Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#163001) Peace


Peace
nagyúr

Esetleg bárki másnak gyakorlati tapasztalata 5.1-es DAC-al? Van aki ilyen kütyüvel kötötte rá a PS-t analóg bemenetű 5.1 hangrendszerre? Ha bárki ilyen van itt, kérem írjon rám! Köszi! ;) Vannak kérdéseim...

(#163002) Wesder válasza mike1334 (#162993) üzenetére


Wesder
félisten

Arra inkàbb ne legyünk kivàncsiak :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163003) wolf13 válasza #20844032 (#163000) üzenetére


wolf13
őstag

+1

(#163004) Def26 válasza #20844032 (#163000) üzenetére


Def26
félisten

+1. Én is ezt gondolom.

Sonynak abban igaza lehet, hogy neki nem különösebben hiányzik a crosspl. előnye. Ez inkább a másik oldalnak lenne fontos, hogy növeljék a gyér multis létszámot bizonyos játékokban.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#163005) dkaro


dkaro
őstag

Érdekes hibába futottam ma bele.Filmnézés után elkezdett villogni a kép szürkén. Hol teljesen elment, hol néha vissza jött. Utána olvastam másnál is volt ilyen probléma de fixet nem nagyon írtak.
Kikapcsoltam és megcseréltem a hdmi portot és kábelt utána jó volt.
Más futott bele ebbe? Valami komolyabb gond és vigyem vissza amíg garis vagy 1-2x előfordul és semmi vészes?

(#163006) pulffy válasza ProEvoFan (#162994) üzenetére


pulffy
őstag

Nem kell regálni rájuk és lehet lekopnak :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#163007) Bazsi1987 válasza Xaels (#162946) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Első akcióba veszem is majd 😉

(#163008) Xaels válasza Bazsi1987 (#163007) üzenetére


Xaels
félisten

Addigra talán patchelik is ami hibádzik és megnyitnak pár új dolgot is. Mondjuk ahogy elnézem lehet hamar esni fog az ára.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163009) Bazsi1987 válasza Xaels (#163008) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Olvastam hogy egyelőre nem sikeres, kár érte pedig nagyon jó játéknak tűnik 😊

(#163010) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Nemtudjátok keszül-e Forza horizon 3 féle játék PS-re? :B

Press "F" to pay respects.

(#163011) LeventeV válasza Imilenni (#163010) üzenetére


LeventeV
senior tag

Sajnos nem :(
A Crew vagy a NFS 2015/Payback, ami kicsit hasonlit ra. De ugyanazt az elmenyt nem fogja visszaadni.

(#163012) Chereiose


Chereiose
addikt

PS4-nél a garancia csak bolti számlával együtt érvényes? Vagy hogyan működik a gép, illetve a kontroller garanciáztatása? (Olvastam az összefoglalót, de még mindig nem világos) Xbox-on pl. elég volt a szériaszámot regisztrálni, és gond nélkül elvitték mindig a kontrollert cserélni vagy javíttatni. Tehát arra irányul a kérdésem, hogy ha veszek egy slimet használtan és a gép még garanciás, de nincs bolti papírja, akkor a garancia hogyan érvényesíthető?

(#163013) ProEvoFan válasza Imilenni (#163010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egyetlen hiányzó láncszem a ps4 kínálatából :(

(#163014) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Middle Earth Shadow of War ingyen kipróbálható a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#163015) #80123904 válasza Chereiose (#163012) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ne vegyél ilyen értékű tárgyat számla nélkül soha. Sok fejfájástól megkíméled magad.

(#163016) Xaels válasza Bazsi1987 (#163009) üzenetére


Xaels
félisten

Most végeztem az alap sztorival. 73 küldetést csináltam meg eddig. A főcím után meg beadott egy újabb kis kampányt ami egyelőre még a szintem felett van így izzadós lesz. A történet nagyon jól ki van dolgozva és van több pont ahol döntés elé állítanak. Igaz lényegében a végkifejletet nem nagyon befolyásolják, de aki a platinára hajt annak érdemes újra nekiugrania egy másik kaszttal. Kezdésre "tank" karaktert csináltam, a közelharc nagyon adja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163017) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Olyan ez, mint mikor a pádzsísek mondják hogy CSAK azért olyan sikeres a Fortnite, mert ingyenes. Ami mondjuk nem magyarázat a többi nem sikeres ingyenes játékra ugye, de a demagógia már csak ilyen :D
Az Xbox S megjelenésével kiköszörülték a kezdeti csorbát, az ár/teljesítmény viszonya jobb az xboxnak ha valaki ez alapján választ gépet, főleg mióta az X-et a Pro árában adják, "a Microsoft köröket ver a Sonyra szolgáltatások terén", a különbség mégis egyre nő köztük, ahelyett hogy csökkenne. Szóval lehet, hogy mégiscsak a JÓ exluzívok adják el a gépet, ahogy tették azt a ps3 esetében is (és nem a backward compatibility).

