Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#248001) wolf13 válasza hombre[EU] (#247999) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi.

(#248002) hhenry válasza hhenry (#247832) üzenetére


hhenry
őstag

Erre senki? :(

(#248003) keIdor


keIdor
titán

DigitalFoundry
The Last of Us pt. 2 first impressions, PS4 Pro: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#248004) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

UK Sales Charts: Week Ending 30th May 2020

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
Animal Crossing: New Horizons
Call of Duty: Modern Warfare
Grand Theft Auto V
FIFA 20
Days Gone
Star Wars Jedi: Fallen Order
Minecraft
The Last of Us Remastered
PlayStation VR Worlds

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248005) Wesder válasza Carlos Padre (#248004) üzenetére


Wesder
félisten

Ez lemezes/dobozos kiadàsok nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248006) Carlos Padre válasza Wesder (#248005) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudom.

Kieg: Just missing out on a top 10 result is God of War in 11th, but Marvel's Spider-Man in 14th and Astro Bot Rescue Mission in 20th aren't too far behind either.

Amit ki akartam hozni a dologból, az exkluzívok tényleg szart sem érnek. ;]
Berakjam vajon ezt a listát egy xbox topikba is :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#248008) Xaels


Xaels
félisten

Elhalasztják a 4.-ei bemutatót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#248009) S e t h válasza oriic (#248007) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem meglepő, szvsz Tsushima ugyanez lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248010) Scholes9 válasza oriic (#248007) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pajkos Kutyáék kifacsarnak mindent a PS4 Pro-ból na :D Mondjuk amilyen hangosan játszom engem nem fog zavarni :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#248011) james001 válasza Xaels (#248008) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ez röhej. Nem vagyok mellette a rasszizmusnak szerintem is szörnyű már ahogy bánnak a feketékkel Amerikában de most ezért elhalasztani egy event-et? Nehogy egy kisebb örömünk is legyen már :U
Na mindegy nem a világvége de azért érdekes :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#248012) Deck válasza james001 (#248011) üzenetére


Deck
titán

+1
Jó, hogy nem minden leáll miatta.. :(

PS5

(#248013) EczkE válasza Deck (#248012) üzenetére


EczkE
addikt

Meg mindig mennem kell dolgozni. Nem is ertem fonokom mert nem ad par szabadnapot.

Asszem mindenféleképpen!

(#248014) mango21 válasza james001 (#248011) üzenetére


mango21
csendes tag

Szerintem is vicc már az, amit a sony csinál a halasztásokkal.
Milyen ünneplésre gondolnak? Ekkora esemény lett volna ez a bemutató? :F

(#248015) Eliott


Eliott
tag

Akinek van PSVR és Beat Saber, meg tudná mondani nekem, hogy kb hány zeneszám van a játékban? Akár ingyenes, akár fizetős, összesen kb mennyi elérhető? Neten nem igazán találok biztos infót. Köszi!

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#248016) Lackooo84 válasza james001 (#248011) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Annyi mindent tudnék reagálni erre a fekete témára, de inkább nem... :DDD

Gariztatott már valaki meghajtóhibás PS4-et? Mennyi ideig ültek rajta, javították vagy csere?

The Truth is out there...

(#248017) wierra válasza james001 (#248011) üzenetére


wierra
senior tag

USA nem kis piac :U
Ott most nem fognak ünnepelni.
Erkölcsileg és üzletileg is jogos döntés.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#248018) Carlos Padre válasza mango21 (#248014) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ekkora.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248019) Carlos Padre válasza james001 (#248011) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az érzéketlen tech cég imázs már nem menő. Meg amúgy is bunkó dolog bunkónak lenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248020) james001 válasza Lackooo84 (#248016) üzenetére


james001
veterán

Én is tudnék sok mindent írni ebben a témában de inkább én sem teszem :D

wierra: Miért ez valami piros betűs ünnep lett volna? Egy fél-1 órás event-et miért nem tudnak dobni? Nem kell pofázás se csak mutatnának trailereket és ennyi. Attól még nem lettek volna ezért bunkók szerintem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#248021) nanorambo válasza oriic (#248007) üzenetére


nanorambo
őstag

Amúgy szerintem ez baromi gáz. Már korábban is az volt pár játéknál. Ha ezzel nem kezdenek valamit a ps5-nél, szerintem az csúnyán rájuk fog égni.
Nba2k19-cet konkrétan nem merem elindítani. Olyan szinten felpörög alatta a pro-m, hogy az egész szekrény rezegni kezd miatta. :(((

