Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cami][us


cami][us
senior tag

13-assal talán jobb lenne az üzemidő (is).

(#2) cs.zs. válasza cami][us (#1) üzenetére


cs.zs.
addikt

Kijelzője kis felbontású, kis betekintési szögű, kis fényerejű... Én itt vesztettem el az érdeklődés maradék morzsáit.

...

(#3) PirosHello válasza cs.zs. (#2) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én meg amikor megláttam azokat a kávaföldrészeket a képen....lassan oda megyünk vissza, hogy több lesz a káva, mint a képernyő. :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez most mellément lenovoéknak.

(#5) cs.zs. válasza Vtwo (#4) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem volt a vállalatnál SENKI, aki megmondta volna, hogy "Főnök, ez így nem jó" ?

...

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na igen de a tarhely sebesség se gyenge :C tarcsazasnal 4-5mp? Hát még viccnek is rossz :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) kbyte1024 válasza cami][us (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Itt nem az android 13 vagy 14-el van a baj hanem a SOC ami hármat gyenge. Akadna ez android 13-on is.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) atosan válasza cs.zs. (#5) üzenetére


atosan
addikt

Volt, de már nem dolgozik náluk...

Maine coon

(#9) cs.zs. válasza PirosHello (#3) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az csak egy külső jellemző. Ki észreveszi, ki nem, kinek tetszik, kinek nem. Kb a kamerasziget alakjához tudnám hasonlítani. Akármilyen is a forma, lehetne benne normális kamera - de nem lett.
Akármekkora is a káva, lehetne benne szuper kijelző - de az se nem lett.
Lehetett volna jó telefon is...

...

(#10) szkaroly


szkaroly
senior tag

Inkább vennék aprón egy megkímélt állapotú Poco X3 Pro-t vagy F3-at 45-50-ért mint ezt a borzalmat.

Poco X3 Pro

(#11) Graphics válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj a Google Tárcsázó valamiért tetűlassú tud lenni..

RN 8T-nél gyári tárcsázó volt.. katasztrófa..

Lecseréltem egy xiaomi-eu romra, és hibátlanul hasít.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Öcsielvtárs


Öcsielvtárs
aktív tag

Egyedül a LinkedIn appot értem. Azért van rajta, hogy talàlj munkát, és lesz normàlis telefonod...

Samsung A54

(#13) MikeWazowski válasza szkaroly (#10) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez ugyanaz a szemét, ami miatt egy hírnél lehúztam a HMD-t. Csak a 8 GB memóriát sajnálom. Sajnálom, hogy vele együtt kuka a mobil.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) kbyte1024 válasza Graphics (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha csak ez lenne a baj. Nem értem miért nem lehetett aG54 power vonalat követni?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) svgyula


svgyula
addikt

Nem értem miért kell folyamatosan itt fényezni egy "zs" brand kategóriás márkát!? A lenovo lecsúszott és ott tartott, hogy befejezi a mobiltelefon gyártást. A motorola konkrétan becsődölt!
Erre a lenovo megvette a márkanevet és elkezdte a gagyibbnál gagyibb telefonjait a megvásárolt matrica alatt árulni. Ráadásul majmolja a google teszt márkáját a Pixelt! Ami ugye csupasz droiddal jön ki mert ezeken tesztelik a rendszert! A lenovo arra sem képes(akar?), hogy egy saját rendszert kiadjon a telefonjaihoz. Nagyjából a gyártás/kinézet úgy működik, hogy összeszednek innen-onnan maradékokat csupaszon ráteszik a droidot és jön az "innováció"! Új motorola telefon húúúúú ez aztán a világrengető sikersztori! :((( Nem az!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#17) joelke HU válasza svgyula (#16) üzenetére


joelke HU
senior tag

Én igenis örülök neki, hogy nem tesznek rá saját rendszert. Pixel hivatalosan nincs itthon, így, akinek fontos a csupasz droid, annak nem sok választása van. HMD meg a Moto esetleg csillagászati áron Sony.
Az sem igaz, hogy csak rádobja és nem törődik vele. Vannak plusz Moto funkciók, amik kényelmes kiegészítői a rendszernek, de nem olyan túltolt valami, mint a miui, amit számomra kényelmetlen használni.
Attól, hogy neked valamiért nem szimpatikus az anyacég, az nem jelenti azt, hogy vacak cuccokat kínálnak Moto néven. Persze ők is néha adnak ki olyat, amit polcon kell hagyni, de azért vannak ár-érték bajnok cuccaik is, lásd g54 power. Én már több mint egy éve használom a g51 mobiljukat és baromira meg vagyok vele elégedve. Nem tervezem a cserét a közeljövőben. Bár várom a Pixelek hivatalos megjelenését.

