Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) maszekember válasza PowerBuldog (#113000) üzenetére


maszekember
aktív tag

Ha van időd és szereted a videó- esszéket akkor melegen ajánlom neked ezt az alkotást a From játékokról.

Adjál neki még egy esélyt, ezek a címek -leginkább a Bloodborne- tényleg élményt adnak a pénzedért.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#113002) hyperspace válasza PowerBuldog (#112984) üzenetére


hyperspace
őstag

Annyira jó a D3 PS-en, hogy ki is platiztam. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#113003) Zanik válasza james001 (#112996) üzenetére


Zanik
addikt

Hát pedig a GOTY-ban van vagy +50 kocsi. A sima mellé is megvehető az On Demand pack-ban, csak általában mocsok drága (volt hogy többe került mint a GOTY kiadás).
Én elkezdtem benne a karrier módot, egész jól haladtam vele, de aztán más játékok miatt félbemaradt, pedig alapvetően tetszett a játék.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#113004) james001 válasza Zanik (#113003) üzenetére


james001
veterán

Most nézem igen a GOTY 9e ft körül van store-n,ez az On Demand pack meg eredeti árán 9e ft,most le van akciózva az is 4e ft körül. :D Mindegy már nem költök rá,így is elég pénzt elcsesztem a hónapban játékra,majd ha bejön a játék akkor később megveszem akcióban ezt a pack-ot :D
Én még csak belekóstoltam a karrierbe,gokartoztam benne kicsit meg nyomtam pár kört az egyik kedvenc pályámon a Laguna Seca-n :) Nekem amúgy az is fura hogy pár pályának nem az eredeti neve van benne,pl. a Suzuka valami tök más néven van,meg a Monaco pálya is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#113005) Pacee90


Pacee90
tag

Sziasztok !
Játszik valaki az NBA 2K17-el ? Megéri megvenni belőle a NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition Gold kiadást ? Miben tud többet az mint az alap játék ? Köszi ! :)

(#113006) Nayrobi válasza james001 (#113004) üzenetére


Nayrobi
őstag

Suzukának a vonalvezetése is más, az alfában még a valós pálya volt valós névvel, de végül nem kapták meg a jogokat, így meg kellett változtatniuk a nyomvonalat és a pálya nevét is.

(#113007) tothl válasza Nayrobi (#113006) üzenetére


tothl
addikt

Szép, hogy egy japán játék nem kapja meg Suzukát.. :D

(#113008) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Megvettem az 1 éves plust a gépre, viszont másik profilon nem jelzi. Meg lehet osztani másik profilnak az elofizetest? (1 gépről van szó). Leírásban olvastam hogy 2 gépre hogy lehet csak nem mertem elkezdeni mivel jelen helyzetben Only 1 gépről van szó

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#113009) Madwe válasza kisbancsa (#113008) üzenetére


Madwe
nagyúr

Állítsd be a +os profilon primaryra a gépet.

(#113010) Nayrobi válasza tothl (#113007) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csak a kiadó japán, a fejlesztők angolok.

(#113011) kevepapa


kevepapa
aktív tag

http://hu.ign.com/m/xbox-project-scorpio/22674/news/ennyibe-fog-kerulni-a-project-scorpio

Remélem kap egy nagy pofont a Sony, a pro miatt megérdemli. Az ár - ha valóban ennyi lesz - kifejezetten tetszik, bízom benne h bika lesz a gép és akkor a ps5-tel tényleg nagyot kell majd gurítania a japánoknak... Ezen mi csak nyerhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#113012) Kvelstadt válasza PowerBuldog (#113000) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy nehézség van az pedig a nehéz. Ez egyrétegjáték azoknak aki szeretik ezt a nehézséget. Meg kell küzdeni a sikerért. A játék már az elején az arcodba tolja hogy mire számíthatsz és így hamar eldöntheted hogy kell e ez neked, mint ahogy esetedben is volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#113013) erahurka válasza kevepapa (#113011) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, mi csak nyerhetünk, ha 3 évente lesz generáció váltás :U

(#113014) Rage47 válasza kevepapa (#113011) üzenetére


Rage47
veterán

s mire mész egy még jobb géppel? így is lehet már 4k-ban játszani a Próval

(#113015) Madwe válasza erahurka (#113013) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehetne évente is, nem is értem miért adtak minden ps4nek hdr képes lejátszást, idén jöhetett volna a ps4pro hdr edition, jövőre meg mondjuk a ps4pro hdr uhd edition h megegye az uhd bd lemezeket is ;]

(#113016) A`rpi válasza erahurka (#113013) üzenetére


A`rpi
addikt

Már amennyire a mostani helyzet váltásnak tekinthető. (PS4 > PS4 RRO).

