Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#30001) Csillag01 válasza BMS (#29996) üzenetére


Csillag01
aktív tag

GLS házhozszállítás várható ideje: 2014. szeptember 25., csütörtök
PostaPont átvétel esetén: 2014. szeptember 26., péntek
Budapesti Pick Pack Pont átvétel esetén: 2014. szeptember 26., péntek
Nem Budapesti Pick Pack Pont átvétel esetén: 2014. szeptember 27., szombat

Asus Rog Phone 6

(#30002) Dreamie válasza bolka1982 (#29998) üzenetére


Dreamie
őstag

Füles, optikai kábel.

(#30001) Csillag01: 576-ból is? Jujj, de jó lenne! :D

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#30003) whYz válasza adamssss (#29999) üzenetére


whYz
addikt

Ne vezesd felre. Optikai van meg hdmi a hangnak. Aux a kamerahoz van.

(#30004) gabor0077 válasza spawn21 (#29992) üzenetére


gabor0077
tag

Természetesen nem, csak közöltem a véleményemet :)) Ízléseken vitatkozni hülyeség.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#30005) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na, lementettem A profilról a játék mentéseket pendrivera látta is hogy rajta van, vissza állítottam a gépet gyári állapotra, és B profillal nem látja a mentéseket, de rajta van

Xbox One: bandymnc

(#30006) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Destiny mokara altalaban en is vevo vagyok, felvehettek baratnak az alairasom alapjan. Amugy nem tervezi senki sem belepakoltatni az egyes hozzaszolasba a jatekosok listajat, hogy egy helyen meglegyen?

(#30007) Luck Dragon

Sziasztok, egy olyan kérdést szeretnék feltenni, akik lehet sokak szemében ez szentségtörés, de lehet hozzá vásárolni bármilyen billentyűzetet és egeret a ps4- hez ami mükődőképes? a válaszotokat előre is megköszönöm. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30008) kiki22


kiki22
senior tag

Ha van erositod mire erdemes allitani a hangot?dts vagy dolby?

(#30009) adamssss válasza Luck Dragon (#30007) üzenetére


adamssss
veterán

Nem :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30010) haddent


haddent
addikt

Ez a destiny egy filléres utolsó szar hulladék. Egy ócska lopott lyukas krajcárt ne adjon érte senki aki még teheti, a bf4 2x annyiért ezerszer jobb vétel. Strikeban direkt oda spawnol ahol 5 mob van körülötted nem lehet megmozdulni egyből halsz, majd egyszercsak tök random kibasz és vége, nem sikerült kezdődik újra (DE NEM HALTUNK MEG). Arról nem beszélve, hogy random kidobálja az embereket, mert egy rohadt mocskos peer2peer hulladék, 1 szervert nem raktak alá mert a bungie is tudja hogy annyit se ér. Feketelista újabb tagjai: dájsz, íjéj gaymsz, bándzsi, aktivizsón

(#30011) nkAAA válasza haddent (#30010) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Oké, haddent, most már egy kicsit túlzásokba esel. Elhiszem, hogy néha felbasz a játék - mint mindenki mást is -, de azért ennyire nem vészes a szitu. Nekünk is volt tegnap, hogy a leláncolt ogre utolsó fázisában dobott le a szeró, viszont utána megpróbáltuk megint és instant lement. Engem pl. sose szokott rossz helyre spawnolni Strike-ban, ha meg igen, akkor szépen bujkálva kell egyesével leszedni a mobokat.

https://twitter.com/nkaaa

(#30012) Luck Dragon válasza adamssss (#30009) üzenetére

Hát ez kellemetlen, azért köszi a válaszodat :( :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30013) BabMester válasza haddent (#30010) üzenetére


BabMester
senior tag

Úgy sejtem ez hirtelen felindulásból elkövetett kommenteles :D ne légy igazságtalan jó a játék csak kevés a tartalom benne, 1-2 bugra meg jön nemsokára patch.. általad említett problémákkal én meg nem találkoztam pedig megjelenés óta minden nap játszok szinte :)

[ Szerkesztve ]

(#30014) haddent válasza BabMester (#30013) üzenetére


haddent
addikt

A tartalom nulla és az is 2 játékból összelopott se eleje-se vége katyvasz. A megvalósítás (a grafikán kívül) meg értékelhetetlen 2014 -ben egy így beharangozott szupersztárnak.

