Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235551) Bad Pritt válasza .LnB (#235544) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, csak a CoD nagyobb létszámú meccseket pörget respawn rendszerrel, kevésbé tűnik ki, ha egy-egy ember hülye vagy troll, a BF-nél meg végképp ki lehet szűrni az ilyeneket. El is gondolkoztam, hogy mennyivel szarabb lenne a taktikai része a Siege-nek, ha nem lenne friendly fire, ez nagyon alap a játékban.

Az MM-hez hozzátartozik, hogy mit kezd a játék a kilépkedőkkel, TK-zókkal, feltölti-e a csapatokat, ha valaki kilép, ilyesmi. Nálam is befigyelt már a sok perces várakozási idő, ez tuti valami bug csak a matchmaking rendszerben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235552) Deck válasza Bad Pritt (#235551) üzenetére


Deck
titán

COD-nak is van HC módja aztán, ott van FF. S&D mód is komolyabb azért, vagy a LP.

Mindenki megtalálja ami kedvére való. Az R6S és a MW is jó játék. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#235553) Bad Pritt válasza Deck (#235552) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De pörög is annyira, mint a pub? Mert akkor érdekes lehet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235554) .LnB válasza GEIL (#235550) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy sokkal több a casual. És ez nem is baj. De vannak komolyabb játékok is szép számmal. Én azzal csak azt akartam mondani, hogy a CoD egyszerű játékmechanikája engem nem sokáig szórakoztatott.

(#235551) Bad Pritt
Akkor olvass bele a MW topikba, hogy mit szólnak a S&D játékmódhoz, hogy ott az a híg közösség mire képes. Kevesen játsszák. Mert olyan a scene...

A Siege mint játék szuper. A közönséggel van a baj. Mint mindenhol máshol. Csak a Siege játékmenete az nem tolerálja a hülyéket. :D

Na mindegy, én élvezem. Ha nem is felhőtlenül. De hétvégén is jókat játszottam. Néha előfordulnak velem is bosszantó dolgok, csak én nem idegeskedek rajtuk. Ha meg felhőtlenül szeretném élvezni, akkor vissza PC-re, és keresni kellene még négy társat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235555) Bad Pritt válasza .LnB (#235554) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én se sírok tovább, majd kialakul. Ha nem tudom tovább tolerálni, akkor keresek valami mást. :)

Ugyanitt kérdés: Hunt Showdown-t megvette valaki? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235556) ldave válasza Bad Pritt (#235555) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Igen :) Jó játék, nagyon hangulatos. Füles kötelező hozzá, mert nagyon sok múlik a hangokon.

A Slime draws near! Command?

(#235557) Deck válasza .LnB (#235554) üzenetére


Deck
titán

Ami tény, hogy sokan COD-oznak. Honnan tudod ebből mennyi a S&D játékos? Az biztos, hogy mindig van játékos erre is.

PS5

(#235558) Bad Pritt válasza ldave (#235556) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Melyik része dominánsabb, a pve vagy a pvp? Néztem videókat, de csomó montázs, ami kiemeli vagy az egyiket, vagy a másikat. A hangulata nagyon atom, csak azért megérné kipróbálni, csak nem tudom, mennyi tartalom van benne hosszú távra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235559) ldave válasza Bad Pritt (#235558) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A játék eleje főleg pve. Elég nagy a térkép és ha jól tudom 12 játékos van rajta, szóval az elején kicsi az esélye, hogy belefuttok másik csapatba. Aztán ahogy haladtok a célpont felé, úgy ennek növekszik a valószínűsége, a vége, amikor már esetleg mentek kifelé, az meg már szinte csak pvp.

A Slime draws near! Command?

(#235560) saelin válasza Bad Pritt (#235537) üzenetére


saelin
veterán

Free weekend után nekem is a toxic community maradt meg csak. Végül ki is léptem inkább, mert mi az hogy a meccs elején a csapattársaim halálra lőnek? Azt sem tudtam merre vagyok és ezzel köszönt a játék. Nem bírom az ilyet. Rengeteget mmo-ztam (most is megyeget a ffxiv online), Overwatch, Sw Battlefront 2, Fortnite battleroyal, de egyikben sem tapasztaltam ilyet. Szerintem undorító az ilyen viselkedés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235561) Deck válasza saelin (#235560) üzenetére


Deck
titán

Jogos amit írsz. Sajnos.

