Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#226001) hyggelig válasza .LnB (#225994) üzenetére


hyggelig
senior tag

Tény.

Hihetetlen, hogy szinte már beérte az Xbox one-t. Mondjuk nem is csodálom. Fasza kis konzol. Mióta megvan, alig ment a PS.

(#226002) penge111 válasza .LnB (#225940) üzenetére


penge111
addikt

Azért nem próbálkozol rá a DOS 2-re, mert gyíkemberek vannak benne. Te kis rasszista ;] Én örülök neki, hogy nem csak a hagyományos osztályok vannak a játékba (ember, elf, törpe) hanem a gyíkemberek mellett az élőhalottak is külön osztályt képviselnek. Badarság lenne e miatt kihagyni ezt a játékot :U Egyébként meg ha annyira unszimpi, nem kell olyan karit indítani, ugyan találkozhatsz pár ilyen npc-vel, max legyilkolod mind majd ;] Amúgy a játékban tuti még unszimpibb lenne, mert egy nemes faj, akik rendkívül arrogánsak, és lenézik a többi fajt, csak rabszolgáknak titulálják a többieket :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226003) .LnB válasza Bogyi007 (#226000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az operátorok feloldása PC-n nem volt olcsó. 20k volt egy, ha jól emlékszem. És ott se az alap változat volt meg nekem, az alap starterben még többe került a feloldásuk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226004) .LnB válasza penge111 (#226002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért nem mertem ezt eddig leírni. Mondom ha te ezt meglátod... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226005) Wesder válasza hyggelig (#226001) üzenetére


Wesder
félisten

Vilàg legerősebb kézikonzolja. Ennyi a titok. Meg a Nintendo címek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226006) Frod válasza .LnB (#226003) üzenetére


Frod
addikt

Sávosan vannak árazva az operátorok, a legutolsó 4 szezon 25e, az előtte lévő 4 szezon 20e, majd 15e, és 10e. [link]
Játékkal, meg az app-ban lévő heti challenge-ek teljesítésével elég jól lehet farmolni a valutát.
Plusz a Store-ból megvehető alap verzióban benne van a komplett Year1 nyolc operátora.
Starter verzió már megszűnt.

Do you see the white shadow?

(#226007) hombre[EU] válasza penge111 (#226002) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az én gyíkomat sem szeretik, mindenki köpköd rám :D

Life, Uh, Finds A Way

(#226008) markknight válasza Wesder (#226005) üzenetére


markknight
veterán

Mert nincs más kézikonzol. De ha elnézünk más irányba akkor az iPhone 11 prom, ami szintén handheld képes 2436 x 1125-on futtatni játékokat nulla fps drop mellett, szóval az alaposan földbe döngöli a Nintendo kézikonzolját. Botrányosan ócska hardver, a portok hihetetlen rosszul futnak, mosott ócska minden multiplayform cím, csak a Nindento játékok vállalhatóak, sőt még a joycon hamar kukába megy. Nem is értem hogy tudtak ennyit eladni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#226009) tboy93 válasza markknight (#226008) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mennyibe is került az iphone 11 pro-d? :))

Nem a portok miatt kell switchet venni, hanem a Nintendo címek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#226010) Mr Bond 007 válasza markknight (#226008) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem neked való, ennyi.
Amúgy közel se mindegyik port olyan rossz mint ahogy beállítod. :N

(#226011) .LnB válasza Frod (#226006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót. Anno én Finka-ékig nyomtam. És bár próbálkoztam Ps-en pár multival, ráadásul úgy gondolom, hogy a Siege recoiljait, szögeit nehéz lesz kontrollerrel lekezelni, de játékmechanikailag ez a csúcs. (Persze a CS:GO mellett).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226012) markknight válasza Mr Bond 007 (#226010) üzenetére


markknight
veterán

Volt szerencsém testközelből látni hogyan fut a Mortal Kombat és a Wolfenstein, de a 15 fps-sel rendelkező Fortnite-ról inkább nem beszélek, mert az az Epic sara. Igazából nem érdekelne, ha a Switch gamek nem kerülnének pont annyiba mint a PS, PC-sek és nem kéne futószalagon cserélni a joyconokat.