BabMester elfogult? Mert kib***tam 90$ ~ 20 ezer Forintot ezért? Mondtam én, hogy bármelyik másik játék jobb (jó, BF4, de az azt hiszem viccnek is rossz). Egyszerűen egy PS+ ingyen játéknak el tudom képzelni, nem egy játéknak ami mellé adnak ps4 -et és 50 ezer forint a speszöl műanyag edisön Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#30015) BabMester válasza haddent (#30014) üzenetére


BabMester
senior tag

Lehet gyulolkodni csak értelmetlen... annyira elfogult vagy h felesleges tovább folytatni a "társalgást" :D

[ Szerkesztve ]

(#30016) Nayrobi válasza Luck Dragon (#30012) üzenetére


Nayrobi
őstag

Viszont ilyen kütyü létezik hozzá, nekem volt egy hasonlóm ps3-ra és tényleg használható.

(#30017) konyi79 válasza haddent (#30010) üzenetére


konyi79
addikt

Jól berágatott :DDD

Én még ps3-ra vettem meg a bf4-et 0 napon, de annyiszor fagyott le az egész gép, dobott ki meg kezdette velem újra, még Bonnie Tylert is megútáltam. Aztán feladtam ott pihen a polcon, még a storyt se játszottam ki.
Ennél a Destiny azért jobban nyit.

(#30018) Luck Dragon válasza Nayrobi (#30016) üzenetére

Nem rossz, csak azért is ,mert itt billentyüzettel tolja és egérrel és ezért is gondoltam hogy már kapható ilyen hozzá :F Már mint az usb- átalakitó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30019) boost válasza bolka1982 (#29998) üzenetére


boost
addikt

"Hogy ha monitorra kötöm a PS 4 et, aminek nincs beépített hangszorója, akkor hogyan tudom megoldani, hogy legyen hang is valahogy?"

Bolka, ha HDMI-vel kötöd a hangszórós monitorra, akkor a hangot is át szokta vinni. Nézdd meg a monitor beállításai közt.

(#30020) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha veszek egy PS4-et Sony garival és veszek hozzá külön egy használt joy-t aminek a gumi része kopott/szakadt akkor azt ki tudom cseréltetni ingyen egy Sony boltban?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#30021) boost válasza haddent (#30014) üzenetére


boost
addikt

Ne igyál ennyit. :D

A Destiny az a tavalyi Last Of Us óta a legjobb játék. A többi játékot 20 óra után már meguntam, itt meg azt várom egész nap, hogy este toljuk tovább a haverokkal. Biztos sokat számít a jó társaság is. Egyedül elhiszem, hogy nem annyira élvezetes, de ez nem is single központú játék.

Luck Dragon: A sima USB bill és egér kompatibilis a PS4-el, de a legtöbb játék nem támogatja. Az MMO-k, mint a Final Fantasy XIV, meg a f2p játékok, mint a War Thunder támogatják.

[ Szerkesztve ]

(#30022) gyuribácsi88 válasza haddent (#30010) üzenetére

Tudod hogy legtöbbször egyet értek veled, mert nem szoktál butaságokat beszélni, de most nincs igazad. Én nagyon kritikus vagyok játékok terén, de szerintem nagyon jó kis játék lett ez a Destiny. Mivel nem akartam össze vissza végigvinni, így haverral vittük ki (ketten) és nagyon jól szórakoztunk a single végigjátszása alatt.

Ha normálisan haladsz előre és legalább ketten játszotok akkor nincs olyan hogy egyszer csak oda rak melléd valakit aki egyből megöl.

Van a játékban 3 class ezekhez mindegyikhez 3 subclass, ezeket nem kevés idő lesz kimaxolni.

A multiplayer is élvezhető ha többen vagytok, egyedül max a free for all vállalható.

Volt APLHA volt BETA bőséggel ki lehetett próbálni a játékot, senki nem vett zsákbamacskát!!!

