Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#138001) Gery9112 válasza czanga (#137973) üzenetére


Gery9112
őstag

akkor az a jó, azt vedd. :) Nekem valamiért a gourmet kiadás rémlett, hogy az a teljes....na mindegy bocsi nem akartam félrevezető lenni, rosszul emlékeztem.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#138002) czanga válasza Gery9112 (#138001) üzenetére


czanga
őstag

Dehogy, ne viccelj! :R

Megnéztem, az a teljes, és sikerült is megvenni, ha minden igaz. :))

(#138003) Đusty válasza #26681856 (#137937) üzenetére


Đusty
őstag

Akkor ez most konkrétan mi? pls. linket én is szeretnék bill+egérrel majd ps-ezni. Bár állítólag korán sem olyan kifinomult mint PC-n.

(#138004) belan válasza Djuree (#137997) üzenetére


belan
addikt

Vegyél egyet neki is !!vagány a kis srác 😁

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#138005) Djuree válasza Đusty (#138003) üzenetére


Djuree
félisten

Minek akarsz? Játssz akkor pc-n. mindent jobb gamepaddal játszani, max rts-t nem, de az meg nincs is ps4-re. bill meg egér sosem lesz tökéletes ps-en, nem lesz olyan az élmény mint pc-n.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#138006) Djuree válasza belan (#138004) üzenetére


Djuree
félisten

majd lesz nekik is (ikrek). én veszem a ps5-öt, a 4-est meg nekik adom. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#138008) hyggelig válasza Djuree (#137997) üzenetére


hyggelig
senior tag

Jaj, milyen szomorú lett szegényke.
Vegyél neki valami régi használt kontrollert, amivel játszhat (vagy magadnak egy másikat :DDD )

Más:
Két napja megrendeltem a Batman Arkham Nightot a Platinumshopból.
Felhívnak, hogy most jön a szállítmány, várjak pár napot.
Mától akciós a Store-ban (ráadásul 2500 Ft-tal olcsóbb)
De jó, hogy nem volt nekik meg és nem rohantam el érte.

Remélem, nem bánom meg. Mióta befejeztem a Witcher 3-at azóta egyik játék sem az igazi.

(#138009) saelin válasza james001 (#137995) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem az első boss a legjobb az egész játékban!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138010) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Én is nézegettem az Overcooked című játékot. Kérdésem az lenne, hogy ez inkább co-op móka vagy egyedül is élvezhető/játszható játék?

(#138011) kriszpontaz válasza SH4D0W2011 (#137998) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Volt, csak nálam a Wolfenstein alatt. Eddig egy alkalommal.

(#138012) saelin válasza kriszpontaz (#138011) üzenetére


saelin
veterán

Úgy tudom volt hasonló bug a metro játékokban. Nem volt kritikus a hőmérséklet, de a gép még is befagyott/újraindult. Volt akinél ugyan azon a ponton többször.
Ez valami hiba lehet vagy leak, ami agyon terheli a gépet és összeomlik tőle a rendszer.

Kétlem hogy ez hardver hibára adna gyanút, mert akkor más játékkal vagy programmal is csinálná.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#138013) kriszpontaz válasza saelin (#138012) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem paráztam miatta, újraindult, hibajelentést generált (még azt is rögzítette videón hogy a játékban épp mit csináltam addig amikor kifagyott). Elküldtem a Sony-nak. Mondjuk a Checkpoint mentésem fullra elszállt (New Order) de ennél nagyobb bajom sose legyen. Biztos nem hardverhiba volt.

(#138014) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valakinek sikerült megölnie ezt az új dögöt a Monster Hunter World-ben? Nagyon szívós egy jószág, ráadásul még kevesebb időnk is van, mint amennyi a végleges játékban lesz...

