Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236601) .LnB válasza sp8787 (#236600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen karakter szerkesztő van benne? Előbb az elsőt kellene végigjátszanom. De valószínűleg azt se fogom már soha.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236602) Xaels válasza Nayrobi (#236596) üzenetére


Xaels
félisten

Van 1-2 egész jó, de a hónapban DOOM Eternal amellé most kimarad nálam minden más.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236603) sp8787 válasza .LnB (#236601) üzenetére


sp8787
addikt

Ezekszerint. A sub-on is dul a waifu postolas ezerrel meg mas se nagyon ahogy nezem.
Majd megcsinalom release-kor a venf*szuglybasztard karakteremet seperc alatt oszt start.

(#236604) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Free Weekend
Március 5-től 8-ig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236605) penge111


penge111
addikt

A mostani kínálatból nekem ezen akadt meg a szemem, ez se volt még ennyire olcsó (2290 Ft). Mindig az ilyen címeknél az ugrik be elsőre, hogy ps4-re minek vegyek ilyen játékot, ami mobil telefon szerű grafikával rendelkezik. De mostanában kellemesen csalódok az ilyen címekben lásd Hollow Knight és most a Battle Chasers is ilyen amit tegnap kezdtem el, és nagyon tetszik. Kicsit a játékmenete a FF Tactics-ra, Banner Sagára emlékeztet, amúgy is kedvelem a turn based játékokat. No, valakinek van tapasztalata a fenti játékkal?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236606) markknight válasza Nayrobi (#236596) üzenetére


markknight
veterán

RIP péztárca

(#236607) Xaels válasza .LnB (#236604) üzenetére


Xaels
félisten

Na akkor rálesek majd ha úgy lesz időm. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236608) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelore csak pletyka, de lehet h Playstation Now hamarosan nalunk is elerheto lesz.

Tobb orszagbol jeleztek h a sajat Store
-juk oldalan felbukkant a Now, de ha ranyomtak csak errort irt. Koztuk volt Magyarorszag is.

[link]

Live-Die-Respawn

(#236609) saelin válasza .LnB (#236598) üzenetére


saelin
veterán

Simán ki merem jelenti, hogy ez életem legnehezebb multis lövöldéje amit valaha próbáltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236610) tboy93 válasza oriic (#236608) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igazából nem lenne rossz, pár játékot kipróbálnék.

(#236611) tboy93 válasza markknight (#236606) üzenetére


tboy93
nagyúr

Húú, tudnék mit venni belőle én is :D

(#236612) .LnB válasza saelin (#236609) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom mennyire követted mostanában a Siege-es kommentjeimet, többször írtam már, hogy elképzelni nem tudom, hogy milyen lehet új belépőként elkezdeni ezt a játékot. A teljes káosz lehet. Kell egy kis tökösség, elhivatottság, hogy valaki ne adja fel hamar. Én január óta tettem most bele 63 órát.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236613) Peace válasza .LnB (#236599) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon fincsi ár a Divinity-re, nekem is jött az e-mail reggel. De ha végiggondolom most hirtelen mennyi játék sorakozik, akkor megint nem látom értelmét megvenni. Pedig mindig megy a sírás, hogy nincs mivel játszanom, erre tessék. Most aztán van dögivel. Div2 meg nem egy pár napos játék, PC-n is elvoltam vele igencsak sok ideig...

(#236614) RangerFox válasza .LnB (#236604) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Huhuu, na ilyenkor játszanak ám az igazi csodabogarak. Öröm nézni őket :DDD

(#236615) .LnB válasza Peace (#236613) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már nem számolom ezt, hogy mennyi játékom van. Megveszem mert jó áron van, aztán majd vagy játszok vele, vagy nem. Nem agyalom túl. Múlt hónapban megvettem a Street Fighter V-t, Division 2-t, és a CTR-t, aztán mégis csak Siege-ezek. Oda meg megvettem a Year 5 pass-t.

