Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235701) maki0308


maki0308
csendes tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy van egy playstation 4 Slim gépem és a napokban tudtam venni egy UHD 4k tvt így elgondolkoztam azon hogy érdemes lenne e a slimet pro ra cserélni? És ha igen akkor mit kell tennem a Slim gépen hogy ne maradjanak rajta az adataim?
És ha sikerül a pro verziót beszerezni akkor abba ha belépék a slimes felhasználói fiókomal akkor meglesznek rajta úgyanúgy a játékaim mert szinte mind store ban vásárolt
Bocs a sok kérdésért
Segítséget előre is köszönöm :)

(#235702) bandi0000 válasza maki0308 (#235701) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szerintem már ne cseréld, a Pro amúgy is alkalmatlan a valós 4K-ra, nyilván szebbek lennének a játékok, de akkor inkább rakd el a pénzt, és fektesd be a PS5-be év végén/jövő év elején

Xbox One: bandymnc

(#235703) Deck válasza d@vee (#235699) üzenetére


Deck
titán

:DDD :C

PS5

(#235704) RangerFox válasza maki0308 (#235701) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Settings - Initialize - Initialization -Initialize Ps4 - Quick. Ezzel gyári állapotba helyezed a gépet, letöröl róla mindent. A megvásárolt tartalmak a fiókhoz vannak kötve, csak bejelentkezés után újra le kell töltened mindent. A mentéseket ha nem töltötted fel Ps+-szal a felhőbe, akkor mentsd le előtte e pendrive-ra. Véleményem szerint már nem éri meg váltani...

[ Szerkesztve ]

(#235705) Wesder válasza .LnB (#235700) üzenetére


Wesder
félisten

Vsync offban az fps-t is unlockolod konzolon, így PS5-ön majd futhat annyival, amennyit a konzol ki tud izzadni magàból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235706) Dvix válasza maki0308 (#235701) üzenetére


Dvix
senior tag

Várjál az 5 re. Én is csak Slim-et vettem és 4k Tv-n használom. Nagyon kivetni valót nem találtam benne. Olcsóbb gépet vettem, kisebbet és máshova is cipelem az igaz szóval kényelmes így nekem, de kaptam mellé 3 játékot meg 3 hó ps plust. Nekem megérte így, szerintem neked is. Várj az 5 re. :K

(#235707) penge111


penge111
addikt

Hali, nem tudja valaki, hogy az AC Odyssey-be bekerült már az adventure mód?
Oktatásban szeretném majd használni, illetve akik játszanak a Dreams-sel, ez szerintük mennyire használható egy informatikai óra keretén belül oktatásra?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235708) tboy93 válasza Wesder (#235694) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, én sem vagyok egy nagy fps huszár, de a 30 vs 60 közötti különbség kiveri a szemem. nagyon feltűnő volt az Uncharted remaster trilógia után az UC4 30 fps-e, nem értettem miért akadozik a PS4 Pro-n a játék...

(#235709) .LnB válasza Wesder (#235705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom. Csak azért írtam mert R6:Siege-ben ki lehet kapcsolni a vsync-et.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235710) Wesder válasza penge111 (#235707) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, benne van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235711) penge111 válasza Wesder (#235710) üzenetére


penge111
addikt

köszi :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#235712) Wesder válasza .LnB (#235709) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, igen. Én is a Siege-re gondoltam, csak lemaradt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235713) saelin válasza erahurka (#235692) üzenetére


saelin
veterán

Nem saját kijelzőn szórakoztam ezzel anno, hanem lakótársam gamer notiján. Ha jól emlékszem az egy 144Hz-es megjelenítővel bír. Elsőre a 120 fps-re azt mondtam 60, aztán a 90-re mondtam azt hogy 60... :DDD Láttam hogy szép egybefüggő a kép, de 60 felett nehezemre esett számszerűsíteni, hogy mennyi az annyi.

