Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) oriic válasza melega (#88998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, kellett egy pár másodperc míg megértettem. Az általad felsorolt játékok nem igazán hasonlíthatóak össze. Sandbox játékok az egy dolog, de a körítés az más.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89002) Kakaduku válasza Adam_Shepard (#88965) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mai nap sikerült a kártyámat hozzáadni a fiókhoz, viszont most meg nem tudok vele vásárolni. Missed Charge- ot ír ki, valamiért. Pénz van a kártyámon.
Komolyan mondom nem értem ezt a szolgáltatást 2016 év végén. Itt van/volt a hétvége és gondoltam ha már hónapok óta nem játszottam, akkor beszerzek akciósan pár játékot... én naív. :W

(#89004) conorr válasza A`rpi (#88974) üzenetére


conorr
tag

Amúgy vannak olcsobb helyek is szerintem, én úgy érzem engem lehúztak, még múlt héten voltam ott, külön árat számoltak fel a pasztázásért és a takaritásér,t és múlt héten fizetem 8500 ft egy ps3 tisztisért. :D Bementem hogy csak egy pasztázást szeretnék kérni ( mer úgy is ha szétszedik a gépet kb kijön belőle a por ennél a folyamatnál), de ott erősködőt a sales, hogy akkor már ki is kell takarítani, és már nem akartam hülyéskedni rá bolintottam. De erősnek éreztem az árat, úgy hogy én raktam össze eddig az összes gépemet, és kb vágom hogy a folyamat nem valami nagy macera, csak ps3 vagy ps4 nél tudni kell hogy mit hogy kell csavarozni idő rendbe és akkor pikk pakk meg van a dolog, de így jár aki lusta, megfizetetik az árát. De a lényeg hogy vannak olcsóbb helyek és semmi csoda nincs a folyamatba, hogy lényeg lenne hogy ki csinálja. Annyi előnye volt hogy horror áron csináltatam náluk hogy kaptam 4 hónap garit a pasztára. :D

(#89006) Lackooo84 válasza oriic (#88997) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Platina sok van, de 100% csak 81.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89007) oriic válasza Lackooo84 (#89006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elnézést akkor valami nem tiszta. Nem a platina a 100%, hogy minden trófeát összeszed az ember?

Live-Die-Respawn

(#89008) Adam_Shepard válasza oriic (#89007) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

lehet a dlckre is gondol, mert az alapjatek is platkó de, lehet 70% csak a progress baron.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89009) kovsol válasza gamegod (#88992) üzenetére


kovsol
titán

Én berendeltem. Az ötletet jónak tartom, szeretem az ilyen felfedezős, gyűjtögetős játékokat.
Látok benne lehetőséget, remélhetőleg a fejlesztők foglalkoznak is a játékkal kiadás után is még.

May the Force be with you!

(#89010) A`rpi válasza Elims (#88996) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen a trófeákért játszottam idáig, annyi kavart be idő közben hogy nem csak PS4en hanem PS3mon is láthattál játszani a játékkal, PS3 verziót félre tettem mert 4en egyik cimborám erősködött hogy játszunk együtt...

Magát a trófeázást azért csinálom mert így ad egy pluszt.

Kezdetek kezdetén volt néhány játékom, multi lehetősége csak gyerekcipőben járt, vagy nem is volt. Ezeket egyszer kétszer végigjátszottam aztán többnyire el voltak felejtve. Néhány LAN party beesett, de alapvetően csak a sóvárgás ment mikor játszhatunk újra?...

Több év eltelt mire lett korlátlan internetszolgáltatásunk, akkor megismerkedtem az internettel, és egyik cimboránál láttam hogy interneten játszik az aktuális COD résszel, baromi nagy áttörés volt számomra, COD UO nál hosszú évekre le is ragadtam, mai napig ezt tartom etalonnak, lehet azért mert ezzel játszottam először neten, nem tudom.