6-8 éves életciklussal szerintem simán számolhatunk PS4 esetében, ebből ~3 év telt el... (PS3 is még köszöni szépen és jól van, tény hogy több nagyobb multi már itthon is kivezette a kínálatából, de akkor is...)

Az hogy ezután hogy lesz csakis a piaci igényektől függ.

Ha a következő generációban is ez lesz, hát legyen... engem nem zavar, nem kötelező minden lépcsőt végigjárni pláne ha érzékeny vagy az árazásra, arról nem is beszélve, hogy nem maga a konzol a "drága", hanem a szolgáltatás, és a játékok együtt (főleg ha türelmetlen vagy és minden megjelenéskor kell, meg DLC-k, SP-k stb..) :)

(#113015) Madwe
4K-s BD mizéria még frissítéssel szerintem bekerülhet az arra alkalmas gépekbe, sőt még a régi FAT-ekbe is lekonvertálással...

Egyelőre még jó bevételt hozhat az asztali lejátszó is nekik,
de ha már "lecsengett", szerintem odaadják majd.

[ Szerkesztve ]

(#113017) vg válasza Rage47 (#113014) üzenetére


vg
addikt

Jah, PS3-al is lehet 1080-ban játszani.

(#113018) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Van köztetek olyan, akinek megvan az AC Unity? Platinázom, még van pár Co-Op-os trophy, amik megszerzésében kéne segíteni :)) Ha valaki ráér, az jelezze

[ Szerkesztve ]

(#113019) mcwolf79 válasza kevepapa (#113011) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja ,lesz egy bika gép, amiben Windows ketyeg. Oké, van kraft, van miből elvegyen az oprendszer.
De mire mennek vele szoftveres támogatottság nélkül? 1 kezemen meg tudom számolni az épkézláb exklúzivokat, és még a fejemet vakarni is marad ujjam.
Kijön a Skorpio 150-160k-s árral (mert azt sztem felejtsd el ,hogy 120 körül majd megkapod), a Sony leviszi a PS4 Pro árát 100k környékére (mert megteheti, mivel nem új gépről van szó, csak 1 "ráncfelvarrásról"), és akkor szerinted mit fognak venni a népek? A Pro-n is elketyeg minden FullHD 40-60 fps környékén, akkor mi szól majd a Skorpió mellett, mikor exklúziv alig van rá, a multiplatformok meg mindkettőn jól fognak futni?!?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113020) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nálatok megy a multi bármely codban most? Engem nem enged online sem az IW-ben, sem a BO3-ban.

(#113021) Rage47 válasza mcwolf79 (#113019) üzenetére


Rage47
veterán

+ az ismerősök már PS-re váltottak. nálam is így volt, plusz most a tavaszi áradatban lett még 2 kollégám, akik vettek PS-t PC gaming helyett.

(#113022) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy bátyámmal nem tudunk online játszani, se chatelni, mert azt írja ki, hogy nat nem megfelelő. Mindenki mással akivel próbáltuk jól megy a játék és ami különösen vicces, hogy amikor harmadik ember belép a chat nekünk működik.

Valakinek van valami ötlete mit lehetne tenni ellene?

Előre is kösz :R

[ Szerkesztve ]

(#113023) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Haveromnak van ,hogy egyik nap játszik a battlefield 1 el.
Másnapra pedig letörlődik... ez kb havonta 1x eljátssza neki a készülék...
Mi a mumus lehet ez? :Y

(#113024) Renok


Renok
senior tag

Én még mindig nem kaptam meg a márciusi cashback voucher-t.
Van még valaki szintén ebben a cipőben itt is?

Külföldi PS fórumok alapján elég sokan vagyunk így. :(((

[ Szerkesztve ]

(#113025) akela91 válasza Renok (#113024) üzenetére


akela91
addikt

Én sem. Írtam tegnap a magyar supportnak. Ma válaszoltak, hogy hó végén várható a küldés, és ők sem tudják mi ennek az oka...

(#113026) Zanik


Zanik
addikt

Én azért még bízom benne hogy jó lesz a GT Sport: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#113027) predakon


predakon
őstag

Tud valaki esetleg valami jó kis akcióról PS4 témában itt Ausztriában? Pár napig Bécsben leszekés gondoltam ha van pl Horizon jó áron valahol akkor rácsapok. Köszönöm

U.i.: esetleg valami jó tematikus osztrák weboldal tipp?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#113028) Renok válasza akela91 (#113025) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi!