Néztem több fasza kis mmorpg-t de sok minden csak pc-re van :(

PS5

(#235562) Bad Pritt válasza saelin (#235560) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért, mert egyikben sincs friendly fire. Amelyik játékban van, ott ez hozzá tartozik valamilyen szinten, más kérdés, hogy a játék hogyan bünteti. World of Tanks-es példám van csak, ott nem szaroztak a ruszkik, akár hónapokra is kitiltotta a fizetős játékosokat is, ha b*szakodtak, ráadásul volt egy "okos" rendszer benne, pl ha valaki begurult eléd, miközben lőtted az ellenséget (tehát érzékelte, hogy a line of sight megtört egy csapattárs által), akkor nem is büntetett, ez egy remek rendszer amúgy, de az elején még kihasználták és úgy tk-ztak, hogy vonalba álltak. Tehát érted, arra volt ideje meg energiája a féregnek, hogy kimatekozza, hogy hol az ellenség, hol van az a friendly, akit ő meg akar lőni és úgy helyezkedett, hogy ezt büntetlenül megtehesse. Agyrém komolyan.
Itt R6-ban nem tudom még, milyen szankciók lehetnek, mert egy piros feliraton kívül mást nem láttam még, de itt nyilván látványosabb, mert csak öten vagyunk, egy direkt vagy eltévedt lövés elég és kvázi 20%-kal csökkented a saját csapatod esélyeit...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235563) .LnB válasza Bad Pritt (#235562) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így: [link]

Ha egyszer lelőnek, akkor választhatsz, hogy szerinted direkt volt e, avagy sem. Ha direkt, akkor a társ kapja a RFF jelölést, és onnantól nem sebezhet társat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235564) Bad Pritt válasza .LnB (#235563) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Láttam is párszor a feliratot, hogy aktív. Ez azt jelenti, hogy engem akartak meglőni és önmagukat sebezték, vagy az egész csapat látja ilyenkor?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235565) saelin válasza .LnB (#235563) üzenetére


saelin
veterán

Ha jól értem az RFF aktiválódása után a már rám irányított lövések sebzését a csapattárs kapja? Ez annyira nem hangzik rosszul, de akkor is ott van, hogy egyszer be kell kapni a bullying-ot. Ha lesz free weekend megint, akkor teszek vele egy próbát és videóra is veszem mi történik.


Bad Pritt
Jogos. Egyik általam felsorolt játékban sincs friendly fire... szerencsére. Ha lenne szerintem ugyan az lenne mint R6S-ben. Bele sem merek gondolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235566) .LnB válasza Bad Pritt (#235564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Scoreboard-on látszik ha valaki RFF-be van, még az enemy is látja.

Ha téged lőnek, akkor csak neked, balra felül megjelenik egy kis ablak. A kontroller középső érintő panlejét megnyomva tudsz szavazni, hogy direkt volt e szerinted, avagy sem. Mindig az az egy játékos dönti el akit lőttek.

Én volt, hogy besétáltam valaki elé, és lelőtt. Nyomtam, hogy nem az ő hibája. Kezdőn ki akartam lőni a kamerát, besétált a csapattársam, fejbe lőttem ő se jelentett. De alapjában jelentenek ha valakit TK-zol. Volt amikor a gránátomba szaladt bele a társam, volt, hogy simán csak belépett elém, amikor lőttem az enemy-t.. Többnyire nem képesek felmérni, hogy miért TK-ztam, de ez benne van. Én még sose lőttem le senkit direkt, ez a lényeg.

