Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#197001) belan válasza Carlos Padre (#196999) üzenetére


belan
addikt

:K

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#197002) Wesder válasza Sirandrish (#196961) üzenetére


Wesder
félisten

A fegyverkopàsra csak annyit tudok mondani hogy Dying Light.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197003) #80123904 válasza Carlos Padre (#196999) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szóval ha van mindkét konzolom, akkor nem logikus arra megvenni és azon futtatni, ami erősebb?
Tisztában vagy a 'folytonos' jelentésével?
Na meg az egész akkori vélemény is egy reakció volt egy kérdésre, miszerint 'miért játszana valaki boxon ps helyett'.

Ez neked kritizálás? Ej ha.

Decktől és belantól nem vártam többet, de te eddig legalább azt mutattad, hogy tudsz hozzászólást megfelelően értelmezni. Ne add le ennyire a szintet atyám.

[ Szerkesztve ]

(#197004) SH4D0W2011 válasza #58978304 (#196966) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Visage részemről nagyon várós, akármilyen besz*ri is vagyok. :DDD

Egyébként feldobták a Days Gone zenéjét Spotifyra, ha esetleg valaki hangolódni szeretne, hallgasson bele. Én lassan a végére érek, egész kellemes, és vannak benne kifejezetten ütős darabok is, egyiket-másikat megküldöm majd a hangfalakon is. :D

(#197005) Deck válasza #80123904 (#197003) üzenetére


Deck
titán

Szerk. Inkább nem írok semmit :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197006) Sirandrish válasza Wesder (#197002) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt itt szorozd meg vagy 3al :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197007) hombre[EU] válasza Sirandrish (#196972) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy kérdésem lenne Ez a screenshot gameplay vagy cutscene minōség?

Life, Uh, Finds A Way

(#197008) sp8787 válasza #80123904 (#197003) üzenetére


sp8787
addikt

Nem annyira mivel az utobbi idoben tobb jatek kimondottan rosszabbul fut rajta. Masreszt azt ,hogy hova veszed meg a vonatkozo topicban kellene megtenni. Nem?

Kicsit tultoltak de vedik a teruletuket en megertem oket sztem tedd ezt te is.

Ezt a nehezsegi szint "rinya"-t viszont nem ertem. A jatekok tobbsege ilyen ha jol gondolom.Mit vartal ,hogy extra hard-on majd elojon a topsecret zombiemoveset? :DDD

(#197009) Sirandrish válasza hombre[EU] (#197007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nehéz lenne egy képkockáról megmondani, de inkább utóbbi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#197010) Polllen válasza sp8787 (#197008) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nehezen tudom megemészteni, h egy konzol, konzol játék esetén felmerülhet a “védi a területét”. :N Lévén, hogy ezek nem fontos dolgok. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#197011) hombre[EU] válasza Sirandrish (#197009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

LOD-ra gondoltam, az a hegy a háttérben tūéles a többi játékhoz képest és a földesút textúrája is inkább a RedDead2 kategóriába esik.

Life, Uh, Finds A Way

(#197012) #80123904 válasza sp8787 (#197008) üzenetére


#80123904
törölt tag

Megismétlem: kérdésre válaszoltam, amit psfanboy tett fel. Amennyiben nem akar választ kapni, akkor ne kérdezzen. Akit ez zavar, ne olvassa az offba tett hozzászólást egy olyan kérdésrw, amire tudja, hogy zavarni fogja a válasz.

Továbbá egy játéknál se tapasztaltam a megvásároltak közül, amit írtál.

Harmadszor pedig a 'rinya' a játék fő elemét érinti. Mi értelme a zombi apokalipszisnek, ha a zombiknak semmi értelme a játékban, azon kívül, hogy dísztárgyak? Miért szalad feléd, ha utána megvárja, hogy leüsd? Ennyi erővel lehetne sok sok galamb a játékban, akiket szintén csak le kell löni.