(#138015) marilllyo válasza Petreszku (#138010) üzenetére


marilllyo
veterán

#137886 ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138016) Đusty válasza Đusty (#138003) üzenetére


Đusty
őstag

Megvan XIM4-et kell keresni :)

(#138017) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Huu srácok ez a Bloodborne tuti game. A kezdeti nehézségek után kezdem felvenni a játék ritmusát. A hangulat, hangok nagyon ott vannak.
Megvolt az első fő boss győzelem, igaz kellett hozzá coop segítség, de hárman legyőztuk.
Ahogy nézem sokat kell grindelni benne, így tudtam tapolni az emberem is.
A pálya tervezés is zseniális, nem labirintus, de vannak összekötő szó szerint kiskapuk :D
Most úgy vagyok vele, hogy alig tudom letenni a joyt a kezemből.

[ Szerkesztve ]

(#138018) 30z.Samu válasza WhiteWalker (#138017) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bátyámnak azt vettem Karácsonyra, most kezdett el vele játszani. A második boss-nál megakadt. :D

(#138016) Rudi50: Hidd el, nem lesz olyan, mint PC-n, inkább szánd rá az energiát, időt és szokd meg a controller-t. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#138019) prokxy válasza RangerFox (#138014) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, végén quest complete, aztán kezdődhet elölről! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#138020) SH4D0W2011 válasza saelin (#138012) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

& (#138011) kriszpontaz Igen, utána már én is gondoltam, hogy szoftveres hiba, de akkor úgy hirtelen megállt bennem az ütő. :D

(#138021) WhiteWalker válasza 30z.Samu (#138018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Majd meglatjuk. Nem mindenkinek való ez a játék ;]

(#138022) Jim-X válasza Djuree (#137997) üzenetére


Jim-X
őstag

Akartam is kerdezni, hogy a masikat hol hagytad? :DDD

Amugy ilyenkor gondolkodik el az ember, mennyire rohan az ido... Meg nem reg irtad ikreket vartok, most meg mar mekkora :Y Enyemek is szinte most szulettek, aztan mar ugralnak a Just Dance elott :Y :B

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#138023) marilllyo válasza Đusty (#138016) üzenetére


marilllyo
veterán

Amint látod eléggé boszorkányüldözős flémkeltő az ilyen eszközök használta itt a topicban. :)
Én azt mondom, hogy vegyél nyugodtan és próbáld ki!!!
80% hogy 1-2 hónapra rá felteszed ide apróra.
PC-s Cs:s BFBC2-es múlttal jöttem át konzolra. Az első dolgom az volt, hogy vegyek egy FragFx-et PS3-hoz. Képtelen voltam élvezni a kontrollerrel a Killzone 2-t meg, hát a BFBC2-es pályafutásomat is folytatni szerettem volna. Próbálgattam...konfigolgattam... úgy kb. 5x-6x próbáltam meg vele játszani és tettem is fel apróra.
Idegesítő mert elhiteti veled, hogy pc-s élmény...de mintha egy rettenet rosszul konfigolt pc-s rendszeren játszanál. Szörnyű...
PS4-en nem tudom milyenek ezek a drága cuccok. Hama átalakítót próbáltuk egyszer. Ugyanolyan sz*r.
Szerintem nem fps-sel kell kezdeni. Érdemes egy PS exklizív címmel indulni. Azok nagyon szépen kontrollerre vannak írva. Pl. Horizon.

De ha minden áron fps-t szeretnél játszani akkor ajánlom a Battlefront 1-et. Nevetséges árakra akciózzák már és annál jobb fps-kontroller training játék nincs. Nagyon szépen meg lehet vele tanulni...de idő. Próbálj kihívásként tenkinteni rá .

