Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#257001) saelin válasza FunPro (#256999) üzenetére


saelin
veterán

A Nioh-ban nagyon jól meg van oldva a lock-on. Most játszom a Code Vein-t is és itt rengeteg baj van a kamerával. Ha túl nagy a boss nem tudja mire fókuszáljon rajta, falba beleakad, ha túl közel jön egy nagy ellenfél semmit nem látsz belőle csak a köldökét, meg hasonlók. Egy ilyen arpgk-nél rengeteget számít a kamera és gondolni kell a fenti helyzetekre is ha jó élményt akarnak nyújtani.

A Code Vein-ben az egész harc animációstul a mozgás érezhetőségén át egy millió ponton megbukik. Jó eséllyel is középszerű alkotás max! Ennek ellenére a lore-ban és content-ben van benne annyi, hogy az anime stílus kedvelőinek kellemes órákat okozzon, de sehol nem marad emlékezetes egy pillanata sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257002) stilo18 válasza Ronam (#256997) üzenetére


stilo18
addikt

Ki lehet kapcsolni most már? Nincs ugye most Ps - em, nem tudtam megnézni az új frissítést....

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#257003) Ronam válasza stilo18 (#257002) üzenetére


Ronam
addikt

Aha, mostanában frissült. Engem egy kicsit zavart a film grain, jobban tetszik így..

(#257004) Netudki666 válasza Ronam (#257003) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

Ecsetelnéd a különbséget ?

(#257005) Scholes9 válasza Netudki666 (#257004) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem olyan szemcsés a kép. Nyilván szebb így, élesebb, tisztább az egész. Kinek melyik jön be. Én mindehol kikapcsolom, ha van rá mód.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#257006) Steve1207 válasza Ronam (#257003) üzenetére


Steve1207
veterán

Mindkettőnek megvan a szépsége, én személy szerint szeretem, nem volt vele bajom. Így viszont sokkal "videójátékosabb", így is is bejön. Az új játék pluszt így kezdem el és az elmosást is kikapcsolom,

.

(#257007) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok,

Az utóbbi időben rendszeresen nem kapom meg az sms-t a kétlépcsős azonosításnál. Telenorhoz hordozott 70-es számom van. Ez okozhatja?
Nem most hordoztam, kb. 10 éve.

[ Szerkesztve ]

(#257008) F-ECT$


F-ECT$
titán

Fall guys mennyire megy itt? Játszottam vele pár órát, nem rossz, de nem látom hogy hónapok múlva is előveszem még majd...

Dive ever, work never.

(#257009) Netudki666 válasza Scholes9 (#257005) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

Miért alapból szemcsés ? :Y
más játékoknál is van ilyen ? Én még nem találkoztam vele :F

(#257010) Steve1207 válasza Netudki666 (#257009) üzenetére


Steve1207
veterán

"Film mód", sokat dob a filmszerű élmény miatt, pláne, hogy rengeteg az átvezető is benne.

.

(#257011) Netudki666 válasza Steve1207 (#257010) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

kösz !
Melyik játéknál van még ilyen ? :R

(#257012) opr válasza F-ECT$ (#257008) üzenetére


opr
veterán

Én nyomom rendesen, igaz nyerni még nem sikerült, legjobb eredményem egy harmadik hely volt. :(
Szerintem ha kicsit még bővítenek a pályákon, kicsit változatosabb dolgok is lesznek, meg pár bugot javítanak, akkor simán lehet hosszú karrierje a játéknak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257013) Carlos Padre válasza opr (#257012) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nagyon hosszú karriert látok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257014) opr válasza Carlos Padre (#257013) üzenetére


opr
veterán

Simán igazad lehet, a hangulat jó, a játékosbázis máris hatalmas és napról napra nő, ráadásul végre valami újdonság, szóval simán lehet nagyon hosszú karrierje a játéknak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257015) FunPro válasza saelin (#257001) üzenetére


FunPro
senior tag

Igen, a nioh esetében semmilyen technikai baki nem jut eszembe. Vagyis annyi, hogy pc-n néha nem szerette a ps4 kontrollert. De ez nem a játék hibája. :D

Amúgy soulsnál is jó példa lehet yhorm, aki akkora mint egy tízemeletes, mégsem okoz problémát.