Simán oké lenne az ilyen zombi is, ha alapból csak csoszogna és nulla érdeklődést mutatna feléd. Itt viszont rohannak feléd. Veszélyesnek tűnnek, akik ellen taktikázni kell vagy ha az befuccsolt, akkor menekülni. Na ezt a videók alapján nem kell, hisz ha közel is kerül hozzád, akkor se történik semi.

Vannak emberek, akik ennek örülnek. Nekik ott lehetne az easy mód. Viszont mivel elmondás alapján a hard is csak a sebzésüket növeli (amihez a látottak alapján sokat kell tennie a játékosnak, hogy megtörténjen), ezért mi értelme a játék alapját szolgáló zombiknak?

(#197013) Mike


Mike
veterán

a segítségeteket kérném

ha csinálok egy japan account-ot, mire kell figyelni? illetve hogy tudok ott vásárolni? gondolom a magyar bankkártya nem lesz jó neki és paypal se.

(#197014) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Indul a ps gear store. Bocs a linkert telorol vagyok. :)

https://blog.us.playstation.com/2019/04/19/new-online-playstation-gear-store-launches-today/

(#197015) Deck válasza #80123904 (#197012) üzenetére


Deck
titán

Úgy kritizálod mintha játszottál volna már vele, pedig nem. Tuti lesz több nehézségi fokozat benne. Majd ha játszottál vele akkor lesz hiteles a véleményed róla. Ez a videók alapján szöveget meg hagyjuk már. Így nézve a souls gamek is könnyűek :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197016) #80123904 válasza Deck (#197015) üzenetére


#80123904
törölt tag

[Olvastad már ezt?] Nem látom, hogy miért ne hihetnék neki egy ilyen egyszerű témakörben.

Továbbá miért zavar téged annyira, ha számomra a látottak miatt a 'tuti előrendelem' -> 'majd az első 30%os akcióban megveszem' -> 'majd 10/20$ért veszem csak meg, mert ez így kevés nekem' utat járta be?

[ Szerkesztve ]

(#197017) hombre[EU] válasza #80123904 (#197012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dobj már egy linket arról a videóról,mert csak azt láttam amit oriic rakott ide. Abban a zombi messzirōl ráugrik és még a motorról is lekapja a playert. Igaz utána van 1-2 mp "megtorpanás", de ennyi még a FromSoftware játékokban is van (szándékosan hagynak a játékosnak,hogy felmérje a helyzetet, 30fps/kamera forgás sebessége)
Messze van a Clicker veszélyfaktortól,de nem láttam ezt a hi ás AI-t

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#197018) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tenyleg itt kell csinálni a fesztivalt megint? Menjetek szobara, szerintem erre senki se kivancsi. :(

(#197019) Deck válasza #80123904 (#197016) üzenetére


Deck
titán

Tehát van nehezebb nehézségi szint. Még ha azonnali is a visszatöltés tuti meghalhatsz gyorsan. Amúgy, meg ez nem egy souls game! Lesz benne azért tuti kis kihívás is. Amúgy meg a történet az egyik legfontosabb része lesz a játéknak. RDR2-re se úgy hivatkoznak, hogy hú de jó a gameplaye ettől eldobod az agyad hamem, hogy az első pár óra után már nem unalmas, jó a grafika és a történet. A játék sztorijáról se tudsz majdnem semmit.
Spiderman is könnyű játék volt de mégis remek játék :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#197020) hombre[EU] válasza Mike (#197013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindenre figyelned kell,mert japánul van :D nézz tutorialt vagy guglizd ki. www.play-asia.com Japan PSN card -ot keress

Life, Uh, Finds A Way

(#197021) Nayrobi válasza BoneDragon (#197014) üzenetére


Nayrobi
őstag

"We are pleased to announce that our new online PlayStation Gear Store launches today with shipping to the U.S., Canada, and Mexico."

(#197022) Mike válasza hombre[EU] (#197020) üzenetére


Mike
veterán

köszi. tutorialt már néztem

(#197023) felixo


felixo
őstag

Na skacok, úgy döntöttem, hogy az eddig hallottak alapján visszamondom a Days Gone előrendelést. Majd megveszem, ha akciós lesz valamikor.
3 játékot néztem ki a storeban magamnak :

Még nem sikerült döntenem. Witcher 3 vonz a magyar felirat miatt is. Plusz nem egy gyilkolós játék, kicsit nyugodtabb. Ez a Witcher 3 verzió tartalmaz minden DLC-t, ugye ? Valóban több, mint 100 óra van ebben a játékban ?

