Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#221002) bulikavagyok válasza Carlos Padre (#221000) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, erre már rátaláltam. A kérdés az, h kompatibilis lesz-e a PS5-tel?! De úgy tűnik, h erre még nincs egyértelmű válasz.

(#221003) .LnB válasza Deck (#220994) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nem ilyen. Vettem volna a Collectors-t. Sőt úgy is készültem, hogy az lesz. Egészen addig, amíg meg nem láttam ezt a BB szobort. Hát mit kezdtem volna ezzel? Kiteszem a nappaliba, a gyerek, a vendégek mit szóltak volna? :D Eléggé el is keserített. Egy Sam szobrot vártam inkább.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221004) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Seth, Lnb... Menjetek már szobára! :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#221005) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#221004) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dísz iz dö biginin of dö bjudiful frencsip :C

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#221006) marilllyo válasza Carlos Padre (#220997) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha látsz...gyere...gyere!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#221007) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#220998) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most is vannak PS lincenszelt személyre szabható kontrollerek (nem tudom hol helyezkednek el Elite-hez képest) szóval a third party cucc ott lesz nextgenben is.
Feedback szinten lesz nagy lépés...

Life, Uh, Finds A Way

(#221008) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ha már szóbajöttek a controller-ek? Egy Nacon controller mennyiben másabb, mint a gyári? A külsején kívül persze.

Sic Parvis Magna

(#221009) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#221007) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, ezt vágom, de ezeknek a kiegészítőknek a PS5 kompatibilitása kérdéses még. X360 - One váltásnál jártam úgy, h cserélnem kellett 4 kontrollert és egy kormányt, mert semmi sem volt kompatibilis az új géppel. Plusz a wireless headseteknék sem mindegy jelenleg sem, h milyen platformon használod!? A PS5 első napos vétel lesz (valószínűleg), ezért ha tudnám, h minden most vásárolt cucc kompatibilis lesz vele, akkor bátrabban nézelődnék a felsőbb kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#221010) Wesder válasza bulikavagyok (#221009) üzenetére


Wesder
félisten

Kb annyi lenne, hogy belerakjàk a PS5-be ugyanazt a BT egységet, és kész. Feltéve hogy nem raknak a controllerbe valami felesleges újítàst, ami nélkül mondjuk az Uncharted 5-ben nem tudsz tovàbbmenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221011) nemorino válasza 30z.Samu (#221008) üzenetére


nemorino
tag

Úgy tudom nem lehet bekapcsolni a PS-t vele.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#221012) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#221009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vedd úgy,hogy nem lesz kompatibilis :) én most már a helyedben inkább megvárnám az újakat és abból majd egy prémiumot

Life, Uh, Finds A Way

(#221013) bulikavagyok válasza Wesder (#221010) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem hiszem, h ez lesz az akadálya -ha egyáltalán lesz neki. Anno az X360-as és PS3-as kormányokkal volt szoftveres probléma, pedig a hardver ugyanaz maradt. De akkor teljesen egyértelműen azért lépte meg ezt a korlátozást a Sony és a MS is, h vegyél új kormányt.

hombre[EU] : Nem maradt más választásom. :B

[ Szerkesztve ]

(#221014) Wesder válasza bulikavagyok (#221013) üzenetére


Wesder
félisten

Azért az elég nagy akadàly, ha hiànyzik a gomb a controlleredről, amit megkellene nyomnod, egyébként meg minden màs működik. Volt egy sràc, aki azt hitte hogy XO controllerrel majd jòl végigviszi az Uncharted 4-et PC-n, aztàn ment a pislogàs hogy kellene a tapipad. Kb ilyen "fejlődésre" gondoltam, ami megakadàlyoznà a kompatibilitàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221015) 30z.Samu válasza nemorino (#221011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azta, akkor nem is kell! :Y :D

Sic Parvis Magna

(#221016) bulikavagyok válasza Wesder (#221014) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Előfordulhat, de nem valószínű.

Boxon szerintem biztos, h nem lesz ilyen - annyira tolják ezt a "minden kiegészítő kompatibilis lesz" kampányt.

(#221017) Wesder válasza bulikavagyok (#221016) üzenetére


Wesder
félisten

Gyro-t tehetnének bele, de màsnak nagyon értelmét nem làtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221018) hombre[EU] válasza Wesder (#220996) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Adaptive triggers,haptic feedback a két legfontosabb. Ha megkapja az új xbox is ezeket a feature-ket akkor az összes third party támogatni fogja...és ezek nagyon jó dolgok.