Engem még 1x nem dobott ki a játék, pedig már beletoltam nem keveset.

Összességében nekem tetszik, azt kaptam amire számítottam, kitudtam megjelenés előtt próbálni, nem volt zsákbamacska. A Vénusz bolygó valami brutál szép, jók a küldetések, jók a mellékküldetések.

Összességében az egész játék tetszik, és folyamatosan dobálják majd hozzá a tartalmakat, nem egy ilyen beleszarom módon 4 havonta dobunk egy dlc-t aztán örüljetek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30023) mlinus


mlinus
őstag

A probléma a Destinyvel az, hogy egész egyszerűen 15-20 óra után elfogy a tartalom. Nem épp egy MMO-ra vall. A beta kb mindent felfedett a játékból, ezért hőbörögnek sokan, egész egyszerűen túl kevés, kicsi, egyhangú.

az hogy jönnek a dlc-k az egy dolog, azokért is fizetni kell, és az alapjáték se volt olcsó.

(#30024) boost válasza mlinus (#30023) üzenetére


boost
addikt

Az lehet, hogy 15-20 óra alatt eljutsz minden pályára, de azért elég jól újrajátszható. Ellentétben mondjuk egy Tomb Raiderrel. Èn pl ebéd után toltam egy kis Bounty-vadászatot, egyedül. A sztorit majd a többiekkel folytatom. Másik, hogy ez nem is igazi MMO. Egy BF4 se MMO, mégis multi. Ez kb olyan multi, mint a GTA Online. ja és az állandó eventek is sokat hozzátesznek az újrajátszáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#30025) haddent válasza gyuribácsi88 (#30022) üzenetére


haddent
addikt

Jó, már lenyugodtam nagyjából. Igazából iszonyat idegesítő tud lenni alaphangon, és ez a bug a végén nem segített hanem rátett meg egy utolsó kis lapátkával. A játék élvezhető és jó csak nagyon messze van a tökéletestől (vagy a szvsz. elvárttól, megreklámozott/meghírdetettől). Na ez a vélemény röviden, előzőért boccs, bár úgy látom sikerült még offba raknom legalább :DDD
szgergely ugyanaz neked is, sorry

Na megyek is vissza játszani... :DDD A baj vele az, hogy vegyes érzelmeket kelt folyton pont miután már elhiszi az ember, hogy na igen tényleg nagyon jó. :R

(#30026) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha most regeltem USA store-ba, akkor azt később meg tudom változtatni?
Elég ha csak egy étterem címét adom meg mondjuk?
Fizetni hogy tudok magyar bankkártyával USA store-ban?
Melyik a leginkább ajánlott store?

(#30027) konyi79
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#30027) konyi79 válasza gyuromoj (#30026) üzenetére


konyi79
addikt

Nézd meg az előtted lévő hozzászólásban lévő aláírást.

(#30028) Neoteric válasza gyuromoj (#30026) üzenetére


Neoteric
addikt

Reget nem tudsz változtatni, az már USA marad.
Elég.
Sehogy. (us paypallal egyenleg feltöltés vagy us psn card vétele pl amazonról)
USA.

PSN: ne0teric_sAN

(#30029) mrhitoshi válasza haddent (#30010) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Annyiban igazat adok, hogy ez a játék maximum 7-et ér a 10-ből, de mondjuk én nem is vártam hatalmas durranást. :U
Csak sajnos PS4-en még mindig nincsenek ilyen szintű játékok, és ezzel marha jól járt az Activision. Egyszerűen nincs konkurencia PS4/XO-nál.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30030) boost válasza gyuromoj (#30026) üzenetére


boost
addikt

A leg-legolcsóbb az USA, európaik között meg a magyart érdemes választani. Német drága, angol a legdrágább.

(#30031) nkAAA válasza mlinus (#30023) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ezzel nem értek teljesen egyet. Én pl. kipörgettem a singlet, nyomattam a PvP-t, most meg pörögnek a random strike-ok a Vanguard cuccokért, illetve azért, hogy a keddi lvl 26-os raiden ott tudjak lenni. Utóbbi mellesleg nem kevés idő, de az sem, ha valaki rendes PvP-geart akar összeszedni magának :)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#30032) hrvp válasza boost (#30019) üzenetére


hrvp
aktív tag

Pont azt írta, hogy nincs a monitornak hangszórója...

