Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#260002) marilllyo válasza wierra (#259997) üzenetére


marilllyo
veterán

Vegyesbe küldöm. Alapvetően ninjázok, de ha észrevesznek akkor biza lőni kell. Nagyon jó benne a célzás. Simán mennek az egy golyós fejesek még a "nagypapival" is.
Most fogtak el a szektások és engedett ki a Lisa. Saccra úgy 40% körül lehet.
Először letolom normálon aztán ng+ "survival 2/ túlélő 2" nehézségen. Majd végül a challengek..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260003) .LnB válasza S e t h (#259965) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan már megválaszolták páran, és nem tudom, hogy hogyan viszonyulsz a véleményeimhez. De ha jó lesz a remake, és teheted, az első részt ne hagyd ki. Az a játék akkoriban, amikor megjelent akkor szerintem mindennél jobb volt. Pedig a GTA3 is akkoriban jelent meg PC-re. A Mafia volt szerintem az első olyan játék, ami tökéletesen vitte monitorra azt a korszakot. Ráadásul kiemelkedően kidolgozott, izgalmas, korhű története volt. Én a Mafia első részét akkora durranásnak könyvelem el, mint amekkora a Witcher 3 volt a megjelenését követően.
Ezért is kár, hogy kihagytad. Nem tudom, hogy hogyan fog sikerülni a remake. És, hogy ma mit fog adni azoknak, akik eddig nem ismerték az első részt. Sokat változott az ipar azóta.
Én személy szerint, a második részt is csíptem. De nem ér fel az elsőhöz, ez tény.
A harmadik rész pedig... Amikor lerántották a leplet róla, már az első trailer után sírni tudtam volna. Igazából csak egy ikonikus nevet használtak fel, hogy eladjanak egy tucat játékot. Borzasztó fogadtatása volt a Mafia rajongók körében. És technikailag is egy katasztrófaként jelent meg. Mára már lehet róla jó véleményeket találni. De azért meg ennyire felhígult már a közösség. Szóval ha játszol is vele, a Mafia szériát nehogy az alapján ítéld meg.
Nekem van egy "hülyeségem". Nemrég PS plus-ban ingyen adták a 3-at. Na én, még úgy sem voltam hajlandó betenni a Libary-ba. :) Persze ezt nem kell követnie senkinek, de én így fejezem ki azt, hogy ez a büdös banda meggyalázta ezt a nevet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260004) .LnB válasza marilllyo (#260002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvan az első Summit Platom!! :D
Ráfeküdtem nagyon. És most nem spéci kocsi volt a fődíj, szóval nem is volt annyira öldöklő küzdelem a top3000-ért mint múlt héten. Akkor 70 hellyel maradtam le. :S
Jöhetnél te is, mert speedtrap feladatoknál kellene egy cimbi aki szélárnyékot ad a drag verdámnak. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260005) Rigormortiis válasza marilllyo (#260002) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tököm kivan, annyian dícsértétek a Pukembört és a DG-t, hogy mindkettőt be is húztam :O

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#260006) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#260005) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is, de még nem jutottam el a kezdésig. :D

Sic Parvis Magna

(#260007) marilllyo válasza .LnB (#260004) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze csak kihasználsz... Csak a testem kell. :D
Öcsém is lassan végez vele. Bár most Siege megy nála..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260008) .LnB válasza marilllyo (#260007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem ismerem őt, de öcsédnek mint ha jobb ízlése lenne mint neked. ;] Siege és The Crew 2. :D
Segítenék én is neked természetesen! Bár jó ha van minden versenyre egy közel fullos járműved.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260009) marilllyo válasza Rigormortiis (#260005) üzenetére


marilllyo
veterán

Pókember nálam egyből betalált. Pedig nem szeretem a Marvel-esdit. Jól indít az a játék...plusz azonnal szájonvág a látvánnyal.
DG-t day 1 vettem (jó...igaz promó kódot 6k-ért) és annak ellenére, hogy úgy vártam mint a Messiást...kb. 4-5 óra után kukáztam egy évre. Nem jött át. Kellett is neki ez a pihi mert szépen felpatch-elték.
Ezeknek a játékoknak meg kell találni azt az időszakot, amikor úgy állnak a csillagok is, hogy jó legyen. Akkor behúz. Sok játékkal voltam így. De sok film is ilyen lehet bármennyire is jó, ha sz*r pillanatodban nézed.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260010) erahurka válasza .LnB (#260003) üzenetére


erahurka
félisten

Meggyalázták a nevet? Én rohadtul élveztem a Mafia 3-at. :U

(#260011) hombre[EU] válasza marilllyo (#260009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, én sem "tudom" elkezdeni a tsushimát, inkább megveszem a spelunkyt... nem tudom minek hoznak nyárra openworldöt :D