És tényleg az a szomorú, hogy a legtöbb souls klón igenis tud újítani az eredeti recepten, de az ilyen-olyan (szerintem) javítható technikai malőrök miatt mégis rossz szájízzel emlékeszik vissza rájuk az ember.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257016) Wesder válasza opr (#257014) üzenetére


Wesder
félisten

Sokat dobott rajta a Day1 PS+ és Steamen is jól fogyott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257017) KoNZoLik@ válasza FunPro (#256999) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

The Surge 1-2 platina úgy ahogy a többi soulslike game, tehàt ezzel sem lesz másképp😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257018) FunPro válasza KoNZoLik@ (#257017) üzenetére


FunPro
senior tag

Ebben az esetben jó szórakozást hozzá! :K

Egyáltalán nem a játszhatatan kategória, csak nem a toppkategóriához tartozik.

Én amúgy az ilyen "nevenincs"-ek közül a Little Witch Nobeta-t próbálnám ki, de az csak pc-re van.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257019) Carlos Padre válasza opr (#257014) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fullba nyomom a kretént :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257020) drachoHUN válasza Carlos Padre (#257013) üzenetére


drachoHUN
senior tag

1 hónap alatt lecseng.

Forza JUVE!!!

(#257021) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Augusztus 24-én NBA2K21 demo jön a jelenlegi generációra. A fejlesztők egy blogpost-ban részletezték az újdonságokat: [link] Nem lesz Quick Draw badge! :O :)

-Úgy néz ki, hogy a Ghost of Tsushima lesz a generáció legjobb user rating-gel rendelkező címe a Metacritic-en: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257022) hombre[EU] válasza .LnB (#257021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

9.3 ?? az nagyon sok 10/10...ami azért kicsit túlzás.
még a botw-nak is hisz "nem mūködik" a gyro ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#257023) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pletyka:

Ingyenes Battlefield Battle Royal játék jöhet. Ezzek kapcsolatban nekem a Battlefield Heroes jutott eszembe, én azt nagyon sokat nyomtam régen. Kíváncsi vagyok, hogy azt veszik e elő újra.

(#257022) hombre[EU]
Én csak hírt közöltem. Nekem aztán mindegy, hogy mi mennyi pont.

(#257019) Carlos Padre
Ezt eddig is tudtuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257024) Imilenni válasza hombre[EU] (#257022) üzenetére


Imilenni
addikt

Ami csak ~80 at kap a kritikusoktól az már nem lehet jó? :C
Általában ezek a legjobbak, a kritikusok sokszor elfogultak :U

Press "F" to pay respects.

(#257025) hombre[EU] válasza Imilenni (#257024) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi köze a kritikusoknak ehhez? a játéknak vannak hibái, játékmechanikában is...elfogult aki ezek után rádobja a 10-et.

u.i.: állj a tükör elé és tapsolj fülig érō szájjal miközben felolvasod azt a kérdést,please :)

Life, Uh, Finds A Way

(#257026) FunPro válasza hombre[EU] (#257025) üzenetére


FunPro
senior tag

Hádde a tízpont nem azt jelenti hogy tökéletes! ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257027) hombre[EU] válasza FunPro (#257026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nem...azt jelenti mestermū, legjobb a kategóriájában (abban a pillanatban)...de ha egy játék pl. harcrendszerre van kihegyezve és hiányzik belōle a lock-on (ami kell,hogy teljes kontrollod legyen) vagy az ai-t szabotálja egy egyszerū tereptárgy...arra nehéz azt mondani,hogy a legjobb a kategóriában.

Life, Uh, Finds A Way

(#257028) F-ECT$ válasza opr (#257012) üzenetére


F-ECT$
titán

Én olyan 10-15 menetet toltam, egyet már sikerült nyernem, de oda azért kellett egy kis mák is.

