Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#98001) front3r válasza Madwe (#97998) üzenetére


front3r
őstag

Biztos vagyok benne, hogy változni fog a játékaik minősége. De idő kell hozzá, viszont nem lehetetlen, hogy lesz állandó gagyi címük is, mint az Activision-nél a CoD.
Az első WD-nak is jó eladási számai voltak, pedig az is kifejezetten buta játék volt.

Várhatóan az új AC nem erre a sorsra jut, elég nagyok az elvárások vele szemben.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#98002) oriic válasza #20844032 (#98000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napja rákérdeztünk tesztelők, hogy a végső buildot toljuk-e, lesz-e változás. Azt mondták, hogy nem valószínű, később majd jön patch, ha gond van premierkor. :D

(#97999) HGabor89

Azért ezzel a kijelentéssel óvatosan, alig pár ezren játszanak vele most, holnap remélhetőleg Uborkasoft szerverek nem adják majd meg magukat. :DDD

(#98001) front3r

Ha tippelnem kellene, az új AC azoknak is tetszeni fog, akiknek az utóbbi részek nem jöttek be. ;)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98003) gyuribácsi88 válasza Madwe (#97998) üzenetére

Én már több mint egy éve megfogadtam hogy nem veszek többet ubisoft meg activision játékot, és milyen jól megvagyok nélkülük. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98004) LeventeV válasza oriic (#98002) üzenetére


LeventeV
senior tag

Vannak valami plusz információid? Esetleg helyszín? Japán... khm. ;]

(#98005) Kvelstadt válasza oriic (#98002) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az ac3 nekem már nem tetszett a 4 meg csak a hajókàzás miatt szóval kiváncsian várom a következőt.
Még a rogue-on gondolkodom hogy pótolni kéne prev genen mert azt sokan dícsérték hogy jó volt de a syndivel meg a unityval eszemben sincs játszani tovàbbra sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#98006) oriic válasza LeventeV (#98004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maradjunk annyiban, hogy az eddigiekhez képest más lesz. :) ;)

Live-Die-Respawn

(#98007) belan válasza Osiris (#97993) üzenetére


belan
addikt

Én is tr nyomom de eddig semmi fagyás nem volt pron

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98008) semetka válasza oriic (#98006) üzenetére


semetka
őstag

De jó neked hogy tesztelő lehetsz :D Hogy választanak embereket hozzá?

Ha most a WD2 olyan lesz mint a Unity amikor megjelent akkor soha többé nem veszek Ubi játékot megjelenéskor. Az első rész nagyon tetszett ezért veszem meg ezt is

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#98009) oriic válasza semetka (#98008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Regisztrálsz, aztán vagy kiválasztanak vagy nem. (30-60 nap után válaszolnak általában, de csak akkor ha kiválasztottak és te is elfogadod a feltételeket) Én kb két éve vagyok részben hivatásos tesztelő, de elég komoly (akár pénzbüntetéses) NDA szerződések vannak, szóval komolyan kell ezt venni nagyon. Meg ezek valódi tesztek, itt nem az van, hogy végigtolod játékot és írsz róla, hanem konkrétan van hogy órákig egy adott útvonalon keresel egy db bugot pl. :)

(#98010) A`rpi

Pont ez a gond, hogy kiadó nem is foglalkozik ezzel szinte, hanem kiadja külsős cégnek a tesztelést is. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98010) A`rpi válasza oriic (#98009) üzenetére


A`rpi
addikt

"Meg ezek valódi tesztek, itt nem az van, hogy végigtolod játékot és írsz róla, hanem konkrétan van hogy órákig egy adott útvonalon keresel egy db bugot pl. :)"

Kár hogy a "valós" tesztelésre nem szánnak még a nagy kiadók sem elég időt, pénzt és energiát.

(#98011) Lefty válasza oriic (#98009) üzenetére


Lefty
addikt

Ha ilyen komoly teszteles van elvileg, akkor azt meg mindig nem ertem, hogy hogy tudott a Division egy-egy patch utan olyan trivialis bugokat tartalmazni. Olyan dolgok voltak anno, hogy egy kis tulzassal 2 perc tesztelessel kibuktak volna, de helyette ez csak elesben tortent meg.