A vicces ebben igazán az, hogy 30-ról felugrottunk 40-50-re és én nekem az is tűnt inkább 60-nak, mint egy ugráló értéknek. Egyszerűen ami 30+ az már annyival jobb, hogy kb nem is érdekli az agyam, csak annyit mond hogy ez jól néz ki. Szerintem én csak azt veszem észre, hogy jobban fut valami a 30-hoz mérten, de pontosan belőni nem tudom. A God of War performance módja jut erről eszembe. Ott a Digital Foundry videóból tudtam meg, hogy kb sosincs 60 frame, mert konstans 40-60 között ugrál, de akár írhattam volna a FFXV-t is. Igaz, ott durvábban droppol... van hogy 30 közelébe is.

Igyatok egy fröccsöt ahányszor láttok egy számot a hsz-emben. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235714) RangerFox válasza penge111 (#235707) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bekerült.

A dreams bizonyos részei használhatóak ilyen célra (pl. ez a része a visual scriptinghez hasonlít, lehet benne jó dolgokat csinálni). Mindazonáltal szerintem a Lego mindstorm, a scratch, vagy akár a minecraft malmö mind jobb alternatíva erre a célra. Dreamsben pepecs munka minden, az irányítás meg lelassítja a folyamatot. De az ötletért hatalmas pacsi! :K

[ Szerkesztve ]

(#235715) erahurka válasza tboy93 (#235708) üzenetére


erahurka
félisten

Uncharted 4-nél pedig nagyon jól megcsinálták a 30 fps-t is, mikor elindítottam az volt az első gondolatom, hogy ahaaa, ez az a 60 fps amiről beszél mindenki, hát ez tényleg jó :D Aztán egyszer beléptem multiba, és egyből rájöttem hogy tévedésben éltem :D

(#235716) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lenne egy felvetésem:

Tegnap a CD Projekt RED bejelentette hogy
"A játékosokat soha nem kellene arra kényszeríteni, hogy ugyanazt a játékot kétszer is megvegyék vagy fizessenek a feljavításáért. Éppen ezért a Cyberpunk 2077-et megvásárló Xbox One tulajdonosok ingyen megkapják az Xbox Series X változatot amint elérhetővé válik."

Azzal hogy az Ms bejelentette a Smart Delivery dolgot, lehet hogy ezzel (is) lépéselőnybe került a nextgen nyitányra.
A Sony meg kényszerhelyzetbe, eddig arra vártak hogy az Ms majd mond egy árat a Series X gépre és aztán ők is beárazzák a Ps5-öt, de ez nem történt meg eddig, most meg ugye az Ms bejelentette tegnap hogy minden saját játékuk esetében majd elég megvenni egyszer a játékot aztán a konzoljaik letöltik a maguk kompatibilis változatát és ezt felkínálják a többi fejlesztőcég felé. Erre reagált a CD Projekt RED.

A Sonynak reagálnia kell erre szerintem mindenképp, de ha reagál akkor árat is kell mondania, aminek viszont már az Ms tud alámenni akár.

Nem sakk-matt de igen ügyes lépés volt ez a Microsofttól...

Lehet hogy nem véletlen a The Last of Us Part 2 késése sem ezek után? Lehet azért a késés mert a játékot fel kellett készíteni erre a kettős futtatás lehetőségére?!

Hozzátenném mindez SAJÁT VÉLEMÉNY

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235717) ldave válasza erahurka (#235715) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ha a 30 fps stabil és a frame time is állandó, akkor az meglepően folyamataosnak érződik.

A Slime draws near! Command?

(#235718) .LnB válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt mondtam korábban, a CDPR nem fog elkérni külön pénzt érte. Lesz Ps5-ön visszafele kompatibilitás. Ergo a PS4-re ha megveszed, akkor PS5-re lesz egy patch. És a CDPR kijelentése nem a Sony-nak szól, hanem ergo maguknak is, hogy nem kérnek el két kópiáért pénzt ha nem muszáj.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235719) saelin válasza penge111 (#235707) üzenetére


saelin
veterán

Dreams mint oktatási médium? Idk. Ha nem a művészet a cél, akkor nem tudom elképzelni hogy hasznos lenne. Ráadásul renderelési példákat sem tudsz vele prezentálni, mert itt nem apró háromszögekből épül fel egy 3D-s objektum, hanem masszák vannak. Már nem jut eszembe a technika neve, de lényegében ezzel a módszerrel "végtelen" LOD van benne.
Esetleg a logikai kapcsolókkal lehetne rávezetni a tanulókat a programozása, de azt jó ha tudod, hogy itt nincs script nyelv. Teljesen vizuálisan (hasonló design-al mint az Unity-ben a VLE) van megoldva ez. Vannak fix parancsok, amik tweak-elhetők és folyamatba fűzhetők. Eléggé komplex dolgokat lehet vele csinálni!

