Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#255001) ImACeltic válasza Mrdevil (#254999) üzenetére


ImACeltic
őstag

Flatout rajongók játéka főleg. Nekem nagyon bejött. Imádom a reális fizikája játékokat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#255002) Mrdevil válasza .LnB (#255000) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, a vicc az,hogy néztem vidiket róla, mondom fasza lesz ez nekünk, de valahogy játék közben olyan iszonyat gagyi hatása van, mint valami nagyon régi játék lenne, vagy csak nekem nagyok manapság már az igényeim, így 2020 felé. De pl végig hallgatni ezeket az autó hangokat, nagyon kereplős zavaró autó hangok ezek. ( nekem )
Meg itt nincs autó liszensz sem, nem? Ezek csak olyan hasonló gyári modellek? Bár nekem még nem sok autó nyílt meg. A karrier része is egyenlőre uncsi....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255003) .LnB válasza Mrdevil (#255002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose lesznek autós licencek egy olyan játékban, amiben szinte reális a törésmodell. Ez mindig is így volt, és ezért sem törnek reálisan, vagy jobban azokban a játékokban az autók, amikben valós márkák szerepelnek.
Az autógyártóknak nem jó marketing, ha rommá lehet törni az autóikat egy játékban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255004) Wesder válasza .LnB (#255003) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy ez mekkora egy fassàg màr?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255005) Mrdevil válasza .LnB (#255003) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, gondoltunk erre, beszéltünk is haverral erről, meg ugyebár költséghatékonyabb is így egy játék. Meg ez régen így volt, azt hittem azóta változtak az idők, de nem. Viszont most nézegetem a sima Dirt Rally valami 900ft, az annyit megér, a 2.0 is tetszett nagyon.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255006) .LnB válasza Wesder (#255004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez teljesen érthető. És pont erre, ezért jók ezek a játékok mint a Wreckfest.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255007) saelin


saelin
veterán

Néztem a Digital Foundry Crysis Remaster Switch review-ját, és azt kell mondjam hogy egész pofásan néz ki a kis konzolon. Ettől biztos jobban fog kinézni a nagy gépeken. Kíváncsi vagyok mit villantanak majd. Főleg hogy elnapolták a launchot rájuk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255008) NyMRooD válasza Wesder (#254998) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, de leírtam, hogy nem erről van szó és ő is csak örül mint te az MS franchise eladásoknak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255009) KoNZoLik@ válasza Mrdevil (#255002) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát igen, a puding próbája az evés 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#255010) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Ne haragudjatok a tudatlanságomért, kezdő psező vagyok :D mi a kulonbseg a ps storeban, vagy itt mondjuk hardverapron megvett dobozos spiderman kozott?:D elore is koszi:)

Samsung Galaxy A52 5G

(#255011) .LnB válasza DrDobos (#255010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A lemez. Egyszer van lemez+tok. Egyszer nincs. :D

Ha lemezesen veszed, akkor el tudod adni másnak ha meguntad. Store-ban, digitálisan vásárolsz. A felhasználói fiókodhoz lesz kötve, letöltöd és játszol. Most 7495ft a GOTY
Szerintem jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255012) -secret- válasza DrDobos (#255010) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megveszed a dobozost kijátszod és eladod, buksz párezret.
&
Megveszed a digitálisat Tied marad nem tudod eladni.

[ Szerkesztve ]

(#255013) tboy93 válasza DrDobos (#255010) üzenetére


tboy93
nagyúr

Melyik ps storeos verziórol van szo? Van sima, van goty. A goty tartalmazza a dlc-ket. Ha magyar accounttal veszed akkor lesz benne magyar felirat. Dobozos valtozatbol igy hirtelen nem tudom van-e goty, ha a simat veszed akkor pluszba veheted melle a dlc-ket, ha erdekelnek. Illetve nem mindegyik lemezes verzion van magyar felirat, attol fugg honnan szarmazik a jatek (pl lehet brit import).

