Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#42001) haddent válasza oriic (#41998) üzenetére


haddent
addikt

Áh... fele olyan vastag és még rövidebb is? Már ígyis extra vékony optikai meghajtó van benne, konkrétan nincs alja a meghajtónak. Ennél azt nem lehet kissebbre varázsolni, és az meg a hdd elfoglalná ennek a felét. Hűtőborda? venti? hova lesz? Táp? külső tápegységgel elképzelhető, de áhhhhh... nem áhh :DDD Szegény xbox átélné (újra ;] ) dávid és góliát harcát

(#42002) gyuribácsi88

Nem igaz, egyszerűen nem hiszem el. Megint mi van? Van itt 2 ember akiknél akadt egy kis nehézség a megosztásnál és egyből jön majd a "na ugye nem olyan jó ez a megosztósdi" Tódi!

Az nem számít hogy van itt 26-30 ember akinek hiba nélkül megy, az nem érdekes, de ha 2 embernél van valami gubanc akkor már ajjajajajajaj mégse olyan jó dolog ez. :U :W

Tatyla; csak szeretné(nk)d hogy 60 legyen, én már annak is örülök hogy ha a fele meglesz :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42003) gyuromoj válasza oriic (#41998) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ilyen kis helyen nem melegedne túl? Esetleg külső tápot kapna?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#42004) N@idia válasza bordi10 (#41997) üzenetére


N@idia
őstag

Nem azzal van a baj,másokat most kérdeztem meg és nekik is volt ilyen,hogy az egyiknek működik a másiknál pedig lakatot tesz a játékra,de ki belépés után már jó.Végülis nálam is megoldja a problémát utána már elérhető a játék.K4rl szerint egy idő után elmúlik,legalábbis nekik elmúlt.Bízok benne,hogy nálam is így lesz... :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42005) gaebriel


gaebriel
tag

Ezzel a profil megosztással kapcsolatban azt gondolom, hogy simán egy olyan dolog, aminek vannak előnyei és hátrányai. Ahogy a legtöbb dologgal így van ez. Elsősorban szerintem azoknak éri meg, aki relatíve sok játékot vesznek (évi 8-10 game), mert ott a megspórolt összeg (70-100k) ellensúlyozza az esetleges kényelmetlenségeket. Az alapja egyértelműen egy megbízható partner, anélkül nem megy.
Az olyanoknak, akik évente kevesebb címet vesznek (én pl. idén még max 2 címet tervezek GTA mellé) nem biztos, hogy megéri. Mondjuk én nyilván szélsőséges eset vagyok, ezt elismerem. :B
A lényeg az, hogy egyik módszer sem univerzálisan tökéletes mindenki számára. Az meg pláne nem jó, ha valakit azért nézünk le, mert egyik vagy másik táborba tartozik (igaz ez a lemezes vs. digitális összevetésre is). Szvsz mindenkinek meg kell találnia a saját igényeinek megfelelő módszert. Szerintem.

(#42006) gyuribácsi88 válasza gaebriel (#42005) üzenetére

Tökéletesen összefoglaltad ;) :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42007) haddent válasza gaebriel (#42005) üzenetére


haddent
addikt

Semmi lenézés nincs, ha évi 2 játékot vennék (és nem azért mert pénzhiány és hülyén csinálom) akkor szépen felöltöznék fehér öltönybe makkoscipővel sétabottal beülnék a chryslerbe és betáncolnék egy 576- ba érte. De ha valaki, ahogy írod is, sok, vagy netán minden nagyobb játékot szeretne kipróbálni, az vagy él ezzel a lehetőséggel, vagy kapkod siet és ugyanúgy "bukik" a lemezes adásvételen.

Én nem nézek le senkit, ha valakinek kényelmesebb a lemez, vagy gyűjtő és szereti fogdosni, szíve joga :R
Egyedül a hülye indokokat próbáljuk cáfolni. Három darab hátránya van a megosztásnak: kell egy megbízható ember nyilván (de ettől vonatkoztassunk el, azért szerintem aki keres az talál egy megbízható hasonló igényű vállalkozót :DDD , macerás a fizetés (aki tudja mit csinál 2 perc alatt megvan, és még csak bankkártya adatot sem adtam meg a Sony -nak, duplán jó) és ha nincs PSN / interneted akkor aki megosztja, az nem tud játszani a játékokkal. Na most közvéleménnyel ellentétben ez az elmúlt fél évben !!1x!! okozott problémát nekem. Ennyit nekem megér már így is megspórólt 50 vagy akár több ezer Forint :R

Nem akarunk mi rábeszélni senkit, csak másoknak sem kéne hülyeséget terjeszteni alaptalanul :R

(#42008) gaebriel válasza haddent (#42007) üzenetére


gaebriel
tag

"szépen felöltöznék fehér öltönybe makkoscipővel sétabottal beülnék a chryslerbe és betáncolnék egy 576- ba érte."