(#235565) saelin

Így van. Ezért se a TK-t tartom a bajnak, hanem a leavelést. A 189 meccsem alatt, kettő direkt TK-ra emlékszem az irányomban. Persze körülöttem többször látom. Vagy az enemy-nél, vagy a csapattársaimnál. De engem valahogy nem lőnek..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235567) Bad Pritt válasza .LnB (#235566) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ez így szerintem egy korrekt rendszer. Meg most néztem egy videót és van ban is, 30 percnél kezdődik TK-ért, a határ gondolom a csillagos ég. :D
Kilépés szerintem is nagyobb baj és sokkal többször van. Mondjuk ez a round-alapú multi átka volt mindig, ahogy emlékszem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235568) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#235537) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rettenetesen toxic közösség tényleg. Pedig a játék nem lenne rossz, de a társaság számomra megöli az egészet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235569) saelin válasza .LnB (#235566) üzenetére


saelin
veterán

Azért a leaver-ektől is lehet agyérgörcsöt kapni. Emlékszem anno LOL alatt volt hogy majdnem ketté fejeltem mérgemben a notit! Tiszta jól álltunk, megölte a dps-t az ellenfél jungler-e többször is, mert volt olyan zizi hogy belement az 1v1-be. Végül kilépett és utána szenvedtünk egy sort mire megnyertük. Ha jól emlékszem a meccs több mint egy órán át tartott. Kegyetlen macska-egér harcok voltak ott. Hiányzik is, meg nem is az a játék! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235570) Deck válasza Carlos Padre (#235568) üzenetére


Deck
titán

COD-ba is toxic a közösség. Chat és a Voice Chat is tiltva van nekem benne. Így csak a játékkal kell foglalkoznom. :D

PS5

(#235571) Carlos Padre válasza .LnB (#235566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A matching a játék legnagyobb rákfenéje, játszottunk végig ranked! meccset 3v5-ben nem egyszer, a csúcs 2v5 volt. Meg persze hiába ranked akkor is összedob diásokkal ha nálatok nincs még goldos sem. Meg a smurfos boostolás. Meg hosszan tudnám még sorolni. Most már kicsit jobb, mert legalább a tk-zást büntetik végre, de a hátam közepére nem kívánom púpnak azt a szart.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235572) Bad Pritt válasza Deck (#235570) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez szerintem ma már alap (sajnos).
Inkább bukok egy-egy meccset, mert nem hallottam a segítséget, minthogy a maradék 99% fejhangú toxicitást elviseljem.
Ezért is zseniális amúgy az Apex Legends ping rendszere, egyszerű, intuitív és mindenki által érthető. Ezt is tudják idegesítően használni, de valamiért ritkán spammelnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235573) Deck válasza Bad Pritt (#235572) üzenetére


Deck
titán

Igen, az a ping rendszer szuper! :K

PS5

(#235574) stilo18 válasza Deck (#235557) üzenetére


stilo18
addikt

Mindig talál kb pár mp alatt SD-re embert, akár core - t játszunk, akár pro ligát.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#235575) Deck válasza stilo18 (#235574) üzenetére


Deck
titán

Hasonlóan képzeltem el. Köszi az infót! :R

PS5

(#235576) .LnB válasza Bad Pritt (#235572) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, az jó. Ezért is veszik át majd Siege-be is nemsokára: [link] Six Invitational-on jelentették be ezt is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235577) Carlos Padre válasza .LnB (#235576) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig is lehetett pingelni a rémbóban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235578) .LnB válasza Carlos Padre (#235577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnézted a videót? (Akkor nem írtad volna ezt.)

És lesz repu system is, azt előbb elfelejtettem írni. Így elvileg a gyökerek bekerülnek majd egy nagy "erdőbe" ahova valók, ahol sok a gyökér. Aztán TK-zhatják egymást naphosszat. Mondjuk ezzel kapcsolatban vannak kételyek még, de jön majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235579) Deck


Deck
titán

Figyelem! Ne kattintson az alábbi link-re (youtube) az aki nem érti a poént! [link]
Én szóltam :U ;]

PS5

(#235580) Bogyi007 válasza Deck (#235579) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ebben a generációban nem mondhatnám hogy sokat multiztam bármely platformon, előző generációban viszont rendszeresen de egyáltalán nem volt jellemző egyik oldalra sem hasonló viselkedés...
Ennyit változott volna a világ?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235581) .LnB válasza Deck (#235579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jujj... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235582) Bad Pritt válasza Bogyi007 (#235580) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már 20 éve is ilyenek voltak az emberek, csak akkoriban még kevesebb volt a mikrofon. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235583) .LnB válasza Bogyi007 (#235580) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindig is így ment. Csak az elején én sipákoltam így, most meg eltelt jó pár év, és én hallgatom. Vagyis nem, mert minden multi játéknál "mute"-tal kezdek.
Viszont nekem volt egy pont amikor teljesen átértékeltem ezeket a rage-eimet. És átgondoltam a dolgokat. Na ez nagyon sok embernél kimarad.