Life, Uh, Finds A Way

(#260012) erahurka


erahurka
félisten

Éjjel plattantotta magát a Grid, nem semmi endurance időszak volt ez a konzolnak, de szerencsére kibírta. Azért ha esetleg becserélem PS5-re, hallgatok majd erről a napi közel 18 órás aktív két hétről :C

(#260013) S e t h válasza .LnB (#260003) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mint írtam nem sokat tudok a szériáról, csak annyit, hogy meghatározó a játékok között.
Viszont a második részt nagyom fikázták, amiből a harmadik sem maradt ki, bár jobb kritikákat kapott, mint a második.
Tervezem majd a felújított első részt is, főleg ha a harmadik be fog jönni, de szerintem ezekkel elleszek október vége november elejéig.

Egyébként tényleg sokan lehúzták, de a streamek alapján az én igényeimet ki fogja elégíteni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#260014) erahurka válasza S e t h (#260013) üzenetére


erahurka
félisten

Annyi a hibája, hogy a sztori 75%-ában pontosan ugyanazt kell csinálni, szóval egy nagy grind az egész.

Én úgy emlékszem a Mafia 2-t azért eléggé szereti a közvélemény.

(#260015) .LnB válasza S e t h (#260013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy kapott jobb kritikákat a harmadik! Én se szeretek a metacritic-kel példálozni, de nézd meg az értékeléseket ott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260016) marilllyo válasza erahurka (#260012) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez se rossz. Én múlt héten összesen 8 embertől kaptam meg az accountját úgy, ahogy van a Cod Mw2 training pályás időmérő trófeája miatt. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260017) Steve1207


Steve1207
veterán

Lett egy két leárazás, de kevés említésre méltó van most. Viszont egy Snowrunner bekerült 10 alá pluszosoknak. A The Council érdekes lehet 2e alatt, most nézegetem a reviewkat.

.

(#260018) .LnB válasza Steve1207 (#260017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

186 új akció van egész pontosan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260019) F-ECT$


F-ECT$
titán

Fall Guyst tolja innen még valaki?

Dive ever, work never.

(#260020) tboy93 válasza Wlac (#259999) üzenetére


tboy93
nagyúr

Onnan ahol vagy, még sok van hátra, még csak most fog beindulni a sztori :D

(#260021) Wlac válasza tboy93 (#260020) üzenetére


Wlac
Ármester

Ennek örülök, mert az tetszik.

Egyébként tegnap azt vettem észre, hogy kicsit rózsaszínes lett a DG alatt a kép. Kb. három órája játszottam egyhuzamban, utána tűnt fel, és a menüben is megvolt ez. Kikapcsoltam a gépet, este már nem volt ez szerencsére. Haldoklik vajon a gépem?

“The wha-"

(#260022) marilllyo válasza Wlac (#260021) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet kicsit meg kell mozgatni a hdmi-t. Nekem is csinált ilyet más játék alatt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#260023) consono válasza F-ECT$ (#260019) üzenetére


consono
nagyúr

Kölkeim szoktak vele játszani hétvégénként :) De a nagy láz már nincs meg náluk.

"In God we trust. All others must bring data"

(#260024) Frod válasza F-ECT$ (#260019) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem 2 óráig élvezetes az a cucc, bár van aki ismerősi körben a mai napig nyúzza.
Érthetetlen, mert annyira luck-based, hogy szerintem kockát is lehetne dobálni inkább, legalább hamarabb vége.
Ha önszívatni akar valaki, akkor inkább egy soulslike - bár érdekes módon azokat bottal nem piszkálná.

Do you see the white shadow?

(#260025) _drk válasza Wlac (#260021) üzenetére


_drk
őstag

Nekem néha, főleg pihenő módból vissza belépve lesz zöldes a kép. Valami szín hiányzik vagy nem tom.
PS és gép kikapcs, hdmi kábelt megigazgatom utána jó szokott lenni.
Szerintem túl nagy a hdmi kábel vége, és a tv csatlakozójából kicsúszik, le húzza a saját súlya.
Meg érdekes módon mikor az asszony pakol vagy takarít még akkor szokott előjönni.

