Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#96001) danih válasza v!ct0y (#95998) üzenetére


danih
addikt

így szokott ez lenni... Nekem eddig minden rendben volt banki oldalról de szerintem ha csinálnék még egy UK accountot is valószínűleg utána már nem menne...

(#96002) Madwe válasza Oppenheimer (#95996) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát abból a megállapításból, h neked csak 1 accountod van s neked megy, levonod azt, h akinek van más régiós is annak azért nem megy. Ilyen dedukciós képességekkel vmi nagy tudós lehetsz:D Az, h neked megy, nem jelenti azt, h mindenkinek megy, akinek csak magyar van. Az, h nem mindenkinek megy, akinek van más régió is, meg nem feltétlen jelenti azt, h a régiók miatt van, de persze ki nem zárja. De ezt többezerfős kutatással se tudnád így kijelenteni, nem h személyes tapasztalatok alapján :D Mellesleg már az első pontnál megbukott, mert a legtöbbeknek első accountja volt, s azzal nem fogadta el a magyar kártyát...

(#96003) gery2123


gery2123
őstag

1500 Ft az Outlast a storeban halloween akcióban. Le is csaptam rá :) Nagyon megtetszett az Outlast 2 demo, így nem árt ha tudom milyen az 1.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#96004) EczkE válasza gery2123 (#96003) üzenetére


EczkE
addikt

Szinten, meg a dlc-t is meg vettem hozza, kivancsi leszek ra. :D Teli esteken jo lesz. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#96005) gery2123 válasza EczkE (#96004) üzenetére


gery2123
őstag

Szintén megvettem a DLC-t. Most nyomtam egy órát és hát na..... Tetszik. Nem mondom, hogy a grafika milyen jó, de a hangulat kárpótol :) Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog tetszeni a végén is.

-- PSN_ID: GerY2123

(#96006) speed3456 válasza james001 (#95986) üzenetére


speed3456
aktív tag

Beszippantós kis lövölde :D Ajánlom azt a mech-et amelyik a PS+ -al jár ;)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#96007) Dreimus válasza Madwe (#96002) üzenetére


Dreimus
senior tag

Bár nem tudom ki mennyire figyel oda az ilyeneknél, de a sony rendszere figyeli, melyik régióhoz van már kötve egy kártya akár magában akár paypal-on keresztül. Tehát aki multi-accountozik annak figyelni kell erre is, mivel az esetek nagy részében ezért dobja vissza, mert egy másik régiós fióknál ott van már az adott kártyaadat és emiatt nem engedi a fizetést.

(#96008) boost válasza no01ricsi (#95963) üzenetére


boost
addikt

Ez kamu. Ez akkor ilyen, ha PC-ről játszod 720p-ben, PS4-ről streamelve. Tévén nagyon éles.

(#96009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akik megvették esetleg az új COD-ot a COD4 Remaster miatt azok már játszhatnak a COD4 multijával.

Live-Die-Respawn

(#96010) Oppenheimer válasza Madwe (#96002) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hadd idézzek magamtól: "úgy vettem észre". Nem pedig tényként kijelentettem. Innentől kezdve amit írtál nem túl releváns.

(#96011) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nem lesz kint a God of War az idei PSX-en

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96012) Roland18x


Roland18x
tag

Ps4 Pro lassan megjelenik, de azt még mindig nem sikerült eldönteni milyen régióba fizessek elő. :D UK, US vagy HU ? A profilom amit használok az amerikai, szóval gondolom erre lenne célszerű nem ?
DLCknél oda kell majd figyelni, hogy ne US storeban vegyek az itthoni lemezes játékokhoz, de ezen kívül más negatívum nem igen van igaz ?

(#96013) KaitouP válasza oriic (#96009) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor ez volt az a tegnapi frissítés... ránéztem filmnézés után hogy mi volt az update -ben, rá is mentem a multiplayer részre, de nem engedett online lenni (ki volt szürkítve az a rész), ezek szerint akkor mától él a dolog?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96014) oriic válasza KaitouP (#96013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem globalis a dolog, de nagyon sokan jelezték hogy simán multiznak. 2-3 órája 4-5 ezer ember volt online a játékban.

Live-Die-Respawn

(#96015) Tatyla válasza Roland18x (#96012) üzenetére


Tatyla
őstag

Pontosan

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96016) KaitouP válasza oriic (#96014) üzenetére


KaitouP
veterán

Ahaaa... Na majd ránézek munka után, szuper lenne elkezdeni a multit is. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96017) gyuromoj válasza Roland18x (#96012) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ahogy mondod. :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96018) KaitouP válasza oriic (#96014) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt elfelejtettem: neked megy? Ha igen, milyen? :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96019) oriic válasza KaitouP (#96018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sajnos, Xbox-on nem indítható még a játék csütörtökig.

