Hirdetés

2022. május 28., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-11-26 22:47:52

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#275001) icemad válasza consono (#274999) üzenetére

icemad
nagyúr

Ahol nagy a család, és többen használják a gépet, ott sosem elég a tárhely. :)

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#275002) consono válasza icemad (#275001) üzenetére

consono
veterán

Látod erre nem is gondoltam, hogy mindenki mással játszik :K Nálunk csak én vagyok konzolos, a fiam PC-n, esetleg a Switchen játszik, a lányok meg csak a telefont bújják...

"We are the middle children of history. Born too late to explore earth, born too early to explore space."

(#275003) icemad válasza consono (#275002) üzenetére

icemad
nagyúr

Nálunk csak a party játékok kb 200-250 GB, amik csak akkor kerülnek elő, ha jön valami rokon /barát, haver. Frantics, Knowledge is power, just dance, vr játékok, stb. Ilyenkor jó, ha nem a letöltésre kell várni.

(#275004) consono válasza icemad (#275003) üzenetére

consono
veterán

Nálunk a party játékok még mindig a 360-on vannak :) Just Dance, Kinect Party, Kinect Sports :D Gyakorlatilag csak a Kinect miatt maradt meg a jó öreg 360..

"We are the middle children of history. Born too late to explore earth, born too early to explore space."

(#275005) interstate76 válasza consono (#275004) üzenetére

interstate76
addikt

Ugyanebben a cipőben járunk mi is! :)

(#275003) icemad A Frantics hatalmas! Kár, hogy nincs több playlinkes tartalom.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/interstate76/index.html - PS és Xbox One játékok, Logitech vezeték nélküli billentyűzet touchpaddel

(#275006) icemad válasza interstate76 (#275005) üzenetére

icemad
nagyúr

Knowledge is power is nagyon jó. Az is playlinkes.

(#275007) interstate76 válasza icemad (#275006) üzenetére

interstate76
addikt

Ismerem, köszi! Bár nekünk nincs meg, de tervben van a beszerzése.

Árukeresőn láttam, hogy korábban árultak itthon playlinkes bundlet, de sajna lemaradtam róla (6e Ft környékén is volt 4 játék).

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/interstate76/index.html - PS és Xbox One játékok, Logitech vezeték nélküli billentyűzet touchpaddel

(#275008) Rage47 válasza icemad (#275006) üzenetére

Rage47
veterán

That's You! szintén

(#275009) Elims válasza Kendek (#274998) üzenetére

Elims
veterán

Akkor rosszul emlékszem. :-/
Akkor keresek lemezesben vmi kevésbé nagy tárhely igényű játékot.
Köszi!!

(#275010) FunPro válasza interstate76 (#275007) üzenetére

FunPro
senior tag

Most volt BlackFriday alatt az összes akciós.

Mi a chimparty-t 2500-ért, a Frantics-t pedig 2700-ért vettük most. A knowlege is power talán a that's you-val volt 5000, de lehet a két knowledge volt 5, a That's you meg 2500.

"Politicians hide themselves away, they only started the war. Why should they go out to fight? They leave that role to the poor."

(#275011) w.miki válasza Kendek (#274981) üzenetére

w.miki
veterán

Konzolvilag-on kívül milyen megbízható webshop árul még PS4-et?
(Hirdetésekhez nagyon nagy mák kell :( De úgy látom a webshop is kifogyott)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#275012) tboy93 válasza w.miki (#275011) üzenetére

tboy93
nagyúr

Felcsaptam a HA-t, ezzel pl. mi a gondod? 1 év gari van rajta, olcsóbb mint a KV-nál. Van egy csomó HA-n...

De tény, hogy felmentek az árak. Én a helyedben januárban vennék gépet, akkor biztos hogy lesz egy csomó eladó PS4, mindenki fel fogja rakni aki kapott karácsonyra PS5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#275013) w.miki válasza tboy93 (#275012) üzenetére

w.miki
veterán

köszi, írtam neki, meglátjuk mit válaszol :R

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#275014) kill_switch

kill_switch
tag

Sziasztok,

A DS4 kontrollerekkel nem tudjátok mi a helyzet, végleg leállt a gyártásuk, vagy csak átmeneti készlethiány van?
Csomó store-ba nem lehet kapni, ahol meg igen, ott is max a gyári fekete van kb plafon áron.
Elkezdett mocorogni a gyári pro-hoz kapott kontrollerben az egyik analóg, gondoltam érik a csere, karácsony is jön, de a helyzetet látva, lehet, hogy inkább takarítás + kímélés lesz az ajándék.

(#275015) Kendek válasza kill_switch (#275014) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

A feketéből nincsen hiány, bőven kapható a státusza, bár tény, hogy az utóbbi időben kissé feljebb ment az ára.

