Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#258001) tboy93


tboy93
nagyúr

Mióta ingyenes az alap R6 Siege Ps Storeon? :F

(#258002) sp8787 válasza hombre[EU] (#257998) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt a jatekot 3szor kezdtem el eddig.

(#258003) RangerFox válasza tboy93 (#258001) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az csak free weekend

(#258004) bandi0000 válasza Citroware (#257996) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sose a véleménnyel van a baj, hanem, hogy beböfög valamit, ami tök irreleváns, és amikor mondják neki, hogy bizonyítsa be, akkor azt meg szóra se méltatja, akkor inkább ne írja be, hanem tartsa meg a véleményét, mert ellenkező esetben csak leoffoljàk

Xbox One: bandymnc

(#258005) sp8787 válasza bandi0000 (#258004) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy beismeri ,hogy hibazott es ezutan senki nem oltogatja tovabb hanem mindenki szepen moveon.

Legalabb neki van PS-e.

(#258006) KoNZoLik@ válasza bandi0000 (#258004) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Neked is igazad van, de nem szoktam beböfögni, írtam, hogy akit érdekel nézzen utána! Én anno belefutottam,hogy Xbox One és Ps4-nél is elég sok játéknàl sajnos nem éri el még a 720p-s felbontást sem a játék és még mutogatták is a teszteket ezekről YouTube-on! Most rákerestem direkt és már nincsenek fent érdekes mód, ezért nem tudtam példát mutogatni itt...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258007) hombre[EU] válasza sp8787 (#258002) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én egyszer sem :) úgy vagyok,mint penge, ott van, de nem visz rá... majd lehet egy jó bluepoint remasterben végigjátszom. érdekel csak rosszul öregedett

Life, Uh, Finds A Way

(#258008) KoNZoLik@ válasza sp8787 (#258005) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem vagyok tökéletes én ezt vállalom, de senki sem az! De amit fentebb írtam nem kitaláltam! Ha ezt hibaként kezeljük akkor Ok, hibáztam🙄 Remélem most már mindenki nyugodtan fog aludni😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258009) Wesder válasza sp8787 (#258005) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, hisz a bullshit fogyaszthatóbb, ha ott figyel a polcon a konzol. Tök logikus.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258010) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Számomra az a kérdés, hogy ps4 pro-ról megéri-e váltani ps5-re? Lesz-e minőségbeli ugrás annyival, hogy megérje? :F

(#258011) KoNZoLik@ válasza Wesder (#258009) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Biztos csak poénból írta ő is👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258012) hombre[EU] válasza KoNZoLik@ (#258006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor átvertek. az alap ps4 legtöbb esetben 1080p vagy dinamikus1080p (900p-1080p). nagyon-nagyon ritka,hogy ezek alá beesik egy-egy jelenetnél a felbontás, ill. néhány játék kínál a fullhd@30 mellé 720@60fps opciót

Life, Uh, Finds A Way

(#258013) Wesder válasza Tomtailor85 (#258010) üzenetére


Wesder
félisten

Bőven. Màr csak azért is, mert a Sony a Tsushima utàn màr elengedte a PS4-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258014) Wesder válasza hombre[EU] (#258012) üzenetére


Wesder
félisten

Én az Avengers-ről tudom hogy nem mindig tartja a 720p-t, de azt is csak One S-en. Aztàn lehet bullshit, mert csak egy képet làttam róla amin rajta volt az aktuàlis felbontàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258015) Tomtailor85 válasza Wesder (#258013) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Valamennyire érthető lépés. Fogyasztói társadalomban élünk, gondolom ennek is itt volt az ideje, jön a next-gen konzol ezt meg "leépítik"

(#258016) KoNZoLik@ válasza hombre[EU] (#258012) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet, de az is lehet, hogy akkor én néztem be valamit anno ezeknél a videóknál, mert most, hogy mondod ezt az opciót, lehet arról néztem a videót és ez maradt meg bennem😂

Màs: valaki játszik az Othercide nevezetű játékkal? Nagyon hangulatosnak tűnik, csak nem tudom megéri-e a 40 dodot 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258017) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ingyen TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE!

[ Szerkesztve ]

(#258018) Aciduzzu válasza Tomtailor85 (#258010) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Szerintem ez egyáltalán nem kérdés.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258019) boost válasza Wesder (#258013) üzenetére


boost
addikt

azért szerencse más stúdiók még hoznak ezt azt a gépre.
Nálam pl az év játéka játékidoben és élményben (foleg a 4fos local coop miatt a gyerekekkel és unokaöcsikkel) a Minecraft Dungeons, és az egy nagy Xbox Games Studios lógót virít, mikor elindítom a játékot PS4-en. :D Hiába jött idén Tsusima meg TLOU2.

