Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Életemben nem volt még konzolom és pár nap múlva veszek egy PS4-et, valószínűleg használtat.
Arra szeretnélek Titeket kérni, hogy egy kicsit segítsetek, hogy mire kell figyelni a vásárláskor, mik a szériahibák stb stb. Minden infómorzsa érdekel. Aztán van a PSN+, arra gondolom mindenképpen elő kell fizetni. Van aki azt is árul itt. Szabad olyant venni?

Tényleg sohasem volt konzolom így nem tudom, hogy mi fán terem... :)
Minél több az infó annál jobb. Aki PC-ről jött mennyi idő beletanulni? (főleg a kontroller aggaszt)

Köszi előre is. (Linkek is jöhetnek ha esetleg már le voltak írva) :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25002) ForRedGlory válasza oriic (#24990) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:))

(#25003) oriic válasza haddent (#24999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Béta oldalán lehet elvileg.

szerk:

Jahogy csak pc. Sorry nem szóltam akkor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25004) mrhitoshi válasza adamssss (#25001) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én nem tudok hatalmas hibáról, vagy szériahibáról a PS4 esetében, viszont a kontrolleren nagyon durván kopik a gumiborítás.
PS+ előfizetést halálmindegy hol veszed. Emberektől is lehet, de kb ugyan úgy jössz ki, ha veszel egyet Amazonon, ha nem bízol az emberekben.
A betanulás gyerekjáték, de ez is nagyon függ inkább játéktól. Nekem már régóta van konzolom PC mellett, és mikor elkezdtem játszani a GTA5-tel nagyon más volt a célzás meg minden, mint amit megszoktam addig konzolon, de könnyen tanulható. TPS-nél pedig inkább áldás a joy. Egy pár óra és bele is jössz. cirka 200.
Arra azért figyelj majd, ha meglesz a PS4-ed, hogy milyen fiókot regisztrálsz. Az US store a legolcsóbb, de itt a térségben a magyar sem rossz (azt mondják), viszont a magyarral lehetnek gondok. Az UK a legdrágább. Illetve az is hozzátartozik a dologhoz, hogy US store-on többször van leárazás, mint mondjuk az UK. Viszont itt az EU-ban inkább UK vagy EU-s fiók éri meg, ha csak lemezes játékokban gondolkozol, mert lehetnek régiókorlátok. Így első nekifutásra nagyjából ennyi. :D

PS4

(#25005) haddent válasza adamssss (#25001) üzenetére


haddent
addikt

PC -ről én pár nap alatt megszoktam játszható szintre, ~2 hét és élveztem is onnantól pedig folyamatos fejlődés :K
Szériahiba neeeem igazán van... Nézd meg bekapcsol-e :DDD Kicsit rázogasd meg és utánna nem kattog recseg-e az optikai meghajtó (nem nagy gond és nyilván minden optikánál ez előfordul de szétszedni nem akarod egyből gondolom).

orichalcos jaja sajna csak pc :(

mrhitoshi store-os dologhoz még annyi ,hogy az UK tud olcsóbb is lenni néha kicsit és nem sokkal drágább a magyarnál. Egyébként én erre csak ma eszméltem rá, a legtutibb úgy, hogy egy HU v. UK accounttal tolni, de ha digitálisan veszed a dolgokat (és a PS+ -t is!) US -en megvenni. Egy gépre mind a 2 accot primary-ra belőni és soha még váltogatni sem kell, minden menni fog a HU/UK acc-ról, az is amit megveszel olcsóért US -en (és a PS+ is megosztódik).

[ Szerkesztve ]

(#25006) adamssss


adamssss
veterán

Köszi srácok!

Szerintem a magyar Store-ba fogok reggelni az a biztos. A játékokat csak a HA-n fogok venni használta mert többet nem vagyok hajlandó értük kifizetni. (17-18 k jó vicc) :D
A 15.000 PSN+ szerintem baráti, főleg ha elkezdik adni mellé a normális játékokat is. tényleg erről van valami infó, hogy mikortól lesznek?