Redmi Note 9

(#197024) sting2 válasza Sirandrish (#197009) üzenetére


sting2
addikt

Akkor gyakorlatilag " megállt " a játék kinézete úgy a 2017-es szintnél, ha fogalmazhatunk így..
Megint bebizonyosodott az a feltételezés, ami már inkább ténynek is vehető lassan már, hogy van 4 - 5 - 6 kiemelkedő látvánnyal, megoldásokkal, bíró cím - ami szinte teljes képed ad az akkori generáció minden rétegéből, ami a látványt érinti.
Sajnos, vagy szerencsére, ezeket szinte már az első években megkapjuk.
Az utána jövő fejlesztések, inkább már csak finomhangolásban, a részletek, a dramaturgia, és a szénné csiszolt effektek terén tudnak villantani, jobb esetben optimalizáltan, rossz esetben sok apró bosszantó hibákkal.
A Days Gone egyetlen igazi " baja", hogy a témaválasztás kissé már...., kopottnak mondható, láttuk már sokszor, és amit ígér a vele való játék során, az sem váltja meg a világot.
A technikai hibák, legyen az akármi is, az meg előre látható, megjósolható volt, hiszen a TPS - Félig Open World játszótér, még ha az Sony belsős cím is, köhögősre szokott sikerülni...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#197025) hombre[EU] válasza felixo (#197023) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen abban benne van minden. Nekem 300óra után is vannak questek/események a mapon, nyugodt lehetsz van benne tartalom.

Life, Uh, Finds A Way

(#197026) hombre[EU] válasza sting2 (#197024) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért még nem "fulladtunk" ki, jönnek még nagyágyúk, ez a Bend feltámadása,tapasztalatszerzés.
A NaughtyDog még jön nekünk idén egy GOTY-val ;] , ha mūködik a motion-matching és az új AI kommunikáció, akkor ott még egyszer koppan az állunk. azok az animációk 60fps-el PS5-ön eye-candy

Life, Uh, Finds A Way

(#197027) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem is értelek titeket, képesek vagytok lemondani és lefikázni úgy egy játékot hogy vki itt beírja a topikba hogy kevés ideig játszott egy játékkal de nem az amit várt.
A sztoriról egy árva szót sem ejtett, nem tudjuk hogy mit lehet és mit nem az open world világban illetve ő sem írhat többet mert különben jön a dádá. Kb ez olyan mintha mindenki visszamondta volna a HZD-t Lnb miatt 🤭
Utána meg a grafika kezd gond lenni szerintetek.
Nincs mivel játszani de már megy a sírás hogy de hát micsoda csúnya fos lesz...
Emberek mit vártatok egy zombis szemmel láthatólag nem túl bonyolult játéktól?
Mit fog kapni itt a TLoU2 itt már előre látom

(#197028) Woodslave válasza hombre[EU] (#197026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nálam marad rendelve. Nem azért mert ne tudnék várni vele hanem mert később vettem ps-t legalább egyszer kétszer szeretném átélni hogy frissen jatszok egy jatekkal aminek a sztorijat nem lőttem le YouTube videókkal meg tesztekkel. Ez és meg a last of us 2 tűnik erre a legalkalmasabbnak.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197029) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Én nem tudom mi a baj ezzel a grafikával, főleg egy openworld játéknál...