(#30033) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Destiny temahoz. Majd jon a patch es megvaltoztatjak ezt az alacsony szintet, amit el lehet erni. Diablo 3-ban is ment a (jogos) siras hogy level 60 a max, aztan azota 70 + paragorn szintek. Kizart, hogy pont a Destiny limitje 30 alatt maradjon huzamosabb ideig.

(#30034) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Csak nálam szarakodik ma a PSN?!
Ha bemegyek egy party-ba kb. 2 percig tudok beszélni utána NAT Type cuc miatt senkit nem hallok. :W

Amikor játszani szeretnék meg ezt vágja a fejemhez:

(#30035) nkAAA válasza ForRedGlory (#30033) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Level 30 most a max. ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#30036) ForRedGlory válasza nkAAA (#30035) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A mondandóm lényege nem ez volt.

(#30037) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#30034) üzenetére

Ha party-ba nem halljátok egymást meg nat type baromságot ír ki, csak lépj ki, meg a többiek is, egyesével, de ne egyszerre, és úgy vissza. Ez általában megoldja.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30038) DjEszti


DjEszti
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy használt ps 4-et destinyivel, az lenne e kérdésem hogy anélkül hogy megvásárolnám a plusz előfizetést nem tudom valahogy kipróbálni előtte? (tudom h gyárilag adtak hozzá) :)

(#30039) Bencus88 válasza DjEszti (#30038) üzenetére


Bencus88
nagyúr

elvileg a destiny ad 2 nap ingyen multit. Csak aktiválni kell.

(#30040) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Hamarosan veszek egy ps4-et és az érdekelne, hogy garancia megvonás nélkül lehet-e bővíteni 2 tb-os merevlemezzel?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#30041) Elderath válasza sotetlovag97 (#30040) üzenetére


Elderath
őstag

Lehet

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#30042) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Destiny Expansion Pass vajon megéri az árát?

(#30043) spawn21


spawn21
veterán

Köszönöm a jelöléseket. Holnap kapom meg a játékot, kicsit el súsztak a faszfe..ek a boltban.

iPhone 13p

(#30044) Madwe válasza kiki22 (#30008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dts es dolby kb ugyanaz, ha csak az egyiket támogatja az erősítőd akkor azt, amugy mindegy kb (van aki szerint Dts jobb, de általában nem hallja senki)
Pcmre tedd ha Hdmivel kötöd össze, bitstreamre ha csak optikain (pcmen csak 2.1 fér at rajta)

(#30045) DjEszti válasza Bencus88 (#30039) üzenetére


DjEszti
tag

És ha eladom abból nem lesz baj ?:)

(#30046) boost válasza DjEszti (#30045) üzenetére


boost
addikt

Nem lesz ab´bol baj. De ha nincs, és nem is volt még PS+ elofizetésed, akkor kapsz 30 napot ingyen, ha beregisztrálod a hitelkártyádat. Amint megkaptad, akkor beállítod, hogy ne húzza le az összeget automatikusan, és játszhatsz 30 napot ingyen.

(#30047) DjEszti válasza boost (#30046) üzenetére


DjEszti
tag

Rendben köszi!

(#30048) kovsol válasza ForRedGlory (#30042) üzenetére


kovsol
titán

Majd kiderül ha kijöttek a DLC-k. Én addig biztos nem veszem meg amíg nem tudom milyen tartalmakkal akarják bővíteni a játékot a jövőben.

(#30046) szgergely 14nap jár csak

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#30049) ForRedGlory válasza kovsol (#30048) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, hogy még meg sem jelentek? Akkor felejtős. Nem véletlen nem, találtam róla semmit sem interneten :R

(#30050) k4rL^ válasza ForRedGlory (#30049) üzenetére


k4rL^
senior tag

Egyelöre annyit tudni, hogy decemberben jön az elsö DLC, amit ez az Expansion Pass tartalmaz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.