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163018) Lackooo84 válasza Chereiose (#163012) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egy számla, nyugta, vagy garancialevél, mindegyik külön-külön is elegendő.

The Truth is out there...

(#163019) Wesder válasza Carlos Padre (#163017) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehetne màr ezt abbahagyni? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163020) Def26


Def26
félisten

vett innen valaki pro 500m limited gépet?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#163021) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pókember - Fotó mód
Ez jópofa lesz.

(#163022) Bazsi1987 válasza Xaels (#163016) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Fogod még folytatni? End game meddig tart ki szerinted?

(#163023) saelin válasza Xaels (#163016) üzenetére


saelin
veterán

Felkeltette az érdeklődésemet a játék! Ez valami diablo szerű arpg? A neocore van helsing-jeit próbáltam, de azok nagyon nem jöttek be... A warhammer 40k univerzuma viszont nagyon csábító és talán tanultak az előző játékaik hibáiból.

A mostani teljes árát megéri? Látom season pass is van hozzá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#163024) S@c@


S@c@
őstag

Horizon Zero Dawnban mindig ilyen sokat kell setalni? Nincs travel mod...allamdoan szurke :/

(#163025) bagyulajuve válasza S@c@ (#163024) üzenetére


bagyulajuve
addikt

travel pack kell hozzá, tudsz venni vagy készíteni

Resistencia eterna

(#163026) S@c@ válasza bagyulajuve (#163025) üzenetére


S@c@
őstag

Koszi...megtalaltam kozben youtube videon...a masik kerdesem a destiny 2ben ki lehet kapcsolni h a pontokat mutassa lovesnel. Csak olyat talaltam ha minden hud eltunik :/

(#163028) EnterR


EnterR
veterán

Plus játékoknál ott van a Destiny 2, de a GoW nincs, ha rákeresek akkor meg 10e Ft. Ez mitől van? Ha volt korábban kérdés, akkor sorry. :R

PSN ID: marquuard

(#163029) Xaels válasza Bazsi1987 (#163022) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ezt így nem tudom meddig fog kitartani. Beléptem egy klánba ahol a vezér több mint 200 lejátszott küldetést tud maga mögött de még élvezettel beszélt a játékról. Tuti folytatom még, amit beadott kampányt megcsinálom mindenképpen, meg belekóstolok azokba amiket nem próbáltam még. Na meg a crusader után lehet egy psyker-t is végigvinnék. Diabloban a riftelés sem igazán kötött le.

(#163023) saelin igen ARPG de a játékmenet nagyon messze van a Diablótól. A felszerelés is teljes másképp működik, a skilleket sem szintenként oldod fel hanem bizonyos teljesítmények után. Meg vannak a tipikus elemek is persze. A Van Helsingre sem hasonlít. A teljes árat jelenleg nem éri meg, vannak még technikai gondok és kicsit félkésznek hat néha de a sztori nagyon tartalmas, kifejezetten jól átadja a W40K feelinget. Én a fullos pakkot vettem meg digitálisan, de nem bántam meg mert jól behúzott és sok órára lekötött eddig.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163030) BornToBePuli válasza EnterR (#163028) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Destiny-t hamarabb elérhetővé tették, jövő héten a többi.

Read only felhasználó

(#163031) EnterR válasza BornToBePuli (#163030) üzenetére


EnterR
veterán

Világos. :R

PSN ID: marquuard

(#163032) Chereiose válasza Lackooo84 (#163018) üzenetére


Chereiose
addikt

Értem, akkor ha veszek csak olyat keresek amihez van garilevél is.

(#163033) Bazsi1987 válasza Xaels (#163029) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Időbe hol tartasz?😊

(#163034) Xaels válasza Bazsi1987 (#163033) üzenetére


Xaels
félisten

Olyan 30-32 órát tehettem bele. De ez nem szimplán a sztori volt csak. 31. Szinten léptem ki ma, 50 a max egyelőre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163035) #44416768


#44416768
törölt tag

PS4 Pro-hoz tudtok gyári, vagy utángyártott PS4 logós takaró textilt?
Szeretném valami dekoratív dologgal letakarni az eszközt, amikor nem használom, főként a por ellen tenne jó szolgálatot.

