Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212002) opr


opr
veterán

Mostmar dobjatok mar egy linket legyszi, hogy mi a franc ez a TV pancsolos story. :DDD

Valamirol nagyon lemaradtam, ugy erzem.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#212004) Xaels válasza opr (#212002) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#212006) opr válasza Xaels (#212004) üzenetére


opr
veterán

:R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#212008) opr


opr
veterán

Psfanboy: No para, legjobbakkal is megesik. En anno meg lelkes kiscsiko koromban a kocsinkat takaritottam meg olyan alaposan, hogy csak ugy csillogott villogott kivulrol... Meghat picit szarraazott belul, dehat mindent egyszerre nem lehet, ugye. ;]

Franc gondolta volna, hogy ez lesz a vege, ha biztos ami biztos alapon picit kozelebbrol masszirozom 3 bar-ra allitott sterimoval, mint altalaban. Fater nem tudta eldonteni, hogy epp az a fontosabb neki, hogy elrejtse a cipellojet a sejhajomban, vagy megfulladjon a rohogestol. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#212009) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Megkérném Psfanboy fórumtársat, hogy kulturált formában fejtse ki a véleményét a fórumban. Ugyanez vonatkozik mindenki másra is. Ne alacsonyodjatok már le ennyire, mert erre igazán nincs szükség itt a topikban! :R

(#212010) #92557568 válasza RangerFox (#212009) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ok,
Megpróbálom akkor nem magamat adni,hogy az " Elit " kollégáknak is bevegyen a frappáns kis pocija :)
Am ugye offtopicból nem küldhetsz pihire? :DDD

Opr:
Az nagy lehetett :D
Bár magamból kiindúlva ha a kisfiam hasonló képpen mosná meg a kocsit én is csak valszeg kinevetném :)
Bár mikor tavaly betörte ugyan ennek a Tv-nek (ami akkor kb 4 hónapos volt ) a kijelzőjét akkor mondjuk nem tudtam hírtelen mosolyogni :D

[ Szerkesztve ]

(#212011) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudom vótemár, de nem gondoltam hogy a Life of Black Tiger ennyire szar :DDD

[link]

(#212012) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ahogy láttam, nem volt szó a Man of Medanről.

Metan 70 ponton áll, IGN Hungary 7,5.

Veszi itt valaki? Holnap jelenik meg. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#212013) modflow válasza Krisz0630 (#212012) üzenetére


modflow
veterán

Elég sok rosszat lehet hallani róla, gagyi történet a legfájóbb, azt patch nem oldja meg. :(

(#212014) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Helló srácok. Ma rendeltem meg a ps4-em. Kérdésem az lenne esetleg valaki játszik az Nba live-al? Az NBA 2k sorozat toltam vagy 6 évig (PC), és gondoltam megvenném majd az NBa live 20-at. Megéri vagy maradjak a 2K-nál?

(#212015) thrill válasza kicsi89 (#212014) üzenetére


thrill
tag

Dualshock 4-esem bal analóg gombja (L3) kikopott. Nem mindig veszi be.
Látom, hogy van házibarkács megoldás, de inkább szervízbe vinném. Valakinek Hireltech-kel van ilyen irányú tapasztalata? Vagy más helyen?

szerk: bocs, nem Neked szántam válaszul

[ Szerkesztve ]

(#212016) Rigormortiis válasza S e t h (#211907) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor lesz csak igazán jó, amikor a 30as szint után aktiválod a tier szintet, és ebben fejlődve több nyersanyagot is tudsz majd szerezni. Plusz keményebb fegyvereket.

Az érem másik oldala, hogy elég gyorsan elkezdi feltolni a nehézséget is, de így teljesen más íze van a játéknak.

Persze bármikor ki lehet ezt a lehetőséget kapcsolni, de így több a móka.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#212017) Steve1207 válasza kicsi89 (#212014) üzenetére


Steve1207
veterán

A 2k20-ból van demo, így meg tudod nézni, hogy mi minden változott, milyen a pc változathoz képest. Amúgy még meg se jelent, így ne gondolkodj rajta, várd meg a teszteket.
Én pl a 2k-t venném, ha NBA-ről lenne szó, jobban bejött mindig is, mint az EA féle. (Plusz tesztekben is jobb kicsit általában). De egyén függő, hogy kinek melyik jön be jobban.

.