Ami a legfontosabb, hogy nem... nem lehet ugyanolyan pontosan lőni és célozni kontrollerrel mint egérrel. Nem jobb fps-t irányítani kontrollerrel mint egérrel.
De idővel el lehet érni, hogy egyáltalán ne érezd az egér hiányát és ez a cél. Nem összehasonlítgatni meg savanyú-szőlőzni meg erőltetni kell...hanem erre törekedni. Mert ez már elég ahhoz, hogy önfeledten élvezd az adott játékot. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138024) AXisBOLD válasza RangerFox (#137987) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi a választ.

azért annyit hozzátennék, hogy ha usb kábellel csatlakoztatom tökéletesen megy és fel is ismeri minden app.

meg elviekben azért vettem az eredeti Sony dongle-t mert mindenhol azt írták, hogy windows alatt teljes a kompatibilitás, ehelyett ez van... not nice

Aurea mediocritas

(#138025) body007 válasza marilllyo (#138023) üzenetére


body007
addikt

Nekem is van egy hori tact pro-m, de a kezdeti fellángolás után (kb. 3x próbáltam) a dobozába pihen. Talán ha lesz valami strati előveszem...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#138026) Lefty válasza WhiteWalker (#138017) üzenetére


Lefty
addikt

Gascoigne legyozese volt nekem kritikus, az az elso “normalis” boss, hogy ugy mondjam. Ha ott nem szall el az agyad, akkor utana mar menni fog.

(#138027) 30z.Samu válasza Lefty (#138026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt hiszem pont ott akadt el bátyám. :D

Sic Parvis Magna

(#138028) Scholes9 válasza WhiteWalker (#138017) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az utóbbi évek egyik legjobb játéka számomra. Soha nem gondoltam volna, h ki fogom platinázni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#138029) Lefty válasza Scholes9 (#138028) üzenetére


Lefty
addikt

Csak halal eseten neha borzaszto nagy utakat kell ujrajarni, meg megszerezni az elejtett echokat.

(#138030) Kvelstadt válasza 30z.Samu (#138018) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ott szokott eldőlni hogy valaki bloodborneozni fog e vagy sem. Én is sokat szívttam vele de nekem a dark soulsok után nem vplt opció hogy folytatom e.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138031) tailor74 válasza Lefty (#138026) üzenetére


tailor74
őstag

Nálam pedig Rom, the Vacuous Spider boss a mumus, egyenlőre nem bírok vele. Az a sok kis pók tönkretesz idegileg. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#138032) Kvelstadt válasza tailor74 (#138031) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Volt hogy legyőztem rambó módon de igazából a biztonságosabb út hogy minden körben leszeded a kicsiket. Eléggé türelemharc, de mikor így csináltam nem volt veszélyes.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138033) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#138030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt Ő is kijátszotta már, szóval gondolom majd valahogy legyűri ezt a boss-t is. :D

Sic Parvis Magna

(#138034) Kvelstadt válasza 30z.Samu (#138033) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor ismeri a dörgést. Persze így is lesz hsjtépés de ahhoz is hozzászokhatott már. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138035) dollarZ18


dollarZ18
tag

Ezeket a boss-okat spoilerbe tehetnétek, mert pl. nekem ez volt a legnagyobb élmény a játékban. Mindig vártam a következő bosst, és fogalmam sem volt, hogy mi lesz/milyen harc lesz.

Grindolni annyira nem érdemes a játékban, max az elején egy kicsit, amúgy sokat rontana az élményen. Tökéletesen van megcsinálva a játék, mindig pont akkora szinten van a karakter, ami éppen elég az adott hely/szörnyek/boss legyűréséhez.

Nekem a chalice dungeon-ökben azért már volt 1-2 boss, ami problémát okozott. Ez az egyetlen gyenge pontja a játéknak, nem valami változatosak.