Dive ever, work never.

(#257029) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MIkortol lehet szedni a Tony Hawk demot?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#257030) Deck válasza hombre[EU] (#257027) üzenetére


Deck
titán

Sokakat nem zavarnak ezek a dolgok, ha minden más rendben van és jó élménnyel gazdagodnak. Ez a lényeg.. Simán lehet sokak számára 10/10-es játék ha szereti.

PS5

(#257031) .LnB válasza Adam_Shepard (#257029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"On Friday August 14 at 8 a.m. PDT – or your regional equivalent time – the gates of the Warehouse demo will be swung open for Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 digital pre-order skaters across the globe to shred until the full release on September 4th."

Szóval 17:00 elvileg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257032) FunPro válasza hombre[EU] (#257027) üzenetére


FunPro
senior tag

Számomra itt inkább az a kérdés, hogy akkor a csucsima most milyen kategória, és mi a jobb nála?

Mert ha ezen szempont alapján pontozzuk, akkor akár még 10-es is lehet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257033) SemmerFH válasza KoNZoLik@ (#256981) üzenetére


SemmerFH
tag

Hírlevélben írták, hogy PC-n van csak pre-order. PS4-en / Xbox-on csak megjelenés napján lehet digitálisan megvásárolni. Egészen tegnapig én is óránkét néztem rá, hogy hátha... :)

Plusz tegnap du. jött ismét hírlevél, hogy október 2-án megjelenik belőle a lemezes változat is. North America/Europe only. Ez tartalmazni fog egy kihajtogatható posztert és egy artbookot is. ($29.99/€34.99)

[ Szerkesztve ]

PSN: SemmerFH

(#257034) hombre[EU] válasza FunPro (#257032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mész és mobokat kardozol :D vagy openworld akciójáték, ami elég kemény kategória...
én összesen másfél órát harcolgattam benne, még nem játszottam végig (majd,ha lesz hozzá 40órám), de az eddig tapasztalt gameplay alapján pl. egy spiderman jobb

nem láttam a komplett csomagot, nem mondom,hogy nem lehet 10/10...csak azt,hogy ez a meta-user-score nem egy "egészséges" dolog. kb. 90%-ban ez a szitu: tetszik 10/10, nem tetszik 0/10 (akár youtube alapján is). zéró gondolat mögötte

Life, Uh, Finds A Way

(#257035) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#257034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"ez a meta-user-score nem egy "egészséges" dolog."
Nem az.Ha az lenne, akkor a Death Stranding 100%on állna. ;]

(#257036) Jim74


Jim74
nagyúr

Ebben tudna valaki segíteni, hogy a mobilszolgáltatót, vagy a Sonyt nyagassam?
[link]
Köszönöm :R

(#257037) FunPro válasza Jim74 (#257036) üzenetére


FunPro
senior tag

A kérdésre a válasz egyszerű:

Ha senkitől nem kapsz sms-t, akkor a mobilszolgáltató, ha csak a Sony-tól nem jön, akor a Sony-t.

Legrosszabb esetben a Sony átirányít a szolgáltatóhoz. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257038) FunPro válasza hombre[EU] (#257034) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem itt te is beleesel abba a hibába, amibe én filmeknél szoktam.

Nem értékeled a művészi vonalat! :D

Komolyan! Én már szenvedtem végig olyan csiliárdosra pontozott, két és fél órás művészi rettenetet, hogy az valami borzalom.

Itt is gondolom ugyanez a helyzet. Nem a játékmenetet értékelik, hanem a művészi vonalat.

Amúgy nekem egyből az Okami jutott eszembe, hogy most arra hány pontod adnék és hova sorolnám. Az biztos, hogy egész magas ponton végezne, a hibái ellenére is. :)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257039) ProEvoFan válasza Jim74 (#257007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem Sony a ludas.
Ha felírtad a backup kódot, akkor nincs para.

(#257040) fausto válasza Jim74 (#257036) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem a Sony-t nyaggasd. Nekem volt hasonló gondom, vagy a backup kóddal lődd ki a 2 lépcsős azonosítást vagy ha az nincs meg, hívd a supportot és feloldják.