Napjainkban akkora játékdömping van hogy az ember konkrétan azt se tudja hova kapja a fejét még akkor is ha csak néhány stílust kedvel igazán.

Visszatérve a trófeázáshoz, és hogyan látom a barátaim, haverjaim hozzáállását ebben a felgyorsult világban:

Van olyan cimborám aki sorra veszi a játékokat megjelenéskor de ki sem játssza a történetet...

Akad olyan ismerősöm aki kicsit megfontoltabban vásárol, de mindent nem trofizik, ő azt mondja csak arra szán időt ami neki nagyon tetszik... (Rend szerint amiben van kicsit több kihívás, vagy netán időigényes az "szar".)

Ismerősöm között akad olyan aki elmondása szerint egyáltalán nem trófeázik, több játékából is csak egy két trófea hiányzik a Platinához, nem Walking Dead szintű játékokról beszélek, ahol csak végig kell menni a szorin a platináért... (Ő szerintem csak nem akar velünk versenybe szállni, baromi sok időt tölt el amúgy játékkal multiban pedig aláz minket...)

...
Sorolhatnám még, ez az én nézőpontom.
És vagyok én, amit megveszek játékot, azt tófea szinten ki is játszom, általában annyi nekem bőven elég az adott játékból.

Ha nem trófeáznék, nagyon gyorsan ráunnék a játékra könnyű fokozatban talán végigjátszanám, multiba felmennék, párszor megöldösnének, és ennyi...

Szóval leginkább én a kihívásért csinálom meg a kiszemelt játékot, most abba ne menjünk bele hogy akarva akaratlanul is először megnézem a tófealistát. Lehetetlen dolgokat nagyon ritkán kérnek, szóval a sikerélmény garantált szinte bárki számára ha van türelme, és ideje játszani a játékkal...

Én személy szerint inkább így játszok, ez egy más dimenzió számomra, néhányan örültnek tartanak, de ez legyen az ő bajuk...

Trófeákat csak magamnak csinálom, de természetesen itt, és a haveri kőrben azért eldicsekedem mit sikerült véghez vinnem, hiszen mit sem ér "titokban átúszni az óceánt" ugyebár...

Visszatérve a Hárdlányhoz:

Mondanom sem kell egy hét után megunta cimborám, szóval jól magamra maradtam, de úgy voltam vele ha már elkezdtem akkor befejeztem. Játék elmegy, nagyon sokan szidják. Szerintem ez a játék semmivel nem különb mint a többi BF rész.

Hatalmas ziccert hagynak ki évek óta a játékkészítők, ez a játék konkrétan kéri a Co-Op lehetőséget. Akár story szinten akár a muliról van szó. Ehelyett sajnos kaptunk egy középszerű lineáris sztorit egy szereplővel és egy kicsit másabb multit, ha nincsen rajta ez a rablópandúr - rendőr skin, azt gondolnád ez a BF4...

Szóval én már várom így 2016 derekán hogy opcionálisan minden játék sztoriját lehessen több baráttal együtt játszani számítógép ellen, pl GTA-ban eléggé hangulatos Heist...

Más kérdés picit az is el lett tolva ott kötelezően kell 4 ember a játékhoz, az első bevezetőt leszámítva. Ez jó is de néha azért vissza tud ütni.

Értem miért van így megcsinálva beszélj rá minél több cimborát hogy szerezze be a játékot, sajnos ez erőltetett így. Simán lehetett volna minden szint dinamikusan könnyebb vagy nehezebb függően attól hogy hányan játszanak a játékkal...

(#88997) orichalcos
Ahogy az előttem szóló is mondotta, Platinumot "nem nehéz" megszerezni.

Platinum trófeához az alapjáték össze trófeáját kell teljesíteni amiből szám szerint a PSNprofiles adatbázisában 9,311 teljesítette idáig.

Azt tudni kell erről az oldalról hogy ez nem globális adatbázis, csak annak az eredményei kerülnek ide, akinek a neve (PSN-ID) legalább egyszer be lett írva erre az oldalra.