Life, Uh, Finds A Way

(#221019) Wesder válasza hombre[EU] (#221018) üzenetére


Wesder
félisten

Ott màr most is ad visszajelzèst a ravasz. Forza ès Dying Lightban nagyon hasznos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221020) sting2 válasza pr0bi (#220981) üzenetére


sting2
addikt

Alapból az a baj, hogy előbb nézegeti más játékát ebben a világban.
Pedig, korántsem biztos hogy Ő maga is abban a keretben mozogna mint a "feljátszó".
Nagy zsákutcának tartom ezt a fajta megközelítést.
Legalább olyan "poéngyilkos" mint amikor előbb látunk egy baromi jó történetet filmen és ezután olvassuk el könyvben ugyanezt..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#221021) hombre[EU] válasza Wesder (#221019) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azok csak egyszerū impulse/rumble triggererek, nincs ellenállása. Készülnek vele ōk is [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#221022) bagyulajuve válasza Wesder (#220963) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem amúgy pont érdektelen volt a 2 személy:
- gyakorlatilag sosem játszottam Kojima játékkal, pár hete beszereztem a Metal Gear solid legutóbbi részét, azzal vacakoltam kicsit (kb fél órát), de utána nem folytattam, nem tűnt érdekesnek
- Rheedus csávót a Boondock Saintsből ismerem, a Walking Dead-et pedig kifejezetten gyenge sorozatnak tartom, de csak mert ismertebb színész attól még nem vennék játékot

Ami miatt viszont nagyon meg akartam venni:
1. Mi búbánatos péniszért hordoz egy férfi egy csecsemőt magával egy mobil inkubátorban?
2. És volt a kezdeti képeken videókon valami olyan hangulat, ami nagyon megfogott

Amúgy talán csak az első 2-3 videót néztem meg és azok meggyőztek, hogy kell ez nekem és abszolút nem bántam meg, sőt élvezem igaz még csak 12 órám van benne :( és a héten nem tudom hogy fogok vele haladni a sok meló miatt

Resistencia eterna

(#221023) Batyops


Batyops
aktív tag

Jedi fallen order előrendelve. Már alüg várom rémélem jó lesz. Na de majd péntek reggel nekiugrok. Ünnepi szezonra még agyalok hogy kell-e nekem ez a Death stranding. Játszanék is vele meg nem is mert amit eddig láttam az nem győzött meg.

(#221025) S e t h válasza Batyops (#221023) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én e két játék között vacillálok. Megvárom mit mutat a dzsedáj, de a Star Wars Battlefront 2 miatt amikor meglátok egy Jedi Fallen Order trailert előjönnek a régi emlékek mint a vietnámi veteránoknak, masszív ptsd. Egyelőre nagyon lineárisnak néz ki, az a pár óra meg nekem nem nagyon gyere be, a Kotor óta csak kornyadozik a fénykardom.

A Death Stranding meg dettó, inkább menekülök előle mintsem kéne, akár sarokkő, akár nem, de megkerülni nagyon nehéz.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221026) Mike válasza S e t h (#221024) üzenetére


Mike
veterán

bocsi, de lehetne ezt privátban?

[ Szerkesztve ]

(#221027) saelin válasza Rigormortiis (#220965) üzenetére


saelin
veterán

A torchlight 2 előző hétvégén úgy beszívott hogy ki is pörgettem. Viszont az endgame nekem nagyon laposnak tűnt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#221029) proly01


proly01
őstag

A Jedi fallen ordernek mikor jár le az embargója?
Semmiféle Tesztet sem látok róla így 2,5 nappal megjelenés előtt :B

....Pr:)ly....

(#221030) myckey válasza proly01 (#221029) üzenetére


myckey
veterán

Megjelenés napján jönnek nálunk az infok....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221031) Rigormortiis válasza .LnB (#221028) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amikor oda értem, hogy "Hanem amolyan rád férne..." eskü azt vártam, hogy majd olyasmit írsz, hogy "tyifi-tyifi" vagy valami szofisztikaltabb módon kifejezett alakját a f**zver**nek. Úgy lett volna kerek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#221032) Bazsi1987 válasza myckey (#221030) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Akkor nem sok jóra számítók, ea accesba se lesz trial több mint gyanus😁👌

(#221034) myckey válasza Bazsi1987 (#221032) üzenetére


myckey
veterán

Az eddigiek alapján, bőven lehet jóra számítani.....Vagy így vagy úgy, majd lesz.

