Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169002) Neoteric válasza stilo18 (#168995) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem ment tele dzsuvával a gép? 2-3 évet simán ki kéne bírnia egy normális pasztázásnak.

PSN: ne0teric_sAN

(#169003) vonSux válasza .LnB (#168994) üzenetére


vonSux
őstag

“ott tartok, hogy 5 perc COD-ért is "bármit"
Ezen ne múljon a nyugalmad. :)

(#169004) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Just Cause 4 Story trailer

Live-Die-Respawn

(#169005) .LnB válasza vonSux (#169003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Ez erős volt! :)

Tudom mi lesz! Letöltöm PC-re a Színözön c. játékot, és csak azzal fogok játszani! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169006) Plague666


Plague666
tag

Hát nem hittem, hogy valaha idetévedek, de ez is eljött, kell egy ps a családnak. Minimális infókkal rendelkezem, sosem követtem igazából, így bocs, ha full hülyeséget kérdezek: fehér pro-t nem lehet már kapni? Az valami limitált széria volt? A legtöbb shopban már törölték, ahol nem, ott meg nincs készleten.

(#169007) .LnB válasza Plague666 (#169006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem igazán találni már fehéret. Én is kerestem a hét elején. Hardveraprón esetleg ki lehet fogni használtan, bár most sincs eladó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169008) Bogyi007 válasza #31683072 (#168993) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még jó hogy én csak egy kötözni való bolond vagyok. :DD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#169009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER nyilvánvalóan:

Red Dead Redemption 2 leaked trophies

Live-Die-Respawn

(#169010) sp8787 válasza .LnB (#168994) üzenetére


sp8787
addikt

Nezzel tobb meccset! Pont jokorra utemezted ezt az atallast mivel MLB Playoff, nemsokara indul az NBA...etc.

Mindjart megirigyellek mennyi idod van meccset nezni. :O

Egyebkent nekem mar eszembe jutott ,hogy kellene meg egy PS4 Pro vegszukseg esetere.
Ha kijon a PS5 akkor leszek nyugodt mert az ,hogy megtartom a PS4 Pro-t az 125.3%.

(#169011) gianni85 válasza Cobra652 (#169001) üzenetére


gianni85
veterán

Nem hinném, hogy rosszul csináltam, nem ez volt az első pasztázásom. Igaz először fordítva tettem vissza a leszorítót (köszi iFixit videó :D), de kijavítva se volt jó. Igaz ez a kánikulában volt. Lehet, hogy normális környezeti hőmérséklet mellett az MX4 is jó, de a Conductonaut elviselhetővé tette a 30+ fokban is. Az MX4 meg nem. Lehet erős kifejezés, de nálam ez továbbra is a szart sem ér kategória :)

(#169012) .LnB válasza sp8787 (#169010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt csinálom egyébként, meccseket nézek. :)
Hallod a Red Sox @ Yankees Game 3! Az de durva volt! És nem is a PO Cycle miatt. Ott amit a Yankees kapott...
Az Indians meg kiesett. :( NBA-t én nem nagyon nézem. Most inkább az NHL-t, és persze az NFL-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169013) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok srácok!
Van egy olyan gondom, hogy a Witcherben a gyakorló pályán a kontrollernek a háromszög, kör, x és négyzet gombja nem csinál semmit. Mi lehet a gond.
Egyébként a kontroller jó, mert más játékoknál működik.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#169014) Plague666 válasza .LnB (#169007) üzenetére


Plague666
tag

A használt nemjátszik sajnos, elveim vannak.

Másik kérdésem pedig bárkihez az volna, hogy nem szeretnénk előfizetni az online szolgáltatásra, azonban mennének olyan játékok, hogy WoT, war thunder stb f2p cuccok. Jól tudom, hogy az ilyesmit előfizu nélkül is lehet tolni ps-en? Fontos volna, mert amúgy az exkluzívak nemérdekelnek, csak azért vennénk pro-t, mert ingyenes az f2p multi és mert logitech kontrollerekhez vagyunk hozzászokva pc-ről és azok a dualshockot másolják. Egyébiránt egy one x éppúgy megfelelne, csak ott tudtommal kevesebben is vannak az eu szervereken és mindenhez live gold kell.

(#169015) Mike


Mike
veterán

magyarázzátok már el a pasztázást, meg hogy miért csináljátok, mire jó?

(#169016) psycroptic válasza Plague666 (#169014) üzenetére


psycroptic
őstag

Én úgy tudom, hogy online multihoz elengedhetetlen az elöfizetés megléte. Mindegy, hogy FreetoPlay vagy vásárolt játékról van szó.

PSNID: Tomy83PS

(#169017) .LnB válasza Bétaville (#169013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kezedben van a kard és akkor nem csinál semmit? Mert a négyzet a gyors vágás.
A ballra gombbal már elővetted a kardot?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169018) penge111 válasza Gigicuci (#168983) üzenetére


penge111
addikt

Hát, azért a Nier zenéje se semmi, nálam jelenleg nincs olyan játék 30+ éves gamer pályafutásom alatt, ami fölülmúlná ezeket a csodás dallamokat.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169019) sp8787 válasza .LnB (#169012) üzenetére


sp8787
addikt

Na en meg NHL-t nezek nagyon keveset.