Motorola G51

(#18) Crafter32 válasza joelke HU (#17) üzenetére


Crafter32
őstag

Nem szeretem a kínai telefonokat, de jó ezt olvasni. 60ezer forintért csodák nincsennek, de ne is ipari hulladék legyen. Kínai telefont a jó ára miatt választanék. Az Samu A15 is már árban elszálltak.

(#19) Graphics válasza svgyula (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neked ez a Lenovo téma valamiért nagyon fáj...( Nincs olyan topic, ahol ne mondanád el hetek óta...)

Azon miért nem hisztizel, hogy konkrétan a Google vette meg először, csontozta ki és a maradékot kidobta a piacra..
Ez nem zavar?

Érdekes...

( Én jobban hisztizhetnék, mert volt vagy 10 Lenovom, VibeUI-stól,stbstb...Én meg azt mondom hál istennek, hogy van piaci szereplő, és nem csúsznak el jobban az árak..)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) kbyte1024 válasza Graphics (#19) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát haragszik na ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) janeszgol válasza Crafter32 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, csak a Galaxy A15 az sd730 sebessegu, igaz csak 4 GB rammal van, de fhd+ oled 90hz-es kijelzoje van, 3 ev OS es 4 ev bizt. frissitessel. Abszolut korrekt vetel.
Ez a G24 Power egy szar (engem a 8 GB ram nem vakit el), a HMD bejelentett vacka szar. Az A15 nem szar.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) svgyula válasza Graphics (#19) üzenetére


svgyula
addikt

Nekem nem azzal van gondom, hogy telefonokat gyárt akármilyen megvett "márka" néven! Nekem az a gondom, hogy ezt itt a kedves cikkírók belekeverik a középkategóriás telefongyártók közé! Ennyi erővel lehetne rengeteg saját nevű zs "márkáról" is írni semmi különbség nem lenne! Ezek a legendák már a múltba vesztek csak még mindig nem veszik észre!
Ami pedig a motorolát illet kb olyan hasonlattal próbálj meg gondolkodni autós hasonlattal élve mintha a fordot megvenné a daewoo. Aztán a saját "innivációja" alatt forgalmazná tovább a ford árával daewoo(de lehetne TATA, tuk-tuk is :D ) kivitelben minőségben. Te megvennéd az "ÚJ" fordot? Én biztosan messze elkerülném!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#23) cs.zs. válasza svgyula (#22) üzenetére


cs.zs.
addikt

Túlgondolod a dolgot.

A legyártott minőségnek semmi köze nincs ahhoz, hogy kinek a tulajdonában, milyen néven gyártják. Tata tulajdonban, Tutu néven gyártva is rendelkezésükre áll a legjobb chipset, a legjobb kijelző, meg a minőségi kamerák, és minden egyéb is. Mindenből le lehet szerződni a megfelelő darabszámra, és minőségi módon össze lehet szerelni timbuktuban is, az ottani cigánysor legvégén is.

A probléma inkább az, amit itt korábban is leírtam, hogy a döntéshozók épp ezeket a komponenseket válogatták össze,
és így ezt dobta ki a gép.

...

(#24) Graphics válasza svgyula (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez azért fals, mert a Lenovonak előtte normális mobilgyártása volt, mégis ledegradálod, top 5-ben voltak...

Teljesen jó minőségű telefonokkal. Csak a globális piacra még nem kellő marketinggel jöttek.

Ez a hasonlat nem jó, a Daewoo sose votl top5-ben. :U

A Moto kicsontozva eladó votl. Mondom az nem baj, amit a Google csinált vele? Az nem zavar?

Amúgy ki nem veszi észre? Máskor is írtam, a dobozon is szerepel, hogy Lenovo..( Talán G31-et hoztam példának akkor...)
Kiket lehet megtéveszteni? Az írás/olvasastudatlanokat?