(#98012) oriic válasza Lefty (#98011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi csak egy állomás vagyunk, számos más tesztelő csoport van (+nagyon zárt belsős teszterek) van. Nem tudom a kérdésedre a választ sajnos, Divisionnél pl voltak olyan esetek, hogy a teszt build jobban futott mint a végső kiadás.

Na de off vége bocsi. :)

Live-Die-Respawn

(#98013) boost válasza Batyops (#97995) üzenetére


boost
addikt

Pont azért fut jobban, mert már kiadáskor benne volt. A kiadók nem most kapták meg a fejlesztői szoftvercsomagot a Prohoz.

(#98014) Joshi válasza m3ss (#97973) üzenetére


Joshi
titán

"kezdeti nehezsegek utan (patch nelkul texture tearing, akadas mindenhol) most teljesen jol fut."
Szóval akkor ajánlott vétel?

"epp minap lattam pcn es hat ott ini hekkelgetes nelkul nem tudtuk jatszhatova varazsolni..."
Hogy érted azt hogy nem tudtatok játszani vele? Nekem a PC-és megvan de hibátlan, kezdetben ott is voltak gondok, de az már a múlté.

Ja és látom hogy a Dirt Rally is kint van PS4-re arról van tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#98015) LeventeV válasza Lefty (#98011) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem minden megtalált bug lesz kijavítva, úgyhogy nem mindíg a tesztelők a felelősek. Ahogy te is írtad, amik előjöttek azok triviális bugok. Ha a projektet koordináló személy átnézi a listát, és kiszámítja, hogy az összes triviális bug kijavítása mennyi dev erőt/időt majd aztán mennyi QA erőt/időt vesz igénybe, lehet kijön neki egy olyan szám, munkabérre konvertálva, amire azt mondja ,hogy inkább most hagyják. Lehet későbbi patchekbe még javítják, lehet már nem. Ráadásul még mérlegelni kell azt is, hogy esetleg egy-egy triviális bug javítása behozhat egy komolyabb, költségesebb hibát is.

(#98016) Lefty válasza LeventeV (#98015) üzenetére


Lefty
addikt

Es az ebbol adodo ceg/kiado negativ megitelese, esetleg az eladasokra gyakorolt kesobbi hatasa is elhanyagolhato? Mindegy, koltoi volt, fura ez nekem kicsit, hogy egy ekkora ceg miert enged meg maganak ennyi hibat.

(#98017) #45378816


#45378816
törölt tag

Most akkor 11.25-én vagy 11.18-án lesz a fekete péntek?
Mert edigital-nál 11.18-at látok illetve várható pspro szerintetek vagy inkább karácsonykor?

Pspro valamilyen bundle formájában esedékes lehet még az idén? (most nem az exkluzívra gondolok)

(#98018) gyuribácsi88 válasza #45378816 (#98017) üzenetére

Nem tudom, de már most is biztos nagy erőkkel készülnek rá, ilyenkor emelik fel az árakat 10%-al, aztán tolnak egy brutál akciót és rásütik a termékekre hogy 20% árengedmény. Persze lesz 70%-os akció is, a kétezer forintos vackokra, amik bent dohosodnak a raktárban évek óta. Ez a magyar blek frájdély.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98019) LeventeV válasza Lefty (#98016) üzenetére


LeventeV
senior tag

A megítélésén ronthat, elég csak az AC Unity féle fiaskóra gondolni, hiszen azokból a bugokból mém lett. De a Division eladásait szerintem ezek a trivialok nem rontották.

(#98020) Kendek válasza #45378816 (#98017) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A hivatalos az 25-én van, a Store-ban is akkortól várható (hiszen addig is tart a mostani akció). Az, hogy van amelyik áruház egy héttel előbb tartja, annak nyilván üzleti oka van, hiszen akkor sokan ott veszik meg a kiszemelt termékeket, tekintve, hogy akkor még máshol nincs akció csak nagy felárazások. Magyarán többet lehet eladni konkurencia nélkül...

