Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#51001) N@idia válasza aizen92 (#51000) üzenetére


N@idia
őstag

A Ciri nyomában ? Ahol el kell menni 3 helyszínre hogy felkutassam ott van-e ?

(#51002) Sspot Bocsi csak ott állandóan az a téma hogy kinek mennyi fps-el meg,hogy fut a játék :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51002) #81999360 válasza N@idia (#51001) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nem vicc, tényleg van Witcher 3 topik.

(#51003) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A lóverseny kb élvezhetetlen a szájbak.rt irányítás miatt. Oké, hogy lengyel csapat, nem egy bioware, de a lemezhez adott mellékletben büszkén hirdetik, gogy 200 ember dolgozott rajta 3 évig. Ez így édes kevés a dragon agehez képest. Leszarom, hány küldetés van benne, ha már a játékmenet idegesít.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51004) Jhonny06 válasza N@idia (#50999) üzenetére


Jhonny06
veterán

Érdemes végigjátszást nézni YouTube-on, én is azt szoktam, ha elakadok valamelyik játékban. Tuti van már róla.

(#51005) delibab válasza N@idia (#50999) üzenetére


delibab
senior tag

De jó neked, én ma jutottam el odáig, hogy megöljem a griffet... egyszer próbáltam, kinyírt, aztán jött az asszony és Ő kinyírta a játékot... majd este nekifutok mégegyszer! Nagyon szoknom kell még ezt a műfajt, harc közben azt se tudom mi van... kéne használnom a mágiákat de fingom nincs mikor mit kéne... :F :F :F belle kell jönnöm nagyon....

Sspot: akkor itt miről kéne beszélni? Amikor megjelent a bloodborne akkor mindenki arról beszélt, előtt GTA...stb. szerintem ez tökre rendben van, ezért fórum...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#51006) N@idia válasza delibab (#51005) üzenetére


N@idia
őstag

Annyira nem még,nagyon az eleje ahol én járok a fehér gyümölcsöskert részt péntek este végeztem ki minden mellék küldetéssel és most Velenben járok....A mágiát onnan tudod,ha elolvasod a bastariumot vagy mi a fenét minden ellenfélhez le van írva melyik főzet melyik mágia hatásos ellene...Én is onnan tanultam meg :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51007) gyuribácsi88 válasza N@idia (#51006) üzenetére

Vagy 5 éve nem voltam így játékkal mint most a witcher-el, egyszerűen nem tudom letenni, nagyon eltalálták az egészet, hangulatos, szép grafika, az irányítás is nagyon rendben van, a hangokról már nem is beszélve, a fősztori mellett a mellékküldetések is nagyon jók, rengeteg a rejtett hely amit neked kell felfedezni, egyszóval nálam 10/10, ilyet talán még játékra nem is mondtam. Ez a játék megéri a pénzét, vehetnének róla példát azok a játékkészítők akik ugyanennyi pénzt elkérnek a 6-8 órás játékukért, amit már a felénél megunsz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51008) aizen92 válasza gyuribácsi88 (#51007) üzenetére


aizen92
addikt

hatalmas +1. utoljára a Witcher2-vel voltam úgy, hogy "addig nem alszom amíg ki nem tolom". Nagyon addiktív, sose érzem azt, hogy na most már kicsit uncsi. mindig van valami, ami fokozza az élményt, arra késztet, hogy még 1-2 órát.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51009) b.daniel válasza N@idia (#50999) üzenetére


b.daniel
senior tag

El kell menni a rétre megcsinalni a fúriás questet. Az erdő asszonyai vagy valami ilyesmi. A 2 quest osszefonodik.

(#51010) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megleptem magam ma egy Playseat Evolution Balck cockpittel es egy Thrustmaster T500RS-el... hat a Project Cars mas dimenzio igy. Valami brutalisan jo a jatek :))

(#51011) Neoteric válasza ForRedGlory (#51010) üzenetére


Neoteric
addikt

Faszán lehet kuplungozni is?

PSN: ne0teric_sAN

(#51012) nubyy válasza N@idia (#50999) üzenetére


nubyy
aktív tag

Csinald meg a Ladies of the Wood questet, nalam annak a vegen volt info Anna-rol.

[ Szerkesztve ]

(#51013) kentucky válasza N@idia (#50999) üzenetére


kentucky
őstag

Olvasd el a könyvet a Fúriákról, amit kaptál!