(#255014) Tegla80


Tegla80
addikt

Ha van kb 3perced es erdekel a snowrunner akkor most itt tartunk: "season one"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#255015) ProEvoFan válasza saelin (#255007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Térj be Ghost of Tsushima egyik sűrűn fákkal borított területére...na minimum így kell kinézni. :K

(#255016) DrDobos válasza tboy93 (#255013) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi nektek sracok, igy mar minden tiszta:)

Samsung Galaxy A52 5G

(#255017) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Ha rossz helyre írok kérlek benneteket nézzétek el nekem csak most próbálom ki a konzol világot. De már elegem lett, hogy egy bizonyos játékot képtelenség megszerezni pc-re mostanság: COD 2019, és inkább vettem egy PS4-et és egy lemezes kiadását a játéknak.

Mivel csak pc-n játszottam életem során hozzászoktam a bill/egér kezeléshez így vettem gyorsan egy Spirit of Gamer egér/billentyűzet adapter konzolokhoz (SOG-CONV1)-t.
Ehhez ugye nincs hálózati adapter mellékelve és a kérdésem az lenne, hogy milyet is vegyek az üzletbe majd?

Válaszokat előre is köszönöm :R
Üdv Zola :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#255018) saelin válasza ProEvoFan (#255015) üzenetére


saelin
veterán

Ott rombolhatóak fák+egyéb tárgyak nem? Azért ha úgy nézne ki és még ki is lehetne vágni... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255019) Carlos Padre válasza Wesder (#254993) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Beszorult valami valahova?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255020) Carlos Padre válasza NyMRooD (#254995) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem egészen, csak viccesnek találtam, hogy mennyire alábecsülték a sikerét a játéknak Japánban , nyilván a fent említett hurrogás miatt. Egy hét sem telt el és hiánycikk lett. Ahogy olvasom meg fogja dönteni a Hzd eladási rekordjait is világszerte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255021) S e t h válasza Carlos Padre (#255020) üzenetére


S e t h
nagyúr

A hzd szakóca, a got katana.
Szvsz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255022) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Megkérdezném a mindent látó szemet, hogy hol személyeskedtem? Volt vagy három hsz-em, egyik sem volt az.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255023) Peace válasza V60 (#255017) üzenetére


Peace
nagyúr

(#255024) Carlos Padre válasza S e t h (#255021) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elég sarkos állítás :D
Csak annyi közös van bennük, hogy mindkettő open world, de egy ligában játszanak. A szakóca az összes egyéb, jellemzően ubisoft ow játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255025) NyMRooD válasza Carlos Padre (#255020) üzenetére


NyMRooD
őstag

Talán GS hozta le, hogy a japán "szaksajtó" is jól fogadta és szerintük hűen tükrözik azt a kultúrát, persze a rasszista Japánok mit értenek a kultúrájukhoz, van pár nyugati sjw aki szerint rasszizmus volt, hogy nyugati studió fejlesztette. Lehet a Beyond Good and Evil 2 is azért késik, mert a ubisoft nem talál antropomorf beszélő állatokból álló fejlesztő studiót :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255026) V60 válasza Peace (#255023) üzenetére


V60
aktív tag

Szia. Ezen nem tudok eligazodni, ez mi lenne?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#255027) kriszpontaz válasza V60 (#255017) üzenetére


kriszpontaz
veterán

[link] Szabvány 5V usb telefon töltő.

(#255028) #10186752 válasza DrDobos (#255010) üzenetére


#10186752
törölt tag

A doboz és a lemez. :)

(#255029) V60 válasza kriszpontaz (#255027) üzenetére


V60
aktív tag

Értem, köszönöm. :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#255030) nemorino válasza Carlos Padre (#255024) üzenetére


nemorino
tag

Én még egy olyan üres ow játékkal nem játszottam, mint a HZD. Nem leszek népszerű, de szerintem olyan unalmas és száraz, mint egy szelet pirítós. Látszott, hogy ez volt az első ow játékuk, a grafika gyönyörű lett de nagyon nem sikerült érdekes tartalommal megtölteni. Egy hónapja platináztam de már csak Aloy és Rost nevére emlékszem, mindenki más olyan egydimenziós volt, hogy azonnal elfelejtettem őket.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#255031) .LnB válasza nemorino (#255030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255032) nemorino válasza NyMRooD (#255025) üzenetére


nemorino
tag

Sajnos nagyon rossz helyen alakult ki a törésvonal, a TLOU2-t körömszakadtukig védő sjw-k egy másik Sony-exkluzívon, a GOT-on akarnak revansot venni. Tegnap láttam egy videót, ahol egy rakás olyan Metacritic értékelést mutattak, ahol a felhasználó TLOU2 10/10 mellé GOT 1/10-et adott, többen voltak, akik csak ezt a két játékot értékelték, tehát kamu profilt regeltek. Értem én, hogy csúnya volt, amit a TLOU2 megjelenése körül ment, de ez olyan szánalmas.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#255033) Peace válasza V60 (#255026) üzenetére


Peace
nagyúr

Modern Warfare PC-s vásárlás. :)

"De már elegem lett, hogy egy bizonyos játékot képtelenség megszerezni pc-re mostanság: COD 2019..."

