Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#220001) markknight válasza laci1117 (#219999) üzenetére


markknight
veterán

Pedig a topiknak pont a hardverről és az ahhoz kapcsolódó tapasztalatokról kellene szólnia nem? Mármint, minden játéknak van fóruma és az iPhone topikban is nagyon ritkán beszélgetünk appokról.

(#220002) penge111


penge111
addikt

Nekem lenne egy javaslatom, erre a tv-s vita dologra. Nem lehetne-e az összefoglalóba berakni egy olyan részt, hogy az itteni felhasználók által javasolt típusokat sorolnánk fel, és mindenki a saját pénztárcájához képest eldönti melyik kell neki? Mit tudom én, lenne vagy 5-10-20 típus.Ha jönne valaki, hogy milyen Tv-t vegyen, akkor csak beírnánk, hogy olvassa el az összefoglaló arra vonatkozó részét. Mondjuk engem nem zavar itt sem, ami nem érdekel azt simán átgörgetem.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220003) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok!

Beraktam a havi PS Plus játékokat a kosárba, mint mindig, de olyasmi fogadott, ami eddig még soha. Fel akarja számolni nekem teljes árban a játékokat, mintha nem lenne előfizetésem. Pedig még van, jó sokáig. Ami érdekes, hogy mielőtt beraknám a kosárba, át is húzza szépen sárgával az árat és kiírja, hogy Free. A vásárláskor viszont fizetnem kellene. Telefonról csinálom, chrome böngészővel, eddig nem volt vele soha gond. Valaki találkozott már hasonlóval?

(#220004) 30z.Samu válasza kisÁdi (#220003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, soha. PS App-al próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220005) ldave válasza kisÁdi (#220003) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez már a Nioh vagy még a Last of Us?

A Slime draws near! Command?

(#220006) Dvix válasza #10186752 (#219950) üzenetére


Dvix
senior tag

+1 :U Egyébként gyerekek, L.n.b-n kívül ki rendelte elő közületek a DEath Strandinget? :U Azért nézzetek meg pár videót és olvassatok értékeléseket, hogy a "mozi közbe ültetett játékmenet" az nagyon unalmas walking simulator tud lenni :K

[ Szerkesztve ]

(#220007) Deck válasza markknight (#220001) üzenetére


Deck
titán

Kéne egy csakis a játékokkal foglalkozó topik. A rengeteg topik mellett elférne..:)
Kitől kell rá engedélyt kérni?

PS5

(#220008) Mike válasza kisÁdi (#220003) üzenetére


Mike
veterán

frissítsd az oldalt a böngészőben
vagy próbáld később
nálam még nincsenek is új novemberi játékok a plusz alatt

[ Szerkesztve ]

(#220009) RudY válasza Deck (#220007) üzenetére


RudY
addikt

óóó a francba, pedig pont most akartam kérdezni, hogy tudnátok-e spéci fotelt ajánlani PS-hez. ;] :DDD :P

(#220010) 30z.Samu válasza RudY (#220009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig a TV témát még lehetne cifrázni...de a fotel sem rossz ötlet. ;] USB-s előmelegítős fotel. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#220011) ldave válasza Dvix (#220006) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Egyik kedvenc stílusom a walking simulator, szóval részemről jöhet :)

A Slime draws near! Command?

(#220012) Deck válasza RudY (#220009) üzenetére


Deck
titán

Kapcsolódik ide.. :D Tudom vicvelődtél.. De.. ;]
Nekem van babzsák, gamer szék, ágy..
Én a gamer székre szavazok de vettem hozzá külön memóriahabos ülőpárnát is, volt hozzá alapból derék és fejtámasz azokkal is így már nagyon kényelmes is és nem öli meg a hátam/gerincem. + pohártartót akarok még hozzá majd, hogy rakhassam mibe a sörömet :P
Ágyból és babzsákból játszás nekem nem megy és nem kényelmes.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220013) Dvix válasza ldave (#220011) üzenetére


Dvix
senior tag

Nekem is van egy-kettő olyan amit valóban szeretek. :U Én csak azoknak szólok akik több izgalmat keresnek, mert bizony elég drága játék. Több tesztelő írta h jónak találta 20 óra után meg ilyenek :C