(#212018) KaitouP válasza thrill (#212015) üzenetére


KaitouP
veterán

Én most intézem a szintén hibás, garanciás kontrolleremet a Hireltech-nél. Írta az ügyintéző csaj, hogy ha garis, küld futárt, eljön a cuccért. Eddig ez szerintem korrekt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#212019) koncsik válasza #92557568 (#212010) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ő sehonnan, de a Moderátorok bárhonnan... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#212020) seniman válasza koncsik (#212019) üzenetére


seniman
addikt

Szép is lenne ha az offtopikokban szabadon garázdálkodhatna a sok félcédulás. :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212021) #92557568 válasza thrill (#212015) üzenetére


#92557568
törölt tag

Az L3 és R3 gombokat a legegyszerűbb kicserélni :)
És nem is egy nagy összeg .
Persze ha már nincs garid csak akkor bontsd meg.

[ Szerkesztve ]

(#212022) seniman válasza #92557568 (#212021) üzenetére


seniman
addikt

Ez egy tök szabvány nyomógomb,van itthon is legalább tíz darab.Szinte minden beltéri meg dvd előlapi paneljébe ilyenek vannak beforrasztva.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212023) #92557568 válasza seniman (#212022) üzenetére


#92557568
törölt tag

Ez igaz ,kinézetre olyanok azok is,de szerinted azok a nyomógombok is felvannak készítve a vad gamelés álltal okozott erőteljes és sűrű nyomogatásra?...
Sztem nem :N

Én egyébként csak eredeti l3 ,r3 gombot vennék beépítésre biztos ami biztos alapon.

[ Szerkesztve ]

(#212024) seniman válasza #92557568 (#212023) üzenetére


seniman
addikt

Nincsenek,ezért is mennek a levesbe olyan sűrűn.Ezek nem cherry mx-ek többféle erősséggel,van ez az egy fajta,eszed-nem eszed nincs más. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212025) #92557568 válasza seniman (#212024) üzenetére


#92557568
törölt tag

Elhiszem neked.
De én akkor sem tenném bele pl. egy dvd lemezkiadó gombját még vészesetben sem inkább.
Úgy ahogy ezt a pasztát sem kentem bele még véletlenűl sem a proba :


Pedig SoS lett volna de én inkább kivártam szépen míg megérkezik a Noctua kencéje :)

(#212026) seniman válasza #92557568 (#212025) üzenetére


seniman
addikt

Pedig a gyártósoron szívbaj nélkül és igénytelenül rákenik.Ahogy a piacon kapható legolcsóbb gombot is beteszik a 18K-s DS4-be.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212027) thrill válasza KaitouP (#212018) üzenetére


thrill
tag

Sajna az enyém már nem garis, májusban járt le az egy év. De holnap rákérdek. Inkább az érdekelne, milyen eredménnyel dolgoznak. Valaki itt korábban elég negatívan írt róluk.

Psfanboy: Köszi, de nem vagyok nagy műszaki tálentum. A kis matricatoldást (ha jól láttam a gomb alá rakják), vagy egy tisztítást még megoldok tán, de ami ettől komolyabb, azt szakemberre bíznám.

(#212028) Krisz0630 válasza modflow (#212013) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Igen, azóta belenéztem Nessaj streamébe és a végén nem mondott túl jókat róla. Plusz három és fél óra az egész játék, nekem ez így kimarad most. :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#212029) FunPro válasza Krisz0630 (#212028) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig még a hülyének is megéri. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#212030) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, hol tudnék megnézni vmi vásárlási előzményeket?
Próbáltam már a böngészőből ps accountban, de sehol sem találom, viszont amit találok az egy játék, amit nem tudok hová tenni.
Ez a Watchdog 2, aminek csak a demojával játszottam, de rövid időn belül le is töröltem, mert nem jött be, most viszont ott látom a vásárolt játékok között, de még csak ps+ -os játékként sem ugrik be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212031) fausto válasza S e t h (#212030) üzenetére


fausto
addikt

Store-ha, ha rámész az account settings-re, a következő oldalon ott van a trandaction history. De elég katyvasz és nem lehet benne keresni, úgyhogy sokra nem lesz jó

(#212032) S e t h válasza fausto (#212031) üzenetére


S e t h
nagyúr

az már megvolt, de az valóban káosz, tele a sok nulla forintos ps+ játékkal is

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212033) Steve1207 válasza S e t h (#212030) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha gmail-re kapod a ps-es értesítőket az nagyon szépen kikeresi, hogy melyik levélben van. Watchdogs és dobja is, ha van mellette ár, akkor valahogy megvetted, ha nincs akkor csak a demo van a listában és nem a teljes játék.

.