Akár arra is jó, hogy reprezentálja a videojátékok készítésének menetét. Nem kell akkora skill hozzá, ha mások tárgyait, szobrait használja az ember. Láttam olyan játékokat, amik egy darab saját asset-et sem használtak és tök jók voltak. Próbáld meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235720) Wesder válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell àrat mondania, de az egyszerű vàsàrló majd lehet ezt a Sony-tól is elvàrja. Itt alapból màs a licencelés, mert ugye kell 3-4-5 fiók is ha màshol akarsz vàsàrolni. Ha ezzel mrgszünne a régiókorlàtoltsàga a Playstation-nek, annak nagyon tudnék örülni, meg gondolom innen is sokan, akiknek több fiókjuk van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235721) GEIL válasza ldave (#235717) üzenetére


GEIL
addikt

pl Xbox-ra Forza Horizon 4-et eszméletlen jól optimalizálták...30 fps fix, de az betonkeményen...se le se fel.....nagyobb élmény konzolon mint egy közepes PC-n állitgatni a grafikát és még úgy is néha bedroppol pl 25-re és vissza 60 ra...stb...az szenvedős.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235722) markknight válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


markknight
veterán

Még szép, hogy megkapjuk azt a változatot is. PC-s is játszhat medium meg ultra beállításokon, egy játék áráért. A mostani gennél meg úgy néz ki nincs akkora különbség grafban mint az előzőekben. Szóval azért mert növelik a látótávot, meg részletesebbek a textúrák, hát ezért ne kérjenek már semmi pénzt tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#235723) Wesder válasza .LnB (#235718) üzenetére


Wesder
félisten

De a Smart Delivery nem patch. Persze ha PS-en csak patch-csel lehet majd megoldani az úgy màs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235724) GEIL válasza markknight (#235722) üzenetére


GEIL
addikt

Így van,....pl egy patch megoldja. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235725) .LnB válasza Wesder (#235723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nevezheted ahogy akarod. Ha az accon lévő játék ugyan úgy elérhető mindkét generáción, akkor valami csak kell amitől a PS5-ös fejlettebb, vagy szebb lesz. Ez lehet akár egy patch is.
Bár a CDPR elvileg csinál külön nextgen verziót. Amit indokol elvileg a Ray Tracing lehetősége hw oldalról, és a megléte a sw oldalról. Az talán több meló mint egy gen. port. Max annak aki megvette Ps4-re, az ingyen megkapja Ps5-re a store-ból, ha már nem csak patch lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235726) Madoc válasza markknight (#235722) üzenetére


Madoc
veterán

Ac black flag? Ps3-x360-ps4-xbox one mindre külön meg kellett venni ha konzoltipuson belül generációt váltottál.De szerintem van több ilyen gen váltás határán lévő játék, pl. fifák.. Szóval mérget én most se vennék be rá hogy most nem ez lesz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235727) .LnB válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk azért megkérdezném a CDPR-t ha már ilyen kijelentést tesznek, hogy a Steam-es GOTY-m mellé, akkor miért kellett PS4-re is megvennem a GOTY-t? ;]
Igaz, tőlük egy forintot, eurót se sajnálok. Csak óvatosabban a kijelentésekkel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235728) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez meg az én véleményem a témában.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235729) sp8787 válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


sp8787
addikt

Konnyu ilyet kijelenteni ha szinte nincs is sajat jatekod.lol

(#235730) saelin válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


saelin
veterán

Olvastam. Nekem nagyon tetszik az MS új konzolja és az eddig bejelentett dolgok! A vicces az, hogy az One X-is teljesen rendben van szerintem. Hardverben kívánatosak és a gamepass is kedvező ajánlat. Nem egyszer gondoltam rá, hogy csak a pass miatt venni kellene egyet... Erre itt van ez a Smart Delivery is... Sosem volt egyszerre két konzolom, de a következő generáció nagyon erre játszik.