(#220014) penge111 válasza ldave (#220005) üzenetére


penge111
addikt

Na, Bard's Tale IV beszipkázott? Olvastam amúgy, hogy csak a játék első pár helyszíne "ronda"... A Divinity Origin Sin 2 nagyon komoly cucc, de azt javaslom akkor kezdj bele ha lesz 100 órácskád :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#220015) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Azért ezt a tévét sem 1-2 évre veszünk dolgot is lassan el lehet engedni szerintem. Sajnos a piac és a gyártóknak ez már marhára nem érdeke. Minden évben új típusok, szériák jönnek pontosan ugyanúgy mint pl a telefonok esetében és nem az a cél hogy minél tartósabbak legyenek...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#220016) KardosAttila válasza Wesder (#219758) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Én pont úgy voltam vele, hogy a korábbi god of warokat itt-ott ki tudtam próbálni, de sosem érdekelt, mondjuk semmilyen más hack n slash sem (tudom hogy ez már nem az), se a dmc, se a darksiders, stb, de ez az új gow már rögtön az elején lebilincselt, a hosszú hétvége alatt ki is pörgettem, sietnem se kellett vele mert nem igazán akartam abbahagyni. Mondjuk maradt még benne rengeteg tennivaló, azóta is tolom ha van időm, a side questek látványosan nehezebbek mint a story. Kellemes meglepetés volt a ps now stream minősége is, bár először wi-fi-vel próbáltam mert lusta voltam kábelt dugdosni, úgy nagyon vissza tudott esni a minősége. Korábban már használtam ps nowt az mgs4 miatt, de azóta mintha jobb lenne a stream.

(#220017) 30z.Samu válasza Deck (#220012) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oszt' dumál neked a memóriahabos párna, hogy még hol nem jártál az adott játékban a mapon? ;]

Sic Parvis Magna

(#220018) Peace


Peace
nagyúr

Elképedve olvastam végig, hogy hova fajult ezt a tv téma. Szegény fórumtárs csak tényleges tapasztalatok alapján szeretett volna tanácsokat kapni, aztán hova jutottunk. :(

(#220019) Deck válasza 30z.Samu (#220017) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy segít közben, nélküle csökken is a játékbéli teljesítmény.. :(

PS5

(#220020) Wesder válasza KardosAttila (#220016) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem én most offolom. Pòkit megvesszük majd, aztàn majd kell kezdeni valamit a konzollal hogy ne porosodjék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220021) Kendek válasza Deck (#220007) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van jogosultságod új téma létrehozására, ha majd nem tetszik a modiknak, akkor bezárják. Vagy ha nem lesz népszerű akkor egyszerűen el fog veszni a süllyesztőben. Ha felkapottá válik, akkor pedig volt létjogosultsága.

<-ƘƘ->

(#220022) Dvix válasza Peace (#220018) üzenetére


Dvix
senior tag

Szerintem a TV topicban jobban járt volna :( . Egyébként hallottál valamit valami új Warhammer 40k játékról ajövőben, mert én csak várom a Space Marine 2-őt de nem jön :U
ÉS honnan szerezhetek ilyen jópofa avatart mint te? ;)

(#220023) markknight válasza Wesder (#220020) üzenetére


markknight
veterán

Ennyi volt? Vagy csak dacból nem tolod ki? :D Én sem szeretem ezt a részt, meg heroltom volt attol a nyalitól amit nyomott rá a média, de azért annyira nem volt rossz, hogy lerakjam :D

(#220024) Deck válasza Kendek (#220021) üzenetére


Deck
titán

Akkor érdekelne innen valakit? :R
Szerintem lenne létjogosultsága egy csakis a játékokkal foglalkozó topiknak. Sőt, akár platform független topik is lehetne ha csakis játékokkal foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220025) 30z.Samu válasza Dvix (#220022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyénként nem biztos, én itt előbb kaptam választ a TV-vel kapcsolatos kérdéseimre, mint a TV topikban. Az most más kérdés, hogy most tényleg elindított egy a kérdező akaratlanul, pedig csak egy kérdést tett fel szegény. :D

Sic Parvis Magna

(#220026) RangerFox válasza Deck (#220024) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem felesleges.