En egy Brewers vs Astros parsositasnak orulnek ugyhogy ebbo egyenesen kovetkezik ,hogy az ellenkezoje lesz es a Dodgers fog nyerni. :D

(#169020) Plague666 válasza psycroptic (#169016) üzenetére


Plague666
tag

Hmm. A wot ps store-os oldala azt írja, hogy ps plus is not required so everyone can join the fun. Meg valahol kűfődi' fórumon is ezt olvastam a ps vs box összevetésnél.

(#169021) penge111 válasza Mike (#169015) üzenetére


penge111
addikt

A régebbi típusú 7016B prok, elég hangosak, illetve a fat sima ps4-ek is. Nagyon jó minőségű pasztával jelenősen lehet csökkenteni a masinák hangját. Itt elég sokan megcsinálták/megcsináltatták már.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169022) Mike válasza Plague666 (#169014) üzenetére


Mike
veterán

de, érdekelnek az exclusive-ok, csak még nem tudod :)
hidd el nekem, 2 hónapja vettem életem első ps-ét
netes játekhoz kell a ps+

(#169023) xgbcx


xgbcx
tag

Sziasztok! Sony Playstation wireless stereo 2.0 működik sima Bluetooth adapterrel is? Pc-n is szeretném használni adapter át rakása nélkül, amiben van már egy Bluetooth receiver.

(#169024) stilo18


stilo18
addikt

Köszi szépen a kommenteket.
Akkor a lényeg, hogy így nem kerek a sztori. Futok vele egy kört...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#169025) Wesder válasza Mike (#169022) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindhez, az ingyenesekhez nem kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169026) #20844032 válasza xgbcx (#169023) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem, az nem BT-s. Csa a saját rádiós vevőjével megy.

(#169027) Mike válasza penge111 (#169021) üzenetére


Mike
veterán

de mit pasztáznak?

(#169028) .LnB válasza sp8787 (#169019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#169019) sp8787 Akkor megismétlődik a tavalyi döntő? Nekem innentől mindegy mi lesz. Bár Altuve-t nem tudom nem "szeretni". Viszont azért ne duplázzanak, az olyan uncsi. :)

Egyébként a Capitals @ Penguins meccset nézd meg! De komolyan. Olyan meccs nem sok van egy alapszakaszban. :) És így kezdődött a Pens szezonja.

(#169015) Mike Kérdezd végé-t, ő k*rvára ért hozzá. :D

(#169027) Mike Nézd inkább meg: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169029) szallasi007 válasza .LnB (#168994) üzenetére


szallasi007
őstag

Akkor sem értettem mikor először írtad hogy 26-án lesz meg a gép. Annyira jó áron jutsz hozzá hogy megéri várni vagy vmi extra kiadás? Vagy ennyire hiány van pro-ból?

(#169030) .LnB válasza szallasi007 (#169029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem dehogy. Csak a Red Dead Redemption 2 bundle-t veszem. Egyrészt kell a játék is. Másrészt meg akkor már megveszem az új modelt. CUH-7215B lesz ez a bundle. Lehet nem számít semmit, de lehet kicsit reszeltek rajta, mondjuk halkabb lett vagy ilyesmi. Ettől függetlenül ez is csak egy sima fekete Pro.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169031) Plague666 válasza szallasi007 (#169029) üzenetére


Plague666
tag

Tudtommal aznap jön ki a red dead redemption 2, nem? Én is néztem vásárlás előtt állva, bár elég húzós annak a csomagnak az ára szerintem egy sima nem különleges, fekete pro+játék kombóért.

(#169032) xgbcx válasza #20844032 (#169026) üzenetére


xgbcx
tag

Köszi! Esetleg tudtok egy jó fejhallgatót ami ps4-gyel és BT receiverrel is működik?

[ Szerkesztve ]

(#169033) Plague666 válasza .LnB (#169030) üzenetére


Plague666
tag

Megelőztél.:D
Ez amúgy általános dolog, hogy új játékhoz a legfrisebb szériás gépet csomagolják? Én a fifa 19es pakkal szemezek, az is új game, akkor automatice frisd ropogós szeptemberi maga a konzol is a dobozban?

(#169034) psycroptic válasza Plague666 (#169020) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor tévedtem. :R Játszom én is a Wot-ot, de én automatikusan elöfizetek a PS Plusra, na nem csak a tank végett.

PSNID: Tomy83PS

(#169035) Mike válasza .LnB (#169028) üzenetére


Mike
veterán

aha, a processzort? gondolom a jobb paszta jobban átadja a hőt a fém felületnek. ugyanakkor a hűtőventi az, ami zúg, akkor miért nem azt cserélik jobbra? nem beleokoskodni akarok, csak nem világos
anno amikor sugárhajtóműves pc-m volt, vettem kurvadrága csendes Antec házat, bele normális hűtést, ami átnyomja a házon a levegőt, a procira 12 centis zalmant, passziv hűtésű grafkártyát (nem ma volt) és nem lehetett hallani hogy bekapcsoltam a gépet. bár gondolom itt nagyobb venti nem fér be a dobozba.