Ezt Te nem akarod észrevenni, inkább minden egyes Moto hír alatt veszett sározasba kezdesz..

Amúgy próbáltál legalább egy Edge 30-at például?

Markáns eltérés van a zs kategóriás telefonok és e között. Csak ezt Te valamiert összekevered.

De nem fogok tovább a témában győzködni, mert felesleges csak már meguntam, hogy újra pörög ugyanaz a lemez... Mindegy hogy alsó közép vagy felsőbb kategóriás... Nem teszel különbséget..

Miközben ar-ertek arányban is jól pozícionalnak javarészt.

Hitvitaba viszont nem akarok beleszállni... Felesleges köröket futok veled már rájöttem. Mindkét tevékenység masszívan időrablás...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#26) peterlevente válasza svgyula (#16) üzenetére


peterlevente
csendes tag

Lassan 3 éve használok edge 20at, ami úgy gondolom, azért eléggé a Motorola mint "új" szereplő újabb piacra lépésekor jött ki, és semmi, de semmi baja nincs. Kamera nem volt a legjobb, de jöttek rá rendesen frissítések és teljesen korrekt lett. A következő telefonom is nagy valószínűséggel moto lesz. :)

(#27) vence válasza janeszgol (#21) üzenetére


vence
junior tag

"... a Galaxy A15 az sd730 sebessegu, igaz csak 4 GB rammal van, ...
Abszolut korrekt vetel."

Hagyjuk most, hogy az A14 más kategória és hogy 4 GB-os telót nem illik 8 GB-oshoz hasonlítani, de ...

Egy 4 GB-os Samu nemhogy nem korrekt vétel, de már nagyon nem korrekt ajánlat is.
Ezzel kb. azonnal le is nullázódik az agyondícsért, - a gyakorlatban azonban nagyon is kétes értékű - hosszú támogatás.

És ha már szóba hoztad, egy SD 730-as telóhoz már 4 évvel ezelőtt is 6 GB RAM-ot mellékelt még a Samsung is. !!

Szóval lehet elméleti sebességeket kiemelni, a gyakorlat pedig az, hogy, ha nem kerek egy csomag, akkor pl. a Samu is akadozni fog.
A korrekt vételhez pedig egy akármilyen AMO kijelző édeskevés.

Arról pedig teljesen megfeledkezel, h az A14, csakúgy, mint a legtöbb Galaxy egyáltalán nem versenyképes, hanem masszívan túlárazottak.
Azért mostanában, mintha kicsit jobban esne az áruk, főleg az ilyen
No-go 4 GB-os verzióknak.

Szóval az A14 -et inkább a Moto G54 5G -hez hasonlítsd,
csak nem igazán érdemes ...
(de az A14-es árakon lazán mondhatnék SD 778G sebességeket is ... :D felsőkategóriás OLED-del ... aso.)

@ kbyte1024

Az utód egyébként már elindult - igaz csak kisebb styling-on esett át - mert ugye, ami igazán jó, azon csak rontani lehetne ...
Ő a Moto G64 ...
(igaz egyelőre csak Indiában, ki tudja még, h milyen változat keveredik majd ide).

@ peterlevente

+1 (sok)

but, do not feed the troll !

(Ne etessétek ezt a nulla háttérismerettel rendelkező trollt!

[ Szerkesztve ]

(#28) Bog válasza svgyula (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Üdvözöl a Jaguar (by TATA) és a Volvo (by Geely).
Amúgy meg a Motorola HQ továbbra is Chicago. Csak FYI.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Graphics válasza Bog (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na meg a Land Rover is a Tata alá tartozik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) vence


vence
junior tag

Nem mellesleg épp a napokban derítette ki egy fórumtárs, hogy hány helyen, országban gyártják jelenleg is a Motorola telókat.
Az USA gyártás pedig még csak ebben az évben szűnt/ szűnik meg!

Ettől függetlenül mindig volt (valószínűleg még lesz is) csak az amerikai piacra szánt sorozatuk amely a belépőtől a felsőkategóriás készülékekig terjed és még olyan pen-es modell is akad benne, ami máshol sajnos nem elérhető !!!

(Részletek, link a "Milyen okostelefont vegyek?" - topikban.)