(#248022) proly01


proly01
őstag

Remélem ezt nem az követi,hogy a TLOU part 2 is ismét késik egy hónapot mert pl. majd kitalálják,hogy ez rosszat tesz az eladásoknak vagy valami hasonló.... :U

....Pr:)ly....

(#248023) Wesder válasza proly01 (#248022) üzenetére


Wesder
félisten

Màr aranylemezes, úgyhogy nem késik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#248024) keIdor válasza proly01 (#248022) üzenetére


keIdor
titán

Halasszák az USA-ban, a bolygó népességének 95,75%-a nem az USA-ban él...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#248025) wierra válasza james001 (#248020) üzenetére


wierra
senior tag

Nem tudom mit akart villantani a Sony.
Ha az amcsi piac szeme jelenleg máshova figyel, akkor a kerekítési hibahatár léptékű magyar piac hangja nem lesz releváns.
Asszem senki sem fog belehalni némi várakozásba.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#248026) S e t h válasza nanorambo (#248021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap írtam milyen nekem tisztítás után.
Már nem jelez a szeizmográf.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#248027) keIdor válasza wierra (#248025) üzenetére


keIdor
titán

Nem is a magyar, de az európai, ázsiai piac hatalmas.
Nem az USA a világ közepe, csak úgy tesz mindenki.
Sajnálom az áldozatot, de Afrikában meg éhinség, háború pusztít, ott is feketék élnek, azzal mégsem foglalkozik senki, mert az nem az USA... Képmutatás.
Ha a hónap közepén meg kapnak egy hurrikánt, akkor meg az lesz a baj, akkor meg azért halasztanak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#248028) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Back button-t kivontak a forgalombol vagy a virus miatt nem lehet most sehol kapni?

(#248029) james001 válasza wierra (#248025) üzenetére


james001
veterán

Nem fogunk belehalni,de ahogy írta is keldor kollega nem csak Amerika létezik mint ország meg alapból piac.

Mindegy én nem akarok hozzáfűzni többet ehhez a témához,keldor leírta amit én is nagyjából gondolok.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#248030) EczkE válasza birno (#248028) üzenetére


EczkE
addikt

Mindenhol elfogyott. Amerikaban ujra elerheto lesz hamarosan, talan majd otthon is.

Asszem mindenféleképpen!

(#248031) Carlos Padre válasza EczkE (#248030) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja, nagyobb volt rá az igény mint azt képzelték.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248032) FunPro válasza keIdor (#248027) üzenetére


FunPro
senior tag

Afrikával azért nem foglalkoznak, mert az erősen friendly fire lenne... :U

Na mind1, ez nem az a fórum, ahol ilyenekről kell beszélni.

Viszont abban egyetértek, hogy most mindenki pont lesz. a sonyt, tehát nyugodtan megtarthatták volna a ceremóniát. :K

U.I:

Amúgy a japánok mióta ilyen együttérzők?

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#248033) Jigoku válasza james001 (#248011) üzenetére


Jigoku
tag

Engem kimondottan felhúzott ez a lépés részükről, gyorsan össze is foglalom, miért.

Még az elején leszögezném, mielőtt jönne valaki azzal, hogy rasszista/erkölcstelen/etikátlan/akármilyen vagyok: én aztán mindennemű élet mellett/pártján állok, ez nem korlátozódik le csak az emberi életekre egyébként. Abszolút nyitott szellemiségű vagyok, számos különböző kultúrába/rasszba/néphez tartozó barátom van. :K