(#51014) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#51007) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik a játék, és pont leszarom, hogy Keszeg egy irányíthatatlan szarkupac, meg néha bebugol az ellenfél, és folyamatosan regenerálódik az élete, és emiatt be kell töltenem egy előző mentést. Még a helyenkénti 12 fps sem zavar annyira, mert egyszerűen játszatja magát a játék. :)

(#51015) N@idia


N@idia
őstag

Köszönöm srácok a segítséget,sikerült megoldani a báró történetét.A fúriáknál volt a megoldás kulcsa a történet pedig kegyetlen jó szinte megunhatatlan.Lőttem egy képet is,mert a történet mellett a játék eszméletlen szép :C
nagyban is megtekinthető

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51016) ForRedGlory válasza Neoteric (#51011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kb 2 eve nem volt kormany a kezekben, orultem, hogy automata valtassal es automata kuplunggal kis szenvedes utan eleg jol uton tudtam tartani a kocsit. Szoval a kerdesedre meg nem tudom a valaszt :D letoltam 7-8 kort Nord-on. Meg nem tudom, hogy lehet egyeni steering lockot beallitani, kicsit fura a Project Carsban a kalibralas. Volt 1-2 kanyar, ahol rendesen tekerni kellett a kormanyt.

Driveclubban konkretan nem lehet allitani, hogy melyik a gaz/kuplung. A bal oldalit lovi be gaznak, jobb oldalit kuplungnak. Ez meg nem lol, mert ketfele modon lehet hasznalni a pedal szettet (F1/Rall mod), de F1 modban mocskosul atallithatatlan es igy jatszhatatlan kormannyal. Ezert nem fogom folyamatosan mozgatni a pedalsort. :U

[ Szerkesztve ]

(#51017) kentucky válasza N@idia (#51015) üzenetére


kentucky
őstag

Ne hagyd ki a Keira-s mellékszálat sem :D

(#51018) Neoteric válasza ForRedGlory (#51016) üzenetére


Neoteric
addikt

Vettél hozzá H váltót is?

PSN: ne0teric_sAN

(#51019) N@idia válasza kentucky (#51017) üzenetére


N@idia
őstag

Minden mellék küldetést,witcher küldetést megcsinálok úgy sem tudnék Ciri után menni,mert Skellige-be 16 os szintűnek kéne lenni,de csak 12-es szintű vok :DDD Mellesleg annyira jó ez a Keira mellékszál ? Egye fene megnézem :DD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51020) ForRedGlory válasza Neoteric (#51018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt meg nem, jovo heten keritek ra sort. Csak ne lenne opyan retek draga.

(#51021) kentucky válasza N@idia (#51019) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem bejött a Fyke sziget átka, érdekes :D

(#51022) Neoteric válasza ForRedGlory (#51020) üzenetére


Neoteric
addikt

Nagyon fasza lesz ha összeáll a rendszer. Csak remélem támogatja rendesen a kuplungot + H váltót a játék, különben adtál a sz@rnak egy pofont.

PSN: ne0teric_sAN

(#51023) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#51022) üzenetére

Támogatni támogat mindent rendesen, annyi van hogy váltásnál nincs olyan hogy ötödikbe nyomsz egy satut majd vissza kettőbe egyből, hanem végig kell zongorázni 5-4-3 és kettesbe be.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51024) Peat76


Peat76
őstag

Miért nem tudok a Mortal Kombat X-ben bejelentkezni a WbPlay-en keresztül, a mobil, konzol se megy.. Valakinek sikerült?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#51025) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#51023) üzenetére


Neoteric
addikt

Waaat, nincs üres?

PSN: ne0teric_sAN

(#51026) Djuree válasza Peat76 (#51024) üzenetére


Djuree
félisten

wbplay szar,nem lehet bejelentkezni, nekem már tavaly sem ment szinte soha, még a szuperhősös játékban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#51027) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#51025) üzenetére

Lehet hogy van, nem tudom, ezt majd megmondja az akinek van, én csak azt tudom hogy ezért sír mindenki hogy egyesével kell visszaváltani, de lehet hogy ez (sőt szerintem biztos) a játék hibája.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51028) kentucky


kentucky
őstag

[ Szerkesztve ]

(#51029) aizen92 válasza kentucky (#51028) üzenetére


aizen92
addikt

true. Az a szál nagyon erős lett. Eleinte a totál megvetés hatott át, majd ez az érzés átcsapott olyan erős empátiába, hogy az én általám meghozott döntések következményeképpen majdnem elhullattam egy könnycseppet:
Rohadt Nagy Spoiler!
TÉNYLEG!

