Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234001) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#233995) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Nioh-t? Halálomat kívánod?Az nekem túl hc, nem szeretem szopatni magamat.Ha lenne benne normal nehézségi fokozat, már kijátszottam volna.

(#234002) Zoleee83 válasza lazioforever (#234000) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én sem játszom multis játékokkal, SOHA.
Egyszerűen nem köt le, számomra értelmetlen időtöltés, story nélkül egymást kergetni. :D
De kinek mi.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234003) KaitouP válasza Zoleee83 (#234002) üzenetére


KaitouP
veterán

Az AI-t kergetni bizonyára értelmesebb tevékenység. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234004) Aciduzzu válasza Neoteric (#233990) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Amilyen merész a magyar store árazást, meg egy ideig bőven belefér a mostani eurós árfolyam.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#234005) Zoleee83 válasza KaitouP (#234003) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát tudod ott valamiért kergeted, egy történetet mesél el, mint egy film, vagy egy könyv, nem egy számért (K/D). ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234006) KaitouP válasza Zoleee83 (#234005) üzenetére


KaitouP
veterán

Egy multiplayer játék nem egy számról szól, hanem arról, hogy játéktól függően mit tudsz felmutatni magadból, és hogy mit tud felmutatni a másik. A kettő találkozik, melyből tapasztalat nyerés, fejlődés és verseny alakul ki, egyfajta sport, melyben ha megfelelő minőségben vagy jelen, akkor sok esetben többet ad, mint az, hogy pár tucat AI-t versz szét. ;) Aki pusztán számokat lát a sportban, a versenyben, az tévúton jár, és igazából sosem lesz sikeres benne.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234007) Wesder válasza KaitouP (#234006) üzenetére


Wesder
félisten

Na meg az online co-op jàtékokat is ignoràlja ezek szerint, pedig nem egy lett attól sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234008) S e t h válasza Wesder (#234007) üzenetére


S e t h
nagyúr

Példának okádékául?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234009) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

az lehet tudni, hogy Beat Saber-hez jönnek új számok? ha igen mik?

(#234010) KaitouP válasza Zlcsi (#234009) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs meg, de követem a játékot, szoktak hozzá jönni music pack-ek, az egyik legígéretesebb a Monstercat zenei csomag.

(#234007) wesder

Ez meg a másik. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#234011) Wesder válasza S e t h (#234008) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem tudsz mondani egyetlen jàtékot sem, amit jobb haverokkal jàtszani, mint egyedül, az probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234012) markknight válasza Zoleee83 (#234002) üzenetére


markknight
veterán

Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket az élet írja, nem a sík hülye mi. Lenyomni egy nehéz játékot semmi ahhoz képest amit a multikban el lehet érni.

Ha meg párbeszédek érdekelnek benyomok egy filmet, legalább annak van mélysége is. Csak ugye nyilván nem vagy jó multiban, ezért inkább single player botok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#234013) Wesder válasza markknight (#234012) üzenetére


Wesder
félisten

A multi nem csak PvP random emberekkel. Én megértem hogy ő ezt nem szereti, mert mondjuk nem jó benne. (én sem) Mondjuk ha a topikból összejöttök 4-6-8-an egy Rocket League Party-ra, az is multi és 1000x jobb, mint a gagyi AI ellen tolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234014) Steve1207 válasza Zlcsi (#234009) üzenetére


Steve1207
veterán

Kicsit megnéztem mi ez, első kérdés, ehhez a kamera is kell mindenképp, nem elég a vr és a fagyi?
Második, ezt ki a fene tudja lekövetni? :D Amikor lassan jönnek akkor se találnám el tuti, nem még nézni a világító oldalát a kockának, hogy merről kell megütni.
Ettől függetlenül jó mókának tűnik.

A héten néztem a Walking Dead VR játékról videót, egyre jobban tetszenek ezek a vr cuccok.

.

(#234015) Zoleee83 válasza markknight (#234012) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bocsáss meg ha a lelkedbe gázoltam, micsoda történeteket mesélhet el egy-egy meccs.
Én inkább maradok olyan játékoknál mint pl. a Death Stranding, ami valódi történetet mesél el, na annak van mélysége..
Nem akarok senkit téríteni leírtam feljebb hogy számomra.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234016) Neoteric válasza Wesder (#233991) üzenetére


Neoteric
addikt

Division 2 pl 22k-s árral nyitott magyar storeon márciusban, németeknél €70-val, és akkor az euró 315-320 között volt. Ettől függetlenül legyen neked igazad, hogy 350-es árfolyamnál se lesz semmi változás.