*Az meg a másik, hogy komoly skilles playerek szóba se állnak veled, ha ilyen idióta vagy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235584) Carlos Padre válasza .LnB (#235578) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, ennyire sem érdekel már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235585) .LnB válasza Carlos Padre (#235584) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez kicsit ilyen agresszív kismalac szint most.. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235586) Deck válasza .LnB (#235581) üzenetére


Deck
titán

Csak te merted megnyitni :DDD ;]

PS5

(#235587) saelin válasza Bad Pritt (#235572) üzenetére


saelin
veterán

Egy egyszerűbb ping rendszer a Fortnite-ban is van. Tudsz location-t megjelölni és enemy position-t (az egyik kék, a másik piros ping). Szerintem minden csapat alapú multiba kötelező lehetne az ilyen vizuális kommunikáció, ami az Apexban van az mindenre elég. Több infó nem is kell a játékosok között.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235588) markknight válasza saelin (#235587) üzenetére


markknight
veterán

Siege, COD, CS GO, BFV, ezekbe pl felesleges.

(#235589) d@vee


d@vee
őstag

Ezt csak így itthagyom, megvan a hiba? :DDD

Ja

(#235590) Big_Boss válasza d@vee (#235589) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

PS2-es lemez a tokban. :C

(#235591) Carlos Padre válasza d@vee (#235589) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rossz topik? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235592) Tuomas válasza Big_Boss (#235590) üzenetére


Tuomas
addikt

Viszi azt, csipelve van írva.. :DDD

We were here

(#235593) markknight válasza d@vee (#235589) üzenetére


markknight
veterán

Jó kis xenonos RROD-es cucc, jaj istenem már ennek is lassan 15 éve.. :O

[ Szerkesztve ]

(#235594) d@vee válasza Carlos Padre (#235591) üzenetére


d@vee
őstag

Neem, Playstation az :D Én elhiszem, hogy csippelve visz mindent, de ez kicsit túlzás :DD

[ Szerkesztve ]

Ja

(#235595) Wesder válasza d@vee (#235589) üzenetére


Wesder
félisten

Így lassan a 9. generàció kapujàban nem tudom kinek kell még csipszes 360. Persze ingyen nem feltétlen rossz ajànlat, még akkor sem ha pàr hét utàn megmakkan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235596) vg válasza Wesder (#235595) üzenetére


vg
addikt

Tudom számodra totál hihetetlen, de van akinek még arra se telik.

(#235597) Big_Boss válasza Wesder (#235595) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Kinect miatt gyereknek opció lehet.

(#235598) Wesder válasza Big_Boss (#235597) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van hozzà kinect is a packban, akkor nem szóltam, mert az tényleg jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235599) syler123 válasza Big_Boss (#235597) üzenetére


syler123
veterán

+1

Nekem régről megmaradt egy Jasper lapos Xbox 360, nem akart megpusztulni. Már nem igazán szoktam használni, de a rokongyerekek annál inkább, jól elszórakoznak vele, a ps4 meg megmarad csak nekem. :D (meg is őrülnék, ha a dualsockot kezdenék el rágni, amikor épp a töltőképernyő megy :D )
Retrózni én is elővenném, sok jó játékot végigvittem rajta a maga idejében.

[ Szerkesztve ]

(#235600) oriic válasza d@vee (#235589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem minimum 30K-ért tette fel. ;] Jó kis xeonos RROD-s szutyadék. Hejjjj... :D (Jasperem volt anno, azt mondjuk nagyon megölni nem lehetett)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.