Akkor a gép az kb mindegy csak egy kis gari legyen rá, kontrollert meg érdemes minél újabbat venni. Amúgy ez mindenkinél ennyire gázos, vagy csak egy-kettőnél jön ki a kopási hiba?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25007) Neoteric válasza haddent (#25005) üzenetére


Neoteric
addikt

De keresztbe venni DLC-t gondolom így sem lehet, nem? :F
Mármint hogy pl US accon csak egy dlc-t v season passt veszel vmi eus lemezes játékhoz.

PSN: ne0teric_sAN

(#25008) kovsol


kovsol
titán

Két hét szabadság után visszatértem, látom Destiny lázban ég a topic.
Ha esetleg valakinek van egy fölös kódja (US és Hun accom is van) és tud küldeni privátban azt megköszönöm.

May the Force be with you!

(#25009) haddent válasza Neoteric (#25007) üzenetére


haddent
addikt

Nem, azt nem :( De az én taktikám az, hogy amit végigpörgeteg adom tovább azt lemezesen megveszem, ahhoz úgyse veszek semmit aztán mehet is tovább nem is bukok rajta szinte semmit. Amivel tartósan multizom azt meg meg fogom venni US -ben és US dlc -vel stb..

(#25010) mrhitoshi válasza haddent (#25005) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hehe. Én UK + US fiókkal tolom. Magyarral meg hagyjanak békén, főleg úgy, hogy az UK fiókban van vagy 1000-1500 óra.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25011) Neoteric válasza haddent (#25009) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, nekem is ez a terv. :K

Ausztrál árak nem tudjátok milyenek? Ha usa áron van, akkor megérheti odaregelni, és akkor a friss megjelenéseket hamarabb lehet tolni pár órával. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#25012) haddent válasza Neoteric (#25011) üzenetére


haddent
addikt

Destiny Digital Guardian 130 AUD ami 123 USD, szóval jóval drágább. Egyébként sztem. egységesen lehet kezdeni játszani, nem?

(#25013) mrhitoshi válasza haddent (#25012) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem lehetnek eltérések. Ezért is vettem meg US-ban, mert ott jön ki minden mindig a leghamarabb.

PS4

(#25014) Remi1234 válasza adamssss (#25006) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ha nem vagy ,,early adapter" típus (már pedig úgy tűnik, hogy nem), akkor szerintem jó lesz a magyar is, pont a használt lemezek miatt.. (ha meg rápörögsz valmire csinálsz egy US accot is, semmibe nem kerül) Mivel roppant gyér a kínálat, 1 hónap alatt simán eshet 10k-t is egy játék ára. Ha meg valami megtetszik, akkor megveheted hozzá a DLC-t is, mert egyébként ezek régiózárasak.

A kontroller szerintem meg abszolút ember függő. Volt, aki írta, hogy pár óra az egész... Na én PCs voltam mindig is, 2.5 éve lett először konzolom.. Nekem hetek kellettek, mire számomra elfogadható szintre tudtam hozni az FPS-eket. De azóta nem játszok PCn.. Ami biztos, hogy hozzá lehet szokni, tanulható a dolog :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#25015) jobbab


jobbab
tag

Légyszi valaki lepjen meg egy Destiny EU béta kóddal pm-ben. Előre és utólag is egy-egy nagy Köszönömmel tudok "fizetni". :R

(#25016) SaJtQaC


SaJtQaC
csendes tag

Egy destiny eu kódot legyen szíves valaki pm ben, millió hála jár érte. :DDD :R

(#25017) ImpersonatoR

Nincs is ennyi PS4 tulaj itthon :) Mar be lett írva vagy 40 db tuti nem hiszem el hogy mind elfogy :DD

(#25018) Neji_ válasza ImpersonatoR (#25017) üzenetére


Neji_
újonc

Vannak még kódok biztos, csak lusták végig próbálgatni :DDD
Én tegnap elkezdtem beírogatni őket este, és az 5 próbálkozásra el is fogadott egy kódot. :))

(#25019) kovsol válasza Neji_ (#25018) üzenetére


kovsol
titán

Én most próbáltam végig az összeset, de egyik se működött.