<-ƘƘ->

(#98021) gamegod


gamegod
senior tag

Hát ez a Lego Jurassic World parádés :D főleg hogy mindegyik részt feldolgozza, megérte a maga pénzét :DD :C

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#98022) semetka válasza oriic (#98009) üzenetére


semetka
őstag

Gondoltam hogy elég komolyak ezek a szerződések. Majd lehet rápróbálok :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#98023) belan válasza #45378816 (#98017) üzenetére


belan
addikt

Én úgy tudom 25

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98024) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Metro Redux edition végig játszva, bár így a kettő egymás után kicsit sok volt. A Last Light-ban volt két epizód ami nem tetszett, de összességében jó játék.
Ennek örömére belekezdtem a Bound by Flame című játékba, az elején vagyok, de eddig tetszik.

(#98025) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Szerintetek érdemes lenne beruházni egy ilyen TV-re? [link]

Karácsony környékén szeretném lecserélni a PS4-et egy Pro-ra. Ezzel a TV-vel ki tudnám használni a Pro adta előnyöket? 160-170e a keret a Tv-re.

(#98026) belan válasza Gabesz1019 (#98025) üzenetére


belan
addikt

Inkább a ku6450 ku6400 és 20 ezerrel ha drágább sőt akcióba 40 colt meg kapod lehet jóval olcsóbban már

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98027) dunc


dunc
nagyúr

Visszatèrtem egy slim+cod combóval.

(#98028) sut3kh válasza Gabesz1019 (#98025) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Nagyon menő karácsony lenne akkor ha mindkettőt megoldanád! :C

(#98029) Joshi válasza Gabesz1019 (#98025) üzenetére


Joshi
titán

A belépő 4k TV-ék gagyik, inkább egy Sony W755 vagy W805. ;)

ui.: 4k-val csak megfekteted a PS4 Prót, viszont FHD felbontáson még szárnyalhat is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#98030) #45378816 válasza dunc (#98027) üzenetére


#45378816
törölt tag

En ma pont egy olyan csomagom agyaltam. (Kar hogy slim-el van csak ez a bundle) :(
Volt elotte sima ps4-ed? Ha igen, mit gondolsz meg erte vagy inkabb jobb lett volna egy pro?

(#98031) unravel


unravel
őstag

Ps4 lejátsza usbről a hd felbontású mkv fajlt?
Köszi

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#98032) >Deego.. válasza unravel (#98031) üzenetére


>Deego..
senior tag

Igen.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#98033) dunc válasza #45378816 (#98030) üzenetére


dunc
nagyúr

Volt "sima" PS4 em is igazából egy egyszerű kis dobozka(slim), halk, teszi a dolgát. Én elég hamar ráunok a játékokra, és általában eladom, cserélem a konzolom, ezért nem fektettem be egy pro ra.

[ Szerkesztve ]

(#98034) Batyops válasza Joshi (#98029) üzenetére


Batyops
aktív tag

A Samsung Ku6400 konkretan fasza tv nagyon és 4K-ás.
Játékra jó. Tudom mert nekem az van.

(#98035) #45378816 válasza dunc (#98033) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ertem. En nagyon is hosszutavra tervezek es csak remelem, hogy iden erkezik hasonlo csomag, mert mar mennek es vennnem a gepet, de varok meg egy picit. :)
Koszi a valaszod es mindenkinek, aki a fekete pentekkel kapcsolatban is irt.
(Kulonosen Gyuribacsinak :DDD)

(#98036) Joshi válasza Batyops (#98034) üzenetére


Joshi
titán

Attól függ milyen specifikáció a "Fasza". LCD-ben jelenleg a Sony ZD9 szériát nevezném így, de az kicsit más kategória mint az általad említett Samu megoldás. A Sony W75x és W80x-as széria kenterbe veri az általad említett 4K Samut. De ez itt nagyon Off. ;]

[ Szerkesztve ]

(#98037) Batyops válasza Joshi (#98036) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na jo ebbe tenyleg nem megyek bele mert tenyleg az csak off lenne.
Ha te igy gondolod elfogadom. Nekem jo es latom amit latok volt sony-m is full hd 7-es szeria ami semmivel nem tudott tobbet jatek teren most mint a samu. Filmnezes teren viszont jobb volt mint a samu.