(#260026) boost


boost
addikt

Nálam a Maffia 3 ilyen egynek jó cím volt, akciósan, párezerért XB360ra. Az egyet láttam, de nem játszottam, akkor épp nem volt kurrens PC-m, utólag meg már nem toltam ki. Kettőről nem is tudok semmit.

(#260027) Wlac


Wlac
Ármester

Nálunk viszont nem volt "mozgás" a HDMI körül, úgyhogy ezt is a Days Gone számlájára írom. ;]

Remélem, hogy nem lesz baja, mert új gépet nem vennék, a PS5-ből pedig csak az első revíziót terveztem. Ajánlotattatok itt páran egy srácot, aki pasztázást vállal, a Days Gone után elviszem hozzá a gépet. Ennél többet szerintem nem tudok tenni.

“The wha-"

(#260028) penge111


penge111
addikt

A kutyafülét ebből az akcióból is ami érdekelne a Brad's Tale IV. 3100-ért. Ennyiért ajándék, de a fene egye meg ps+ kell ehhez az árhoz :W Annó ellőttem a 14- napos triált, valaki tud trükköt rá, hogyan lehet ugyanarra az accra free trilat szerezni?

Vagy valakinek nincs elfekvőbe egy 14 napos ps+ kulcsa? :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#260029) erahurka válasza marilllyo (#260016) üzenetére


erahurka
félisten

Na azt már én sem értem, ha valaki úgy platináz, hogy mással csináltatja a trófeát.

(#260030) erahurka válasza F-ECT$ (#260019) üzenetére


erahurka
félisten

Én tolnám ha lenne cross platform támogatás :((

(#260031) RangerFox válasza penge111 (#260028) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

14 napos kódot nem tudsz beváltani ugyanarra a fiókra kétszer.

(#260032) _drk válasza Wlac (#260027) üzenetére


_drk
őstag

Nekem sincs mozgás, nem is érzem hogy kijött volna a kábel, mégis ez oldja meg.
A szín kezelés az video ouput, a pasztázás nem tudom ezen segít-e.
Viszont a nagy hő pont a hdmi kábelre megy rá, ami mondjuk 3 óra után már számíthat.
Én csak egy másik hdmi-t néznék meg első körben.

(#260033) TCr válasza marilllyo (#260022) üzenetére


TCr
veterán

Azért csak óvatosan azzal a menetközbeni HDMI mozgatással.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#260034) l.skywalker válasza TCr (#260033) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#260035) penge111 válasza RangerFox (#260031) üzenetére


penge111
addikt

ÁÁÁ, akkor erről is lemaradok. Mindegy nem tudtam ellenállni, vettem egy FFVII remaket, pedig azt fogadtam meg, ha már kint lesz az összes epizód akkor tolom végig. Na, de ki tudja az hány év múlva lesz, meg megélem-e?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#260036) F-ECT$ válasza Frod (#260024) üzenetére


F-ECT$
titán

Luck-based addig, amíg nem tanulsz meg vele jobban játszani. Van streamer, akinek 300+ győzelme van, ehhez akkora luck kellene, ami a világon nincs. Persze, vannak olyan elemek, amihez kell szerencse, de ha jó vagy, akkor sokkal többet nyersz, mintha rossz lennél, de szerencsés.
A kérdést azért dobtam fel, mert jött a mid season update, lassan itt a season 2, illetve szívesen összeállnék valakivel, hogy letoljuk a multis trófeát (vagy legalábbis megpróbáljuk), illetve összedolgozva talán még élvezetesebb lehet a játék.

Dive ever, work never.

(#260037) raziel01 válasza TCr (#260033) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem a Samsung Tv-n ezért halt meg az egyik hdmi kimenet. Azota se jó. Úgyhogy dugdosni kábeleket csak kikapcsolt allapotban szabad.