A Sony igazán mondhatna pár dolgot a gépről/gépekről. Nekik van bőven hova fejlődni, mert a szoftveres része a mostani gennek nagyon gáz. Most gondolok elsőként a store-ra, az UI egyes elemeire, a főképernyő rendezhetőségére stb. Egy gamepass szerű szolgáltatás nálam vinné a prímet. Úgyis full digit-ben vannak meg a játékaim és nagyon ritka ha kétszer előveszek valamit. Multi-t alap hogy vennék, de ilyen lineáris single cuccokat egy pass-ból jó lenne játszani. Nem csak pénzt spórolnék, hanem egy csomó csalódástól is megkímélne.


wesder
Azt ne felejts el, hogy az MS meg akarja tartani a mostani generációt és párhuzamosan fognak rá megjelenni a játékok! Ez a Smart Delivery lehetővé teszi azt, hogy mind a két gen tulajdonosai két eltérő produktumot kapjanak egy vásárlással, amik arra a gépre vannak optimalizálva teljesítményben és méretben is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235731) Wesder válasza Madoc (#235726) üzenetére


Wesder
félisten

EA és tàrsai biztos hogy 2x akarjàk majd eladni a jàtékaikat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235732) Bogyi007 válasza Wesder (#235720) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem itt kellene válaszolnom, de szerintem épp ellenkezőleg fog történni - Ms oldalon lesz vége a régiómentes életnek...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235733) markknight válasza Madoc (#235726) üzenetére


markknight
veterán

Igaz.

(#235734) NyMRooD válasza Bogyi007 (#235716) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egyetértek, hogy valamit most már mondaniuk kellene, de ebben szerintem az ár még nem lesz benne és még nem is kell, hogy benne legyen x-nél sem tudjuk még, viszont TFLOPS-ot és designtvillantaniuk kellesz az MS miatt, de remélem nem a hardveres alapokon lesz a hangsúly, mármint az nem érdekel, hogy mennyivel lesz gyorsabb mint a ps4, az érdekel, hogy miben lesz más, tehát miben lesz más - a gpu/cpu/memória/ssd-n kívül - a hardver, milyen új szolgáltatások lesznek és hogy változnak a régiek (psnow kiterjesztése más országokra és tovább közelítése a gamepass-hoz, mely generációk lesznek benne a BC-ben, stb) na és persze pár first-party cím amiben remélem folytatások mellett lesz újdonság is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#235735) Wesder válasza Bogyi007 (#235732) üzenetére


Wesder
félisten

A mostani kényszerhelyzetben kialakult userfriendly üzletpolitikàba ez nem férne bele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235736) saelin válasza Wesder (#235731) üzenetére


saelin
veterán

Tudtam hogy valaki bedobja az EA szöveget! :DDD :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235737) Wesder válasza saelin (#235730) üzenetére


Wesder
félisten

Igen megtartja az első 2 évben, utàna màr elengedi és nem lesznek crossgen MS címek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235738) Mike válasza Deck (#235693) üzenetére


Mike
veterán

Mert mint írtam játszottam az fps korszak előtt is. Crt monitoron is. És baromi jó játékok voltak. És biztos volt akkor is a technikai részletek érdekelték jobban, nekem is volt olyan korszakom amikor 3 havonta cseréltem procit. 30 éve tolom Deck. Szerinted mára mennyire érdekel az fps? Másrészt veletek is annyi a najom, hogy kezdtek átcsúszni abba amit sok pc-sben utáltam, az öncélú technikai adatok kergetését. Hány fps, milyen felbontás hány teraflops, stb. Azt hittem ezzel többet nem kell foglalkoznom egy konzolnál, de látom, itt is csak emberek vannak.

(#235739) .LnB válasza NyMRooD (#235734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kellene ? Az MS miatt?