(#220027) Deck válasza RangerFox (#220026) üzenetére


Deck
titán

Össze töröd a szívem :(

M1 akkor követem azokat a játék topikot amik érdekelnek.. Persze a sok pc-s miatt a hardveres részről szólnak ezek is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220028) Wesder válasza markknight (#220023) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs benne semmi dac, persze fogd az Xbox fanboisàgomra... 1-2 òra utàn inkàbb visszaülök a box elé. Nyílvàn sokat ront az élményen hogy maga a vilàg semennyire sem érdekel. Until Dawn is kb a 2. beszélgetés utàn abbamaradt. Úgy volt hogy folytatom, de semmi kedvem ahoz sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220029) S e t h válasza Dvix (#220006) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy kolléga megrendelte, elnézést, berendelte, mert Kojima.
Ennyi, más indoklás nincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#220030) Gebriel válasza stilo18 (#219984) üzenetére


Gebriel
veterán

Másról beszélünk, hiába fullos a tv ha PS4 és a játékok nem tudják pl a 4K-t.

(#220031) Dvix válasza S e t h (#220029) üzenetére


Dvix
senior tag

Hát persze! :DD Nem kell ide több magyarázat! :)) De ne hidd, hogy csak ő, mert sok más ember is így áll hozzá. :K

(#220030) Gebriel +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#220032) RangerFox válasza Deck (#220027) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem üde színfolt egy-egy játékkal kapcsolatos hozzászólás az ezerszer körbejárt és unalomig ismételt kérdések között. Ezért se tartanám jónak, hogy ezeket elvegyük a topiktól.

(#220033) Deck válasza RangerFox (#220032) üzenetére


Deck
titán

Ha elvennék innen őket akkor aztán nem semmi topik lenne ez itt.. ;]

PS5

(#220034) ldave válasza penge111 (#220014) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Aha :) Jaja, Ha kijut az ember a városból, onnantól kezdve egész vállalható már a játék kinézete. Mármint nem lesz korszerű, de célnak megfelel azért:

Persze van néha olyan rész, hogy el sem hiszem 2019-ben ilyen van: [kép]

A sztori az semmilyen, alapjaiban ez egy klasszikus dungeon crawler, a karakterek viszont jópofák és Bioware szerűen néha beszélgetnek egymással menet közben. A játék tele van fejtörőkkel, néha úgy érzem, hogy több benne a puzzle, mint a harc :) A legtöbb rejtvény jó is, picit kell gondolkozni, logikázni. Eddig egyszer nyúltam leíráshoz, ott az angol tudásom volt kevés (egy vers alapján kellett volna valamira rájönni), de a többi átlagos logikával megoldható. Van minden fajta feladvány, a tologatóstól kezdve forgatásos dolgokon át harangokig, szóval változatos.
A harcrendszer nekem továbbra is nagyon tetszik, így hogy már 6 karakterem van, mind specializálva, jókat lehet kombózni. Nem mondanám nehéznek, viszont figyelni kell, mert összejöhet úgy ez ellenfélnek, hogy 1-2 kör alatt kivégzi a csapatunk, ha nem reagáltam időben valamelyik lépésére.

Most amúgy akciós PSN-en.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#220035) RudY válasza Dvix (#220006) üzenetére


RudY
addikt

A DS topikjában láthatod, hogy többen is, akár indoklásokkal és nem elvakultság miatt. Nem mellesleg más is elég jól tud már tájékozódni ahhoz, hogy meg tudja ítélni és döntést is hozzon a saját ízlése alapján. ;)

[ Szerkesztve ]

(#220036) Steve1207


Steve1207
veterán

Lehet acc-hoz adni a havi játékokat.

.

(#220037) ldave válasza RudY (#220035) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jaja, van már csomó teszt, videó, beszámoló. Ha ezek után valaki majd azzal jön, hogy nem azt kapta, amire számított, az már a saját tájékozatlansága miatt lesz csak.

A Slime draws near! Command?

(#220038) Dvix válasza RudY (#220035) üzenetére


Dvix
senior tag

Jaj ezeket a kis "csipkelődéseimet" nem is merném beírni egy fan topicba! :DD De igazad van! :R

(#220037) ldave +1 :U

[ Szerkesztve ]

(#220039) Xaels


Xaels
félisten

Ti tudtok valamit a Valfaris megjelenéséről? Elvileg Nov. 5 de még nincs fent Store-on.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#220040) NyMRooD válasza 30z.Samu (#220010) üzenetére


NyMRooD
őstag

USB-s modellt csak a csórók vesznek, enyémben saját reaktor van :D

Egyébként én a babzsákot ajánlom!

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#220041) markknight válasza Xaels (#220039) üzenetére


markknight
veterán

Még nem frissült a store azon része. Engem az Afterparty érdekelne nagyon, az sincs még.