(#212034) Bogyi007 válasza #92557568 (#212021) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kicsit off: Ps3 kontihoz is lehet így venni?
Mert nekem azzal van gondom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212035) #92557568 válasza Bogyi007 (#212034) üzenetére


#92557568
törölt tag

Lehet igen :)

(#212036) .LnB válasza S e t h (#212030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy előttem is írták, a ps profilhoz regisztrált email fiókban, keress rá a játék nevére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212037) S e t h válasza .LnB (#212036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi srácok, így néz ki, hogy trial, csak a cseszettül informatív PS Store és/vagy PS app androidos alkalmazás ezt nekem nem tüntette fel és telefonról kb. teljesen úgy tűnt, hogy képes vagyok a most 21 ezer forintos áron szereplő játékot letölteni, holott az csak a trial lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212038) .LnB válasza S e t h (#212037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Demo-is bekerül a libary-ba ha jól emlékszem, de email-t tuti kapsz róla, hogy "megvetted" 0 ft-ért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212039) Woodslave válasza S e t h (#212037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megörültél mi? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212040) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Ennél csak az finomabb mikor a teljes játékot nem engedi megvenni, mert a demóját fullnak gondolja és 2x ugye nem lehet... True story és nem is egy game-el vagyok így. (nekem annyi a szerencsém hogy nem is kellenek)

(#212041) S e t h válasza Woodslave (#212039) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, mert különben arra kellett volna gondolnom, hogy komoly filmszakadásom volt.
Oké, játszom Ubisoft játékokkal, de azért van egy határ. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212042) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

[link] : )

Life, Uh, Finds A Way

(#212043) .LnB válasza hombre[EU] (#212042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Tegnap orii rám ír, hogy vágom a cameo-t a Control-ban?
-Írom neki, hogy nem.
-Orii intelligens, nem lövi le a poént. Írja, hogy akkor majd ha játszok vele akkor megtudom.
-2-3 perccel később olvasgatok a neten. Ign.hu hír címe: "Kojima nagyon fura szerepet kapott a Controlban".
-Úgy felkúrtak... spoiler fóbiás vagyok.
-Véleményem a fb-oldalukon olvasható. Cseppet sem szofisztikált formában. :(((

Persze nem a világ vége. De istenem, nem lehetett volna ezt úgy kihírezni, hogy ne legyen spoileres? Kojima neve egyébként is vonzza a szemem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212044) hombre[EU] válasza .LnB (#212043) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez csak egy egyszerū "hippi propaganda" :DDD nem spoiler
Egyébként talán csak a preorderhez vagy a deluxe-hoz jár, valami ilyesmi rémlik (ps exclusive content)

Life, Uh, Finds A Way

(#212045) .LnB válasza hombre[EU] (#212044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de ezt én nem tudtam. Nem olvastam el a cikket, nem láttam semmit (most se néztem végig a videót amit belinkeltél). Gondoltam, hogy lemodellezett karakterként van benne. Vagy ne adj isten mellékszereplőként.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212046) hombre[EU] válasza .LnB (#212045) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezek után csak MaxPayne-t (SamLake) fogom keresni a DeathStrandingben :) kisebb összegben mernék fogadni,hogy benne lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#212047) .LnB válasza hombre[EU] (#212046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima azt mondta, hogy "sok" cameo lesz benne. Így valóban esélyes, hogy Sam Lake benne lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212048) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Sziasztok,

Az lenne a problemam hogy a ps4-em (7016b) nagyon gyakran nem enged fel a wifire a NW-31205-1 hibakoddal. Hiaba kapcsolom ki-be a ps-t, a wifi-t, a routert, a modemet semmi nem tortenik. Folyamatos probalkozas eseten 15-20-30-40-50p alatt unja meg es lesz internet rajta. Van valami otletetek, hogy mit kene csinalnom? PC-n kábelen van, telefonokról pedig mukodik a wifi. Ja es persze nem mindig csinalja csak ilyen 10/5 alkalommal szoval azt se tudom, hogy mitol fugg, hogy eppen mukodik.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, eladó Honda Accord CL7 2.0 comfort

(#212049) crue válasza .LnB (#212043) üzenetére


crue
őstag

Sok dolgod lesz ha mindenkinek meg akarod mondani a magadét, mert nagyjából minden gamer oldal lehozta a hírt, van ahol még beszédesebb címmel.

(#212050) Kendek válasza Pfiucska (#212048) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt írják erről a hibakódról. Ha távol van a router, akkor nem elég erős a jel, ha 2,4 GHz és társasház, akkor lehet interferencia is.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.