A trial és a review dolgokból pedig mindenki azt von le, amit akar, meg lát bele. Szíve joga.
Szerintem butaság ez alapján rosszra gondolni...persze bele lehet kapaszkodni, és megfelelő táptalajt nyújt az arra vevő "embereknek". Én is idióta vagyok, hogy erre pazarlom az energiámat :K ( persze nem az érdemleges válaszokra értem )

Ami biztos, hogy a megjelenésig semmi sem biztos...csak azok a dolgok, amik már kikerültek a játékról. Sok érdemi akad már.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221035) ProEvoFan válasza saelin (#221027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem annyira tetszik, hogy platina lesz belőle.
Story egyszer megvolt, most Mérnökkel tolom a HCt.
A legnehezebb trófea a "legyen nálad egyszerre 1000000 arany".Na ez nem mostanában lesz meg...
Endgame nem Diablo 3 szintű, de mire eléred a lvl100at meg kipróbálod az összes kasztot, az kb minimum 100-120 óra játékidő, ami nem rossz 4100 forintért. :K

(#221036) Batyops válasza S e t h (#221025) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na igen nekem is vannak kétségeim a Fallen orderrel kapcsolatba főleg mert a kiadó az EA. Bizok benne hogy végre kapunk egy jó Sw jatékot. A DS- re meg most úgyse lenne időm ahogy olvasom ilyen 50-60 óra kb a hossza majd karácsony környékén ha szabin leszek talán. Ha addig nem megy el tőle a kedvem. Mondjuk esélyes hogy majd megveszem de lehet várok majd rá egy akciót.

(#221038) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Làttam 1-2 hirdetésbe, hogy alzànàl 2 êv garit adnak a konzolra, ez milyen gari lehet? Hivatalos szerviz is elfogadja?

Xbox One: bandymnc

(#221039) Wesder válasza bandi0000 (#221038) üzenetére


Wesder
félisten

Alapbòl csak 1 év gari van?

bulikavagyok
Ez meglepett. Jò tudni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#221040) bulikavagyok válasza bandi0000 (#221038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nem hivatalos Sony garancia, "csak" alzás. Szval nem.

wesder: Igen.

[ Szerkesztve ]

(#221041) Deck válasza bandi0000 (#221038) üzenetére


Deck
titán

1 év Sony, következő év Alza.

PS5

(#221042) S e t h válasza Batyops (#221036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Disney csúfság hogy most jött ki, - mondjuk EA ellen sosem baj, - de a Mandalorian úgy néz ki lopja a showt, trailer alapján mindenképpen, de éjjel majd meg is nézem a pilotot.
Ha olyan erősre sikerül, akkor a Fallen Ordernek kapaszkodnia kell.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#221043) bulikavagyok válasza Deck (#221041) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, így a pontos. :R Én félreérthetően fogalmaztam.

(#221044) markknight


markknight
veterán

Valahogy megy egy Fallen Order stream twitchen, eddig teljesen jó amit láttam, kicsit Tomb Raiderrel beoltott Force Unleashed (jóval kevesebb elnagyolt jedi powerrel, hála az égnek)

(#221045) Deck válasza markknight (#221044) üzenetére


Deck
titán

Jól hangzik :C De nem nézek bele már semmibe :N

PS5

(#221046) markknight válasza Deck (#221045) üzenetére


markknight
veterán

Én is csak itt, ott beletekertem. A karakter movement picit darabos valahogy, meg target lock remélem van benne, csak a gyerek nem tudja használni. Sajna a BF2-ben ez pont nincs, csapkodunk is össze-vissza mint egy hülye.

[ Szerkesztve ]

(#221047) myckey válasza markknight (#221044) üzenetére


myckey
veterán

Természetesen már vannak olyanok, akik végigmentek a játékon..... :)

Van aki Sekiro/DarkSouls - Assassins C. - Uncharted - Mass Effect + SW feeling -re hozta ki a végét.
Szerette a pályatervezést.....nem csőjáték, nem full lineáris. Sokkalta több dolog van benne mint a Force Unleashedben.

Ahogy már írtam, nagyon negatív hangvételbe eddig, nem futottam bele.

Remélem valóban így lesz.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#221048) Deck válasza markknight (#221046) üzenetére


Deck
titán

Van target lock. Megnéztem most korábbi gameplay videókon. :DD

PS5

(#221049) Xaels válasza Deck (#221048) üzenetére


Xaels
félisten

Ja ilyen pötty vagy mi van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221050) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ezt az IGN rakta ki

Elvileg BF nem jön jövőre, vagy ez olyan jóslat, hogy biztosan jön GTA 6 is next genre? :D

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.