Na, ezen besírtam. :DDD

Egyébként meg tök igazad van. A baj az, hogy mi emberek már csak ilyenek vagyunk. (vagy csak mi magyarok :F ), hogy az esetleges negatívumokat, problémákat hajlamosak vagyunk felnagyítani (ugyanez van azzal, hogy "hangos a PS4" stb). A dolgok nem fehérek vagy feketék, röviden.

(#42009) oriic válasza gyuromoj (#42003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tutit hogy fake cucc szerintem, ez már így túl kicsi. :)

Live-Die-Respawn

(#42010) Pöttön válasza oriic (#42009) üzenetére


Pöttön
őstag

Annak idején a PS2 Slim is hihetetlenül kicsi volt, amikor először láttam nem akartam elhinni. De ettől függetlenül szerintem is fake... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#42011) NestQuick válasza haddent (#42007) üzenetére


NestQuick
tag

"és ha nincs PSN / interneted akkor aki megosztja, az nem tud játszani a játékokkal"

De ha fele-fele arányban oda-vissza vannak osztva a játékok, akkor egy esetleges PSN leállás során se a teljes repertoár lesz elérhetetlen, csak azok amik sajátonkunk van. :)

(#42012) logitech25


logitech25
tag

Sziasztok!

az Unityhez kapott kódomat hol tudom be írni,illetve aktiválni.?

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#42013) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Mindket oldalnak lesz elonye es hatranya is. En ezert most mar vegyesen vasarolok.
Kozos acc es karacsonyi akciok mellett a digitalis vasarlast uberelni keptelenseg volt.
1darab lemezes uj jatek arabol vettem eves ps+ elofizetest + 4jatekot (gtav, bf4, fc4, lbp3). Hozzajott az ingyen Injustice, Infamous, es Killzone(igaz jpn accal), es most karacsonyig tutira nem veszek semmit se :-)
Jo 1kivetelt teszek meg, mert most keszulok megvenni lemezesen-hasznaltan a Wolfensteint, mert ha jo aron megkapom 0koltseggel gyors el is adom majd :-)
Szerintem mindket oldalra igaz, hogy megeri varni az akciokra, vagy amig nincs tultenges hasznalt jatekokkal a piacon. Mostanra Infamous, Killzone stb fillerekert megy hasznaltan + digitalisan is olcsobbak.

(#42014) Thodeus válasza Madwe (#41987) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Jó az a dollár már 280-nak is.

(#42015) hakydakillah válasza logitech25 (#42012) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Store, teker legalulra, amig meg nem latod a redeem code-ot. Arra ramesz, es mar irhatod is :-)

(#42016) Neoteric válasza Pöttön (#42010) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkoriban mondjuk elég sokat fejlődött a számítástechnika 2-3 év alatt.

PSN: ne0teric_sAN

(#42017) logitech25 válasza hakydakillah (#42015) üzenetére


logitech25
tag

köszi

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#42018) tarti19 válasza N@idia (#41994) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem jól írtad le a jelenséget,ahogy látom. :P DE mindjárt felnézek PSN-re s ott megdumáljuk. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#42019) N@idia válasza tarti19 (#42018) üzenetére


N@idia
őstag

Rendben ! :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42020) Pöttön válasza Neoteric (#42016) üzenetére


Pöttön
őstag

Valóban, mostanság egy kicsit be lassult, de szerintem most majd újra be fog gyorsulni a hardver fejlődés.
2-3-4 év múlva nem tartom kizártnak hogy lesz PS4 Slim, és azt se hogy akkorira össze tudják majd zsúfolni ennyire ezt a hardvert, de ez most még korai lenne mindenféle tekintetbe.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#42021) Dicker


Dicker
őstag

Látom megjelent itt is a letöltőkód dolog. Az én tévképzeteim szerint az alábbiként működik:

Az eladó megveszi amazonon, átadja a vevőnek a kódot, ami szuper, mert működik, de jön a csavar, visszadobja a vásárlást, így visszakapja a játék árát, és az eladási ár is nála lesz már. Régen volt ilyen más digitális cuccnál úgy rémlik.
A kód nem tudom, hogy érvényes maradna e ezután, esetleg, valaki kipróbálhatja ezt, akinek kéznél van az amerikai címe paypalal. Ha így van, mert elképzelhető, hogy beaktiválva érvényes marad, akkor gyorsan be kell vásárolni. :))

Aztán lehet létezik a péessenn igazgatóság, aki nem akar adózni a nyereség után, és szállítási költségként akarja ezt megkerülni, sőt a saját store-juk árai alá lövik be az összeget féláron, hogy jobban megérje nekik.
De lehet én vagyok a paranoiás, mert pont tízezer alatt van az eladási ár, amivel a csendőrség annyira nem foglalkozik. ;] A hangok ezt súgják.

(#42022) Elderath válasza Tatyla (#41996) üzenetére


Elderath
őstag

PCn ja :)

Konzolokon 30

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42023) ImpersonatoR

DC bol megvettem a "DRIVECLUB™ PlayStation®Plus Edition Full Game Upgrade" (jó mást nem is engedett volna)
De akkor jól latom, hogy meg kell venni hozza dlc ben az időjárás effekteket? (DRIVECLUB™ Elements Tour Pack 609 Ft.)
90 Csillagnál járok de meg mindig csak éjszaka volt a max időjárás. Semmi hóvihar vagy eső.
Vagy konkrétan Season Pass kell hozza?

Illetve meg annyi hogy latom nagyon megy a profilmegosztás de itt van valami határ hogy max hány emberrel lehet megosztani/probalkozni egy év alatt?

(#42024) Dicker válasza ImpersonatoR (#42023) üzenetére


Dicker
őstag

Az alap Tour-ban szerintem nincs is extrém időjárás.
Csinálj egy sima single eventet, ott van, ha leszedted már az update-t.

(#42025) PistiSan válasza Dicker (#42024) üzenetére


PistiSan
addikt

Az alapban is van minden féle időjárás, legalábbis én találkoztam már vele többször.
Szerintem update hiánya lesz nála még.

(#42026) ImpersonatoR

A DC 01.10 nem talál frissebbet.
Eleve 2 napja vettem a ps-t, meg digitális vásárlás volt szóval egyből a legfrissebbet kellet felrakja.

Egyébként franko. Kicsit féltem tőle milyen lesz. Nem annyira szimulátor mint amire számítottam de hangulatos nagyon.
Kifejezetten jó vele játszani.

(#42027) SAABPEPE válasza ImpersonatoR (#42026) üzenetére


SAABPEPE
tag

Benne van de nem tournál hanem ha singlért csinálsz vagy ha multizol

(#42028) Neoteric válasza Elderath (#42022) üzenetére


Neoteric
addikt

Szal akkor ezt a pár percet PC-n tolták xbox kontrollerrel?

PSN: ne0teric_sAN

(#42029) ImpersonatoR válasza SAABPEPE (#42027) üzenetére

Oksa.
Egyedül a drift el nem tudok megbarátkozni valahogy nem adja.

(#42030) N@idia


N@idia
őstag

Stream-en van a dying light lehet nézni,bár olyan szerencsétlenek játszanak vele,hogy az már fáj :DDD :O

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42031) Thodeus


Thodeus
aktív tag

US store flash sale Bejött a tippem, viszont nem nagy eresztés.

[ Szerkesztve ]

(#42032) kenny123


kenny123
addikt

Akad itt valaki aki nemrégóta csöppent bele a playstation 4 világába, és esetleg társat keres közös digitális vásárlásra? Azért olyasvalakit keresek aki nemrégóta játszik, mert lenne egykét olyan játék ami már lecsengett, de én még szeretném azt is kijátszani, pl last of us, driveclub, ilyesmi. Természetesen jövőben megjelenő játékokra ugyanígy vevő vagyok.
Lehetőleg biztosabb fórumháttérrel ( nem párszáz napos reg.), pár tucat pirosponttal kidekorált, hosszabb távra gondolkodó, lehetőleg nem 10-14 éves vérpityuk jelentkezését várom.