<-ƘƘ->

(#275016) nimfas válasza consono (#274989) üzenetére

nimfas
addikt

1TB van benne, az tele volt az ismerős örökölt játékaival, gyomláltam amivel tuti nem fogok játszani. 1-2 játékot tudtam leszedni rá. Nézem ssd-t, de ár/TB arányt nézve még elég húzós egy 2TB SSD a belső HDD helyére. Külső HDD-t néztem aztán filóztam hogy 2 vagy 4 TB aztán "pénz nem számít" alapon lett a nagyobb. :D

Elég csiga a net, szóval mire leér pár játék lepereg az életem egy erős túlzással. Éjjelre meg nem akarom bekapcsolva hagyni a gépet még standby állapotban sem.

[ Szerkesztve ]

(#275017) gangstagergo válasza kill_switch (#275014) üzenetére

gangstagergo
aktív tag

Simán megéri szervízben javítani :)

(#275018) vodrosjozsi

vodrosjozsi
senior tag

Sziasztok
El kezdett mászkálni DS4-en az analóg, mit lehet ezzel csinálni?
Néztem más kontrollert de már nagyon felment az ára, a csere viszont 1 darabért 4 ezer ft, ami kicsit sok lenne..
Lehet ezt cserélni otthon biztonságosan?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Gear S3

(#275019) kill_switch válasza gangstagergo (#275017) üzenetére

kill_switch
tag

Á, esztétika miatt is gondoltam, hogy inkább csere lenne. Elég koros már szegény, bár tisztességesen bírja még azért a strapát, de a markolat hátsó részén lévő csavarok konkrétan már rozsdaburokban vannak, a házon is érződik már az idő, nyekereg össze vissza, ha kicsit jobban rámarkolok, a bal ravasz is már egy kicsit lazább mint a jobb, az enyhe drift az már csak hab a tortán. Bár hozzáteszem, nem folyamatos a drift és nem is mindig jön elő, szóval így annyira nem zavaró, csak gondoltam minek tűrjem, ha cserélhetem is, ha meg már cserélem, akkor legyen esztétikailag is más kicsit mint ami eddig volt. :D
Meg hát, a szervíz az idő, a Genshin Impact meg igényli a napi bejelentkezést, nem fér bele, hogy napokig álljon. :DDD

Kendek
Köszi, igen, mondtam is, hogy ahol még van, ott feketét még kapni, de több oldalon is láttam, hogy az sem volt már, ezért gondoltam, hogy a gyártással lesz valami. Furcsálltam, hogy kb 1 éve még volt narancs, lila, kamo, piros, etc... Most meg már mindenhol minden kifogyott.
Egy alap fekete verzióért nem szeretnék 20k-t kiadni, max akkor ha végleg bedöglik a mostani, főleg, hogy jövőre azért már érik a PS5-re váltás is, de ez még játék felhozatal függő).

(#275020) F-ECT$ válasza tboy93 (#275012) üzenetére

F-ECT$
titán

1 hónapos a hirdetés, de 1 próbát valóban megér :)

w.miki: olyantól kell venni aki régi tag és van már jó pár pozitív értékelése, illetve nem árt ha van még a gépre gari. Ezen túl olyan nagy lutri nincs, ha kipróbálod és valami rossz, arra elég gyorsan fény derül.

Dive ever, work never.

(#275021) Bogyi007 válasza interstate76 (#275005) üzenetére

Bogyi007
veterán

Én meg a Ps3 SuperSlimet hagytam meg komplett Move szettel hasonló célokra... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Philips PUS6704/6504 szériás (VA panel) tévékhez beállítási segítségek Tv adásokhoz és Filmekhez: https://logout.hu/tema/philips_lcd_led_tv-k/hsz_22103-22103.html

(#275022) vargalex válasza Bogyi007 (#275021) üzenetére

vargalex
félisten

Nekem is az van ilyenekre, de a PS3-as move kontrollereket használom a PS4-hez is...

Alex

(#275023) interstate76 válasza Bogyi007 (#275021) üzenetére

interstate76
addikt

Hát, aki már annál a generációnál is a PS mellett tette le a voksát, ez teljesen érthető. :K Nálam a gyerekek miatt a Kinect volt a döntő szempont (pl. a Kinectimalsban rengeteg órája van a 2 lányomnak, főleg a nagyobbik cuppant rá annakidején).

(#275024) raziel01

raziel01
veterán

[link] State of Mind £1.59 ~700 Ft

[link] Teszt

Már nagyon sokszor láttam különböző oldalakon, hogy érdemes kipróbálni, mert a világa, sztorija nagyon jó.