Szerencsére ez volt az első "souls" féle játékom, mai napig top 10-es game nálam. Ezután már a Dark Souls 3 nem ütött akkorát. Szerencsés aki ezzel kezdi, és be is jön neki ez a fajta világ :D

(#138036) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#138034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sokat már úgy sem tud kitépni... ;] Lehet közrejátszott a DS is. :D

Sic Parvis Magna

(#138037) WhiteWalker válasza dollarZ18 (#138035) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én eddig egy gyenge pontot találtam a játékba az pedig a kamera kezelés. Sokszor tud botrányosan halálhoz vezető útig viselkedni. :(((

(#138038) dollarZ18 válasza WhiteWalker (#138037) üzenetére


dollarZ18
tag

Nálam azzal ritkán volt gond, szerintem idővel jobban meg lehet szokni. Én minden esetben lockoltam a targeteket. Sokan játszanak úgy, hogy bizonyos esetekben lockolás nélkül harcolnak. Elvileg a nagyobb bossok/szörnyek ellen segíthet valamit.

(#138039) WhiteWalker válasza dollarZ18 (#138038) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a lockolas azért még jobban meghulyiti az egészet, főleg ha egynél több ellen üldöz... Az első be van lockolva, majd reflexbol kinyomod és akkor átvált a másik ellenfélre, te pedig közbe megnyomod a bukfenc/dodge gombot nah ilyenkor azt se tudja a kamera merre forduljon...

(#138040) marilllyo


marilllyo
veterán

Mennyire mély a sztorija ennek a Bloodborne játéknak?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138041) RangerFox válasza prokxy (#138019) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyedül csináltad, vagy társakkal? Nekem az eddigiek elsőre megvoltak, de ez nehèz. Igazából meg van a technikája, hogy hogy is kène, csak mindig kifutok az időből. Milyen fegyverrel sikerült amúgy?

(#138042) Kvelstadt válasza marilllyo (#138040) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Eléggé.
De lévén hogy from software játék nem adja a szádba mint a wicher. Nem sok párbeszéd van és szokból nem is leszel okosabb.
Ahogy a ds-ben, itt is tárgyleirásokban vannak sz infók, és neked kell összerakni amit tudsz.

De psc-n van egy srác aki összeszedte (vagy csak magyarra fordította) a storyt és azok elég jó kis írások.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#138043) dollarZ18 válasza WhiteWalker (#138039) üzenetére


dollarZ18
tag

Majd megszokod idővel, végül is minden játék ilyen, hogy megvan a saját mechanikája. Én lockolás nélkül el sem tudnám képzelni. Viszont ha jól emlékszem, a jobb analógot kell mozgatni az enemyk között való váltáshoz, nem kinyomni, de lehet keverem valamivel 1,5 éve játszottam már vele. Később ezzel biztos, hogy nem lesz gondod.

(#138044) Thorkos


Thorkos
tag

Destyni 2 ben hogy lehet bekerulni klanba, van esetleg magyar köztük? Ahogy latom van egy csomó minden amit ad ha bevesznek. Köszi a helpet

(#138045) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#138030) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mmint Gaszkojny atya a második? Csak azért, mert én nála voltam először, Cleric Beastet full kihagytam az elején. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#138046) belan válasza WhiteWalker (#138039) üzenetére


belan
addikt

Bloodborne olyan mint egy tánc ha elrontod a lépést véged van 😂,darksoul is ilyen hozzá lehet szokni akarat és kitartás a lényeg legelső ilyen játékom darksoul 3 volt szívtam vele néha de végén annyira bele jöttem platina lett ,de életem egyik legnagyobb játék élménye volt ,Bloodborne is ilyen lehet

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#138047) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Videófelvételnél változott valami? Mert mostanába mintha nem az utcsó 20 percet mentené, vagy én csinálok valamit rosszul

Xbox One: bandymnc

(#138048) TazLeacher válasza bandi0000 (#138047) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Be lehet állítani, hogy mennyit mentsen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#138049) retesz147 válasza czanga (#137970) üzenetére


retesz147
addikt

Kimarad 2 nap a fórumból és lecsúsztam az Overcookedről :O , vagy csak nálam nem akciós ?

Tomb Raider és Thief viszont behúzva... :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#138050) tailor74 válasza Kvelstadt (#138032) üzenetére


tailor74
őstag

Ez a módszer bejött. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.