Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) banana_joe válasza Sirandrish (#39000) üzenetére


banana_joe
tag

épp most értem a végére, sztem simán folytathatják nem lett olyan vége h ne lehetne :K

PSN: bananosjoe84

(#39002) N@idia válasza banana_joe (#39001) üzenetére


N@idia
őstag

Ugye? :DD Én mondtam,hogy ez nem jó befejezés,ezt folytatni kell :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39003) Sirandrish válasza banana_joe (#39001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha hozzák az első rész színvonalát én azt sem bánom ha trilógia lesz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39004) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom kinézte mostanában a store-t,de kaptunk 3db ingyenes theme-t COD: AW,Destiny és Far Cry 4 theme ami jelenleg exclusive és baromi jól néz ki :Y :C

Akik játszanak a COD:AW-val mennyire akadozik a multi a Ghost-hoz képest,mert most 13490ft megérné megvenni digitálisan.Sajna nekem a Ghost nagyon akadt nem laggolt,hanem akadt az új codnál ilyen már nincs vagy igen ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39005) bordi10 válasza PistiSan (#38999) üzenetére


bordi10
senior tag

PvsZ-ben nincs single mode, csak multi!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#39006) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok! Ha vkibe belelövök a GTA onlinébe vagy 30-at gépfegyusszal akkor miért nem hal meg? Másikba meg elég kb 10 lövés?! Testpáncélja van vagy mi a fuck?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#39007) front3r válasza Newyorker (#39006) üzenetére


front3r
őstag

Lehet venni Armor-t, igen, az Ammu-Nation-ben.

N@idia: Semmi akadás nincs az AW-ban.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#39008) bulikavagyok válasza Newyorker (#39006) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Golyóálló mellény. Mondjuk ekkora különbség nincs azért. :)

(#39009) mrhitoshi válasza bulikavagyok (#39008) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Persze, mert ha belelövök egy tankkal vagy helivel, azonnal belehal bármelyiket is viseli. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#39010) N@idia


N@idia
őstag

Tudtátok,hogy konzolra is van már Loadout? PC-n nagyon sokat játszottam vele hatalmas a játék,nagyon megörültem neki :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39011) Newyorker válasza bulikavagyok (#39008) üzenetére


Newyorker
addikt

Az a baj, h nagyon csíraszinten vagyok még és nem tudok mellényt venni :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#39012) front3r válasza Newyorker (#39011) üzenetére


front3r
őstag

Ahogy tapasztaltam a missziók adnak elég sok RP-t, meg pénzt is, én most azokat tolom. Még akár egyedül is neki lehet kezdeni párnak. Én is csak most kapizsgálom az Online részét a játéknak, bár most a szerverek nincsenek a helyzet magaslatán, van hogy megszakad a kapcsolat, stb... és még nincs Karácsony sem.. mi lesz 25.-én? Elvileg a hó is akkor fog esni majd a játékban, várom már!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#39013) Newyorker válasza front3r (#39012) üzenetére


Newyorker
addikt

Missionak higyan tudok nekiugrani? Ezt nem is tudtan, h lesz benne hó :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#39014) sittes79 válasza Newyorker (#39011) üzenetére


sittes79
addikt

Mi lett az ötszáz dodoval?

(#39015) gyuribácsi88

Úgy érzem megvan a 2015-ös év legjobb játéka.

Road Redemption ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#39016) mrhitoshi válasza Newyorker (#39013) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azokat küldeni fogják majd random telefonon, és ott is lehet elfogadni, vagy pedig a menüben Online fül alatt lehet válogatni.

PS4

(#39017) tarti19 válasza ricsárd (#38997) üzenetére


tarti19
senior tag

Coop küldetésekben csak a skill pontokat kell begyűjtened, mert a maradék s a heist azt pug esetében is könnyen abszolválod :P Mondjuk mi idegenek mellett is elmentünk skill pontok után kutatni :P :) :)
Volt, hogy a 45000 frankos küldetést egyedül csináltam meg s így a maradék teljes jutalmat kapott :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#39018) gaebriel válasza gyuribácsi88 (#39015) üzenetére


gaebriel
tag

Ez nagyon beteg :DD

(#39019) banana_joe


banana_joe
tag

mikor szokott váltani a holiday sale week us storeban?

PSN: bananosjoe84

(#39020) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!first light kb hanyadikatol lesz elerheto?

(#39021) gyuribácsi88 válasza kiki22 (#39020) üzenetére

Nem a hányadika számít, minden hónap első szerdáján jön ki az aktuális havi ps+ játék.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#39022) optikal válasza Elims (#38940) üzenetére


optikal
tag

Én akárhol néztem mindenhol 1000 euró felett volt az ára.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#39023) Tatyla válasza banana_joe (#39019) üzenetére


Tatyla
őstag

Holnap este fog

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#39024) koxx válasza Elims (#38940) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kiskereskedlmi forgalomban nem kapható. Ebayen megveheted cca 5-8k $-ért.