[link] Kona VR bundle (alapjáték+vr update) £3.99
Havas tájon nyomozgatós FPS. Tavaly elkezdtem xboxon de félbemaradt.
Videó

[ Szerkesztve ]

(#275025) perge666 válasza raziel01 (#275024) üzenetére

perge666
veterán

A Kona PS4 verziójában van magyar felirat nem tudod?

“ 𝓓𝓸𝓴𝓲, 𝓯𝓲𝓰𝔂𝓮𝓵𝓳𝓮𝓷! 𝓝𝓮𝓶 𝓴𝓮𝓵𝓵 𝓶𝓪́𝓼, 𝓬𝓼𝓪𝓴 𝓮𝓰𝔂 𝓴𝓲𝓼 𝓹𝓵𝓾𝓽𝓸́𝓷𝓲𝓾𝓶. “

(#275026) Elims válasza raziel01 (#275024) üzenetére

Elims
veterán

:R

Hazafelé tartok a -szerintem- Legszebb Playstation-nel,amit valaha gyártottak.

(#275027) raziel01 válasza perge666 (#275025) üzenetére

raziel01
veterán

Biztos, hogy nincs mivel PC-n is csak nem hivatalos magyarítás van hozzá.

(#275028) consono válasza raziel01 (#275024) üzenetére

consono
veterán

Tényleg jó világa meg hangulata van, valamikor tavaly játszottam végig. Ennyit nagyon megér. Ja, a vizuális stílus is elég egyedi :)

(#275029) leroyclub

leroyclub
senior tag

Van olyan program vagy oldal ahol betudok jelölni játékokat és ha akciós lesz akkor küld értesítést? Ahogy itt beszéltététek megtetszettek a party játékok. Csak a Thats you-t ismertem, de a többit is jó lenne kipróbálni.

(#275030) fausto válasza leroyclub (#275029) üzenetére

fausto
őstag

Psprices.com
Külsős oldal, de klasszisokkal jobb, mint a store.

(#275031) perge666 válasza Elims (#275026) üzenetére

perge666
veterán

WoW az évfordulós PS4,egy ilyet énis szívesen elfogadnék. :B

raziel01 : Köszi a választ,kár érte. :R

“ 𝓓𝓸𝓴𝓲, 𝓯𝓲𝓰𝔂𝓮𝓵𝓳𝓮𝓷! 𝓝𝓮𝓶 𝓴𝓮𝓵𝓵 𝓶𝓪́𝓼, 𝓬𝓼𝓪𝓴 𝓮𝓰𝔂 𝓴𝓲𝓼 𝓹𝓵𝓾𝓽𝓸́𝓷𝓲𝓾𝓶. “

(#275032) Sanyi.mTs válasza leroyclub (#275029) üzenetére

Sanyi.mTs
addikt

Nekem a sony ps app-ja jelzett mostanság párszor, hogy a kívánság listámon lévő játék ára alacsonyabb lett. De nálam csak 3-4 játék van megjelölve.

(#275033) fausto

fausto
őstag

Új ps plus előfizetés most fél áron van, 9000 Ft

(#275034) DVlad válasza kill_switch (#275019) üzenetére

DVlad
őstag

"DUALSHOCK®4 Wireless Controller for PS4™ - Rose Gold
Back in stock $64.99

The DUALSHOCK®4 Wireless Controller for PS4™ gives you what you want in your gaming from precision control over your games to sharing your greatest gameplay moments with your friends while providing easy recharging so you are always ready."

[link]

(#275035) kill_switch válasza DVlad (#275034) üzenetére

kill_switch
tag

Köszi, jó hír! :D De én férfi vagyok. :DDD

(#275036) Elims válasza perge666 (#275031) üzenetére

Elims
veterán

Nagyon sok ideig vártam rá.Volt már több alkudozás/beszélgetés és most sikerült megszerezni.
Ki sem tudom próbálni,még egy order-rel sem. :-/ 1.76 (vagy 79) rendszer van a gépen,az order-hez minimum 2.00 kell.Assassins creed eizo collection-nel is próbáltam,ahhoz 4.00 kell minimum.Nem baj,lemezt olvas,nagyon csendes (én kapcsoltam be először) és teljesen új fóliás.
Soha nem megy ki a házból.
Szurkolok,hogy neked is legyen egyszer. :-)

Fausto: Ha vki első alkalommal venné meg?

(#275037) fausto válasza Elims (#275036) üzenetére

fausto
őstag

Szerintem ha valakinek most nincs élő előfizetése.

[ Szerkesztve ]

(#275038) leroyclub válasza fausto (#275030) üzenetére

leroyclub
senior tag

Köszi ez jó oldalnak tűnik!
Sanyi.mTs: Köszi! Ott is bejelölöm!