(#98038) Joshi válasza Batyops (#98037) üzenetére


Joshi
titán

Konzolhoz nem kell 4K, még PC is nyög ekkora felbontáson. Hidd el hogy a PS4 Pro parasztvakítás 4K-ra, inkább egy jobb mozis FHD TV + PS4 Pro. :K

(#98039) Batyops válasza Gabesz1019 (#98025) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szia! Ajanlom figyelmedbe az Rtings oldalat ha tv-t akarsz akkor ott elege reszletes tesztek vannak. Itt meg tudod nezni hogy peldaul egy adott tv jatekra mennyire alkalmas.

(#98040) belan válasza Joshi (#98036) üzenetére


belan
addikt

Atol függ milyen oldalról közelited meg a 2 tv. nekem volt Sony tv nem rossz tv csinál de valahogy Samsung mindig jobban meg fogott. Samsung ks széria meg kenterbe veri a Sony csúcs téveit 2016 ba .de szerintem js széria is a tavalyi. http://www.techradar.com/ például ks9500 a év teveje lett. nálam a
oled tv a favorit .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98041) Joshi válasza belan (#98040) üzenetére


Joshi
titán

ŐŐŐŐ, Samu KS6000-es szériáról volt szó nem pedig 9000-ről. :Y :B
Az OLED egyelőre nem játékra való, de mozis körökben mozira sem a gyenge mozgásmegjelenítése miatt. :B

ui.: a Sony 2016-os modelljei is csak azért nem ajánlottak, mert VA panel helyett IPS panelt használtak. Hozzáteszem játékra szerintem az IPS jobb. :B

[ Szerkesztve ]

(#98042) Batyops válasza Joshi (#98038) üzenetére


Batyops
aktív tag

En ezt elhiszem neked :-) de pl a tr-nel vagy a shadow of mordornal most is lehet valasztani hogy 4k vagy full hd. Es pl. Nekem a shadow of mordor 4k-ban brutal szep szerintem. Igy tudom abban is jatszani es ezt a cimet special abban is fogom. Persze azzal tisztaban vagyok hogy ez nem nativ 4k mert csak felskalazott.

(#98043) Batyops válasza Joshi (#98041) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ja es ha mar felhoztad a sony 9-es szeriat hat jatekra a magas input lagjuk miatt nem annyira jok.full hd-ban meg elmegy a 38ms de 4 k-ban mar 50-60. Meg a samuknal ez olyan 25-26. Meg meg inkabb alacsonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#98044) Joshi válasza Batyops (#98043) üzenetére


Joshi
titán

Tök mind1, akinek számít az FPS és az input lag az úgy is PC-én nyomja. Ettől függetlenül én mindenkit lebeszélek a belépő 4K TV-ről, akkor inkább egy jobb FHD. :K

ui.: a te 4k TV-nek mennyi az input lagja?

[ Szerkesztve ]

(#98048) A`rpi


A`rpi
addikt

A szakmai TV topik meg pang az ürességtől.

Akik a televíziós témát tovább szeretnék boncolgatni fáradjanak a megfelelő topikba. :R

(#98049) belan válasza A`rpi (#98048) üzenetére


belan
addikt

Értem jogos

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98050) melega válasza front3r (#98001) üzenetére


melega
őstag

ÉN a Watch Dogs 2-őt elő is rendeltem. A héten bemegyekk érte szegedre az 576-hoz, és levásárlom a pontjaimból.
Amúgy AC rajongó vagyok, és folyamatosan róka bört húznak le magukról.

Az Ubisoft az a baj hogy már a sokadik ugyanolyan játékokat csinál.

10. éve ugyanolyan hibákkal küszködő AC.
Ugyanolyan hibákkal küszködő Ghost Reocrn
Ugyanolyan Far Cry.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.