PSN: ne0teric_sAN

(#234017) sp8787 válasza ProEvoFan (#234001) üzenetére


sp8787
addikt

Normal nincs benne, de van veeeerrrrrrrrrrry eeeeeasy mode.

(#234018) .LnB válasza markknight (#234012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A multiplayer játékokban, a történet esszenciája: "Pedig van bennük történet, minden meccs egy másik, ráadásul a legjobb történeket.. "

Nem semmi aranyköpés. :DDD Ez már most klasszikus.
Nem, nincs bennük, max valami minimális lore fel van köréjük húzva, és ennyi. A multiayer játék megmérettetés, jobbnak lenni másoknál. R6:S-el se azért játszok mert annyira nagy sztori, hogy az egyik csapat gáztámadást tervez, a másik pedig meg akarja akadályozni..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234019) Callisto válasza .LnB (#234018) üzenetére


Callisto
őstag

Ekkora hülyeséget azért ne mondjál. Még hogy minimális lore. Jah. Persze. Pl. a WOW-ban (amit nem kedvelek), Elder Scrolls Online-ban és még sok társában minimális lore van és még történet is alig... Ajjjaj. Van baj. Most jönne az, hogy nem úgy érted, de akkor meg ne általánosíts.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#234020) .LnB válasza Callisto (#234019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mark Apexezik. Az olyanokról írtam. Természetesen amit írtál az igaz. De ő nem ezekre a játékokra gondolt. Elolvashattad volna, hogy miről volt szó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234021) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#233995) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Nioh? Mikor?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234022) Carlos Padre válasza S e t h (#234008) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Például ha vannak barátaid. Az rengeteget dob élményben minden játékon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#234023) #20411392 válasza Carlos Padre (#234021) üzenetére


#20411392
törölt tag

'19 november

(#234024) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#234001) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Nioh nem nehéz...ne higyj a tudatlanoknak :) annyira "nehéz" amennyire csak sétaszimuláyor a DeathStranding

Life, Uh, Finds A Way

(#234025) hombre[EU] válasza KaitouP (#234006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó amatōr lehetsz ;] a pro multi begyakorolt szituációk kivitelezése minél hatékonyabban...semmi több

Life, Uh, Finds A Way

(#234026) Plague666


Plague666
tag

A duke nukem 25th anniversaryról mi a ps4 vélemény? Gyanúsan óriási akciót kap, már-már steam vásárokat déző potom pénz. Semmi mást nem szórnak ennyire leárazva a retro és remaster ajánlatok közt. Van vele valami gond? Vagy én gondolom túl?

(#234027) Shadow44


Shadow44
újonc

Sziasztok! Van egy új ps4-em, és szeretnèm àtvinni az adatokat a règiről. Tudom nem lényeges dolog de ha àtviszem továbbra is csatolva lesznek a kèpek az adott trofeàhoz. :U Vagy csak simàn a gallèriàba lesznek? Köszi

(#234028) markknight válasza .LnB (#234020) üzenetére


markknight
veterán

Nem klasszikus értelemben gondoltam. Az nem történet, hogy jóska elmegy balra, pista healel, miska meg ledobja az ultiját és bumm nyerünk?A gáztámadás meghiúsítása is egy izgi történet, mert mindig másképpen sül el. Szal ilyenbõl van trillió. Nekem ez bõven elég :D

[ Szerkesztve ]

(#234029) S e t h válasza Wesder (#234011) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látom nehéz volt értelmezni nem az én kérdésemet, de még a saját felvetésedet is, ami nem is csoda ennyi trollkodás mellett.

Akkor még egyszer, hátha.....

Olyan játékot mondj ami jobb lett a multitól, de kb. ne rugaszkodj el el a Zoleee83 által írt kritériumtól.
Tehát olyan game amiben korrekt single rész van és a multitól még jobb lett.
Mellékesen meg az nem az én problémám, hogy a saját felvetésedre sem vagy képes válaszolni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234030) S e t h


S e t h
nagyúr

Végül 21 óra lett a Resident Evil 2 két végigjátszással és egy idő után már nagyon untam, ami nem jó egy ijesztgetős játéknál. Szó se róla volt nem kevés eltérés az első végigjátszáshoz képest, de annyi mégsem, hogy teljesen lekössön, mert a történetben alapvető változások nem voltak. Azért az említésre érdemes, hogy a Capcom azért odatette magát, amikor a két főszereplővel két fő sztorilájnt alkotott, nem lett tökéletes, de ennél többet kihozni belőle talán nem is lehetett volna.
Mivel egyszer már írtam a játékról nem ismételném önmagam, korrekt game lett, várom a harmadik részt.