[ Szerkesztve ]

(#197030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Addig meg surge. Hát ez király játék. Tegnap majdnem volt egy rage quit de nem a játék miatt hanem azért mert egy egyszerű karbenyomasos ütést nem tudtam megcsinálni idegben :D De most tényleg éreztem azt a kitörő örömet amikor sikerült továbbjutni

Rájöttem miért tetszik. Asszem első megvett pcs játékom a bioforge 1995-ben. Sokra nem emlékszem de a hangulat vmi hasonló volt :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#197031) sting2 válasza hombre[EU] (#197026) üzenetére


sting2
addikt

Nem fulladtunk még ki igaz, de Szerintem "elfogyott" a PS4 ereje ezekhez a címekhez már.
Nagyon drukkolok egyébként a Days Gone-nak, mert azért jó dolog lenne ha újabb fejlesztővel bővülne az a bizonyos Sony Panteon...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#197032) BoneDragon válasza Nayrobi (#197021) üzenetére


BoneDragon
veterán

Upsz, az kimaradt

(#197033) Kendek válasza felixo (#197023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem eleve felesleges is volt előrendelned ha ennyi elmaradásod van kiváló játékokból. :)
Mind a három cím nagyszerű, bár az Uncharted az így önmagában nem teljes, mert van előzménye, plusz egy újabb fél rész. A Witcher 3-ban nagyon minőségi a magyar felirat és a tartalom is ami benne van. Azt azért nem mondanám, hogy nem gyilkolós, egyrészt mert Geralt egy szörnyvadász, másrészt pedig halomra öli az embereket is a játékban. Mindenesetre 100 óra akkor is van benne ha viszonylag gyorsba játszod, és le is tud kötni végig.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#197034) Wesder válasza szallasi007 (#197027) üzenetére


Wesder
félisten

A TLoU2-től itt mindenkinek instant magömlése lesz, tökmindegy milyen jàtékot rak majd össze az ND.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#197035) 30z.Samu válasza Nayrobi (#197029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Maga a játék gyönyörű, tuti szép lesz Slim-en is. Csak engem még nem győzött meg, majd belenézek egy végigjátszásba és megnézem mit tud.

(#197034) wesder: Na az tuti, meg a GoW meg a UC. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#197036) felixo válasza Kendek (#197033) üzenetére


felixo
őstag

Hát igen, sok elmaradásom van. Karácsonykor vettem a gépet (PS4 pro).
Eddig Far Cry 4,5-öt toltam ki, 3-al vagyok a felénél. Dying Light-ot is megvettem, de nem sokat játszottam vele. The last of us is vonz, de nyelvtudás nélkül félek, hogy nem fogom élvezni. Uncharted 4-től is ezért "félek".

Redmi Note 9

(#197037) marilllyo válasza #80123904 (#197012) üzenetére


marilllyo
veterán

Most ebbe egy picit belekötnék. De csak így spekulálás szintjén. Tehát ugye, ha nem a sebzés-növelés a nehézség miértje, hanem teszemazt...kicsit okosabbak, taktikusabbak a zombik az ugye MI kérdése.

Na most egy jó MI-t megírni sok pénz lehet. Na most mi értelme akkor csinálni egy jó MI-t ha azt csak nehezebb-legnehezebb szinten adja le a játék...amire a játékosok adott százaléka vetemedik csak.

Persze lehet, hogy most elbeszélünk egymás mellett...

felixo (#197023): Tényleg kicsit sok címet húztál be. Én is inkább mazsoláznék a backloggal. Ez a 3 cím, amit beposztoltál...az másnak egy teljes évnyi játék. Pláne a Wicsi 3... ami végigrohanva is 100 óra.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#197038) hombre[EU] válasza Wesder (#197034) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tudjuk milyen játékot hegesztenek, megmutatták tavaly. Vagy úgy gondolod a cinematic storytelling krémje most fog mellé nyúlni ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#197039) Deck válasza felixo (#197036) üzenetére


Deck
titán

Fenn van youtubeon a magyar feliratos végigjátszása ha nem menne annyira az angol az átvezető videóknál.

PS5

(#197040) felixo válasza marilllyo (#197037) üzenetére


felixo
őstag

Hogy érted, hogy sok címet húztam be ?
Witcher 3 mellett döntöttem, már töltődik is lefelé.