Tudtok ajánlani valami új játékot? Az elmúlt 2 évben szinte csak a Fortniteot nyomtam napi szinten, 1-2 kivétellel. Elkezdtem most a Cyberpunkot de nem igazán köt le. Metro 2033-at is letöltöttem, de az sem az igazi, mondjuk azzal még próbálkozom hátha elkap! De kéne valami olyan mint a Witcher 3, Fallout 4 volt. Azokkal órákig elvoltam.
Death Stranding vagy a Mafia 2 remake milyen? Vagy esetleg van más tippetek?

(#275039) icemad válasza leroyclub (#275038) üzenetére

icemad
nagyúr

Days Gone szerintem egész jó játék. Jó hosszú is. Ami még nekem tetszett az pl Detroit, Assassin's Creed Odyssey és Valhalla, Far cry primal+5 és New Dawn.

(#275040) F-ECT$ válasza leroyclub (#275038) üzenetére

F-ECT$
titán

Tsushima. Most végzek vele, nekem nagyon bejött.

Dive ever, work never.

(#275041) Elims válasza fausto (#275037) üzenetére

Elims
veterán

Köszi!!
Ennyiért nagy húzóerő.. :-)

Leroyclub: Nem vagyunk egyformák,kinek mi tetszik.Én tudom ajánlani a gta 5-t (ha még nem játszottál vele),division 1-2-t (jó társakkal éves történet lehet..),crew,mudrunner,snowrunner,uncharted-ek.

(#275042) Spec

Spec
senior tag

Sziasztok! Lenne egy hülye kérdésem...
Emlékeim szerint PS3-ra volt valami táncszőnyeg, amivel lehetett táncolós játékokat nyomatni. PS4-re van valami hasonló megoldás? Kislányomnak szeretnék egy táncolós játékot, de ha nem muszáj ezért nem szeretnék PS VR-re, move controllerre beruházni vagyonokért. Ha nincs, akkor alternatív javaslatokat is szívesen fogadok. Előre is köszi!

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#275043) icemad válasza Spec (#275042) üzenetére

icemad
nagyúr

Just dance játékokat lehet mobiltelefonnal is irányítani. Nem kell hozzá kamera és move. Nyilván nem olyan pontos így, de működik.

(#275044) Spec válasza icemad (#275043) üzenetére

Spec
senior tag

Az milyen elven működik? A telefon gyorsulás érzékelőjét használja? hogyan szinkronizál a játékkal? Mondjuk nálam pont nem a kalimpálás lenne a lényeg, hanem az ugrálás, lépkedés, azért lenne jó a szőnyeg.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#275045) icemad válasza Spec (#275044) üzenetére

icemad
nagyúr

Pontosan úgy, ahogy írod. Szinkront megoldja a telefonra telepített programmal, csak ugyanazon a hálózaton kell lennie a PS4-nek és a telefon(ok)nak. Az ugrálás, lépkedés így is meglesz, hidd el. :) Csak arra kell figyelni, hogy nehogy repüljön a teló. Ha ez így nem tetszik és olcsón akarod megúszni, akkor egy használt Nintendo wii is jó lehet.

(#275046) Spec válasza icemad (#275045) üzenetére

Spec
senior tag

Köszi! És melyik Just Dance verziót ajánlanátok egy 4-6 éves korosztálynak? Van ilyen egyáltalán, amit ők is élvezhetnek és nem nagyobbaknak való?

(#275047) icemad válasza Spec (#275046) üzenetére

icemad
nagyúr

Szerintem mindegy, amelyik olcsó. Én úgy láttam, hogy mindegyikben van 5-6 sláger, a többi meg ilyen töltelék szám... A nehézség meg állítható.
Viszont ilyen kicsiknek nem biztos, hogy jó ötlet a telefonos megoldás.

(#275048) interstate76 válasza Spec (#275042) üzenetére

interstate76
addikt

Ha olcsó megoldás kell, anélkül, hogy telefon lenne a lányod kezében, akkor Xbox360 + Kinect. De nem szeretném szétoffolni a topikot, szóval - ha érdekel ez a vonal, akkor - írj rám nyugodtan privátban és segítek keresgélni.

[ Szerkesztve ]

(#275049) vargalex válasza interstate76 (#275048) üzenetére

vargalex
félisten

Szerintem, ha már van PS4, akkor olcsóbb megoldás egy kamerát venni (akár használtan). A Just Dance-nak PS4 esetén az pont elég...

#275042 Spec: Szerintem PS2-re volt utoljára táncszőnyeg. Nekünk van is... A PS3-as Just Dance-ok már kamera+move kontroller kombóval mennek.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#275050) Spec válasza vargalex (#275049) üzenetére

Spec
senior tag

Lehet nem jól tudom, de a kamera mellé még move controller is kell, nem? Ráadásul sehol se látok mar webshopban. Használtat meg nem szeretnék. Be lehet ezt még szerezni egyáltalán?

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.