(#31) janeszgol válasza vence (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

A G54 Power jó teló 100k alatt. Én a G24 Power vs A15 összevetésben írtam.
A 4 GB ram hívni, messengerezni, kamerázni ma is elég. De igen ez már létminimum.
Azt gondolom, hogy jövőre az A16 már 6 GB-ot fog kapni.
De igen, vannak 1-2-3 éves telók, amik még kaphatóak és bőven jobb vételek, mint az A15.

Viszont ez a G24 Szutykeráj sosem éri meg. Ahogy a HMD Vicc Powere sem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) vence


vence
junior tag

Pár gondolat "teszt" -hez ...

'Nem túl izgalmas dolog a belépőszintű telefonok világa, ..."

de kicsit izgalmasabb lehetett volna, ha a felmerült problémákat nem csak megemlítitek, hanem foglalkoznátok is vele.
Pl. mi is van akkor a VoLTE körül pontosan és más hálózatokon ???

Vagy, hogy lassú a tárcsázó a más kategóriákhoz képest, de pl. milyen a mostanában tesztelt, hasonlóan, vagy még jobban döcögő belépő telókhoz képest.
Javít-e a dolgon egy 3rd-party app?
(Ha már ennyire ki kellett emelni ezt a dolgot.)
Így lenne szerintem értelme egy tesztnek.

Ezek a dolgok - szerintem - az átlagvevő számára sokkal érdekesebbek, mint egy ilyen vérszegény teló videós képességei.

"Mindezek mellett pedig ott van még tavalyról a Moto G31 ..."

Nos, a G31 -es nemhogy nem tavalyi, de még csak nem is 2022-es!
(A G32 a 2022-es modell.)
Igen, 3 éve nem kicsit érdekesebb speckókat kínáltak, de ha ennyire nehezen bírkózik meg ez a SoC már a HD felbontással is, akkor mégis, hogy lesz ajánlható Full-HD -vel ?!
Vagy mégsem annyira rossz a helyzet és a mindenre gyógyír AMOLED-del már bevállalható, még a lassúbb FHD-n is ... ?! :F

Azt sem gondolom, hogy egy tiszta Androidra vágyó vevőnél, pont a Redmi-k lennének az "értelmezhető" alternatívák ...
(összemérhető memóriával és érdekes áron - most - nem is sikerült találni).
Különösen akkor, amikor házon belül számtalan, kimondottan érdekes alternatíva van!
(És az említettnél még ifjabbak is ...)

Az is egy alternatíva, hogy ...
ha már az elején ennyire bukónak néz ki ez a SoC, akkor kár vele tölteni a drága időt, mert ott lenne a Moto G34 5G, ami aktuálisabb és sokkal érdekesebbnek is tűnik egy SD 695 csippel.

(#33) vence válasza janeszgol (#31) üzenetére


vence
junior tag

Én itt azt látom komolyabb problémának, hogy egy ilyen teló, hogy veheti el pl. az időt egy Moto G34 5G tesztjétől ... ???

Amit ráadásul máshol se nagyon teszteltek, mert ...
pedig 5G és egy kicsit érdekesebb SoC!

(Egyébként a Moto G54 5G
(nem Power, EU-verzió = 8+256GB is elérhető ezen az árszinten, - ~150 € - leszállítva!).

(#34) Bog válasza vence (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Én azt látom problémának, hogy kötözködsz. Azért ezt teszteltük, mert ezt kaptuk, irtó összetett megfejtés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) Hallosz válasza Graphics (#11) üzenetére


Hallosz
senior tag

Személyes tapasztalat, bármely SD 695 vagy gyengébb cuccal szerelt készüléken akad a tárcsázó, Sony, Samsung Moto. A pure droid talán a kivétel.

Mert lakni, muszáj.

(#36) cs.zs. válasza Bog (#34) üzenetére


cs.zs.
addikt

;]

Az még mindig nem működik, hogy amit kérsz, azt kapsz ??

...

(#37) kbyte1024 válasza Bog (#34) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én nem is értem, hát sortűz elé fogtok állni legközelebb ha nem azt tesztelitek amit kernek :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#38) Graphics válasza Hallosz (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát jó, csak ez vicces, hogy más tarcsazo gond nélkül megy...
Én ezt simán Google benazasnak tudom be...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) kbyte1024 válasza Graphics (#38) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ez olyan mint a gmail anomalia.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) janeszgol válasza Hallosz (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

A3 2017-en nem akad. (Majdnem napi használatban van a mérete miatt.)
:)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) joelke HU válasza kbyte1024 (#39) üzenetére


joelke HU
senior tag

Gmail érdekes dolog. Mert van a családban redmi note 8 és arra és nem mindig jönnek meg az emailek időben. Viszont a csupasz droidos Nokia meg Motorola viszont nem küzd ilyennel. Azokra egyből mindig megérkezik minden email.