Ez a legnépszerűbb oldal trófeavadászok legnagyobb része itt van, és fel is tölti a trófeáit ide, szóval itt lényegében csak azok vannak akiket érdekelne a trófeák...

[ Szerkesztve ]

(#89011) oriic válasza A`rpi (#89010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok így értem, thx.

Live-Die-Respawn

(#89012) Lackooo84 válasza oriic (#89007) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Platina = alapjáték 100%. De ha utólag jön + DLC trófea, akkor azokat is meg kell csinálni, hogy megint 100% legyen.

The Truth is out there...

(#89013) Lackooo84 válasza A`rpi (#89010) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az uccsó Limbo trófeát is meg kellene csinálni, nem olyan nehéz az... :D

The Truth is out there...

(#89014) eisento


eisento
addikt

aki jatszik/jatszott bf4-el vagy csak siman tud englishul van ez a trofea 3 endinget kell megcsinalni, ugye meglett mind3 kulon kulon meg is kaptam erte a bronz trofeakat de van egy ezzel mit kellene csinalni?

"Experience all 3 endings in the Campaign (9)
This trophy will unlock once you have unlocked the previous three trophies, For tombstone, For the people, and For the cause. At the end of the game you will be presented with a choice to decide who you want to give the C4 to, Irish or Hannah. The one you choose will be sacrificed. If you choose Irish you will unlock For the people. You will unlock For the cause by choosing Hannah. If you do not make a decision, the Valkyrie will be destroyed, thus unlocking For Tombstone.

You will need to play the final mission, Suez, three times to unlock all of these trophies. This is the shortest mission in the game and your two subsequent plays of it should take 20 minutes or less each if you play on Easy. Remember to go for the Gold assignment (5,000 points) in all three plays, and the extra assignment (6,000 points) at least once."

koszi a segitseget...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89015) Lackooo84 válasza eisento (#89014) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Viberen nem mered megkérdezni? A 3 ending után kapod.

The Truth is out there...

(#89016) A`rpi válasza Lackooo84 (#89013) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyszer már megcsináltam, csak most nincs Vitam, de szerintem már nem is lesz, majd Vita TVt veszek fillérekért. :)

(#89017) A`rpi válasza eisento (#89014) üzenetére


A`rpi
addikt

Bebugosodott a trófea.

Ezüst trófeát arra kellene kapnod hogyha mindhármat teljesítetted.
Próbáld újra teljesíteni mind a három befejezést chapter selecttel.

(#89018) eisento válasza Lackooo84 (#89015) üzenetére


eisento
addikt

de ezaz hogy nem kapom b+

A`rpi: az nem baj ha atrakom easy-re a nehezseget?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89019) Lackooo84 válasza eisento (#89018) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem is te lennél ha nem bugolna be a trofi. :D

The Truth is out there...

(#89020) eisento válasza Lackooo84 (#89019) üzenetére


eisento
addikt

sztem nem csak nekem baszakszik trophy guideba is irjak... tegnap pl hiaba nyomtam vegig hardon nem adott be egy nehezsegi trofeat se :DDDD :DDD :((( :(

balfasz DICE

de azert jot fogok rohogni ha neked se fogja majd beadni :DD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89021) A`rpi válasza eisento (#89018) üzenetére


A`rpi
addikt

Nincs nehézségi szinthez kötve, csak az utolsó chaptert játszd végig háromszor.

Ha nehézségi szintes trófeát nem ad be ott is próbálkozhatsz chapter selecttel, ha nem működik fejezd be a gyűjtögetős trófeákat, és inkább töröld le a mentést, és játszd újra végiga a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#89022) eisento válasza A`rpi (#89021) üzenetére


eisento
addikt

az meglett mikor ujranyomtam az utso chaptert :)

meg valami, az osszeszedheto dogtags + fegyverek, azt ugye nem ugy kell osszeszedni hogy egy vegigjatszason belul? hanem chapterenkent visszamegyek es megkeresem?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89023) A`rpi válasza eisento (#89022) üzenetére


A`rpi
addikt

Legjobb tudomásom szerint nem egy végigjátszás alatt kell teljesíteni, szóval vissza tudsz menni utólag is.