(#260038) Gery9112 válasza erahurka (#260014) üzenetére


Gery9112
őstag

Hááááát.......lehet így volt de már a 2. rész is nagyon archaikus volt 2010-ben. Emlékszem nagyon vártam de hatalmas csalódás volt....a Joe's Adventures-t végig se vittem. :O

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#260039) Frod válasza F-ECT$ (#260036) üzenetére


Frod
addikt

Oké, idővel kitapasztalod, hogy melyiknél hogy kell ugrani, stb, aztán jön egy csapat-alapú, ott a fejedre is állhatsz közben, teljesen mindegy mennyire vagy spíler, egyedül nem fogod lehozni, ha az összes többi játékosnak csak annyi a haszna, hogy kitöltik a létszámot.
Majd ha lesz rá opció, hogy lehet olyan köröket indítani, hogy only-single meccsek vannak, akkor talán visszanézek, bár lehet akkor sem, mert nekem ez nagyon egypoénos játék.

Do you see the white shadow?

(#260040) RangerFox válasza raziel01 (#260037) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A hdmi tudtommal hot-pluggable.

(#260041) RudY válasza RangerFox (#260040) üzenetére


RudY
addikt

Elméletileg igen, de akinél van egy kis földhurok is, márpedig sokaknál van (pl. csíp a koax), de nem okoz látható problémát, ott okozhat gondot. Nagyobb vagy eltérő feszkót kap az aljzat és zárlatos lesz. Ezért is ajánlják a galvanikus-földhurok leválasztót, vagy a kikapcsolt állapotban való csatlakoztatást.

[ Szerkesztve ]

(#260042) TCr válasza RangerFox (#260040) üzenetére


TCr
veterán

Papíron az. A gyakorlatban meg egy rossz mozdulat, és kinyírod az adott aljzatot.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#260043) F-ECT$ válasza Frod (#260039) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, a csapatjáték tényleg olyan, hogy ha rossz csapatba kerülsz, akkor egyedül nem tudod a hátadon vinni őket. De ilyenkor kiesel és mehet a következő menet. Ezen segít, ha összeálltok 3-an, 4-en, mert ilyenkor 1 csapatba kerültök.
Azt el kell fogadni, hogy ez egy olyan játék, hogy ha te hibátlanul játszol, akkor is kieshetsz. Viszont ha jól játszol, akkor messze nem 60 epizódonként nyersz egyet (ennyi az átlag), hanem 5-10 epizódonként. (Nekem kb 20-30 epizódonként sikerül.)

Kíváncsi vagyok hogy merre tudják vinni a játékot, mert egyelőre én is kicsit "egypoénosnak" látom, azaz az egyszerűsége hamar unalomba fog átcsapni. Egyébként a Twitch nézőszámok alapján is látszik, hogy gyorsan veszít a népszerűségéből, és magamon is érzem, hogy ha nem villantanak nagyot a Season 2-vel, akkor gyorsan keresni fogok más elfoglaltságot.

Dive ever, work never.

(#260044) Mezcal válasza Wlac (#259999) üzenetére


Mezcal
addikt

A DG a legaultértékeltebb exkluzív játék, teljesen érdemtelenül. Nekem nagy élmény volt, nagyobb, mint a TLOU. A bugokról annyit, hogy én az Uncharted 4-ben is találkoztam olyan buggal, hogy Drake pörgött a motorcsónakban és csak a restart segített. A DG-ben nálam nem voltak nagy grafikai bugok szerencsére, de én Pro-n játszom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#260045) 30z.Samu válasza Mezcal (#260044) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs gond a Days Gone-al (már amennyit láttam belőle persze), csak kicsit jobban kellett volna optimalizálni.

Sic Parvis Magna

(#260046) balazs025 válasza Mezcal (#260044) üzenetére


balazs025
senior tag

Nekem meg a DG és a HZD volt a legnagyobb csalódás az exkluzívok közül, amelykel játszottam.

(#260047) Mezcal válasza 30z.Samu (#260045) üzenetére


Mezcal
addikt

Főleg sima 4-re, mert Pro-n nem találkoztam nagy grafikai hibával.

balazs025: Mondjuk a HZD-t nem értem, de azok után már mindegy, hogy a DG is :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#260048) consono válasza balazs025 (#260046) üzenetére


consono
nagyúr

Én mindegyiket szerettem :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#260049) -secret- válasza Mezcal (#260047) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Slimen a töltési időn kívül más gondom nem volt vele. Nekem nagy élmény volt a játék.

(#260050) 30z.Samu válasza -secret- (#260049) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, de Te a laggra is azt hiszed, hogy elmászott a parabola a tetőn. ;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.