Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72001) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#72000) üzenetére


marilllyo
veterán

:D
Éééén még most is azt mondom, hogy nem volt az új NFS rossz. Bár tény, hogy nehezen ment el...és nagy volt a bukó rajta. Ha egy napot vártam volna...akkor 5.000-rel olcsóbban megkapom. Ha egy hetet akkor 8.000 ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72002) szasanyi válasza aizen92 (#71997) üzenetére


szasanyi
félisten

Első körben az idei év végében reménykedtem, de hamar kiderült ez nem egy reális elvárás. Már bejelentik, hogy csúszik pedig még március is odébb van... :(( Remélem több hasonló bejelentés ezzel kapcsolatban nem lesz.

(#72003) james001 válasza oriic (#71999) üzenetére


james001
veterán

[link]

De amúgy mi a lófütyiért tolták el megint? Mert már egyszer eltolták ha jól emlékszem. A játék gyakorlatilag kész (szerintem),csak néhány csiszolás kell még rajta oszt szevasz :( Pont most rendeltem elő a Libertalia Edition-t,kivettem márciusra szabit erre nesze [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72004) Elderath válasza james001 (#72003) üzenetére


Elderath
őstag

Pont azért, hogy tökéletesre csiszolják. Legalább még van a piacon olyan fejlesztőgárda, akit érdekel a minőség és nem a félkész szart adják ki, hogy majd hónapokat lehessen várni a patchekre.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#72005) james001 válasza Elderath (#72004) üzenetére


james001
veterán

De akkor nem értem miért pecsételték le hogy akkor március 18-án jön is,hogy aztán rá 1 hónapra azt mondják ja bocsi inkább április? :W Gondolom januárban meg kiderül hogy na jó még dolgozunk kicsit rajta inkább május. :U
Hjajj na mindegy most csak a fan vér fortyog bennem,igazából tudom hogy ND nem azért tolja el a megjelenést mert gebasz van a játékkal,valszeg túl tökéletes azért kérnek még időt ;]
Azt legalább tudni április hanyadika?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72006) marilllyo válasza james001 (#72005) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy hónap...talán még annyi sem...nem a világ vége.
Meg az időtájt jön a Far Cry és a Division is. Szerintem ezért is... tolták arrébb az egészet. Baromi sokat számít egy jó megjelenési dátum. Áprilisban pedig semmi olyan cím nincs ami vetélytársa lehetne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72007) TazLeacher válasza marilllyo (#72006) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem e miatt inkább a konkurenciának kellene aggódnia, és nem nekik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#72008) james001 válasza marilllyo (#72006) üzenetére


james001
veterán

Nem a világvége?? Ez egyenesen az armageddon! Mintha a Föld összeporladna egy kicsi homokszemcsévé :O
;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72009) marilllyo válasza TazLeacher (#72007) üzenetére


marilllyo
veterán

Fene tudja....Azért a Primal elég jó hype-ot kapott. Mindent nem lehet előrendelni. 2 ubi cím... ne kelljen megosztani az a játékosokat. Így az április csak az övék lesz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72010) eisento válasza csab2 (#71936) üzenetére


eisento
addikt

en 3000-ert nem tudtam eladni... :D

sztem uncharted 4 azert lett eltolva mert a multija egy szar es gondolom olvastak a kommenteket...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#72011) barack1997


barack1997
senior tag

Hali!

Miért van az, hogy 50/10-es neten, a PS4 internet teszt, csak 27/4,5-es eredményeket ír ki ? Ez volt a legjobb amit kiírt eddig, nem tudom, miért nem használja a teljes sávszélességet. Nincs vele gondom egyébként, mert tegnap megszabadultam a 10/1-es laggos Inviteltől, csak kiváncsi vagyok,hogy miért csak ennyit "lát". :))

(#72012) cyberkind


cyberkind
félisten

Uncharted 4-ből április 27 lett, bocsi ha volt. :B

Paranormal Cocktivity

(#72013) Meghivott


Meghivott
addikt

Sziasztok, lehet venni Ps4-t 2 év garanciával is?
Ez boltfüggő vagy bizonyos bundle-hez jár csak?
Köszi

(#72014) eisento válasza barack1997 (#72011) üzenetére


eisento
addikt

sztem az a meres az a te ps4-ed es a ps szerver kozti sebesseget mutatja... nekem 500/200 van egy ilyen 90/80-at merek max

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#72015) Tegla80 válasza Meghivott (#72013) üzenetére


Tegla80
addikt

A Sony altali hivatalos gari az 1 ev a gepre es nincs mas amivel ezt novelhetned.(Sony tv eseteben van ra extra penzert hivatalos bovitesi lehetoseg....)
Egyeb konzolboltok persze arulnak 2 ev garival gepet,de azt mar nem a Sony biztositja hozza hanem Ők.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#72016) crue válasza barack1997 (#72011) üzenetére


crue
őstag

Amilyen gyorsan lezavarja a sávszélesség mérést, nem csoda hogy pontatlan eredményt ad. Nekem 50/5-ös netem van és hasonló a teszteredményem mint neked, de letöltés közben látni lehet, hogy kihasználja a sávszélességet.