Amire viszont érdemes figyelni ha megtaláltál valamit, legalább a következő fejezetig, vagy a következő ellenőrző pontig menj el, van olyan csak akkor íródik jóvá, egyéb esetben ha csak felveszed, és kilépsz nem...

[ Szerkesztve ]

(#89024) eisento válasza A`rpi (#89023) üzenetére


eisento
addikt

oke koszi a tippet :) :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89025) Wlac


Wlac
Ármester

Háh, BF4 single! A gyűjtögetős trófeát úgy adta be, hogy a pályák alig felén szedtem csak össze a cuccokat.

“The wha-"

(#89026) A`rpi válasza Wlac (#89025) üzenetére


A`rpi
addikt

Én is így jártam PS3mon. :DD

(#89027) zzola válasza Wlac (#89025) üzenetére


zzola
félisten

Többet is ad azért....

(#89028) melega válasza oriic (#89001) üzenetére


melega
őstag

Na jó igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#89029) zedok válasza zedok (#88987) üzenetére


zedok
senior tag

Vegul elhoztam a PS4-et..most ismerkedem vele. Jart hozza Uncharted 4..epp toltodik.. :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89030) Wlac válasza zedok (#89029) üzenetére


Wlac
Ármester

Jó döntés - a gép és a játék is.

“The wha-"

(#89031) marilllyo válasza Wlac (#89025) üzenetére


marilllyo
veterán

Mert nem kell mindet felszedni hanem megvan, hogy mennyit. Kb. a 2/3-át kell a trófeához.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89032) Wlac válasza marilllyo (#89031) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor nem szóltam! :)

“The wha-"

(#89033) belan válasza oriic (#88993) üzenetére


belan
addikt

aki meg vette a no man's sky 1300 dolcsiért 30 óra alatt vitte végig ,igaz aki platinára megy rá lehet több száz óra is ,de összes bolygót be járni szerintem lehetetlen

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#89034) front3r válasza belan (#89033) üzenetére


front3r
őstag

Nem szerinted, hanem tényleg lehetetlen, még ha a világ összes embere játszana egyszerre, annyinak is lehetetlen lenne, mert meghalna mind, nem tudná bejárni az összeset.

Nem lehet azt mondani rá, hogy kevés benne a felfedezni való. :)
Valószínű ez a csapat tényleg egy zseni, hogy előttük senki sem tudott csinálni hasonlót. Jah de, az a Minecraft volt, igaz egyáltalán nem ugyanaz, viszont az is procedurális.

Amúgy a streamek alapján nagyon pozitív vélemények érkeznek a játékról, végre egy játék, ahol betartják a fejlesztők az ígéretüket! :)
Csak ezek az emberek most nem fognak jól járni, mert az első patch az bizony reseteli az egész világot, így mindenük oda fog veszni, a mentésük se lesz kompatibilis a patch-el..

Ja, és ha eljutsz a galaxis közepéig, nem biztos hogy vége van a játéknak. Én nem tudom mi van ott, ne is mondjátok el, mert spoiler, de ez nem egy story alapú játék, ami X ideig tart, és vége. Lehet van akinek 30 óra, de van akinek 300 000 óra..

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#89035) Tatyla


Tatyla
őstag

Nyíregyháza vagy környékén keresek valakit aki vállal újra pasztázást még mindig én nem igen merem szétszedni ennyire

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#89036) Def26 válasza Tatyla (#89035) üzenetére


Def26
félisten

Ha megy a vajas kenyér akkor ez is menni fog. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89037) perge666 válasza Def26 (#89036) üzenetére


perge666
veterán

Azért annyira nem hiszem hogy egyszerű lenne. :DDD
Tavaly én is meg akartam csináltatni Nyíradony környékén,de nem nagyon találtam megbízható személyt,így azóta is porszívó hangon használom,amit már jóformán meg is szoktam.