Ma valószínűleg Divinity 2, Inustice 2, Life is Strange vásárlás lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236616) .LnB válasza RangerFox (#236614) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerencsére azért már arról a szintről elkerültem (lvl67, pont megelőztelek :) ) . Max smurf-ösöket dobál össze velem kis szintűeket. De azok meg olyan brutálul tolják, hogy egyedül nyerik a meccseket, Recruit-tal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236617) RangerFox válasza .LnB (#236616) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vagy ha egy teamben vannak (ami előfordul, hogy egy magasabb szintű haverral játszik a kezdő). Gyorsan haladsz amúgy :Y

[ Szerkesztve ]

(#236618) .LnB válasza RangerFox (#236617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyorsan jön a +5000 a sok győzelem után. :P Most két napja nem nyomtam, kicsit fáradt is voltam este, meg sorozatot néztem. Ma már kellene. Elvileg jövő hét hétfőn már jön az új szezon. BattlePass-t tuti megveszem, azt majd lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236619) felixo válasza .LnB (#236604) üzenetére


felixo
őstag

Ez a játék mikor jelent meg ? 2790 forint az alap ára ? :Y

Redmi Note 9

(#236620) Wesder válasza felixo (#236619) üzenetére


Wesder
félisten

4 éve 4 hónapja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236621) Peace válasza .LnB (#236615) üzenetére


Peace
nagyúr

Az se rossz! Nekem már amiatt is lelkiismeret furdalásom van, hogy Death Stranding után megígértem magamnak, hogy befejezem a Pókember két utolsó DLC-jét, erre megvettem az Exodus Expansion Pass-t, hogy Pókember helyett inkább azt tolom. Majd megvettem a Grim Dawn Forgotten Gods kiegészítőt és Metro helyett azt kezdtem el, mert ARPG-re vágytam mégis inkább. :DDD De az a rohadt Corruption 2029 is izgatja a fantáziám, a fene vigye el. :P

(#236622) #10186752 válasza belan (#236574) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem C9 65 van becélozva, ha kicsit lejjebb megy az ára. 500-550 körül már beszállnék rá.

(#236623) Peace válasza ProEvoFan (#236550) üzenetére


Peace
nagyúr

Már a tavalyi QLED modellek is butítva lettek a 2018-as vonalhoz képest. :((( De persze fölös sírnom, mert rohadtul imádom a tv-t, az igényeimet kielégíti. Amíg elegendő 4k/60 FPS, addig jók vagyunk. És bizony még egy ideig elegendő lesz PC és PS5 mellett is. ;)

(#236624) felixo válasza Wesder (#236620) üzenetére


felixo
őstag

Akkor nem igazán értem ezt a free hétvégét. :N
Minek már ? :F

Redmi Note 9

(#236625) .LnB válasza Peace (#236621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó példa a Pókember. Alapjátékot platináztam. Aztán megvettem hozzá az SP-t. De közbe jött valami más játék. Gondoltam majd visszatérek és lenyomom a DLC-ket. Azóta se indítottam el. :D

(#236619) felixo
Most azt az árat nem is értem. Én is annyiért vettem decemberben, de akkor akcióba volt annyi. Most meg az alap ára már. Ráadásul 75%-os akciót írnak a holnapi free weekend alatt. Akkor most a 2790-ból majd lejön még 75%? Kíváncsi leszek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236626) .LnB válasza felixo (#236624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert folyamatosan frissül a játék. Most hétfőn kezdődik a Year 5 Season 1. Jön egy csomó új dolog. 2 új operátor, új (rework) map, új játékmód, Battle Pass stb.
Megjelenés óta folyamatosan bővül a játék. Alig hasonlít már az alap játékra.

Itt összeszedtem, hogy mi várható idén, és kicsit jövőre (Year 6) is. Ezekhez még hozzá jön az is, hogy dolgoznak a solo queue és a team-ben játszók különválasztásán. Szóval ha egyedül játszol, akkor nem dob majd be 5-ös stack-ek ellen. De ez csak egy megerősítést kapott, hogy dolgoznak rajta, semmi más konkrétum nincs még erről.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236627) Frod válasza felixo (#236624) üzenetére


Frod
addikt

Mivel ez egy "game as a service" típusú játék, folyamatos tartalom-bővítéssel, így negyedévente egyszer biztos van belőle ingyenes hétvége, mert mindig kellenek az új vásárlók, meg az újabb játékos-tömeg bevonzása.
A mostani ár is teljesen jó érte, de ha még ebből lesz -75% akkor pláne. (egyébként kétlem, elírás lesz)

Do you see the white shadow?