Komolyan nem értem, mi olyan nehéz ezen..

(#113029) Nayrobi válasza predakon (#113027) üzenetére


Nayrobi
őstag

Bár gondolom játékokra gondoltál, de pont most olvastam, hogy az osztrák és német gamestopokba ha beviszed a használt ps4ed, két bármilyen játékot és rádobsz 99 eurot, akkor adnak érte egy prot. Ez nem rossz akció.

(#113030) Petya2900XT válasza Zanik (#113026) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nem tudom ki mit gondol a GT-ről,de én egy év csúszás után egy tisztességes Single player módot várnék el. Vicc,hogy akárhol olvastam eddig, a Single rész konkrétan egy hosszabb tutorial a multihoz kb.
GT5 szintű single-re vágyom, GT7-re kell várnom ami lassan a konzol generáció végén érne ide? Vicc :(((

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#113031) zzola válasza mcwolf79 (#113019) üzenetére


zzola
félisten

Van, aki nem az exclusive tartam miatt választ konzolt. Azoknak jó alternatíva lesz az erős box...És majd az erősebb PS is...

(#113032) brumi1024 válasza zzola (#113031) üzenetére


brumi1024
veterán

Csak ez nem PC, attól nem lesz több fps-ed vagy nagyobb felbontásod, mert erősebb a konzol alatta.

(#113033) zzola válasza brumi1024 (#113032) üzenetére


zzola
félisten

Nem? Akkor a pro-nak sincsen értelme...
Ebben a táblában mégis növekedett a felbontás és a képkockák száma is...

(#113034) bandi0000 válasza zzola (#113033) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor van értelme ennek az egész erce hurcának, ha normálisan ki is használják a gépet, pro esetében kb annyi történt, mintha lenne egy egy géped egy 950 VGA-val, aztán lecserélnéd egy 1060-ra, és nem állítanál semmit, a régi játékok nyilván stabilabban futnának, de ahogy elkezdenéd az újaknál emelni a felbontást és grafikát, akkor megint oda lyukadsz ki hogy szebb valamennyivel, de nem stabil... pro szintű géppel el kellene már érni a stabil 60 at, de mégsem, lusták programozni, ezért nincs 60, de valamivel csak szebbnek kell lennie mert akkor megnyúzták volna őket a játékosok, egy szó mint 100, 6 TF skorpió ide vagy oda, ha a játékokat összecsapják akkor baszhatjátok az erősebb gépet, és ha ez fog bejönni, hogy 2 évente új gépet adnak ki ami erősebb, akkor ez is lesz a tendencia

Xbox One: bandymnc

(#113035) brumi1024 válasza zzola (#113033) üzenetére


brumi1024
veterán

Értelmezd az állítást.

Rengeteg magyarázó cikk volt már erről, de akkor sokadszorra: ez nem magától megy. Akkor lesz magasabb felbontásod és akkor lehet több fps-ed, ha a játék megkapja a megfelelő patchet (és mondjuk az egész motor működése/időszámítása/stb. nem a 30 fps-es limitre épül). Van két egymástól eltérő, viszonylag egyedi megközelítésű hardvered, de a fejlesztő feladata, hogy a hardver adottságait és egyedi tulajdonságait kihasználja. Ez pedig nyilvánvalóan az exkluzív címeknél lesz megoldva, nem a multiplatformoknál, a Pro-n is azok a játékok néznek ki jól, amik konkrétan erre lettek fejlesztve (Horizon pl), nem azok, amik utólag kaptak egy patchet két extra effekttel.

(#113034) bandi0000: "és nem állítanál semmit, a régi játékok nyilván stabilabban futnának" - A boost mód előtt még ez sem volt igaz, kvázi egy-az-egyben PS4 hardveren futottak a Pro-n a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#113036) Lefty válasza PowerBuldog (#113000) üzenetére


Lefty
addikt

Ez ilyen :) Alazat kell es kitartas hozza. Olyan ez a jatek, mint a kajahoz a csipos szerintem. Nem is esik jol, meg nem is tudod miert jo ha faj, de kell.

(#113037) zzola válasza brumi1024 (#113035) üzenetére


zzola
félisten

Boxnál mondjuk azt ígérik, hogy patch nélkül is meglesz a magasabb felbontás és a magasabb fps (gondolom a dinamikus felbontásra gondol). Mondjuk engem speciel nem érdekelnek a régebbi játékok, az újabbakhoz meg a Sony/MS úgy is elkészíti a patch-et...

(#113034) bandi0000

Nyilván ez egy ördögi kör, mindig lesz újabb és újabb rev., ami erősebb hardvert hoz...