Tsusimát megvettem és kb 10 perc után kikapcs, majd feladtam postán az unokaöcsémnek. :D TLOU2-vel megvárok majd valami digitális aprópénzes akciót.

Idén még a Desperados 3 jött be, ott kb 10 óránál tartok, az is thirdparty.

(#258020) Aciduzzu válasza boost (#258019) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

"Tsusimát megvettem és kb 10 perc után kikapcs"

Ennyi idő alatt vajon lement az intro videó? :F

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258021) hombre[EU] válasza Wesder (#258014) üzenetére


hombre[EU]
veterán

oké a thirdparty crossgen játékok az más tészta...azok kegyetlenek lesznek :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#258022) KoNZoLik@ válasza boost (#258019) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Desperados-al én is szemezek, az olyasmi mint a Mutant Year Zero?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258023) Wesder válasza boost (#258019) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de ezek mind mennek majd a PS5-ön is, míg a SM:MM vagy R&C: Rift Apart meg nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258024) RangerFox válasza -secret- (#258017) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mint már írtam, szerintem ez csak free week. Itt a videó hozzá. Szeptember 3-ig lehet vele játszani ingyen.

(#258025) nemorino válasza Tomtailor85 (#258010) üzenetére


nemorino
tag

Nyilván lesz, de nem azonnal fogod látni, a cross gen játékok nem lesznek áll-leejtően szebbek. Ha van olyan játék, amit megvettél és szeretnél végigjátszani PS4-en, akkor szerintem nyugodtan játssz velük, várj fél, vagy egy évet és csak utána válts. Annyi idő alatt az is eldől, hogy mit lesz érdemes PS5-re megvenni és mi az, ami nem ad többet a nex gen konzolon.

Szerk.: Nem fogja sem a Sony, sem a játékfejlesztők elengedni a 100 milliós PS4 tábort, amíg több a bevétel a PS4-ből, mint a PS5-ből. Kb. 2021 közepe-vége lesz szerintem, amikor tényleg elengedik.

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#258026) boost válasza KoNZoLik@ (#258022) üzenetére


boost
addikt

szia, nem, ez nem egy XCom klón, hanem egy Commandos klón. :D

Azaz mint a Shadow of Tactics volt 3-4 éve. Van 3-4 embered, és izometrikus nézetben kell legtöbbször némán meggyilkolni embereket, akik ha észre vesznek, és riasztják a többieket, akkor még többen lesznek. Mindig látod, hogy melyik ellenfél merre néz és lát-e ha felállsz vagy ha fekszel., és erre élőben kell reagálnod. Mindegyik embernek más a képessége, egyik tud csapdát állítani, másik mérgezni, stb. A játék támogatja és felszólit, hogy sokat ments, és gyakran, mert itt az a játék része, hogy meghalsz, és gyorsan visszatöltesz.

Az ellenfelek között is megvannak az osztályok, akiken messzirol látszik, hogy az inges, a ponchos, a hosszúkabátos. Ki az aki konnyen befolyásholható, és ki az akit nehezebb megzavarni egy eldobott pénzérmével, és ki az észreveszi az álruhás emberedet is.

Youtube link: [link]

Itt pl 5 perc után tudtam, hogy ez az én játékom. Igaz, ismertem és szerettem a fejlesztők előző, ugyanilyen, de a feudális japánban játszódó játékát is.

Pár napja jött ki Demoja a PS4 storeba.

[ Szerkesztve ]

(#258027) Wesder válasza nemorino (#258025) üzenetére


Wesder
félisten

Sony màr elengedte, mert nem ad ki több jàtékot PS4-re. 3rdparty még 1-2 évig biztosan, de jobb lenne minél hamarabb kukàzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258028) .LnB válasza Wesder (#258027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kimondták, hogy még sok izgalmas dolog várható PS4-re. Hülyék is lennének elengedni 100+ milliós eladott konzol kezét. Persze, nincs bejelentve nagy AAA cím rá. És én se várnék már azt. De ez nem zárja ki azt, hogy esetleg "butított" kiadások megjelenjenek még rá. Vagy kisebb címek. Plusz ott a rengeteg 3rd patry játék. Nem kell a Sony-nak már teljes mértékben bábáskodnia a PS4 felett, de ez nem jelent kukázást A "jó lenne minél hamarabb kukázni" kijelentés az Xbox-ra igaz. És ezt a Microsoft hivatalosan meg is teszi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258029) Wesder válasza .LnB (#258028) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy az Xbox-ra is igaz. Nem mondtam hogy nem.
Hàt én nagyon kivàncsi leszek azokra az "izgalmas dolgokra", mert ha ilyen bullshit exklúzív content, mint amit az Avengers-szel eljàtszottak, hàt azt kenjék a hajukra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258030) .LnB válasza Wesder (#258029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs "is".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258031) boost válasza Wesder (#258027) üzenetére