Ne felejtsük el, hogy jelenleg egyáltalán nem az MS diktál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235740) Madoc válasza saelin (#235736) üzenetére


Madoc
veterán

Valamit mindenképpen hozzá kellett szólni.. :DDD Mondjuk említhettem volna a call of duty ghost-ot is a fifa helyett.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235741) Wesder válasza .LnB (#235739) üzenetére


Wesder
félisten

Sony sem, mert lapítanak, úgyhogy biztos a Nintendo. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235742) Bogyi007 válasza .LnB (#235739) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nagy piros pont Bell kisasszonyért! :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235743) Madoc válasza .LnB (#235739) üzenetére


Madoc
veterán

Igen kellene, az átcsábítás miatt. Mindig elfelejted hogy a másik konzolgyártónál is sokmilliós tábor van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235744) NyMRooD válasza Carlos Padre (#235728) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csak hogy itt nem patch-ről van szó. Ez olyan mintha anno megvetted volna a TLoU-t ps3-ra majd mikor megvetted volna a ps4-et a remasteredet megkaptad volna ingyen. Tehát lesz mind a két genre egy saját verzió és előbbi birtokában megkapod az utóbbit is (illetve fordítva), erről szól a smart delivery. De ha szerinted az a jó, hogy kétszer veszel meg egy játékok ugyan arra a konzol családra, akkor igazad van, tényleg csak egy "tipikus Microsoft bullshit".

Persze emelett azokhoz a játékokhoz amelyek nem jelennek meg a következő gen-re, ott lesz a BC+patch kombó is, de az egy másik téme.

(#235729) sp8787 Nem akarom védeni őket, mert minőségben nincsenek a toppon, de azért nem lehet azt mondani, hogy nincs játékuk, talán még az utóbbi 1-2 évben több megjelenés van mint a Sony-nál.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#235745) Peace válasza Mike (#235738) üzenetére


Peace
nagyúr

Hadd foglalkozzanak. ;) Én is a '80-as évek végén kezdtem a C64-el, majd 1993-tól PC, de nekem is jól esik, ha 30 helyett 60-al fut valami. Legyen az akár PC, akár konzol. Fölös mérgelődni ezen, mindig lesznek akiket izgatnak ezek a technikai paraméterek. Én is kíváncsian várom a specifikációk bejelentését. De persze mindez mellékes, hiszen csak jókat akarok játszani és kikapcsolódni. :P

(#235746) .LnB válasza Wesder (#235741) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A lapítás kifejezés alapján arra lehet(ne) asszociálni, hogy fülüket, farkukat behúzva elbújtak a félelem miatt. Szerintem pedig csak leszarják a dolgokat. Majd ha ők úgy gondolják, akkor lépnek.

Ez a 12 teraflop-os kijelentésük is megérne egy misét. Korán reggel mindenhol ebbe futottam bele. "A Microsoft ledobta a bombát: 12 teraflop számítási kapacitással jön az Xbox Series X."
:DDD Pedig csak a cél 12, és ha sikerül is, akkor lesz 12 teraflopnyi wcpapírjuk...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235747) .LnB válasza Madoc (#235743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nehéz a Nintendo-sokat megszólítani, ők nagyon hűek a konzoljukhoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235748) bandi0000 válasza NyMRooD (#235744) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem teljesen olyan

PS3-PS4 architecturálisan különböző, míg a PS4-PS5 valszeg nagyon hasonló lesz, kb olyan mintha egy pc-ben cserélnél cpu-t és VGA-t

Kb mint xbox one-one X ugyanaz csak erősebb, ott se kellett a teljes játékot újraírni, csak kapott egy patchet nagyobb felbontású textúrákkal meg beállításokkal

Xbox One: bandymnc

(#235749) Madoc válasza .LnB (#235747) üzenetére


Madoc
veterán

Na, még megvan? ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#235750) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szerintem meg a Sonynál még nincs vége a generációnak...khm Nioh2,FF7,TLoU2,Tsushima (ebbōl min.3 GoTY jelölt :) ) szóval nem hiszem,hogy bárki is pánikol egy smart delivery miatt a headquartersben ;)
Ott nehéz eladni egyszer is, itt megveszik kétszer is...evvan

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.