[ Szerkesztve ]

(#226013) Wesder válasza markknight (#226008) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg az MS/Nintendo is kötött valami cloud megàllapodàst. Àllítólag Switch-re is lesz Xcloud.
Ha valami csoda folytàn tényleg jó lesz az Xcloud, akkor Switch-et màr csak az exklúzív jàtékok miatt érheti megvenni, annak akit érdekel. Telefon mindenkinél ott van, minimum 1080p és szerencsére egyre több az Amoled.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226014) .LnB válasza markknight (#226012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Borzasztó mellékvágányon vagy te ez ügyben. A Switch lényege nem ezek a játékok. Egyetlen példa, a sokak által istenített HZD-t, a földbe döngölte egy Switch-es játék a megjelenésük évében. Megkérdőjelezhetetlenül. Ez pedig a Zelda volt. Az olyan címekért kell vágyni a Switch-re, (és van is jó pár mostanra,) nem azért hogy a f*szom Fortnite hogy fut rajta... Az igényes, egyedi játékokért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226015) markknight válasza .LnB (#226014) üzenetére


markknight
veterán

Volt Wii-m és 3Ds-em, sőt rengeteg óra Zelda és Pokémon áll mögöttem, szóval kérlek ne magyarazád meg mi az igényes és egyedi játék ;) Engem pont nem érdekel, hogyan véditek a konzolt, kőkemény lehúzás minden oldalról és ezt tudják a third party fejleszők is, akik a saját alkotásaikat lecsupaszítják/legyalázzák low-low szintre, csak hogy kis profitot szakítsanak és ez az ami kva szomorú. Még a YouTube is csak pár hónapja érkezett Switch-re, szóval engem csak az zavar, hogy ezért az árért rohadt keveset kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#226016) .LnB válasza markknight (#226015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg, hogy hozhattad fel pont ezeket a példákat?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226017) markknight válasza .LnB (#226016) üzenetére


markknight
veterán

Fentebb, updateltem a hozzászólást :D

(#226018) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Konzolvilágon ma 15ezer pénz a Fallen Order, ha bárkit érdekel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226019) .LnB válasza markknight (#226017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ja. Én se véletlenül nem vettem eddig. Alapból nem akarok két konzolt. De ha vennék is. Akkor lenyomom a kötelezőeket, aztán?! Kiszállok belőle bukóval. Mert tuti nem nézném, ahogy porosodik a PS4-mellett, míg ki nem jön rá a következő értékelhető cím. Az a baj, hogy csak ilyen időszakos konzolként tudok rá gondolni. Ezért is fáj, hogy a gen egyik, hanem a legjobb játékra pont arra van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226020) .LnB válasza Bad Pritt (#226018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha 1200 lesz ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226021) vg válasza Bad Pritt (#226018) üzenetére


vg
addikt

Kösz. :DDD Fél év múlva 5e euro/1 hó ea access.

(#226022) .LnB válasza vg (#226021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"5e euro"
Az nem kevés pénz azért. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226023) Bad Pritt válasza vg (#226021) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor majd fél év múlva senkit nem fog érdekelni, mennyiért megy lemezen. Most ennyi... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226024) Deck válasza vg (#226021) üzenetére


Deck
titán

Az igen. Jól bedrágították :Y ;]

PS5

(#226025) markknight válasza .LnB (#226019) üzenetére


markknight
veterán

Pont ez a bajom nekem is. Ha jól futnának rajta a multiplat címek, akkor én szuperül ellennék a Switch-csel és nyomnám a Mario Odyssey-jel vagy az új Lugi játékkal, ami biztos párját ritkítja. Most adtak ki pirosdobozos Switchet, tök jól emelhettek volna a hardveren és húzhatták volna a felbontást docked módba. De nem tették. Meg érted, mobilról tudsz csak voice chatet használni? Hát ez is milyen már :D

[ Szerkesztve ]

(#226026) .LnB válasza Deck (#226024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Fallen Order biztos olyan, mint a jó bor vagy whiskey. A korral érik, és drágul. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226027) vg válasza .LnB (#226026) üzenetére


vg
addikt

Az mondjuk fasza lenne, ha a következő gépen már a perfmod-ban stabil 60fps lenne. Megérik.