(#257041) hombre[EU] válasza FunPro (#257038) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem hiszem, tudom értékelni a tsushimánál is, fantasztikus a megvalósítás, de...gameplay,irányíthatóság,technikai oldala,történet,audio stb. mind hozzátartozik (legalábbis nálam) az összképhez.
pl. az uc4 nálam nincs a generáció top3 (lehet a top5-ben sem), de nyugodt szívvel megkapja tōlem a 10/10-et, mert látom/tudom hogy tökéletesen kivitelezték azt,amit megálmodtak, amire vállakoztak, az utolsó részletekig.

Life, Uh, Finds A Way

(#257042) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R
Más SMS-t megkapok. Ezt a backup kódot ha PC-n be vagyok lépve, vagy a PS gépen, akkor elérem?
Az a problémám, hogy az összefoglaló alapján szeretném használni a kétlépcsős azonosítást, viszont így elég macerás.
Érdekes, hogy korábban nem volt ilyen gond. Augusztus elején kezdődött, de akkor a kód többszöri újraküldésével nagy nehezen megérkezett azonban pár napja egyáltalán nem. :(
Természetesen backup kódot nem írtam fel :W .

(#257043) Aciduzzu válasza hombre[EU] (#257041) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Én nagyon hasonlóan látom. Nekem sincs benne a legjobbakban, mégis azt mondom, hogy remekül összerakott cím.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#257044) Frod válasza Jim74 (#257036) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem senkit.
A Sony tesz rá magasról, a szolgáltató meg mit tud tenni akkor ha kizárólag a psn sms nem jön meg? ¯\_(ツ)_/¯

Én még márciusban(!!!) írtam nekik ezzel kapcsolatosan - tehát minimum fél éve ez már egy létező probléma - ahol többek közt az alábbiakat kérték:
- A fiókodba való belépéshez először használt konzol sorozatszáma
(rég eladtam, honnan tudjam?)
- A fiókoddal jelenleg használt konzol sorozatszáma
(munkaidőben nyilván nem tudom megnézni, ők viszont szintén csak munkaidőben elérhetőek, szóval csak ez lett volna 1 nap késés)

Nem igazán értem a fenti adatoknak mi köze ahhoz, hogy nem tudnak egy normális rendszert működtetni, vagy Authy/Google Authenticator-t használni inkább. Hagytam a francba.

(#257042) Jim74
Ha a backup kódot nem írtad fel nem gond, az app-ban meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#257045) bagyulajuve válasza hombre[EU] (#257027) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a lock-on miért kötelező?

Resistencia eterna

(#257046) FunPro válasza hombre[EU] (#257041) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából az összértékelésnél nálam is beleszámít minden, ezért nem adtam még szinte egyik "komplexebb játékra" 10/10-et.

Nálam egy játék érdemelte ki ezt a pontot, és az a golden sun gba-n. Abba valahogy nem tudok belekötni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257047) Jim74 válasza Frod (#257044) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R
Telenor elhajtott, mert náluk nem látnak elakadt üzenetet. Sony meg rátolta a szolgáltatóra a témát.
Azt nem értem, hogy korábban miért jött meg angliai számról az sms, most meg miért nem. Illetve volt, hogy +3630-as számról küldte a Sony a kódot, akkor miért nem tudja mindig arról küldeni?

Az a baj, hogy az appban is ki vagyok jelentkezve valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#257048) saelin válasza bagyulajuve (#257045) üzenetére


saelin
veterán

Mert különben a levegőt csapkodod az esetek nagy részében. Arról nem is beszélve, hogy egy agilis bossnál/mobnál elveszted a célpontot és az irtó frusztráló tud lenni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257049) Deck válasza saelin (#257048) üzenetére


Deck
titán

Az elején fura volt de simán szokható.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#257050) TCr válasza Frod (#257044) üzenetére


TCr
veterán

Pontosan hol lehet megnézni az appban a backup kódot?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.