Live-Die-Respawn

(#96020) marilllyo


marilllyo
veterán

Driveclub 1.28 patch

Elvileg új pályák is jöttek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96021) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

4K konzol gaming margójára:

Mark Cerny thinks 8TF is the minimum for native 4K gaming

Live-Die-Respawn

(#96022) Shamat


Shamat
aktív tag

Lehet már tudni, hogy lesznek-e Pro konzolok a boltokban tizedikén? :U

DEAD LIKE ME

(#96023) Adam_Shepard válasza Shamat (#96022) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én megígérem, hogy lesznek!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96024) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

A napokban tervezem eladni a gépemet, de eladás előtt még szeretném alaposan kitakarítani ill. újrapasztázni, hogy a leendő tulajdonosát sokáig szolgálja hűségesen a gép.

Az lenne a kérdésem, hogy a tisztítás erejéig, amikor a szervizben lesz a gép, mi a leggyorsabb / legegyszerűbb megoldás arra, hogy megelőzzem az esetleges nemkívánatos hozzáférést a profilomhoz ?

Elég csak kilépni a profilomból és úgy odaadni vagy okvetlen az összefoglalóban szereplő lépéseket kell elvégeznem ?

Nem szeretném a teljes tartalmat törölni előtte, mert a takarítás után szeretném egy kicsit megizzasztani a rendszert, hogy meggyőződjek arról, hogy minden ok, szóval az eladás mehet.

Köszönöm!

UI:
A konkrét eladás előtt az összefoglalóban szereplő (korábban linkeltem) lépéseken felül a Playstation networkben a profilomban is el kell távolítanom a PS4-et ?

(#96025) A`rpi válasza mattheus (#96024) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha csak azt szeretnéd megakadályozni hogy a PSN fiókjaid ne használják
illetéktelenül, átmenetileg változtass jelszót a weben:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

[ Szerkesztve ]

(#96026) FullGas


FullGas
aktív tag

Ha valaki szeretne még akciós BF1-et, az a Komáromi Tescoban talál még 5db-ot :)

(#96027) Roland18x


Roland18x
tag

US PS Plushoz nincs véletlenül 2 hetes kipróbálási lehetőség ? Jó lenne Transformerst és Resit behúzni Ps4 Pro érkezéséig.

(#96028) modflow


modflow
veterán

A Playstation VR-t próbálta már valaki?
Mire lehet számtani?
3D-s képet ad? Mert ha már virtuális valóság, akkor gondolom ez alap. Olyan, mintha tényleg benne lennék a játékban, körülöttem lenne minden?
Vagy csak annyi, hogy joy helyett a fejemmel irányítom a kép mozgását/forgását és kész?
A szemnek az mennyire tesz jót, hogy hosszú percekre/órára pár cm-re néz csupán?

(#96029) Gijon válasza mattheus (#96024) üzenetére


Gijon
senior tag

Van már kétlépcsős azonosítás, csak sokan nem tudnak róla. [link] (Sms értesítést kapsz, ha be akarnak lépni a fiókodba, illetve a másodlagos kódot a telefonodra kapod és avval tudsz csak belépni profilodba, ha kijelentkeztél előtte.)

(#96030) SenorDave válasza modflow (#96028) üzenetére


SenorDave
tag

Néztem pár videót , viszont nagyrészt 15-20 perc után fejfájásra panaszkodtak.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#96031) LeventeV válasza marilllyo (#96020) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az szép lenne, ha még mindíg jönne plusz tartalom.

(#96032) marilllyo válasza LeventeV (#96031) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt írták, hogy a Driveclub VR új pályáit megkapja az alapjáték is. Új tour nem jött azt néztem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96033) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Totál kezdő vagyok a témában, és bár átolvastam az összefoglaló topikot nem derül ki számomra, hogy melyik
-a leghalkabb,
-melyik a legmegbízhatóbb,
-melyik a leghűvösebb és
-legújabb szériájú (kivéve PRO) PS4?

Tehát gépet akarok venni, PRO nem érdekel. de a fentebb írt dolgokat össze kéne vetnem, hogy a legjobb ár/érték arányú géphez jussak.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#96034) KaitouP válasza oriic (#96019) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem. :)

Most kipróbáltam, sajnos nem megy a multi. Tegnap este még be tudtam lépni a multi részbe, és például a multira vonatkozó beállításokat meg tudtam nézni ill. megváltoztatni, most már azt sem engedi.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96035) bandi0000 válasza Fr@nkieWilde (#96033) üzenetére


bandi0000
nagyúr

-a leghalkabb: azé a személyé aki reagál valakinek az észrevételére, miszerint más gépe porszívó
-melyik a legmegbízhatóbb: annak a személyé akié még nem romlott el
-melyik a leghűvösebb: a legelső kérdésre is ez a válasz, mivel az ő gépén nem megy a venti sem
-legújabb szériájú (kivéve PRO) PS4? a slim