May the Force be with you!

(#25020) Tegla80


Tegla80
addikt

Destiny....
Csak mondom,h En US kodot regeltem US acc-on amit UK-n jatszom.
Kozos serveren vagyunk es latom minden baratom.....
Sztem tokmindegy.... :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25021) kovsol válasza kovsol (#25019) üzenetére


kovsol
titán

Kaptam privátban kódot, erre most azért nem tudom beütni, mert túl sok kódot próbáltam már, így letiltott egy időre a rendszer. :(((

May the Force be with you!

(#25022) jobbab válasza kovsol (#25021) üzenetére


jobbab
tag

Akkor akár tovább is küldhetnéd.... :))

(#25023) tarti19 válasza jobbab (#25022) üzenetére


tarti19
senior tag

Holnaptól open beta következik :P Nyugalom
Sőt, ha ól tudom elég csak ps4-re ps+ s akkor bizonyos részben mehet a Destiny béta

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#25024) STC Speed válasza tarti19 (#25023) üzenetére


STC Speed
őstag

Lesz open beta?
Na ha ezt tudom...
A játék nagyon tetszik,aki szereti a diablot vagy sw tor,sztem ez is tetszeni fog neki:)
PS plus nem kell a betákhoz.HA van kulcsod.

(#25025) haddent válasza STC Speed (#25024) üzenetére


haddent
addikt

De a pvp -hez és 1-2 helyhez kell PS+. Diablonak azért sok köze nincs hozzá szerintem :DDD SWTOR -ból (meg úgy általánosságban a star wars univerzumából) van lopkodva rendesen, de jó értelemben! Borderlandsot aki szerette annak is valszeg tetszeni fog, bár egyelőre nulla tartalom van kb... :( (várható volt..)

(#25026) spawn21


spawn21
veterán

Vajon 6-os szint felett, csak amolyan domination death meccsek lesznek?

iPhone 13p

(#25027) STC Speed válasza haddent (#25025) üzenetére


STC Speed
őstag

JA ezt nem tudtam:)

(#25028) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Erre tud valaki megoldást?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#25029) krx21 válasza Phobion (#25028) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem sokunknak nem teljesen világos, mit is szeretnél??? :F

(#25030) Phobion válasza krx21 (#25029) üzenetére


Phobion
őstag

Természetesen PS4ről lenne szó, és a kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan AverMedia kártya, vagy eszköz, amely segítségével a számítógép monitorra tudom küldeni a PS4 képét.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#25031) Neoteric válasza Phobion (#25030) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogyne lenne. Így fogom csinálni én is, mert így a gépet is tudom használni közben (ps4 egy ablakban lesz tulképp), tudok pofázni teamspeaken, de akár rendeltetés szerűen rögzíteni is tudom a játékot, továbbá nem kell külön konzolos headset, mivel a pc-n megy a hang kifele hangfalra vagy fejhallgatóra. Hátránya viszont, hogy beszélni nem fogsz tudni ingame (persze ha ps4-be is dugsz mikrofont, akkor végülis lehetséges), illetve hogy mennie kell közben a pc-nek is. Amíg volt HDCP védelem ps4-en addig trükközni kellett kicsit, de most már azt hiszem kivették ezt belőle vmelyik updatetel és simán működik úgy is, ha a ps4ből jövő hdmi kábelt egyszerűen bedugod a kártyába.