(#89040) toompa válasza zedok (#89029) üzenetére


toompa
őstag

Gratula a géphez!
Az Uncharted 4 meg lenyűgöző!

(#89041) F.B.I. válasza perge666 (#89037) üzenetére


F.B.I.
veterán

A gyereknek fehér 1104-es van, mindegy mivel pasztázom (MX4, MX2, Coolink) és hogyan a BO3 és a Plants vs zombies GW2 alatt folyamatosan űrhajó (28C fokos szobában). Ha eléri a benti hőmérséklet a 23C fokot meg néma kussban van. Bezzeg a 1004 meg se szólal, mióta újrakentem. Ki érti ezt? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89042) perge666 válasza F.B.I. (#89041) üzenetére


perge666
veterán

Lehet hogy énis hiába pasztáztatnám újra,ugyanilyen hangos lenne!
Meg gondolom ha így gyártották le,akkor ilyennek kell lennie,és 2 év után nem kell szétszedni.
A FAT PS2-m hosszú évekig volt nálam,soha nem szedtem szét,mégsem volt semmi baja.
Más már lehet 5X szétkapta volna kitakarítani.

(#89043) Elims válasza conorr (#89004) üzenetére


Elims
veterán

"...tudni kell hogy mit hogy kell csavarozni idő rendbe..."

Ez a szervízek lényege. :-) Ezért nem ajànlott olyan embernek hozzànyùlni aki még egy villanykörtét sem tud kicserélni.

Last of us.Egy baràtomnak nagyon nem jön össze egy tròfea.
Van àllítòlag benne egy olyan rész amikor Joel keres(?) vmit a kislàny tàskàjàban és 4 dolgot lehetne kiszedni,neki viszont csak 3-at ad be folyamatosan.
Én nem ismerem azt a részt,így esélyem nem volt a vàlaszra,de itt biztos tudja vki.
Vmi 141 dolgot kellene összegyűjteni és neki emiatt csak 140 jött össze.

Ha vki sejti,hogy mi lehet a gond,kérem írja meg.
Youtube-ot màr nézett,nem segített.

Előre is köszi!!

(#89044) F.B.I. válasza perge666 (#89042) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mondjuk az alját ha van egy megfelelő csavarhúzód pikk-pakk leveszed és a ventilátor lapátot megfogva, óvatosan ki lehet porszívózni vagy fújni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89045) zedok válasza toompa (#89040) üzenetére


zedok
senior tag

Köszönöm, eléggé jó. A kontrollert még bőven szoknom kell.

Uncharted 4 nagyon szép játék, tetszik ez a kaland, mászkálós jellegű (prince of persia-ra emlékeztet)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89046) A`rpi válasza Elims (#89043) üzenetére


A`rpi
addikt

Amikor Ellie-vel vadászol a havas pályán akkor lehet a táskában nézelődni, ott minden tárgyat meg kell nézetni. (Nagyítson rá, és amit lehet azt forgassa is meg.)

(#89047) Gabesz1019 válasza zedok (#89045) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Igen, nagyon szép a grafikája és hihetetlen nagy élményt nyújt, nekem nagyon bejött. Ajánlom a Nathan Drake Collection beszerzését is, ha a korábbi részekkel nem játszottál.

(#89048) hitman, válasza Gabesz1019 (#89047) üzenetére


hitman,
őstag

Úgy hogy az ember nem tud angolul (csak egy minimálisan) és még egyik résszel se játszott érdemes végigvinni az összes részt?
Vagy akkor csak a grafika és a látvány miatt a 4.-et?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#89049) taki01


taki01
őstag

A project cars game of the years-ben benne van az összes pálya és kocsi?

(#89050) wolf13 válasza taki01 (#89049) üzenetére


wolf13
őstag

Igen

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.