(#236628) .LnB válasza Frod (#236627) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban elírás, megnéztem. AZ US PS store-ban 9$ és jelzik is, hogy 75% off. Csak a magyar store-ban nincs jelezve a 75%-os akció, de az ára akciós. (Xbox store-ban is 9$ és ott a 75% off)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236629) stilo18 válasza Peace (#236623) üzenetére


stilo18
addikt

Miért írod ezt? Q70 jobb lett sokkal mint a Q7fn, Q80 szintén, Q90/Q9FN- nél meg csalóka csak a mélyebb feketét kiemelni, az erősebb black crushingot figyelembe véve...a Q90 úgy vonul nyugdíjba szerintem, mint minden idők egyik, ha nem a legjobb 4k lcd tv-je. Az idei 2020-as szériánál már egyértelmű a 4k-s modellek vissza fogása a 8k miatt.... :F

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#236630) kiserik válasza .LnB (#236599) üzenetére


kiserik
senior tag

Kösz, fasza. :(( Ma is vettem valamit :DDD

(#236631) markknight


markknight
veterán

A Sonys transaction history oldalnak nincs alternatívája? Egyszerűen kritikán aluli trágya ez az oldal is. Minek használnak ajaxot, ha a szerver szar és megszakad a folyamat? Nem tudom visszanézni egy évre miket költöttem, mert nem működük. Ilyen lepra online jelenlét is csak a sonynál lehet. Nembaj, most írok nekik egy szép e-mailt, hogy exportálják ki az összes vásárlásom valahonnan.

[ Szerkesztve ]

(#236632) Wesder válasza markknight (#236631) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az, csak te nem tudod hasznàlni.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236633) Peace válasza stilo18 (#236629) üzenetére


Peace
nagyúr

Amikor nézegettem őket, akkor pont kifutóban voltak a 2018-as modellek és kezdtek eltűnni a boltokból. A Q60 egyértelműen sokkal rosszabb lett az elődnél, a Q70-ből kispórolták a one connect box-ot. Q80 és Q90 lehet javult. Azokat valóban nem néztem, mert már nem az én árkategóriám. Csak azért hagyott bennem mély nyomot ez a Q60, mert Q6FN-t szerettem volna eredetileg, csak nem volt már belőle, mire odajutottam. És ott netszerte panaszkodtak, hogy nagyon butítva lett.

[ Szerkesztve ]

(#236634) .LnB válasza markknight (#236631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de amennyit te költesz.. Lehet, hogy valami komolyabb szuperszámítógépre lesz szükség. :D És a Sycamore nem biztos, hogy szabad mostanában.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236635) markknight


markknight
veterán

Megvan a megoldás, másfél hetenként kell előre lépkednem, ekkor még nem kezdődik el az ajax és ki tudom szedni az infókat és mutatja is korrekten... de áhh, inkább mégis írok nekik, mert nekem ennyi időm nincsen sajnos.

LnB: Idén már szerencsére visszavettem a szórásból.

[ Szerkesztve ]

(#236636) raggg válasza .LnB (#236628) üzenetére


raggg
senior tag

Annyit beszéltek róla, hogy a végén letöltöm én is... anno megvettem, de akkor még célozni sem tudtam kontrollerrel (talán az első FPS-em volt), meg eléggé zavar a sok szünet játék közben, de lehet már tetszene.

ragklaatPS

(#236637) .LnB válasza raggg (#236636) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hajrá hajrá! Én csak mindenkinek azt tanácsolom, aki kipróbálja, hogy kitartás!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236638) @rglaaf válasza .LnB (#236637) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mekkora helyet foglal?div2 is 100+Gb- benyelt :U kevés ez az 1 terra ;]