Xbox One: bandymnc

(#96036) A`rpi válasza Fr@nkieWilde (#96033) üzenetére


A`rpi
addikt

"Totál kezdő vagyok a témában, és bár átolvastam az összefoglaló topikot nem derül ki számomra, hogy melyik
-a leghalkabb,
-melyik a legmegbízhatóbb,
-melyik a leghűvösebb és
-legújabb szériájú (kivéve PRO) PS4?
Tehát gépet akarok venni, PRO nem érdekel. de a fentebb írt dolgokat össze kéne vetnem, hogy a legjobb ár/érték arányú géphez jussak.
Természetesen csak használt érdekel."

Slim lesz ez esetben a befutó.

(#96037) GazRic


GazRic
senior tag

BF1 PS4 szerverek megint állnak vagy nálam van gebasz?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#96038) Madwe válasza A`rpi (#96036) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk azt használtan kifogni nehéz lehet, kb ha van valaki aki midnig leváltja, kijött a slim megvette s jön a pro le is cseréli 1-2 hónapra rá:D

(#96039) bulikavagyok válasza GazRic (#96037) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minden platformon gáz van.

[ Szerkesztve ]

(#96040) glspeter1 válasza GazRic (#96037) üzenetére


glspeter1
őstag

Minden platformon megdöglöttek a szerverek.
Ismét ddos támadás lehet az oka.... :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96041) SenorDave válasza Fr@nkieWilde (#96033) üzenetére


SenorDave
tag

Tessék, ezek alapján részletesen tudsz dönteni.

Azon kívül ha legújabb és nem pro akkor Slim.

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#96042) oriic válasza KaitouP (#96034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#96043) szasanyi válasza SenorDave (#96041) üzenetére


szasanyi
félisten

Jó kis videó. :)

(#96044) koncsik válasza modflow (#96028) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Próbáltam, nagyon jó buli. Sajnos készületlen voltam, kontaktlencsével kellett volna kipróbálni szemüveg helyett, így nem mertem jól beállítani, féltem, hogy a lencsék összekarcolják egymást. De így is bitang jó, ha nem emlékeztetem magam, hogy VR, nagyon bele tudtam élni magam 1-2 perc alatt. A hullámvasút nagyon jó, egy lövöldözős cuccot, egy tengeralatti ketrecbúvárt és az alap szobás cucc-ot próbáltam.
Fejfájás nem feltétlenül a látással kapcsolatos, szokatlan lehet pihesúlya ellenére a cucc a fejeden, nyaki izmok merevsége is okozhatja.
Nagyon sok kábellel jár a használata. Korábban a Samsungot próbáltam a MM-ban, nem egy liga a kettő (nyilván).
Ezzel együtt nekem nem lesz. De nagyon előremutató dolog, sokkal inkább, mint a tv-k 3D-je volt.
Ja és Pro-ra volt kötve. (Na jó, nem, de biztos, hogy kell majd hozzá, ha komplikálódnak a software-k.)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#96045) LeventeV válasza marilllyo (#96032) üzenetére


LeventeV
senior tag

Kellemesen csalódtam most. Új pályák még elkellettek a játékhoz. Gondolom új helyszín nincs, csak a régiekhez jött pár új pálya.

(#96046) Alien83 válasza Tatyla (#95999) üzenetére


Alien83
senior tag

Magyar account-ról, magyar kártya az oké, mármint máskor oké, amúgy ps3-on valamiért nem megy.
Mármint be tudom adagolni, csak nem vonja le a lóvét, de semmi tiltás nincs a kártyámon.

De nekem a paypal lenne jó. :)

Vagy lehet az a baj hogy több accountom van és sokfelé vásárolgatok 1 bankkártyával?

[ Szerkesztve ]

(#96047) Alien83 válasza A`rpi (#95995) üzenetére


Alien83
senior tag

Most 890 a Limbo ps3-ra, minimum 1500-at le kell vonnia, nem is lenne baj, csak tudnám megvenni.
De itt nem megy semmi, sem kártya, sem paypal. :)

(#96048) Tatyla válasza Alien83 (#96046) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezt mondom hogy nem, ilyen a világon nincs, hogy fügne már össze logikailag hogy több felé accon vásárolsz ugyan azzal a bankkártyával?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96049) Alien83 válasza Tatyla (#96048) üzenetére


Alien83
senior tag

csak tippelek, más megoldás nem látok.

Bankártya tiszta.
Fedezet van.
Account magyar.
Bankkártya magyar.

értelmetlen miért nem megy.

(#96050) danih


danih
addikt

Van valahol játékoslista vagy csak én vagyok megint hülye

PS: megtaláltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.