Viszont a Middle Earth: Shadow of Wart egyre jobban kedvelem, bár a készítők szándékát nem igazán értem, mert a demo ami fent van az 20-as szinttől dob nekünk egy csontot az élményből, az viszont kicsit már magas szint. A játékban mire 20-as szintre érsz addigra kvázi félisten vagy, kapkodod a fejed a sok skill között, hogy ez mi, az mi, miközben tanulnál bele, de folyton legyilkonak, ergo kimarad az oktató rész, a fejlődés. Lehetett volna ezt a játék elejéről, mondjuk egy fejezetig befejezőleg, ahol szintén van fejlődés és a sztoriból is ízelítőt kapunk. Ennek ellenére bejövős, a nemezis rendszer valami elképesztő jó és hát sajnos ilyen az én formám, szinte mindig le van árazva, de most csak az alap verzió, a definitive edition( összes dlc), most nem és aprón sem nagyon van.

Mivel nagy Dragon Ball fan vagyok így óhatatlanul a kislányom is tanúja lett ennek az elmúlt évek folyamán és most, hogy látta ahogyan nézem a játék streamjeit mindig kérdezte, hogy mi mikor játszunk ezzel egymás ellen, mondtam, hogy ezzel soha, mert tudomásom szerint coop nincs benne.

De ennek ellenére megvettem a feleségem unszolására a Kakorottot xboxra és a gyerek rettenetesen élvezte.
Az első igazi bossig, Raditzig. Akkor én majdnem a kontrollert a tévébe állítottam, vagy a kontroller roppant majdnem a markomban, de az univerzum egyensúlyának visszaállítás érdekében inkább elmentem edzeni.

Utána elkezdtem tápolni Gokut, almákat gyűjtöttem, mellékküldetéseket csináltam, csillogó biszbaszokat szedegettem össze, amivel lehetett fejlődni, ez lehetett volna unalmas és illúzióromboló is, de mégsem volt az. Egyrészt Goku is idióta, miért lenne gáz ha idióta feladatokat kell végrehajtani? 2-3 óra grind után Raditz ujjgyakorlat volt, felnőttem szintben hozzá.

És most csak egy bajom van, illetve kettő. Nem találok jó árban Shadow of war definitve edisont hehe, meg játszanék tovább a Kakorottal, de ez a kislányom privilégiuma. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234031) sp8787 válasza S e t h (#234029) üzenetére


sp8787
addikt

A Death Stranding az nem kimondottan ilyen jatek?
Csak kerdezem mert mge nem jatszottam vele de gondolom offline teljesen mas mint online.

Vagy vegyuk a BB...etc. ha soloban megy vegig es mindent megcsinalsz a coop az amivel a legvegen ki tudod tolni a jatekidot. Ha nem lenne online nem is lehetne farmolni a BB-ban csak a single reszben ami egy agyrem lenne.
Vagy a Borderlands 3 ha vegeztel akkor egy ido utan dogunalom soloban es ahhoz hozza tudsz tenni coop-al.

(#234032) ProEvoFan válasza S e t h (#234029) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Talán egyet tudok mondani amivel játszottam is. A Way Out ilyen.
De ezt egyedül nem is lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#234033) sxxorp válasza ProEvoFan (#234032) üzenetére


sxxorp
őstag

Vagyis nem olyan. Nehéz kérdés, nekem is a Borderlands jutott eszembe, vagy korábbról a Halo (esetleg az Unravel2 most). Nekem egy alapvetően tisztességes single történettel bíró FPS-en főleg a local, rendesen megcsinált co-op rengeteget dob.

(#234034) Kendek válasza Steve1207 (#234014) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A VR egyik hardveres alapeleme a kamera, anélkül nem is működik. Ez a fő érzékelő, vagyis a látóterében lehet mozogni.

<-ƘƘ->

(#234035) S e t h válasza sp8787 (#234031) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kojima elgondolása nem volt rossz , hogy miként ötvözze a single alapú játékot a multival, de véleményem szerint ez ennek még maximum a csírája.
Kicsit röhejes, hogy azért kapsz trófeát, mert kiáltasz egyet a pusztaságban és reagál rá vki.
Egy gépi hang. Mindig ugyanaz, nem másik játékos.
A Death Stranding nem kis mértékben a kapcsolatokról, vagy inkább azok hiányáról szól, de ezt online játékra nem igazán sikerült átültetni, de nem is ez volt a cél. Itt egyedül küzdesz, az online rész csak hab a tortán.