boost
addikt

én nem hiszek a nagy elengedésben. Kb a következő 2-3 évben még minden játék megjelenik. A megjelenő játékok kb 3-5%-a nem lesz játszható PS4-en. Lényegében csak az, amit a Sony nem akar megjelentetni, a többi multiplatform meg igen.

Majd biztos bejelentik az Uncharted 5-t idén ősszel, hogy lesz, és majd 2022ban játszunk vele. Addig én se tervezek updatelni. Majd akkor bepótolom a Spiderman DLC-t PS5-ön. ;]

Miért lenne jó minnél hamarabb kukázni? :F

èn pl túl hamar váltottam PS4-re, elso nap, és eladtam a PS3-at, és utána még szívtam egy fél évet/évet, mert Sony játékok nem jöttek, a multi meg nem adtak ki mindent PS4-re. Pl South Park játék PS4 változata is legalább egy évvel késobb jött, Dark Souls 2 se jött ki azonnal PS4-re.. rendesen nézni kellett, hogy mivel játsszak , mert pangás volt. Emlékszem fél évvel a gép megjelenése után mennyire örültem annak a szerencsétlen Watchdogs 1-nek, mert az legalább ment PS4-en, mégha nem is volt egy igazán jó játék.

Pedig akkor is biztos elmondta a Sony marketing, hogy best release window lineup ever. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#258032) Wesder válasza .LnB (#258030) üzenetére


Wesder
félisten

De van is, mert minden kiadóra értettem, nem csak 1stparty-ra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258033) Wesder válasza boost (#258031) üzenetére


Wesder
félisten

Most az SSD meg CPU miatt olyan különbség lesz a két gép között hogy szerintem a crossgen címeket minnél kevesebb ideig kellene gyàrtani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258034) NoOne1976 válasza boost (#258031) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én huszonvalahány éve az Nvidia Riva 128-as kártyával jártam így, ami nagy Voodoo 3dfx verőként jött. Mentem is érte a boltba. Csak éppen játék nem volt hozzá, amiről infót szerezni akkortájt nem volt egyszerű. Így volt egy drága és sok mindenre nem jó kártyám.

(#258035) boost válasza Wesder (#258033) üzenetére


boost
addikt

szerintem mivel a teljesítménytöbbletet az elso években elviszi az, hogy a cégek megpróbálnak 4K60fpsre fejleszteni, így a játékok összetettsége kb marad, ami volt, így nem lesz gond 4K30fpsel kiadni a pont annyira összetett játékokat PS4re is.

Ahogy Nintendo Switchen is fut a Witcher 3, csökkentett felbontással és FPS-el. Ilyen szempontból sokáig nem lesz elengedve a PS4.

Te miért örülnél ha minnél kevesebb ideig lennének crossgen címek?

[ Szerkesztve ]

(#258036) boost válasza NoOne1976 (#258034) üzenetére


boost
addikt

nekem anno szerencsére az informatikaboltos a Voodoo 3 3dfx -et adta el és én meg nem cserélgettem. :D

(#258037) Aciduzzu válasza boost (#258035) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Elgondolkodom azon, hogy vajon valaki, ha a saját hobbijáról úgy nyilatkozik, hogy reméli, hogy minél hamarabb elengednek egy konzolt, amiből 110 milliót eladtak, az vajon valójában szereti-e azt, amiről azt állítja, hogy a hobbija? :F

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258038) boost válasza Aciduzzu (#258037) üzenetére


boost
addikt

Lehet, hogy már eladta a PS4et, hogy megrendelhesse a PS5-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#258039) Wesder válasza boost (#258035) üzenetére


Wesder
félisten

Lényegében PS5-ön minden is menni fog az elkövetkező 5-7 évben. Minél hamarabb tovàbblépnek, annàl hamarabb lehet kiaknàzni teljesen a benne rejlő lehetőségeket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258040) boost válasza Wesder (#258039) üzenetére


boost
addikt

majd ha 300 dollár körül lesz, akkor beindulnak a PS5 eladások. Addig lényegében a 100millió PS4hez képest csak mutatóban lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#258041) hombre[EU] válasza boost (#258031) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nálam meg fordítva, mikor kijött a ps4 még az elsō 1-2 évben vásárolgattam ps3/x360-ra crossgen játékokat és gyorsan be is fejeztem :D volt is,meg nem is...mert most sírnak,hogy 30 frame van, na ott még néha 20 sem volt cserébe több játék rosszabul festett,mint a régebbiek
az a 2-3 év/95% becslés akkor lehet igaz,ha az indieket beleszámítod(és/vagy jön egy újabb karantén)...senki sem akar dolgozni már ezekre a gépekre