Live Gamer HD és Live Gamer HD Lite-tal tuti működik, de szerintem a portable verziókkal is megy.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#25032) Phobion válasza Neoteric (#25031) üzenetére


Phobion
őstag

Így van, pontosan ilyet szeretnék beszerezni, köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#25033) krx21 válasza Phobion (#25030) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez így már egészen más! A PC-re küldeni a képet-hangot nem teljesen azt jelenti, hogy a PS4-et monitorra szeretnéd kötni... :K
Bármelyik monitorra ki tudod kötni a jelét, amelyiknek hdmi csatlakozója van... Amelyiknek meg nincsen csak DVI vagy VGA, ahhoz meg kell venni egy egyszerű átalakítót...
Ha meg külön ablakba szeretnéd, az megint más tészta... Az input-lag növekedni fog és a képminőség sem lesz ugyan az...

[ Szerkesztve ]

(#25034) shunter


shunter
aktív tag

Destiny béta kód: DCH2-6DNG-DAG3
(USA előrendeléshez kaptam)

(#25035) kiki22 válasza shunter (#25034) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.

(#25036) shunter válasza kiki22 (#25035) üzenetére


shunter
aktív tag

Nincs mit :-)

(#25037) nubyy


nubyy
aktív tag

V.miert kaptam elorendeles nelkul is kodot a US accounton. Akinek esetleg meg nem lenne:

Voucher Code for PS4: L2JK-57N5-RHM6
Voucher Code for PS3: 8EEF-TDN7-3C4Q

(#25038) shunter


shunter
aktív tag

Két haverom megakarja osztani egymással az acc jukat. A csere megvolt, de nem tudják berakni a másikét primary ra. Ez mitől lehet? Nincs olyan opció felkínálva.

(#25039) haddent válasza shunter (#25038) üzenetére


haddent
addikt

Mert csak egy helyen lehet primary 1 acc.

(#25040) Ectorius


Ectorius
csendes tag

PS4-es Destiny kulcsot cserélnék PS3-asra. (EU) Privátban keress.

(#25041) shunter válasza haddent (#25039) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez az, h deactiválva lett az összes acc. És mégis.

(#25042) Tatyla válasza shunter (#25041) üzenetére


Tatyla
őstag

a cserélt acc legyen a primary mindkettőjüknél,szóval egymásét primaryzzék be...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25043) shunter válasza Tatyla (#25042) üzenetére


shunter
aktív tag

:-) ez is megvan. Még multkor én és haver megosztottuk. Minden a nagy könyv szerint ment. Ahogy írtátok. Elsőre jó lett. De most a két haveromnál nem megy, én meg kifogytam az ötletekből.
Az mind1, h az egyik acc usa a másik uk, igaz?

(#25044) Def26 válasza shunter (#25043) üzenetére


Def26
félisten

Arra figyeljetek, hogy a dlc -k régió korlátosak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25045) Tatyla


Tatyla
őstag

23.00-kor nyílik az új pálya a destinyben ha nem alszok el jövök...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25046) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#25045) üzenetére

Király, kösz az infót, :R pont az előbb kapcsoltam ki a gépet mert untam már ezt a 2 pályát. :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25047) haddent válasza Tatyla (#25045) üzenetére


haddent
addikt

Főleg hozzád szól a kérdés, mert te már csináltad (de bárki megoldhatja persze): hogy a viharba kell amazonról paypallal venni US PSN feltöltőkarit? Vagy honnan lehet venni (US paypal az megvan, kártya nyilván nincs hozzárendelve, de amaoznon nem lehet paypallal fizetni..) :F

(#25048) vonSux válasza haddent (#25047) üzenetére


vonSux
őstag

Pl: Bankszámlához rendelt visa internetkártyával lehet fizetni

(#25049) Neoteric válasza haddent (#25047) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt hiszem magyar kártyával, de US-beli címre kell rendelni.
Nem tudom mennyire sürgős, de ha tudsz várni pár napot, akkor én középárfolyamon váltva tudok neked küldeni amcsi paypalodra USD-t. Vagy csinálsz egy magyar paypalt, és akkor át tudod küldeni egyikről a másikra te is.

PSN: ne0teric_sAN

(#25050) tepenzed válasza haddent (#25047) üzenetére


tepenzed
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=V_AVUgua6Y8

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.