Szerintem iszonyatos képmutatás jönni ezzel a "nem lenne helyes most ünnepelni"-dumával. Akkor ezek szerint lehet, amikor (kvázi mindig) milliók éheznek, halnak meg, kerülnek kivégzésre stb.? :(( Az persze nem számít, de ha Amerikában valaki meghal (és szó se róla, ez az eset hihetetlenül megdöbbentő, azóta is keresem a szavakat, amikkel le lehetne írni ezt a borzalmat :(), és ezt felkapja a média, rögtön mindenki odaborul. Pedig aztán a többség eddig se foglalkozott ilyen témákkal, és gyanítom ezután se fog...
(Ez nekem kicsit olyan, mint a Halottak Napja. Az már régen rossz, ha az ember egy évben csak egyszer gondol a halott rokonaira, aznap, mikor mécsesekkel baktat a temetőbe, a maradék 364-ben meg eszébe se jutnak... Az ilyen jellegű globális problémákkal mindig foglalkozni kellene, nem csak egy-egy híresebbé váló eset idején... :(()

A másik meg, hogy nem tudom, egy prezentáció mégis miért lenne "ünneplés". Hogy pozitív energiákat adna az egyébként koronavírus (meg miegymás) miatt megcincált lelkületű embertömegnek? Az biztos. Én is örülnék, ha azt érezném, hogy lassan visszaáll minden a normális mederbe. Főleg, hogy gyanítom, nem én vagyok az egyedüli, akinek a saját problémáival és tragédiáival is meg kell küzdenie, és maximum ezek mellett tudja figyelemmel követni a világ minden egyéb táján történő borzalmakat. Szóval nekem aztán senki ne mondja, hogy ez a prezentáció erkölcsileg megkérdőjelezhető lenne, ha megtartásra kerülne...

Btw, ha már rasszizmus ellen akar fellépni az amúgy JAPÁN eredetű Sony, akkor mondjuk inkább a shibuyai tüntetés kapcsán kellene kommentelniük valamit. Mert szegény George-ról oda-vissza harsog a média, de a japán rendőrség által megcibált kurd férfi esetéről persze nincs ekkora visszhang. Na ha ez nem képmutatás, akkor én nem tudom, mi az. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#248034) ProEvoFan válasza james001 (#248011) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen érthető üzleti döntés.A teljes tech világ szolidaritást mutat az USAban történtekre, a Sony sem maradhat ki.
Sajnos ez van.
Eddig ez a 2020 nem alakul valami túl jól...

(#248035) Carlos Padre válasza Jigoku (#248033) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A képmutató bevezető után elég érzéketlen írást sikerült összehoznod azért.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248036) Jigoku válasza Carlos Padre (#248035) üzenetére


Jigoku
tag

Sajnálom, ha te nem érted, mire akartam kilyukadni (legalábbis nagyon ilyen érzésem volt a reakciódat olvasva). Lerövidítem, hátha nem lett volna elég egyértelmű, mit szerettem volna: a rasszizmus és minden másnemű diszkrimináció, erőszak és egyéb globális problémák ellen mindig ki kellene állni. Nem csak akkor kellene elővenni őket, amikor (végre) több figyelmet kapnak, és nem csak pénzügyi/marketing célból kellene beállni a támogatók sorába. Mert ez így gyomorforgató szerintem. Pláne nem egy egy órás prezentáció venne el teret bármi ilyesmitől... ha meg igen, az megint sokat elárulna az emberek tényleges hozzáállásáról a témában. Szóval szerintem ezért nyugodtan megtarthatták volna a PS5 műsort.

Ha nem csak félreértésről/félreértelmezésről van szó, hanem szerinted ez képmutató/érzéketlen/bármilyen más hozzáállás, teljes mértékben elfogadom. Nyilván máshogy látjuk a dolgokat, mivel mások vagyunk. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#248037) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Az eddigi hozzászólásokat meghagyom, de szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne itt beszéljék ki a közelmúlt eseményeit! Ez egy gamer fórum, szerintem ennek egyszerűen nem itt van a helye, még ha kulturált formában is történik a véleménynyilvánítás.