(#72017) james001 válasza cyberkind (#72012) üzenetére


james001
veterán

Csak pár hsz-el feletted :D De legalább pontos időt már tudok. :R

(#72010) eisento: Lehet neked szar volt de én max ha egy-két negatív kommentet ha találtam... Még az egyik yt videós is dicsérte aki meg pont az UC3 multiját utálta.

De egyébként van egy olyan érzésem hogy igen a multi miatt halasztják,a single rész már szerintem kész.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72018) Peat76 válasza eisento (#72014) üzenetére


Peat76
őstag

De sz** nektek, nem is tudom hogy bírjátok :D
Az én netem 2.5 / 0.5 Mbps és a PS még kevesebbet mér , nem is értem :O
Egyébként csak megsúgom Budapest XXIII. kerület

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#72019) eisento válasza Peat76 (#72018) üzenetére


eisento
addikt

neha ejjel szoktam forgolodni az agyban :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#72020) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Az lehet, hogy valami a router beállításoknál nem ok? Kicsit soknak tartom, hogy a 6,6 GB-os frissítésből 4 óra alatt csak 6 GB jött le. Telekom 120Mbit-es nettel szerintem gyorsabbnak kellene lennie. Legalábbis amikor gépen töltök le közvetlen a routerre dugva, egy 6 gigás fájlnak nem kell egy óra sem.

(#72021) Kendek válasza Gabesz1019 (#72020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A napokban elkezdett mindenki panaszkodni a sávszélesség miatt. De nem lehet, hogy a szerverek sem bírják mikor így ünnepekkor mindenki egyszerre nyúzza őket? :U
Szóval nem a te letöltési oldaladdal lehet probléma, hanem a másik fél feltöltése nem bírhatja már szerintem.

<-ƘƘ->

(#72022) Motyi


Motyi
senior tag

Érdekes dolog történt velem az imént. Kaptam egy mailt a sony-tól, hogy megváltoztattam sikeresen a belépési jelszavam a store-ba.... És valóban, nem is tudtam onnantól kezdve belépni, holott nem változtattam jelszót.
Szerencsére nem tartozom a nyomik közé akiket le tudnak nyúlni (direkt erre a célra tartott netkártya van regisztrálva a shopban, nullás egyenleggel és vásárlási limittel amit csak adott tranzakció előtt módosítok).
A gépemen nem volt és nincs jelenleg sem semmilyen vírus/kémprogram/stb.
Probléma nincs mert simán vissza szereztem az accot (elfelejtett jelszó procedúra, kb. 3 perc), de nem értem hogy sikerült a "lopás"?
Ugyanis gmail cím van regisztrálva ami 2 faktoros azonosítással védett (jelszó + token), így az elfelejtett jelszó + mail cím feltörés kizárva A sony accot magán a PS4-en regisztráltam, a jelszó egyedi (10+ karakter, kis betű - nagy betű,számok vegyesen) és sehol máshol nem használom/használtam, csak a store-hoz lett megadva, nem is hasonlít más jelszavamra, a családban sem ismeri senki. Na akkor ezt honnan tudhatták meg? :F

(#72023) Xmodule válasza kevepapa (#71986) üzenetére


Xmodule
őstag

Nekem pl a TLoU nem jött be egyáltalán. Annyira istenitette mindenki megvettem. Kétszer álltam neki kb összesen 2-3ora játék idő van benne de nekem nagyon unalmas volt. God of war 3 viszont nagyon adta. És ami még eléggé hasonlít rá csak több gondolkodos feladattal az a castlevania lord of the shadow. Asszem ez volt a neve. :) ja meg a dantes inferno de annak a játéknak eléggé nyomasztó a hangulata.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#72024) Gabesz1019 válasza Kendek (#72021) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Értem, köszönöm. Akkor majd ünnepek után is megnézem mi a helyzet a sebességgel. Legfeljebb kipróbálom majd kábellel is.

(#72025) Xmodule válasza Motyi (#72022) üzenetére


Xmodule
őstag

<troll> a psnuserspwd.txt filebol nem nehéz ki olvasni a jelszót >] <troll/>

Remélem azért a múltkori esetből tanult a Sony. Bár az egész psn network fény évekkel le van maradva a MS töl sajnos.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#72026) Kendek válasza Gabesz1019 (#72024) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól számolom akkor az 3,5 Mbps (~0,45 MB/s), amit azért a legolcsóbb, leglassabb router is átvisz. Neked meg gondolom a 120-as net mellé nem éppen a legsz@rabb van. Szóval kizártnak tartom, hogy vezetékkel jobb eredményeket értél volna most el.

<-ƘƘ->

(#72027) barack1997 válasza Peat76 (#72018) üzenetére


barack1997
senior tag

Nem a sávszéllel volt bajom, hanem, hogy az alap pingem 90ms volt pl CoD-ban. Ja és 4 ezerrel kevesebbet fizetünk tv-vel együtt mint az Invitelnél a 10/1 +IPTV kombinációért.