[ Szerkesztve ]

(#113038) mcwolf79 válasza zzola (#113033) üzenetére


mcwolf79
veterán

De mire kell a 6 TFlops????
Azt a grafikát, ami az tényleg kihasználná úgysem fogja megcsinálni a fejlesztő,mert 1. nem éri meg a többletmunkát, 2. nincs rá idő,mert ki kell adni időben a cucot.
FullHD 60 fps-re sok a kraft, 4k meg azért még annyira nem elterjedt. Lehetne mondani,hogy a Skorpio hosszabb távra jobban megéri, de ha 2020 környékén tényleg jön az új PS akkor gyakorlatilag lesz 2 éve az MS-nek, hogy újból kihasítson egy szeletet a konzolbizniszből.
És az hogy nem mindenkit érdekelnek az exklúzívok csak kis részében igaz. Azért meg lehet nézni hogy egy exklúzív játéknál ,ahol gyak. ráhangolják az adott játékot az adott konzolra, hogy kisajtolják belőle a maximumot hogy festenek a játékok. Multiplatformnál azért korlátozva van a fejlesztő, mert jelen esetben pl. a PS4-re nem fognak ütősebb grafikát csinálni (max. a felbontással és a framerate-tel variálnak),mert az XO-on is futnia kell rendesen a játéknak.
Nézz meg egy Uncharted 4-et vagy Horizon-t! Olyan multiplatform játékot egy jó darabig nem fogsz látni,mert azok teljesen kihasználják a PS4-et.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113039) kevepapa válasza Renok (#113024) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Nekem sem jött még. A teóriám az, hogy csak az Easter Sale után jön majd meg. Ebben a learazasban sok a jó cucc, voucher nélkül is költenek a népek. Miután vége lesz szerdán, szépen lassan megkapjuk végre a 3k-t és költhetjük olyanra amit egyébként annyira nem is akartunk, de ha már 3k-val olcsóbb akkor csakazértis beteszed a kosárba...:)

(#113040) Renok válasza kevepapa (#113039) üzenetére


Renok
senior tag

Van benne logika, csak tényleg kapjuk már meg. :K

(#113041) vonSux válasza kevepapa (#113039) üzenetére


vonSux
őstag

Holnap kint a Sniper Ghost Warrior 3. Szívesen játszanék egy fasza sniper alapú játékkal, de ez egyelőre nem győzött meg. A sztori úgy tűnik, hogy egy klisé halmaz, a játék kinézete sem feszegeti határokat. Talán a játékmenet visszahozza a listámra.

kevepapa: bocs, új hsz. akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#113042) brumi1024 válasza zzola (#113037) üzenetére


brumi1024
veterán

Ezzel két probléma van:

Egyrészt ilyet nem ígértek (magasabb fps), ez egy félrefordítása a Eurogamer cikknek, technikailag pedig nem stimmel. Azt ígérték, hogy patch nélkül is elérhető a játékokban a Scorpio teljes hardverkapacitása, amivel stabilabb framerate érhető el. A maximum fölé nem mehet, így ez pont ugyanaz, mint a PS4 Pro boost módja. Nagy megváltást én eddig nem tapasztaltam vele kapcsolatban.

Másrészt a Sonynak és az MS-nek abszolúte semmi köze nincs egy 3rd party fejlesztőcég kódjához. Nem nézhet bele, nem nyúlhat hozzá, mivel nem az ő tulajdona. Tehát a kiadó feladata a patch elkészítése.

[ Szerkesztve ]

(#113043) Zanik válasza mcwolf79 (#113038) üzenetére


Zanik
addikt

Azt se felejtsük el, hogy MS se lőheti tökön magát, így a Scorpio-ra készülő játékoknak a sima XBO-n is futnia kell. Az új géppel a régi ára lemegy, a kazuár konzol gémerek meg előbb vesznek olcsó XBO-t mint drágát. De ne legyen igazam, és jöjjön sok hiperszuper XB exkluzív játék, hogy a Sony ontsa az AAA gémeket PS Plus-ba, mintha nem lenne holnap... :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#113044) hyggelig válasza kevepapa (#113039) üzenetére


hyggelig
senior tag

De akkor miért van az, hogy rengetegen (köztük én is) viszont már visszakapták a 3000-t?