A BB hirtelen nem esik le mi az.

A Borderlandset meg szeretném feledni, nem véletlenül nem szerepelt nagyon egy listán sem az év játékai között.
Szólóban kezdtem, coopban folytattam, de egy végigjátszás után kb. nulla motivációm volt a folytatáshoz.
Nálam itt a single, coop rész nagyjából egyenlő, egyik sem több a másiknál.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234036) VTom válasza S e t h (#234029) üzenetére


VTom
veterán

Egy ilyet tudok mondani, az a Division első része.
Azóta nem multizok, mióta szétszéledt a csapat. Ha egyben lenne, még PC-m lenne, és a mai napig azt játszanának (ha még nem untuk volna a rengeteg csaló miatt)

Egyébként nem értem miért mentek bele vele ezekbe a meddő vitába, ő itt a fő troll megmondóember, a hsz-einek 1/3-a flame, 1/3-a trollkodás, 1/3-a meg HSZ gyűjtés.
Ha lenne prémiumom, az első lenne, akit tiltanék :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#234037) Kendek válasza S e t h (#234035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

BB = Bloodborne

<-ƘƘ->

(#234038) saelin válasza S e t h (#234035) üzenetére


saelin
veterán

Bridge Baby

Szerintem teljesen akár skippelni is lehet az online részét a DS-nak. Nekem alig adott hozzá valami pluszt. Vagyis nem, mert könnyebb volt így.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234039) Zoleee83 válasza VTom (#234036) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem csak itt, hanem a PS5 topicban is.
Legtöbbször szétflameli a topicot.
Én már nem is reagálok a hozzászólásaira, felesleges. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#234040) jbnd-007


jbnd-007
tag

Na, ez is megvan. Platina biztos nem lesz belőle, már a Commander elején is szétidegeltem magam a béna katonákon, akik semmit nem találnak el. Amúgy is vicces kedvében volt, aki a trófeákat kitalálta. Csak rookie-kkal küldetés július után, haha... :)

(#234041) Bad Pritt válasza jbnd-007 (#234040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miez?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234042) sting2 válasza Bad Pritt (#234041) üzenetére


sting2
addikt

Heti 2 óra Csokicső program nyertese..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#234043) Bad Pritt válasza sting2 (#234042) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyilván rá tudnék keresni a trophy nevére, de legyen már annyi egy kommentben szerintem, higy egyértelműen látszódjon, miről is van szó. Szerintem. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#234044) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#234043) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig tök egyértelmű. hogy Super Saiyan Vegeta edzett a gravitációs szobában, miközben Bulma apja benyomott a 3000W-os Hi-Fin valami jó kis heavy metal-t. :U :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#234045) RangerFox válasza Bad Pritt (#234041) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

XCOM 2

[ Szerkesztve ]

(#234046) sting2 válasza Bad Pritt (#234043) üzenetére


sting2
addikt

Jogos.
Én sem tudom mi az, azért írtam valami hülyeséget..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#234047) Wesder válasza S e t h (#234029) üzenetére


Wesder
félisten

Dying Light. Egyedül is élvezetes, de ketten vagy csapatban az igazi.

Tudom nektek minden vélemény trollkodàs meg flame ami nem tetszik, itt csak bólogatni szabad mindenre.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234048) S e t h válasza Wesder (#234047) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nincs olyan igazi.
Max ha leírod, hogy szerinted.
Egyedül játszottam végig, nem volt hiányérzetem.

A végéhez meg.
Egy épkézláb kommentet nehéz a nevedhez kötni, mert flamelni jársz ide.
Ha ezt csinálnád az xbox topikban is, akkor onnan már ki lettél volna rakva.
Értem én, hogy unatkozol, de a konstruktivitás szikrája sincs meg benned.
Vmiért te vagy frusztrált és itt vezeted le.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#234049) Wesder válasza S e t h (#234048) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor normàlisan hozzàszólok, akkor is xy belémköt, làsd Death Strandig. A liszenszprobléma felvetése sem trollkodàs volt, mert nem csak nekem nem tetszett a support vàlasza. A demo végigjàtszàsa utàn nem tudod megvenni a teljes jàtékot vagy bundle-t support segítsége nélkül még mindig probléma nem? Ezt esetleg javítottàk? Még azt is beismertem hogy odaàt sem minden okés, mert ott is pont liszenszprobléma volt/van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234050) hombre[EU] válasza S e t h (#234048) üzenetére


hombre[EU]
veterán

frusztrált,mert a playstationök lefoglalták a ms komplett sávszélességét :D na ez trollkodás volt

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.