(#226028) Wesder válasza vg (#226027) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fasza lenne, hanem a minimum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226029) markknight válasza vg (#226027) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem a Fallen Order az a játék aminek egyszerűen nem áll jól a 60 fps. Túl olcsónak tűnik az összes mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#226030) Bad Pritt válasza Wesder (#226028) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A minimum szerintem egy olyan AI lenne végre, ami nem 5 lépésben gondolkozik végre egy 10 méter sugarú körben.
Külön félek a Last of Us 2-től, mert ennél láttam olyan viselkedést az NPC-ktől, ami végre túlmutat a megszokott kereteken, aztán ki tudja, a végső produktum mennyire tud majd meglepetéseket okozni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226031) Deck válasza markknight (#226029) üzenetére


Deck
titán

Minden játéknak jól áll a 60fps. Én performance módban játszottam végig és még droppolva is sokkal jobb mint a 30as változata.

PS5

(#226032) Deck válasza Wesder (#226028) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#226033) .LnB válasza Deck (#226031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert neked ezek a fontos dolgok. (Köll smile? Nem köll.)
Ha ezt egy kicsit lenéző, gonosz kommentnek érzed. Akkor biztosíthatlak.. jól érzed. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226034) Deck válasza .LnB (#226033) üzenetére


Deck
titán

Az biztos, hogy a grafikánál fontosabb egy jateknál hogy normálisan fusson. Teljesítmény a grafika előtt.

PS5

(#226035) .LnB válasza Deck (#226034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De úgy hallottam, hogy a Fall*szorder még csak nem is szép.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226036) Deck válasza .LnB (#226035) üzenetére


Deck
titán

Egy bizonyos szint felett engem nem érdekel a grafika. Semmi bajom nem volt a gafikájával. Sok régebbi játékkal is játszom lehet azért. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226037) .LnB válasza Deck (#226036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem. Akkor nem zavar a ronda grafika, mikor valamelyik játékot körbe akarod nyalogatni. De akkor igen, ha le akarod húzni mi?! :) Azt már tudom, hogy a kihalt táj, és a séta mikor zavar. ;]
Igen, most direkt piszkállak. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226038) vg válasza markknight (#226029) üzenetére


vg
addikt

Ez jó vicc volt. :D

(#226039) Deck válasza .LnB (#226037) üzenetére


Deck
titán

Nekem nincs bajom a DS grafikájál.. Azzal van, hogy a gameplaye egy vicc. :P

PS5

(#226040) Xaels válasza .LnB (#226035) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak benne nagyon szép részek, de van amik egy kicsit elnagyoltak. Több mint 40 screenshotom van. Mondjuk én a 30fps-es módban játszottam, itt nem volt zavaró mint a BL3-ban

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226041) erahurka


erahurka
félisten

Nálatok is szarakodik weben a store? Erre ugrik át miután betölti:

Unable to Find This Page
It may be unavailable or the address may be incorrect. Select [Home] to continue browsing PlayStation™Store.

Próbáltam bejelentkezni inkognitó ablakból, de ott meg nem műkdödik a bejelentkezés gomb :F

(#226042) .LnB válasza Xaels (#226040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

700+ screenshotot lőttem DS alatt. :U Pedig egy kihalt szarétaszimulátor állítólag.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226043) .LnB válasza erahurka (#226041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ránéztem most, és igen, itt is az van.
Androidos PS app is lehalt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226044) Wesder válasza .LnB (#226042) üzenetére


Wesder
félisten

Fellelhető valahol az a gyüjtemény?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226045) .LnB válasza Wesder (#226044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, a konzolomon. :D
Nem, nem töltöttem fel sehova. Nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226046) erahurka válasza .LnB (#226043) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kis Amazon szerverek. Korábban a Spotify is meghalt egy időre.

(#226047) .LnB válasza erahurka (#226046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Spotify nekem reggel óta megy problémamentesen. Olyan 06:00 óta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226048) Xaels válasza .LnB (#226042) üzenetére


Xaels
félisten

Mert ott van időd azzal bíbelődni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226049) vg válasza erahurka (#226041) üzenetére


vg
addikt

Nekem is ez volt, a chrome böngészőből töröltem ez előzményeket, sütiket, majd újra beléptem és újra el kell fogadni a felhasználási feltételeket mert változtak.

(#226050) .LnB válasza Xaels (#226048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)
(megnyomom röviden a share-gombot=bíbelődés?)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.