[ Szerkesztve ]

(#220042) Peace válasza Dvix (#220022) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem feltétlen. TV topikban általános felhasználásra és filmnézésre tudnak ajánlani. Ha PS-hez is szeretnél tv-t, akkor érdemes a PS topic-ban is rákérdezni. Szerintem ezzel semmi gond. Én is rengeteg filmet/sorozatot nézek, de PC és PC játék is megy nem gyengén! Ezért választottam olyan tv-t, ami még belefér a keretbe és minderre a lehető legjobb választás.

WH40K játék a jövőben...nincs jó hírem. Necromunda Underhive Wars az egyetlen, ami készülget, de folyamatosan elhalasztják és a fejlesztők is kussolnak a hivatalos fórumon. Nem tudom, hogy valaha megjelenik-e. Adeptus Titanicus: Dominus a másik, ami jelenleg korai hozzáférésű játék. Pár ember hegesztgeti, nem tudom elkészül-e. A Space Marine 2 bebukott sajnos a THQ anyagi problémáival. Eredetileg trilógia lett volna, de a THQ elpasszolta a Relic Entertainment-et a SEGA-nak és a jogok visszaszálltak a Games Workshophoz. Hatalmas szívfájdalom!!!!! :O :O :O Ahogyan a Dark Millenium MMO elkaszálása is az volt!!! :W [link]

Ilyen szép avatar-t az avatar készítő topic-ban rajzolt nekem egy kedves fórumtárs az általam küldött kép alapján. Sok éve volt. Moderátoroknak kell jóváhagyni meg bizonyos számú hsz-el kell rendelkezni. Nem tudom most jelenleg mi a feltétele...

(#220043) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Idén eddig 64ezer magyar forintot költöttem játékra, plusz a két éves ps+ volt 27ezer magyar pengő.
Akkor ez most luxus?
:N
Nagyon :N .
Elmegyek haverokkal kocsma túrára, ott egy kör kb 10 rugó...sok példákat lehetne sorolni.
Persze vannak olcsóbb hobbik, de a konzolos lét nem luxus az 100%.

(#220044) Gebriel válasza Dvix (#220006) üzenetére


Gebriel
veterán

Az MGS 4 is "mozi közbe ültetett játékmenet" volt, még is szerintem az egyik legjobb MGS rész volt, rengeteg díjat be is zsebelt.

(#220045) KaitouP válasza Kendek (#219977) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem egyértelmű volt a hozzászólásom, maximum félreértelmezted. Itt nem arról van szó hogy ne beszéljünk erről, mert minden egyes fórumozó, legyen az tehetős vagy átlag keresettel rendelkező személy megérdemli a hiteles tájékoztatást, pláne egy szakmai fórumon, de olyan kontextusban, formában, hogy attól a szegényebb, és a gazdagabb is egy szinten érezze magát. Néha a beszélgetés nem igazán ilyen formában bonyolódik le, ezért jeleztem a meglátásomat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#220046) RudY válasza ldave (#220037) üzenetére


RudY
addikt

Aki csak a hype miatt ugrik, az könnyen járhat így (mondjuk ez minden másra is igaz), de jól látszik a tesztek megosztottságán is, hogy nem egy "fun game". :K

(#220047) Dvix válasza Peace (#220042) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez tényleg nem bíztató, Igen a Dark Millenium MMO-ra én is hegyeztem a fülem míg el nem kaszálták :( Azért kérdeztem mert te sokkal jobban informáltabb vagy erről a részről mint én. Köszi! :R
(#220044) Gebriel azt elhiszem de az a hír járja h itt még túl is teljesített Kojima a DS-ben egy 2 órás ending cutscene-el. :U Kicsit túlzásnak érzem. De hát be kell látnom h ez nem az én műfajom. :N

(#220048) Deck


Deck
titán

NFS Heat: tetszik maga a játék.. De kontrollerel irányítani.. Na ez mégis, hogy lehetséges? Alap kocsival nem tudok normálisan kanyarodni se, nem hogy nyerni.. Mások FPS-ezni nem tudnak és meg vezetni vele.. Vagy van valami trükk? ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#220049) KaitouP válasza Deck (#220048) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig arcade game. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#220050) Deck válasza KaitouP (#220049) üzenetére


Deck
titán

Nagyon komoly gondjaim vannak az éles kanyarokkal.. :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.