(#113045) ViktorHUN79 válasza hyggelig (#113044) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Háh, ne gondoldmár hogy ez ilyen egyszerű, kivan ez találva, a sonynál figyelik hogy ki az aki vásárlói szokásai alapján(erre tuti külön szoftverükvan) 3000ft visszatérítés nélkülis vásárol a store=ba. Na szoknak visszadták még ester sale lejárta előtt a 3000 kemény magyar forintot. Nade aki viszont állandóan csak minden akvióra vár és csak akkor vásárol na, azok aztán várhatják azokmajd easter sale után, hogy mindig vásároljanak! Ez tuti biztos 100%,onnan tudom, hogy a sony egy magasrangú szakembete adta át az z infót ürgebőrbekötve, természetesen békaembernek öltözve, de persze ez titok, csak nektek súgtam meg, és senki ne lepődjönmeg ha sony emberei törlik ezt a hsz. - t úgyhogy gyorsanolvassátok!

(#113046) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Ezt az Outlast 2-őt, csak ilyen csomagba lehet megvenni az egyel? Korábban mintha láttam volna külön, de most csak ezt az Outlast Trinityt látom. :R

(#113047) Tatyla válasza Zanik (#113043) üzenetére


Tatyla
őstag

Az előnye a Playstation-nek szinte behozhatatlan, talán karácsonykor meg lesz a 100 millás eladás...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#113048) Dreimus válasza Tatyla (#113047) üzenetére


Dreimus
senior tag

Csak kérdés, semmi off tengert nem akarok nyitni, de ez nekünk (én mint ps4pro tulaj) milyen előnnyel is jár hogy a sony két vagy háromszor vagy isten tudja hányszoros mennyiségben adott el konzolt? Ugyanis jelenleg sehol nem látom ezt, se az akcióknál, se a ps plus felhozatalon, se a sony rendszerének stabilitásában (gondolok itt a régió zárra és a vásárlások kellemtelenségére). Mielött valaki jönne az exkluziv játékokkal, annak előre is mondom ezek egy része megvolt ps3 korszakban is. :DD

Vegyük pl az MS oldalát, ha már szóba került a scorpio, tehát az oldalukon van egy 4k BD lejátszó ami önmagában számolható 80-100k értékben, tegyük fel a konzol kerülni fog 150-200k között, illetve a gép rendelkezni fog egy módosított rx480 kártyával ami önmagában 80k körül mozog és akkor nem vettem a többi alkotó elemet és a két év teljeskörű háztól házig garanciát. Az hogy minden exkluziv megjelenik pc-re max arra jó hogy akinek továbbra sincs kedve vesződni a driver telepítésekkel, gép összerakással és az elavulással annak továbbra is megéri megven a konzolt, illetve ugye ott van a lehetőség xbox 360 játékokkal is tolni, így akinek régen nem volt lehetősége annak egy kis nosztaliga faktor mellett megvan a lehetősége.

Elnézést ezért a szösszenetért, de ki kivánkozott belőle így kora reggel, ha a topikgazda úgy véli törölheti a hsz-t.

ui.: Igen, valszeg venni fogok scorpiot is ps4 mellé karácsonykor :)) mielött ez a kérdés is felmerül :)

[ Szerkesztve ]

(#113049) bandi0000 válasza Dreimus (#113048) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kérdés hogy mit akarsz, mert én lassan 1 éve legalább nem taasztaltam semmilyen előre nem látható leállást, és emiatt nem tudtam volna játszani, akciók? potom pénzekért adják a játékokat, főleg az AAA címeket, ingyen nem adhatnak semmit, ps+ játék még mindig csak ajándék, jobb lenne ha csak a multiért fizetnél?

Xbox One: bandymnc

(#113050) Dreimus válasza bandi0000 (#113049) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ahogy írtam a stabilitást zárójelben jeleztem mire gondoltam :) tehát elsősorban a vásárlások körüli bonyodalmakat, hol elfogadja a kártyát hol nem, hiába van az már hozzá kötve (szerencsére ilyen problémám még nem volt - bár olyan már volt hogy három feltöltő kártyát aktiváltam és a második után 10 perc tiltást kaptam gyors kód bevitelért ami egy akció végén igazán kellemetlen tud lenni), a régiózár a profilokon, amit az ms az elöző genből megszüntett mert tanult belőle sajna itt továbbra is megmaradt. Az akciók meg régiónként eltérésére gondoltam, hogy teljes össze vissza mennek, emiatt több profilt is kell tartanom, hogy ne maradjak le valamiről. A PS Plus esetén a PS3 időszak elkényelmesítette a dolgokat, nem mondom, hogy mindig de két három havonta nem hiszem hogy megeröltető lenne egy AA vagy AAA cím bedobása, van bőven lehetősége a Sony-nak, több mint az MS-nek mégsem látni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.