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258042) penge111


penge111
addikt

Én kíváncsian várom, hogyan fog nyitni a Ps5. Ezt szerintem senki sem tudja megjósolni... Benne van a pakliban, hogy nagyot robban, a visszafelé kompatibilitás, jó nyitócímek stb. miatt, de lehetnek alacsonyak is az eladási számok, az ár, a COVID okozta gazdasági helyzet miatt stb...Nekem van egy évre való címem a ps4 genből, úgyhogy én lehet csak jövő év végén váltok :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258043) Citroware válasza penge111 (#258042) üzenetére


Citroware
addikt

Egy ismerős egy elektronikai boltban eladó, és azt mondta, hogy a járványos időkben soha nem látott mennyiségben fogynak a TV-k.

Talán azért, mert az emberek a pénzüket nem utazásokra költik, hanem hogy bent a lakásban jobb legyen. Ez alapján a PS5 is sikeresebb lehet.

(#258044) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha már kész volt a COD 4 remaster, gondoltam jól mutana, ha melléplattintanám az MW2 remastert is. (sajnálom, hogy az MW3 nem jelent még meg remasterbe...úgy nézne ki jól).

Szóval pont itt a topicba beszéltük a fórumtárssal, hogy mennyire el tudja b*szni az emlékeket egy-egy ilyen retro játék. De így, hogy ezt megcsinálták ...nekem többet tett hozzá az emlékekhez, mint amennyit elvett belőle. Már elve, hogy akkoriban én a sztoriját magasról lesz*rtam. A No Russian rész sem hatott meg különösebben. Ma / most 35 éves fejjel azért sokkal mélyebbre lát az ember. Pláne, hogy azóta sok hasonló esemény is történt a való világban.

Minden remasternek ilyen színvonalúnak kellene lennie... Hihetetlen mennyire szépen összerakták.

Mondjuk..mint játék, azóta sem szeretem a COD-okat, semmilyen formában sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258045) Carlos Padre válasza Tomtailor85 (#258010) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez egy komoly kérdés alatt lenni? Ez felmerül valakiben ténylegesen?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258046) boost válasza hombre[EU] (#258041) üzenetére


boost
addikt

Szerintem ez nem úgy mukodik, hogy a fejlesztő mire akar dolgozni. A Sonynak nyílván bele kell vágni az új generációba, és a fejőstehén állapotban levo PS4-et vissza kell fognia, hogy egy még sikeresebb fejőstehenet építsen fel.

De a multiplatform fejlesztőcsapatot pénzelő kiadónál az Excel dönt. Ès ha ott az hozza ki, hogy van már most 115 milló PS4 a piacon, és a megjelenés utáni két évben lesz 16-20 millió PS5, akkor a PS4 lesz az alap platform, és majd PS5ön fut ugyanaz 60 fpsel, 4Kban, HDRben...

Foleg, ha amúgy is elfut a PS4 verzió a PS5-ön, de fordítva meg nem.

Ès azt is vegyétek figyelembe, hogy a PS4 399€-ról indult míg ezt nehezen tudom elképzelni a PS5 esetében, ezért elso két évben a 20 milliós eladás már egy nagyon szép szám lesz. Mellette szerintem simán eladnak még 20 millió PS4et még mindig a kovetkezo két évben.

[ Szerkesztve ]

(#258047) Carlos Padre válasza Aciduzzu (#258020) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az 15 perc legalább. A 20. környékén kezdődik a játék minimum, vagy később.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258048) Carlos Padre válasza Wesder (#258027) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez így nagyon megtévesztő wesder. A sony NEM engedte el a ps4et, ahogy még a ps3at sem. Ne microsoft logikával gondolkozz mindig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258049) RangerFox válasza marilllyo (#258044) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az MW2-nek van a legjobb sztorija, változatos küldetések, jó gunplay és meglepően szép grafika is társul mellé. A 3-at is kiadhatnák, egyből venném.

(#258050) boost válasza Carlos Padre (#258048) üzenetére


boost
addikt

miért írjátok, hogy az MS elengedte a boxot? Ezt már többször olvastam itt..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.