PSN ID:BiZzare_0

(#236639) .LnB válasza @rglaaf (#236638) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Sose néztem, és most nem vagyok otthon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236640) stilo18 válasza Peace (#236633) üzenetére


stilo18
addikt

Q60 az egyetlen model :K
Q7fn meg mellőzte a FALD technikát, szóval... Szolgáltatásban lehet gyengébb a 70, de képminőségben biztosan nem :)
De ugye ezt te is megtudod erősíteni, hisz ilyen tv előtt ülsz, elégedetten ha jól emlékszem ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#236641) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eközben a COD:MW is kap egy fontos frissítést: [link] Most mit mondjak? Kiszolgálják a játék közönségét rendesen. Erre volt igény. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236642) Wesder válasza .LnB (#236641) üzenetére


Wesder
félisten

Lyézusom... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236643) bandi0000 válasza .LnB (#236641) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én azt nem értem inkább, hogy amikor a BF5 nek csúszott pàr hónapot a BR akkor mindenki fikázta a jàtékot, meg felgyujtotta volna az EA székházat, de a codnak mêg mindig nincs BR módja holott sztem nincs akkora meló abban a játékban mint egy BF szériában, azt nem tudom, hogy ütemezetten jön e a BR mód, de akkor is érdekes és sztrm túlértékelt, nem mondom hogy rossz, de jó se

Xbox One: bandymnc

(#236644) Frod válasza @rglaaf (#236638) üzenetére


Frod
addikt

R6? 60-70 GB körül van.

Do you see the white shadow?

(#236645) .LnB válasza bandi0000 (#236643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg most márciusban jön a Warzone nem? Többet nem tudok róla. Még talán azt olvastam, hogy az F2P lesz. De ez se tuti.
Igaz, én azt se tudtam, hogy a BFV-ben van BR. :D Mióta?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236646) itroh


itroh
tag

Hunt Showdown, pár gondolat:
A játék nem szép, kezdjük ezzel. Csúnyának is nevezném, ha gonosz akarnék lenni.
De miért is akarnék ezzel az iszonyat hangulatos, feszült, lassú, de hirtelen iszonyat intenzívvé váló játékkal gonosz lenni.
Az alapötlet zseniális: battle royal egy hatalmas pályán a vadnyugaton, korabeli fegyverekkel, mindenféle rémséggel.
Sunyulni nem kötelező de ajánlott, épp ezért akit zavar a campelés az kerülje el, itt találkozni velük, de a játék szinte elvárja a türelmes játékot.
Szigorúan fejhallgatóval barátokkal 2 vagy 3 fős csapatokban ajánlott, persze van solo játékmód is, de ott összedob duókkal, ami elég genyóság.
Nekem felüdülés volt a CoD, BF után :R

Ui: framerate problémával nem találkoztam, vagy épp meg se mertem nyikkanni, annyira feszülten rohantam, bújtam, így nem tűnt fel :)

[ Szerkesztve ]

(#236647) ldave válasza itroh (#236646) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nálunk is ez megy most esténként az utóbbi napokban, egész hullámvasút a játék, van meccs, ahol pillanatok alatt leszednek, máskor meg 50 perc izgalom és feszültség :)

A Slime draws near! Command?

(#236648) raggg válasza .LnB (#236645) üzenetére


raggg
senior tag

Minden csak spekuláció, semmilyen hivatalos infó nem jött még.

ragklaatPS

(#236649) bandi0000 válasza .LnB (#236645) üzenetére


bandi0000
nagyúr

BF ben van persze, asszem megjelenés után 4-5 hónapra rakták be, de nem vagyok benne biztos

Xbox One: bandymnc

(#236650) itroh válasza ldave (#236647) üzenetére


itroh
tag

Ismerkedem még a játékkal, sok kérdés, egyre több válasz, de már vannak nyertes meccsek, kezdem átlátni, átérezni az egész mechanikáját, lüktetését. De a solo mód a duó ellenfelekkel nagyon felhúz :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.