(#248038) Carlos Padre válasza Jigoku (#248036) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak egy utolsó megjegyzés még a témában aztán tartsuk tiszteletben a modi kérését, nem kellene elfelejtetni, hogy a Sony rengeteg szállal és cégeken keresztül kapcsolódik az USA-hoz, és rengeteg alkalmazottjuk és üzleti partnerük érintett az eseményekben. Miattuk és értük álltak bele a dologba, miként a Microsoft is a többi nagy céggel egyetemben, mert ez egy eldöntendő kérdés, főleg ott, ellenzed vagy (hallgatólagosan) pártolod, az nem válasz, hogy nem értesz a focihoz.
Amúgy meg Trump épp ezekben az órákban próbál kirobbantani egy polgárháborút, szóval az elkövetkező hetekben ne is várjunk nagy eseményt a Sonytól. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248039) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

On, ha valakinek kérdése van ne tartsa vissza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248040) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hiszem jó hírrel indul a hét.

A Codemasters megszerezte a WRC jogokat!

Sajnos csak 2023-tól, de a Dirt 2-t játszva és látva, ez egy örömhír.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248041) 30z.Samu válasza .LnB (#248040) üzenetére


30z.Samu
félisten

A F1 jó kezekben van náluk? Nem tudom, mert nem igen foglalkozom már a sporttal és ezáltal a játékkal sem. Csak kérdezem. :)

Sic Parvis Magna

(#248042) .LnB válasza 30z.Samu (#248041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én tetszésemet nem nyerte el az F1. De ez a WRC liszensz ez már azért is jó, mert a Dirt Rally szériába legalább a kocsik bekerülhetnek a WRC-ből. Ami nekem eléggé hiányzik most a Dirt Rally 2.0-ból. Még festéseket se használhattak fel a régi időkből. Persze PC-n ezt meg lehetett oldani, de konzolon nem.
Vélhetően a "nagy" WRC játékuk így is az arcade(abb) vonalat (fizikát) fogja felhasználni, hogy minél nagyobb játékosbázist elérjenek vele. De a Dirt Rally-ba is felhasználhatják majd a liszenszeket. Mindezt ráadásul nextgen konzolokon!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248043) 30z.Samu válasza .LnB (#248042) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó lenne egy Colin McRae Rally 2 szerű játék. :D Az még megfogott a rally játékok közül, meg ugye a DiRT Rally.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248044) Crytek válasza .LnB (#248040) üzenetére


Crytek
veterán

Ez mitől jó hír? Elég megnézni a Grid és Dirt , F1 szériákat ZÉRÓ változatosság...

Next PC Upgrade: 2022

(#248045) 30z.Samu válasza Crytek (#248044) üzenetére


30z.Samu
félisten

A DiRT Rally és a 2.0 között azért van különbség bőven. Meg gondolom az F1-nél is, ha nem két egymást követő játékot nézel meg, hanem mondjuk egy 3-4 éves játékot és a mostanit. Egy év alatt nem lehet csodát várni.

Sic Parvis Magna

(#248046) .LnB válasza 30z.Samu (#248043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt most nem értem, ott a Dirt Rally 2.0. Az miért nem elég neked? Évek óta nem találkoztam ilyen jó rali játékkal. Kivéve persze a Dirt Rally első részét. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248047) frankdelgado válasza Carlos Padre (#248039) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mennyibe fog kerülni a ps5 és hogy fog kinézni?

(#248048) 30z.Samu válasza .LnB (#248046) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is jó, persze. :) Nem tudom, lehet hogy a nosztalgia beszél belőlem, imádtam a CMR 2-t. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#248049) Steven King válasza .LnB (#248040) üzenetére


Steven King
csendes tag

Az egyik szemem sír, a másik üveg. :)
Amit a Codemaster csinált a F1 2019-el és a Dirt Rally 2.0-al az valami hatalmas királyság, egyszerűen imádom őket. Viszont most csupa jót hallottam a WRC8-ról és nagyon kíváncsi vagyok rá. Állítólag nagyon jó irányba halad a fejlesztése. Most ezzel a Codemaster egyeduralkodóvá válik, rivális nélkül ebben a szegmensben. Ez nekünk játékosoknak nem biztos, hogy hosszú távon jó hír.

(#248050) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ASUS TUF GAMING H5 8000 forint [link]
Elvileg van még raktáron.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.