[ Szerkesztve ]

(#255034) ProEvoFan válasza V60 (#255017) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szia!
COD Modern Warfare pont játszható natívban egér+billel.PS4be bedug, ennyi, mehet a móka.
Illetve automatikusan egérrel játszó szerverre fog betenni.
Sok free to play játék még támogatja a natív használatot.
Ha rám hallgatsz, akkor kontrollerrel érdemes megtanulni játszani, mert ez egy konzol, nem pc.Én is szoptam a multis FPS játékokkal, de mára már nem probléma.
Amit vettél átalakítót, az kb semmit nem ér.Ha normális átalakítót akarsz, 40ezer forint.Xim4, xim apex.Neten nézz utána.

[ Szerkesztve ]

(#255035) Carlos Padre válasza nemorino (#255030) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És még így is sokkal jobb, mint bármi más.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255036) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#255034) üzenetére


F-ECT$
titán

Én próbáltam megtanulni, nem ment. Így inkább csak pc-n FPS-ezek.

Dive ever, work never.

(#255037) ProEvoFan válasza nemorino (#255032) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyre olcsóbb az internet, arányosan egyre több barom van a hálózaton.
Ezekkel nem kell foglalkozni.

(#255038) ProEvoFan válasza F-ECT$ (#255036) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R
Lehet hogy szar duma amit írni fogok.
Sokáig gondolkodtam a xim4 vásárlásán, anno a bénaságommal tele is sírtam a topikok...de a lelkiismeretem nem engedte megvenni, nem akartam közel azonos értékű egér+bill párossal játszani a kontrollerrel játszók ellen.Nem lett volna fair és a siker sem lett volna édes.

(#255039) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Mi a tuti tipp a Summer Sale-ból, ajánlotok valamit? ;)

(#255040) Rage47 válasza nemorino (#255030) üzenetére


Rage47
veterán

nyugi én is egyetértek :D

(#255041) Carlos Padre válasza Gigicuci (#255039) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Judgementet meglátva én elkezdtem tickelni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255042) Rage47 válasza Carlos Padre (#255041) üzenetére


Rage47
veterán

Judgement jó cucc, ajánlom

(#255043) .LnB válasza Gigicuci (#255039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sok jó cucc van most. Szerintem ez egy elég jó akciózás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255044) Carlos Padre válasza Rage47 (#255042) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudom, csak én idén már nem akartam venni semmit ps4re, hosszú a backlogom. Erre beküldtek egy ilyen gyomrost.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255045) erahurka


erahurka
félisten

Jól látom hogy augusztus 20-ig élnek ezek az akciós árak? :Y

(#255046) Steve1207 válasza erahurka (#255045) üzenetére


Steve1207
veterán

Aha, nekem is feltűnt tegnap, hogy jó hosszan eltolták, nem is sietek így a vásárlással.

.

(#255047) Carlos Padre válasza Steve1207 (#255046) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem mind, nehogy ráfaragj.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255048) ProEvoFan válasza Steve1207 (#255046) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Valami csak augusztus 6.ig akciós.
Szerintem akkor megint lesznek új akciók.

[ Szerkesztve ]

(#255049) erahurka válasza ProEvoFan (#255048) üzenetére


erahurka
félisten

Jaja, lehet. Amit néztem az pont 20-ig akciós. Azt hittem jövő héten vége is. De így megvárom mik lesznek az augusztusi PS Plus játékok, hátha pont az amit kinéztem.

(#255050) penge111 válasza nemorino (#255030) üzenetére


penge111
addikt

Megkérdezhetem, ha ennyire nem tetszett a HZD,. akkor miért platináztad? Csak merő kiváncsiságból, mert én nagyon kevés címet platinázok. Amik erre a sorsra jutnak nàlam, azok nyilvánvalóan meg is érdemlik a saját értêkrendem szerint.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.