Redmi Note 9

(#197041) seniman válasza marilllyo (#197037) üzenetére


seniman
addikt

+1

Én is inkább mennyiségi alapon húznám be a három ismert ajánlott darabot az egy szem ismeretlen helyett.Ezt meg ráér az első akcióban is,miután megvan róla egy szatyornyi teszt meg egy általános vélemény.

(#197040) felixo

Csak azt?Azt hittem mindhármat behúzod.Légy gavallér,még így is olcsóbban jössz ki. :))

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197042) Kendek válasza felixo (#197040) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyit tudok a Witcher-hez javasolni, hogy ha az elején nem is tetszik annyira, akkor se add fel, mert be fog az szippantani, aztán pedig már le sem is bírod majd tenni. :)

<-ƘƘ->

(#197043) felixo válasza seniman (#197041) üzenetére


felixo
őstag

Még behúzhatom azokat is. Alapjáraton se drága a maradék 2. Ezt (Witcher 3) most kellett, mert 69%-os akcióban van.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#197044) sp8787 válasza #80123904 (#197012) üzenetére


sp8787
addikt

A tapasztalat az nem az lenne ha mindkettore megvetted volna?
En se tapasztalatbol mondom hanem az utobbi idok DF tesztjei/meresei alapjan.

Ertem mit akarsz mondani de sztem ez alapveto jatekmechanika miatt van ugy ahogy van.Egyszeruen azert mert itt nem csoszogo hanem gyors zombik vannak sztem ezert amire te gondolsz azt nem lett volna egyszeru megoldani igy maradt az a megoldas amit a jatekok tulnyomo resze hasznal.

Mondjuk en nem veszem meg, de most komolyan aki ezt megveszi az szted nem inkabb az open world motorozas meg zombioldokles story..etc. miatt veszi meg? Vagy vannak olyanok akik soulslike-zombiirto jatekot keresnek motrozassal fuszerezve?Nem hinnem.

Zarjuk le sztem.

(#197045) felixo


felixo
őstag


Ez gyors volt. 4 perc alatt törölték a rendelésem. :))

Redmi Note 9

(#197046) 30z.Samu válasza felixo (#197045) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mit szórakozzanak vele? :)

Sic Parvis Magna

(#197047) S e t h válasza felixo (#197040) üzenetére


S e t h
nagyúr

Játszottál már korábban rpg-vel?
Mert ha nem, akkor a Far Cry után kis esélyt látok arra, hogy végig fogod játszani, casual gamereknek sok lehet.
Csak a magyar nyelv miatt nem tuti, hogy érdemes, ha nem olvasott utána az ember és csak mások javaslataira hagyatkozik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#197048) Moby válasza hombre[EU] (#197026) üzenetére


Moby
addikt

Ilyenért nem kell feltámasztani senkit. A Bend a csodás syphon filterek óta önállóan nem tett le az asztalra semmit. Nem ezeket kellett volna feltámasztani, hanem az evolutiont, mert ps5-re nem lesz egy értelmes arcade racing játék, ilyen tucatszarból meg pont 12 szar egy tucat.

(#197049) seniman válasza Moby (#197048) üzenetére


seniman
addikt

Osztom.Most jött ki a WWZ is,dunát lehet rekeszteni a zombi gyilkolós játékokkal.Az meg hogy motorozni lehet benne nem ad semmi pluszt,főleg ahogy tegnap hallhattuk pocsék a motor irányítása.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#197050) Zoleee83 válasza #80123904 (#197012) üzenetére


Zoleee83
addikt

" Veszélyesnek tűnnek, akik ellen taktikázni kell vagy ha az befuccsolt, akkor menekülni. Na ezt a videók alapján nem kell, hisz ha közel is kerül hozzád, akkor se történik semi."

Videók alapján hozol véleményt úgy hogy egy percig nem játszottál az említett játékkal.
Persze dísznek kerget valószínűleg 1-1 horda aztán majd megkínálnak sörrel-cigivel. :D
Szerintem nyugodtan melléteheted majd a State of Decay 2-t, remélem érted a hasonlatot majd..
Én megveszem a sztori biztosan Sony minőség lesz, kicsi SOA zombiköntösben must have motorosoknak.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.