető, célra fejlesztett ux-el és beviteli eszközzel tudod megtenni a dolgokat...

(#19028) Gijon válasza Madwe (#19027) üzenetére


Gijon
senior tag

Csak halkan mondom, de pl.kb 2 conti árából lehet venni egy vitát ami tudja a yt, skype, sőt még remote play is van...és játszani is lehet vele ;) Bocsi Madwe nem válasz akart lenni, csak hozzászólás a témához.

(#19029) Tegla80


Tegla80
addikt

Sony® & PlayStation®

(#19030) Dexar007 válasza boost (#19026) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha'.A tv is jatszon mar le emkave-t,meg divikszet.Abba meg szarjunk bele,hogy milyen minosegben,es hogyan teszi mindezt.A lenyeg,hogy lejatsza. :U

Give me your cum,bull!

(#19031) Garada


Garada
őstag

Ma vettem egy Turtle Beach Ear Force PX4 természetesen ps4-hez és teljesen meg vagyok elégedve vele.Surround 5.1-es füles és a mikrofon is egészen kitűnő a 18k-s árról nem is beszélve valamint számomra kényelmes is :D Összességében csak ajánlani tudom :)

(#19032) jófiú90 válasza gyuribácsi88 (#19020) üzenetére


jófiú90
tag

Ez a hulladék egy mono headsetet sem támogat,ja vezeték nélkülit...kalap hányás ez a fapad 4

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19033) Dexar007 válasza jófiú90 (#19032) üzenetére


Dexar007
veterán

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#19034) jófiú90 válasza Madwe (#19027) üzenetére


jófiú90
tag

"marketingbirkák lakják akik szarnak mindenre,"

Akinek anyuka vette a gépet azt nem érdekli mit tud a gép.Mint itt pár embert pl. :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19035) jófiú90 válasza Dexar007 (#19033) üzenetére


jófiú90
tag

Pihenj.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19036) gyuribácsi88 válasza jófiú90 (#19032) üzenetére

Te egyébként minek jársz ide? Szerinted kíváncsi valaki a fröcsögéseidre? 90-ben születtél is kiosztasz itt, felnőtt, családos, embereket. Szerintem keress egy a szintednek megfelelő forumot erre a célra, mert innen hamar repülni fogsz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19037) haddent válasza jófiú90 (#19035) üzenetére


haddent
addikt

Te pihenj a dupla troll tripla érdektelen értelmetlen posztjaiddal :U

(#19038) Madwe válasza jófiú90 (#19034) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kisfiam, egyrészt akinek anyuka veszi a gépet és kis tini 90es az lehet akar bele mindent mert nincs pénze normális dolgokra, aki normálisan keres kiröhögi az ilyeneket mert van pénze 20-30kért egy normális, jobb, hasznosabb médiaboxra. Nem mellesleg egy normális fülesre is és nem egy ultragagyi bt mono fülest akar a ps4hez használni. (támogat vezeték nélküli fülest, de nem bt-os mono headsetet ami silány mind) Meg nincs ideje ugyanazt a dolgot 1-2 hetente újra meg újra beböfögni trollkodós stílusban fórumokra, hanem esetleg hasznos infokat véleményeket is képes alkotni, nem csak beröfögi hogy fapad 4 fospad akármi... Elnézést a modoromért de már rohadtul unlak, s szerintem nem vagyok egyedül...

[ Szerkesztve ]

(#19039) tDr1v3r válasza jófiú90 (#19032) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért az erekció megvan, ugye?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19040) jófiú90 válasza gyuribácsi88 (#19036) üzenetére


jófiú90
tag

Nem 90-ben születtem,de hogy jön ez ide?Mi alapján számoltál 90-et?Matekzseni.Ez a fapad 4 totyik.Nem évjárat fórum :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19041) Tutu7030 válasza tDr1v3r (#19039) üzenetére


Tutu7030
veterán

[link] :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19042) lukirobi válasza jófiú90 (#19040) üzenetére


lukirobi
tag

Ennyire nincs sex partner, hogy ide jársz kielégülni az ostoba beírkálásaiddal? :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#19043) WaterWave válasza jófiú90 (#19040) üzenetére


WaterWave
veterán

Igazad van, 10 éves szintjét se ütöd meg. Jó lesz az 2005nek is.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19044) F.B.I. válasza jófiú90 (#19040) üzenetére


F.B.I.
veterán

Komolyan nem veszed észre magad, IQ betyár? Direkt gerjeszted a népet? Előbb tanulj meg helyesen írni, utána vegyél erőt magadon és húzzál innen el, komolyan még a 24 életév is sok neked. :(((

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19045) jófiú90 válasza Madwe (#19038) üzenetére


jófiú90
tag

Kevés vagy te ahhoz,hogy így szólíts de majd kinövöd.Támogat bt fülest,de nem monot.Tudod szertném hallani,ha csörög a telefon stb.Van házimozim és az bőven megfelel.Felesleges a füles...

"Kisfiam, egyrészt akinek anyuka veszi a gépet és kis tini 90es az lehet akar bele mindent mert nincs pénze normális dolgokra, aki normálisan keres kiröhögi az ilyeneket mert van pénze 20-30kért egy normális, jobb, hasznosabb médiaboxra. Nem mellesleg egy normális fülesre is és nem egy ultragagyi bt mono fülest akar a ps4hez használni. (támogat vezeték nélküli fülest, de nem bt-os mono headsetet"

Így beszél egy igazi felnőtt.
Szóval aki legalább nem keres annyit,mint te az egy senki.te aztán tudsz,elég a nyugdíj? XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19046) tDr1v3r válasza lukirobi (#19042) üzenetére


tDr1v3r
veterán

:DDD

Btw. ha már előjött ez a YouTube téma, a böngésző milyen? Kevesebbet crashel mint PS3-on?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19047) jófiú90 válasza lukirobi (#19042) üzenetére


jófiú90
tag

Kicsit elbasztátok a regisztrációt,de nem baj XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19048) barcabome


barcabome
aktív tag

Én 90-es vagyok :DDD

Egyre jobban szeretem az EA-t!

Előbb FUT14-ben 4-1-re vertem egy srácot, akinek 100x erősebb csapata volt, erre meccs után ledobott az ultimate team, majd mikor visszaléptem láttam, hogy 3-0-s vereségnek írta be a meccset és a szezonból is elvett 1 meccset.

EA Sports: It's in the game. :W :W :W

(#19049) Madwe válasza jófiú90 (#19045) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért írtam hogy aki normálisan keres, mert itthon sokaknak 20-30k kiadás is sok dolgozó emberként - igaz az valszeg ps4et se vesz. Sehol nem írtam olyat hogy en mennyit keresek, illetve hogy baj ha valaki kevesebbet keres. A baj inkabb a magadfajta suttyo parasztokkal van, aki képtelen észrevenni magát. Jöhetne mar egy moderátor meg neked egy permaban...

(#19048) barcabome meg a FIFA is szar? Ez aztán a teljesítmény ea, hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#19050) jófiú90 válasza Madwe (#19049) üzenetére


jófiú90
tag

"parasztokkal" Azt sem tudod mit jelent :) Érdekes az előbb nem ezt írtad te szánalom,húúú 20-30rugó az semmi.Anyutól kérheted a kockacukrot...kettőt is.

[ Szerkesztve ]

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.