[ Szerkesztve ]

(#169036) Mike válasza Plague666 (#169031) üzenetére


Mike
veterán

maga az rdr2 20-30k edition függvényében

(#169037) .LnB válasza Plague666 (#169033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Fifa19-ről nem találtam semmi konkrétat. Szerintem CUH-7115B mint a Spider-Man, de nem CUH-7215B mint a RDR2. A CUH-7215B az a RDR2-vel lesz először megvásárolható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169038) psycroptic


psycroptic
őstag

A spiderman-os limited editionhoz kapott tokban vagy egy kód ami online tartalmakhoz ad hozzáférést. De nem írja konkrétan, hogy mi az. Ez lehet DLC ha kijön hozzá vagy csak valami öltözék és egyéb kiegészítö? Gondolkodom a végigjátszása után az eladáson, de nem tudom ,hogy ér-e valamit az a kód. Valakinek van valami infó a birtokában?

PSNID: Tomy83PS

(#169039) .LnB válasza Mike (#169035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért, mert ha a paszta jobb hatásfokkal vezeti el a hőt, akkor a ventinek nem kell annyit és annyira pörögnie. Ergo halkabban üzemel majd.

(#169038) psycroptic

Spidey Suit Pack--Gain instant in-game access to three suits that alter your appearance and unlock new suit abilities: Iron Spider, Spider-Punk, and Velocity Suit.
Skill Points--Get a head start by having skill points to unlock abilities from the start of the game like active finishers, web grab, or faster web swinging.
Early unlock of a Spider-Drone Gadget--Unleash a mobile Spider-Drone to distract and web your enemies.
Spider-Man PS4 Custom Theme--Customize your PS4 with artwork from legendary comic book artist Adi Granov.
Spider-Man PSN Avatar--Represent your PSN profile online with the bold White Spider icon for your PSN avatar.

Ezek vannak benne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169040) penge111


penge111
addikt

Miközben keresgettem az új .LnB által is vásárolandó Ps4 Pro esetleges hűtési változtatásait, találtam pár kommentet a régebbi pro modell hangosságával kapcsolatban, ez a srác azt írta, hogy a felesége azt hitte, hogy a hajszárítót használja a szobában. Csinált is videót a pro hangjáról, ez számomra is már durva.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169041) mcwolf79 válasza Mike (#169035) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert alapból elcseszett a PS4 hütése, és ebben a genben a Sony már nem fog rajta javítani. Talán a PS5 jobb lesz ebből a szempontból (is).
A pasztacserével lehet javítani egy kicsit az alapból xar hütésen, mivel a gyári paszta minösége nem valami hajdejó. Többnyire már egy 0,5-1 éves gépben is olyan, mint a gyurma. Én is átkentem Grizzly-vel, és határozottan halkabb lett.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#169042) .LnB válasza penge111 (#169040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem leszek boldog ha ilyen lesz..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169043) penge111 válasza .LnB (#169042) üzenetére


penge111
addikt

Ez egy 7016B modell, 7116B elviekben halkabb, reméljük a tiednek (7215B) meg hangja se lesz, lehet passzív hütésű ahahaha :C Nehogy ezt kapd végül, elég combos lesz a súlya miatt a postázási költség ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169044) gianni85 válasza penge111 (#169043) üzenetére


gianni85
veterán

ez de király cucc :)

(#169045) Raysen623 válasza .LnB (#168994) üzenetére


Raysen623
addikt

Nos én elvileg abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy öcsém már lefoglalta a slim-emet. Mivel rutinos vagyok a cserékben, így először megveszem a PRO-t és utána adom oda öcsémnek a slim-et :DDD Én sem bírnám ki már PS nélkül. Kezdek aggódni magam miatt kicsit :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#169046) Mike válasza mcwolf79 (#169041) üzenetére


Mike
veterán

Vizhűtéssel nem kísérleteztek emberek? Bár gondolom igen

Update
Ohó, nem is akárhogy! Első találat a YouTube-n épített belőle ledes PC - t :)

[ Szerkesztve ]

(#169047) .LnB válasza penge111 (#169043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként én letojnám ha hangos, mert benyomom a fülhallgatót és ennyi. De a cserépkályha körül van egy rés a két szoba között, ahol a fiam alszik. (Mármint nem a résben alszik. na. :D ) Szóval értitek.. Jó, alszik mint a bunda, de akkor is.

(#169045) Raysen623 A normális emberek úgy gondolkodnak mint te. :D

(#169046) Mike Hogyne lenne vizes ps:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169048) penge111 válasza .LnB (#169047) üzenetére


penge111
addikt

cserékájha -ez mi? Cserépkályha?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169049) Mike válasza .LnB (#169047) üzenetére


Mike
veterán

Senki nem úgy értette elsőre, de most hogy igy felhivtad rá a figyelmet :)

Legalább nem fázik :)

[ Szerkesztve ]

(#169050) .LnB válasza penge111 (#169048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi? Nem tudom miről beszélsz? [link] :)
Kijavítottam gyors, észrevettem én is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.