Rólam részben ITT lehet megbizonyosodni.

Köszi!

yo

(#42033) Dicker


Dicker
őstag

USA account-osok figyelmébe, akinek esetleg van ott is élő ismerőse. Persze lehet próbálkozni magyar postával is, és ráírni feladó címének, hogy Alaska. ;]
Aki regisztrálva volt a 2011-es leállás előtt PSN-en, az most jogosult kárpótlásra. Itt kell kitölteni egy nyomtatványt, és elküldeni a megadott címre postán. Link
Igazából ps4-et nem érinti közvetlen, mert az ingyen játékok között nincs ide semmi, viszont 3 hónap PS+ az nem rossz.
[link]

Ezenkívül még, annyi, hogy a letöltőkódos ember is usa accountot árul, és nem kódot. Valószínűleg ugyanaz az ember, aki eddig is. Remélhetőleg ezt is minél hamarabb kivizsgálják itt.

(#42034) Elderath válasza Neoteric (#42028) üzenetére


Elderath
őstag

Igen. Szerintem eddig nem is mutattak hivatalosan konzolos verzióról videót. Max a PSX eventen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42035) Neoteric válasza Elderath (#42034) üzenetére


Neoteric
addikt

IGN szerint 60fps lesz ps4-en, ill xboneon is azt célozzák meg. Remélem nem csak a hasukra ütöttek, hanem tudnak már valamit. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#42036) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42037) Elderath válasza Neoteric (#42035) üzenetére


Elderath
őstag

Már hetek óta mondták techlandesek, hogy lockolt 30 lesz konzolon és nem 60

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42038) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#42036) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Miből van az a zombi? Kartonból? :D

(#42039) spawn21


spawn21
veterán

Egyem a Sony zuzáját.

Elég régen előrendeltem a Dying lightot. Emlékeim szerint fizettem is. Most pedig kaptam egy email a canelesőnröl. Mi ez?

iPhone 13p

(#42040) N@idia válasza RunnyJuggler (#42038) üzenetére


N@idia
őstag

Hogy ledobta már azt a zombit :DDD Ejj,de várom már a játékot :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42041) tarti19 válasza spawn21 (#42039) üzenetére


tarti19
senior tag

Fel kell tölteni pénzt s úgy fogja majd levonni.

Ádám: aztán oylan béna leszel, mint a tegnapi fóhősünk, aki rage quitben távozott s nem bannolták. :)

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#42042) spawn21 válasza tarti19 (#42041) üzenetére


spawn21
veterán

A bankkártyám szerint akkor már megtörtént .

iPhone 13p

(#42043) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Szívesen csatlakoznék DriveClub-an valakinek a Clubjához!Ha van számomra hely írjatok!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#42044) haddent válasza RunnyJuggler (#42038) üzenetére


haddent
addikt

A zombi sebeinek színéből és ruházatának tisztaságából ítélve úgy 4 éve lkövetkezhetett be a halál. Azóta naponta rágcsálók és rovarok eszik testét ami amúgy is természetesen "párolog" elfele. Feltehetőleg csontjai nettó súlyánál nem sokkal nehezebb, azaz kb 25kg lehetett. Ezt a fejlesztőktől tudom.

Borderlands 3 bejelentés vasárnap?
PS Store Indie leárazás

HD Gifek Uncharted 4 -ből:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42045) ForRedGlory válasza RunnyJuggler (#42038) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meg amúgy is, ha ott a "célkeszköz" a kezében, akkor miért parasztlengőt ad? :DDD

(#42046) oriic válasza haddent (#42044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem ronda. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42047) N@idia válasza tarti19 (#42041) üzenetére


N@idia
őstag

Én profi vagyok :DDD Ettől a faszitol egy 9 éves is jobban játszott volna :DD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42048) delibab válasza haddent (#42044) üzenetére


delibab
senior tag

Állati ez az UC4... :Y
Korábban nem játszottam egyik részével sem, de most valamiért nagyon várom ezt... :K

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42049) gaebriel válasza haddent (#42044) üzenetére


gaebriel
tag

Ez tényleg nagyon nagyon szép. :) Nálam is landolni fog, ez biztos. :)

(#42050) haddent


haddent
addikt

Bizony szép :B És végre talán az élőlények mozgása is hasonul a valósághoz kicsit, mert sajnos a legtöbb játékban ez eléggé kritikán aluli :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.