(#39025) Dicker


Dicker
őstag

Szerintetek Player Bundle még kapható valahol? Hiába lett berendelve egy ismerősömnek mindenhol kifogyott. Úgy látszik jól keres mindenki. ;] Még a konzolvilágnál is ma írták, hogy bizonytalan a beszerzés, hiába volt még aktív a weboldalon rendelésnél. Újabb meg valószínű már nem érkezik, mert ilyen rövid időszakos csomag volt.
Jelenleg a corvinkonzolnál próbálkozunk, talán szerencsével járunk.
Esetleg más bolt ötlet van valakinek, ha mégse? Itt PH-n is van egy, még az ő válaszát is várjuk. Az a lényeg, hogy 136, vagy alatta legyen árban. Corvin jelenleg 135, PH meg 130.
:R

(#39026) varadigabor válasza Newyorker (#39013) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem tudom hogy nem sikerül le lönöd az playereket, nem nagy a pinged?
N@idiaval ma voltunk fent, ő is még csak 4es. Pár kezdő küldit meg is csináltunk.
Majd online küldizhetnénk 3man is. Meg gyere te is front3r!

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#39027) RunnyJuggler válasza varadigabor (#39026) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ne várjatok COD vagy BF pontosságú hitbox-ot. Én még x360-on játszottam és volt olyan, hogy gyengébb host-nál vagy netkapcsolatnál fél percig daráltam az embert, miközben végig rajta volt a célkereszt, de semmi. Ezzel együtt kell élni, de szerintem még így is mókás tud lenni :D

(#39028) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Mondjuk a bf4 után nem vagyok túl optimista, de hátha:
https://www.youtube.com/watch?v=LJtS4_0KQCA
:C

[ Szerkesztve ]

(#39029) JohnyLong


JohnyLong
csendes tag

Sziasztok!

Most,hogy akciós a Cod:AW én is gondolkodom hogy beruházom rá. Pc.n kipróbáltam 1 ismerősnél és nagyon bejött pedig kb a Call of Duty 2 volt anno az ucsó amivel játszottam. Sokakkal ellentétben engem nem zavar a modern környezet. Viszont érdekelne,hogy ps4 en melyiknek jobb a multi része (stabilitás,létszám) Cod-nak vagy a Battlefield 4 nek. Vagy esetleg van még olyan cim hasonló kategóriában amire érdemes odafigyelni? Free to Play kategória nem érdekel. Előre is köszönöm a választ.

(#39030) barack1997 válasza Dicker (#39025) üzenetére


barack1997
senior tag

Tescoban itt pápán 1 vagy 2 darabot láttam 150 ezer forintért. Szerintem rohadtsok érte. :O

[ Szerkesztve ]

(#39031) RunnyJuggler válasza JohnyLong (#39029) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

A COD-ról nem tudok nyilatkozni, de bf4-gyel elkezdtem játszani pár napja. Hát létszámmal nincs gond, simán tele vannak a 64-es szerverek, bármilyen módot akartam játszani nem volt gondom.

Stabilitásban, ha az fps-re gondolsz, akkor az nem mindig tökéletes, mert amikor a 64 ember egyszerre van egy kis pályán és egyszerre lövi ki az rpg-jét és omlik le a fél épület, akkor azért le tud esni, de egyébként stabil.

Viszont ha az AW jobban tetszik és kipróbáltad, akkor azt vedd :) Battlefield 4-ből, (mivel már régi játék) nagyon sok tartalom van (5 DLC). És a premium edition-ben ezek mind benne is vannak.

(#39032) N@idia válasza RunnyJuggler (#39031) üzenetére


N@idia
őstag

Azért ezt így nem mondanám,hogy PS4-en jó a Battlefield4 32 fős szerveren eléggé jó és stabil,na de 64 fős szerón van,hogy az FPS 35-re is leesik legalábbis Sanghai mapon tuti,meg a többin is általában.Én eladtam,mert engem ez zavart játszhatatlan volt a játék tőle. Aki BF4-et szeretne játszani az PC-n tolja ahol stabil az fps nem védeni akarom a PC-t ne értsetek félre,de konzolon a bf4 egy rakás fos ez az igazság...Viszont a COD:AW-ról nem hallok panaszt,hogy gond lenne a stabilitással a frame rate is stabil 60 fps nem igazán esik be 58Fps alá sehol :) Ezért holnap meg is veszem digitálisan.... :C

BF4 Frame Rate
Cod AW Frame Rate

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39033) RunnyJuggler válasza N@idia (#39032) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Azt írtam is, hogy 64 fős szervereken leesik az fps. Nekem operation locker-en voltak fps droppok. COD:AW mondjuk persze, hogy stabil kis pályák, kevés játékos és gyengébb grafika mellett :D

(#39034) N@idia válasza RunnyJuggler (#39033) üzenetére


N@idia
őstag

Nem,mintha szebb lenne a bf4 konzolon :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39035) kiki22 válasza gyuribácsi88 (#39021) üzenetére


kiki22
senior tag

Csak azert kerdeztem ,mert 7. -en megyek melozni eloszor.gondoltam szunet allatt tolom egy kicsit a gamet.De hat akkor nem igy lesz :-) Koszi azert .Kellemes unnepeket mindenkinek!