!!! durvaspoiler!!!
kiszabadítattam a gyerekeket, ezért Anna-t megátkozták, majd meghalt, és a Báró ezért felakasztotta magát, de a ezen nagyon kiakadtam amúgy, megyek fel lóval és látom 100 méterről hogy ott lóg a fán valami piros. Mondom NE,NE,NE,NE,NE. Kezdtem megkedvelni az öreget, ahogy minden oldalát megértettem a család történetének ( direkt türelmesen végighallgattam és nem küldtem el a 'csába)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51030) N@idia válasza kentucky (#51017) üzenetére


N@idia
őstag

Már értem miért tetszett neked annyira ez a mellékszál akarom mondani ez a románc érdekes volt :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51031) aero.


aero.
veterán

Srácok, a PSN+ profilfüggő, vagy a gépre vonatkozik? Csak az én profilomnál van a logó, a másiknál tudom aktiválni?

(#51032) aero. válasza aero. (#51031) üzenetére


aero.
veterán

Megtaláltam, account-ra.

(#51033) marilllyo


marilllyo
veterán

Annyit beszéltek erről a Witcher -ről... A végén még nekem is be kell újítani. :) Bár egy hónap múlva meg jön a Batman.... :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51034) tarti19 válasza N@idia (#51019) üzenetére


tarti19
senior tag

Főleg, hogy az itteni döntésed miatt ki is hagyhatsz egy trófeát a játékból s bukfenc 50-60 óra, ha paltinázni szeretnél.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51035) Zanik


Zanik
addikt

Hétvégén megnéztem a Mad Max: Fury Road-ot. Nagyon durva film! Másnap aztán ment is az előrendelés a játékra. Szóval szeptemberben ha beköszönt az esős idő, irány a sivatag Max-szel. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#51036) varadigabor válasza N@idia (#51019) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én most voltam a Bárónál, és vagyok 3-masXD Lehet mellék küldizni is kellene:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#51037) N@idia válasza tarti19 (#51034) üzenetére


N@idia
őstag

Nem igazán érint a platina,mert PC-n játszom,ha megnézed a képet amit lőttem konzolon nincs ilyen szép a játék :DDD

(#51036) varadigabor : Én mikor megérkeztem a báróhoz már 6-os szintű voltam :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51038) aizen92 válasza N@idia (#51037) üzenetére


aizen92
addikt

akkor tényleg jó lenne a PC-s topicban trollkodni.;]
Most már nem nagyon FPS péniszméregetés megy ott, hanem csak a játékról az elmúlt 100 hsz után

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51039) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Észrevettétek hogy DC ben a rendszám néha az hogy gran turismo?

Xbox One: bandymnc

(#51040) N@idia válasza aizen92 (#51038) üzenetére


N@idia
őstag

Hát ez valóban megnyugtató,de előtte van 1500 hsz ahol csak az ment :DDD Örülök,hogy kezdünk felnőni a játékhoz abban a topicban is megyek is át oda :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51041) mrterminator válasza bandi0000 (#51039) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Észre mivel az az autó neve is olykor. Nem pedig a GT7 re utalnak

(#51042) kentucky válasza aizen92 (#51029) üzenetére


kentucky
őstag

Mikor kellett választani, hogy kiszabadítod a gyerekeket, nem emlékszem, nálam a Báró elment Annával?
N@idia: Hát igen, de az elátkozott lány története is érdekes volt :D

(#51043) aizen92 válasza kentucky (#51042) üzenetére


aizen92
addikt

Amikor a szellemmel beszélgetsz a legvégén. Nagyon furmányosan van megfogalmazva, de lefordítva a gyerekek szabadonbocsájtására utal egyértelműen. én naív meg azt hittem az lesz a helyes cselekedet( nézőpont kérdése )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51044) belan válasza tarti19 (#51034) üzenetére


belan
addikt

te platizni fogod ?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51045) #98221312


#98221312
törölt tag

Szerintetek érdemes használtan PS4-et venni??

(#51046) belan válasza #98221312 (#51045) üzenetére


belan
addikt

csak ha gyári gari van rá akkor ,mert ha meg hibásodik akkor újat kapsz

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51047) #98221312 válasza belan (#51046) üzenetére


#98221312
törölt tag

Értem, és köszi...Egyébként tapasztalható ezidáig valami általános meghibásodás?
Mint anno a PS3 fat esetében a sárga led...

(#51048) belan válasza #98221312 (#51047) üzenetére


belan
addikt

hát talán a hdmi része hibásodik meg ,de nálam volt hogy joystick jelet is eldobta a gép

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#51049) tarti19 válasza belan (#51044) üzenetére


tarti19
senior tag

Persze, ma be is fejezem a főszálat s utána a trófeák begyűjtése következik. 😀 termeszetesen kipucolom a vilagot is.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51050) belan válasza tarti19 (#51049) üzenetére


belan
addikt

az igen nem semi ,jól tolod hány órád van benne ? hány mellék küldi van benne ?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.