(#163036) seniman válasza #44416768 (#163035) üzenetére


seniman
addikt

[link]

A logót majd a szomszéd Gizi néni ráhímezi. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#163037) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Némi kiszivárgott Devil May Cry V anyag. Nyilván minimális spoiler, és valszeg hamar törlik.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#163038) saelin válasza Xaels (#163029) üzenetére


saelin
veterán

Akkor várok vele. Olcsósítva majd teszek vele egy próbát. Ilyen áron nagyon sajnálnám a pénzem ha mégsem tetszene.
Meg most itt a destiny 2 hasonló stílusban. Erre is kíváncsi vagyok hogy meddig fog lekötni. Az elsőt valami 3-4 óra után feladtam, míg itt talán ugyan annyi playtime-al még mindig leköt.

Külön poén hogy a destiny 1-et munkatársam ingyen nekem adta amikor megjelent a második része. Most meg pluszba került bele... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#163039) #44416768 válasza seniman (#163036) üzenetére


#44416768
törölt tag

Tökéletes, köszönöm!

(#163040) Carlos Padre válasza Wesder (#163019) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eltűnt az előzmény amire válaszoltam :D :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#163041) Peace válasza Bazsi1987 (#163033) üzenetére


Peace
nagyúr

91 órám van benne PC-n, de ebből olyan 60 már tömény unalom volt, csak akkor még nem volt más, amivel játszhatnék. A kampány az rendben van, amíg tart, addig élvezetes a játék, aztán mintha elvágták volna. És tényleg érződik rajta, hogy félkész, csak már ki kellett adni valamit, így is el lett halasztva a release kismilliószor.....

szerk.: lvl 70 a maximum jelenleg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#163042) koncsik válasza Def26 (#163020) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerettem volna, de nem jutott... :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#163043) Xaels válasza Peace (#163041) üzenetére


Xaels
félisten

Pc-n. Ps4-en 50

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163044) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem

Gameplay trailer

Live-Die-Respawn

(#163045) Xaels válasza oriic (#163044) üzenetére


Xaels
félisten

Tetszetős. Remélhetőleg a sztorira is ráfekszenek, nem úgy mint a Bungie.

(#163038) saelin ha nem mondanak le róla akkor rengeteg tartalom fog bele kerülni még. Ott van a helyük már csak még nincs feltöltve. Mi haverral a Destiny első részével akkor játszottunk amikor már teljes volt a csomag, úgy egész jól elvoltunk vele. A 2. részt DD kiadásban vettük meg, lepkefing az alapsztori és az Osiris is egy vicc volt. Kb. a DLC felét abban a 3 szögletű alagútban töltöd amire azt mondtam még egyszer végig kell rajta futni letörlöm a francba az egészet. A másik DLC meg sem maradt bennem, erre jön a Season kettő és egy fél játék árát van pofájuk elkérni a Forsakenért attól is aki nem kis lóvét kicsengetett nekik indulásnál a kb. semmiért és azok után valahogy nem hiszem, hogy egyáltalán meg is érné a pénzt a kiegjük.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163046) Peace válasza Xaels (#163043) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem mondod?! De rossz....

(#163047) Xaels válasza Peace (#163046) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom más volt a prioritási listán a konzolos verzióban. Couch coop pl. igaz egyelőre az sem az igazi a fórumokat olvasva. Te milyen builddel toltad?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163048) oriic válasza oriic (#163044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem demó: Február 1.

Live-Die-Respawn

(#163049) Peace válasza Xaels (#163047) üzenetére


Peace
nagyúr

Heavy Gunner crusadert indítottam, de olyan 40-es szint környékén már életképtelen volt, csak a melee jöhetett szóba. Abból volt már kétkezes kalapácsos AOE, great sword-os crit build, aztán ezt lenerfelték a béka segge alá és azóta enm is játszottam. 68-as szinten áll a karakterem.....nem visz rá a lélek, hogy elindítsam 1 hónapja lassan.....assa-t is próbáltam, nekem az nagyon papír. :(

(#163050) Syberian


Syberian
csendes tag

Tegnap értem a végére a Mafia 3-nak. Értem miért írtátok sokan ,hogy szörnyű játék, de összességében szerintem annyira nem vészes, nekem a hangulat, a kor, az akkori kisebbségi megkülönböztetés nagyon átjön és jól válogatták össze a kocsikat meg a zenéket, mikor éjszaka megszólalt egy Jefferson Airplane vagy Johnny Cash miközbe driftelve vágódok be valami sarkon :DDD ( A vezetés beállításánál a simulation mód szerintem király lett, kár hogy nincs kormányom...) -

Azt sajnálom egyedül, hogy úgy érezem mintha összecsapták volna a story-t a közepén, az első pár küldetés oké, fasza, visz magával aztán magamra hagynak a monotonitással, majd a végére megint kicsit több a fantázia, nem teljesen értem, hogy miért nem foglalkoztak a játék story részének többségével :( . A végén a Donovan és a senator jelenet hatalmas :C . Remélem lesz majd még a sorozatnak 4. része is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.