(#72028) vaguny


vaguny
tag

[PSN Holiday Sale Week 3 Deals Revealed]
...persze US

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#72031) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok :) immàr èn is ps4 tulaj vagyok :) de mèg nem jutottam el oda hogy meg tudjam csinàlni azt hogy ps3 rol mentett gta online accountomat hogyan vigyem àt a ps4re :) kèrnèm szèpen segítsègeteket!
Kellemes Ünnepeker Kívànok mindenkinek ès BUÈK! :)

(#72032) v4nd4l


v4nd4l
csendes tag

Little Big Planet 3 free Metal Gear Solid Story DLC

CODE: LC8G48NCM474
(Redeemable until 03.01.2016 or expires after 10000 Uses, EU)

Beváltás után a LBP3/Store/Story alatt indítható.

(#72035) vrob71 válasza vaguny (#72028) üzenetére


vrob71
tag

Also, with no new releases currently scheduled for Tuesday, December 29, Dutton confirmed there won’t be another PlayStation Store update this year. “Yes indeed, that’s it for 2015. Next Store update will be January 5,” he said.

Na faxa ez a Sony. :(

(#72036) andro93


andro93
aktív tag

Beyond 2 Soulshoz ps4en is van magyar felirat? Mert ps3 ra volt, de nem latom kiirva h ps4re is lenne.

(#72037) erik88 válasza erik88 (#72031) üzenetére


erik88
aktív tag

segitsetek nekem kérlek :R

(#72038) Doki16 válasza andro93 (#72036) üzenetére


Doki16
addikt

Van hozzá, pont ma vettem meg. Az EU storebol erdemes megvenni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#72039) james001 válasza erik88 (#72037) üzenetére


james001
veterán

Elvileg miután átlépsz az online karakteredre ugye alul a "keréken",automatikusan át kéne hogy vigye a karakteredet. A lényeg hogy ugyanazt a PSN account-ot használd amivel PS3-on is játszottál.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72040) Doki16 válasza v4nd4l (#72032) üzenetére


Doki16
addikt

Ezt hova kell beirni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#72041) erik88 válasza james001 (#72039) üzenetére


erik88
aktív tag

Èrtem :) remèlem így lesz :)

(#72042) matarese82


matarese82
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő PS4 tulajként szeretnék egy kis segítséget kérni.
User létrehozás és PSN regisztrálás után (1 éves előfizetés) töltögettem le free tartalmakat (havi ingyen játék, theme) a felhasználómhoz.
Ezek után létrehoztam a konzolon még két felhasználót (saját regisztráció, de előfizetés nélkül), a páromnak, gyereknek, ha co-op-ban akarunk valamilyen játékot játszani (pl: Battlefront, vagy pl az ehavi Gauntlet).
Azonban eszembe jutott, hogy ezekhez kellhet a PSN előfizetés.
Tehát mindhárom felhasználónak vennem kellene egy-egy éves előfizetést, vagy az egy előfizetéssel is tudom használni????

Köszönöm.

m

(#72043) vrob71 válasza matarese82 (#72042) üzenetére


vrob71
tag

Tudod hasznalni a masik kettot is, de ha onlinet szeretnenek, akkor a te fiokodon keresztul kell jatszaniuk.

(#72044) matarese82 válasza vrob71 (#72043) üzenetére


matarese82
csendes tag

Ez akkor azt jelenti, hogy amikor a felhasználó létrehozást csinálom, ne hozzak létre külön psn fiókot nekik, hanem a sajátomat adjam majd meg?

Köszönöm a gyors választ!

(#72045) A`rpi válasza matarese82 (#72042) üzenetére


A`rpi
addikt

Amennyiben a plus előfizetéses fiókod elsődlegesre állítod, (ez az elapértelmezett) minden fiókkal megosztódnak az erre megvásárolt és letöltött játékok, továbbá a multi lehetősége is.

Egy PS4 játékkonzolon lehet egy idődben több elsődleges és másodlagos fiók.

(#72044) matarese82
Regisztrálhatsz nekik nyugodtan PSN fiókot. :K

[ Szerkesztve ]

(#72046) matarese82 válasza A`rpi (#72045) üzenetére


matarese82
csendes tag

Szia!

Igen, aktiváltam korábban a saját fiókomat (ezt most ellenőriztem is a beállításokban).
Akkor köszönöm, megnyugodtam.
Köszönöm a gyors választ neked is.

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

m

(#72047) vrob71 válasza matarese82 (#72046) üzenetére


vrob71
tag

Akkor neked gyujtik a trofeakat. ;)

(#72048) Sefter válasza Motyi (#72022) üzenetére


Sefter
veterán

Ezt nem értem :F
Mit tudnak kezdeni az acc-al?

Psn ID: sefter_hun

(#72049) Motyi válasza Sefter (#72048) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem tudom, esetleg ha van rajta sok online megvett játék eladják, ha van rajta feltöltött egyenleg vagy bankkártya beállítva akkor bevásárolnak és úgy adják el. De passz, csak találgatok.

(#72050) Flashenzer


Flashenzer
csendes tag

Sziasztok!
Battlefrontot season pass nélkül érdemes megvenni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.