(#39036) stilo18 válasza JohnyLong (#39029) üzenetére


stilo18
addikt

Teljesen más a két játék multija! Ami soha nem lesz a régi, AW-ben néha mocskos idegesítő a lagkompenzáció! BF-ben nincs ilyen!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#39037) Newyorker válasza sittes79 (#39014) üzenetére


Newyorker
addikt

Megvan még a zsén, egyelőre nemtom melyik kecót vegyem!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#39038) varadigabor válasza Newyorker (#39037) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én a város közepén vettem , ami közel van nagyjából mindenhez (nem szeretem a vidékről bejárást :DDD ) , meg nem is olyan drága.
De amúgy van Gta 5 PS4 Topic

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#39039) Sirandrish válasza Newyorker (#39037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu ezek aztán a komoly problémák...aztán nehogy rosszul dönts. És mindenképp nézesd át szakemberekkel mielőtt ajánlatot tennél :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39040) Newyorker válasza Sirandrish (#39039) üzenetére


Newyorker
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#39041) Vasy09


Vasy09
őstag

Már két napja használom a gépet, és nagyon meg vagyok elégedve vele, abszolút nem bántam meg. :C
Viszont ismét kérném a segítségeteket. A két ünnep közt szerintem megvenném az éves bérletem, de mivel ahogy tanácsoltátok az US profilom a fő, így értelem szerűen ahhoz venném, azonban nem tudom, hogy hol és hogyan érdemes!? :U Esetleg ez a PS4-en keresztül is megvehető, online, vagy? Mi kell hozzá? Ahogy nézegettem a konzol üzletek honlapjait, de sajnos USA profilba valót nem igazán árulnak! :W
Szóval a kérdésem az lenne, hogy ki hogy szokta, mi az a módszer, ami bevált és megbízható? Ja, és paypal címem van! :)

Gamertag: Vasy09

(#39042) Tegla80 válasza Vasy09 (#39041) üzenetére


Tegla80
addikt

"info"

Sony® & PlayStation®

(#39043) Vasy09 válasza Tegla80 (#39042) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi. Akkor majd próbálkozom. Mondjuk az nincs a leírásba, hogy esetleg Paypal segítségével is fel tudom tölteni a profilom, hogy ne kelljen amazon profilt meg egyéb hókuszpókuszt csinálni?

Gamertag: Vasy09

(#39044) varadigabor válasza Vasy09 (#39043) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem tudod paypallal, csak amazoneossal, vagy veszel usa feltöltő kártyát valakitől.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#39045) Tegla80 válasza Vasy09 (#39043) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert felejtos azert nincs benne.
Ez a megoldas van,ha jo.....

Sony® & PlayStation®

(#39046) Neoteric válasza Vasy09 (#39043) üzenetére


Neoteric
addikt

Amerikai PayPallal fel tudod tolteni, magyarral nem. A ket PayPalod kozott kell tikitakizni a zsetonnal.

PSN: ne0teric_sAN

(#39047) Tatyla válasza Neoteric (#39046) üzenetére


Tatyla
őstag

Viszont a paypal leszedi a maga kis hasznát így az amerikai amazon amerikai címes (pl. Florida vagy Alaszka) +magyar bankkártyás megoldás olcsóbb és gyorsabb is egy fokkal

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#39048) Neoteric válasza Tatyla (#39047) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem pl nem, mert tobbet buknek a HUF - USD konverzion amazonnal, mint amennyit a PayPal levon.

PSN: ne0teric_sAN

(#39049) Sirandrish válasza Vasy09 (#39041) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én szerintem tudok neked 13K körül 1 éves PS plust US acchoz ha érdekel!

Nem én foglalkozom vele, én nem keresek rajta egy forintot se így alkudni sem lehet. Még akkor sem ha ez az ár nagyon drága...nem tudom hogy ez jó ár vagy sem.
Nekem se több, se kevesebb nem lesz, csupán jóindulatból megemlítettem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39050) Vasy09 válasza Sirandrish (#39049) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem az teljesen jó, mivel a magyaron 15! :) Kereslek Pü-ben! Amúgy épp most hirdet egy tag, nem tudom őt ismeritek-e?

Gamertag: Vasy09

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.