Motorola G51

(#42) Graphics válasza joelke HU (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert a MIUI memoriakezelese szigorúbb, de amúgy egy lakat és megjonnek rendesen az emailek.

De ha már az akku kímélő ki van kapcsolva a Gmailnel, akkor is rendben van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Hát ez elég gyenge lett.A kijelző a legszomorúbb és elképesztő, hogy ma még lehet ilyen hulladékot tenni egy telefonba.

A G31 elgondolkodtató viszont, mert én vettem egyet nem rég, total alap dolgokra (bankolni, közösségi média stb.) de nekem ez nem tűnik annyira lassúnak,aztán lehet, hogy ebben a megúszós a készülékben máshogy muzsikál.

[ Szerkesztve ]

(#44) janeszgol válasza joelke HU (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Samsung, Xiaomi: néha késve jönnek az értesítések. (Valamikor csak a kijelző feloldása után.)
A Nokia telefon ilyennel nem szenvedett az tuti. Motorola sem, ahogy nézegettem (pl G60). De sokszor a Galaxy A3 2017-re is előbb megjön pl egy messenger üzenet értesítés, mint a Galaxy A34-re. Ugyanazon a wifin lógnak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) janeszgol válasza Richoo44 (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

A G31 egy jó telefon. Igwn csak 4 GB ram, igen csak SD665 szintű teljesítmény. De szép kijelzője van, megfelelő kamerája. És baromi jól árazott. Redmi Note 12 alatt van (volt?) árban. Nekem is az egyik kedvenc ajánlatom volt pariban a G51-el és G53-al.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Graphics válasza janeszgol (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Votl 35 ezer karácsony előtt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) janeszgol válasza Graphics (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen lattam en is az emagon. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) cs.zs. válasza janeszgol (#45) üzenetére


cs.zs.
addikt

Redmi Note 12S-t vettünk év végén.
Van belőle sokféle. Mivel a párom eddig sem fizetett soha telefonnal (előző telefonjában volt NFC, de minek) , és itt faluhelyen eddig gyerekcibőben járt az 5G, (valamint az előfizetésünk sem tartalmazta)
No NFC, No 5G modellt vettünk.
Vmi 73000 Ft volt, és kitűnő telefon, imádja.
Remek akku, remek töltő, ragyogó kijelző, kis súly.
[kép] [kép] [kép] [kép]

...

(#49) vence válasza Bog (#34) üzenetére


vence
junior tag

Nem túl pozitív hozzáállás ... :F
főleg, hogy úgy gondolom, szakmai szempontból - nagy vonalakban -minden észrevétel jogos.
Nem értem, miért kell ezt kötözködésnek minősíteni ...

Egyébként, ami igazán ciki a cikkben meg sem lett említve, mert kb. ez a reakció borítékolható volt.
Meg lehet keresni, én ezek után nem segítek ... ;]

Én hasonló esetben elgondolkodnék az észrevételek jogosságán, de ettől függetlenül is megköszönném, ha valaki veszi a fáradságot és leírja a gondolatait.
Úgy gondolom az olvasókból, katintás-számból ... stb éltek
és nem fordítva.

(#50) vence válasza janeszgol (#45) üzenetére


vence
junior tag

Igen ezek a pár éves motorola-, motók határozottan érdekes telók, főleg az esetenkénti akciós árakon.
És talán még a 4GB is elmegy, ha a mostani belépő telókhoz mérjük,
vagy, ha valaki olcsó 5G-s telót keres ...
A G51 és G53 5G-sek, valamelyik eSIM-es is, ha jól emlékszem.

Szóval pár éve egyértelműen jobb speckók voltak, mint pl. 2023-ban.

De a kicsit drágábbak között is érdemes szétnézni, mert ott az 5G mellé már AMOLED is akad, ha valakinek az jön be.
Vagy csak kicsit magasabb belépőáron, erős-középkategóriás telók,
mint pl. az Edge 30.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.