Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#173001) .LnB válasza saelin (#172999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát szerintem meg a Cyberpuk világa közel sem lesz ekkora. ÉS itt az RDR2-nél ez is számít, hogy látod mennyire masszívan nagy ez az élő, lélegző világ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173002) penge111 válasza saelin (#172993) üzenetére


penge111
addikt

Megugorja a Witcher 3 szintjét is? Van olyan ütős a story, fordulatosak a melléküldetések is, nincsenek benne repetitív küldik, lehet olvasni a világról benne, ill. egyes emberek háttértörténetéről?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#173003) marilllyo válasza penge111 (#173002) üzenetére


marilllyo
veterán

A két játék szerintem egy szinten van. Az ízlés dönt, hogy kinek melyik jön be jobban.

(#173001) .LnB : Egyébként nekem is megfordult a fejemben, hogy mennyire sikerül ezt OW köntösben megvalósítani. Azért itt nem arról lesz szó, hogy nyóchektárnyi erdő, amiben rohangálnak a lidércek meg a sírbanyák. Félek, hogy kicsit GOW-osabb (statikusabb) lesz a térkép.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173004) ImACeltic válasza penge111 (#173002) üzenetére


ImACeltic
őstag

Story-t még nem toltam végig, de minden másra én azt mondom, hogy ott van a Witcher 3 szintjén.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#173005) markknight válasza mike1334 (#172987) üzenetére


markknight
veterán

Igen ez igaz. Nekem a sorozatok durrantották meg még évekkel ezelőtt és hála az égnek, hogy nem vagyok a feliratra rászorulva, jelentősen csorbultak volna a játékélményeim ha az nincs.

(#173007) .LnB válasza marilllyo (#173003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg olyan lesz mint a Dredd-ben Mega-City. Hihetetlen nagy tömbök lesznek több városnyi lakóval.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173008) penge111


penge111
addikt

Köszi a válaszokat, akkor odakarcolom az RDR2-t is a bakancslistámra. :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#173009) Mike válasza mike1334 (#172987) üzenetére


Mike
veterán

egy picinyég olcsóbb

(#173010) Batyops válasza sting2 (#172951) üzenetére


Batyops
aktív tag

A game mod profil a legjobb játékra. Amúgy se kellenek az ilyen szir szar képjavítók mivel Full hd tartalmat nézel vagy a pronal a fölötti felbontást. Ezeket a képjavítókat amúgy akkor is kikapcsolják ha egy tv-t kalibrálnak szóval igy lesz a legjobb a képed játékra használva a Tv-t.

(#173011) Tyler Durden válasza penge111 (#172988) üzenetére

2-t megvettem most hétvégén és neki is álltam játszani vele, nagyon megérte akciósan behúzni, teljesen jó kis játék. Igazából a 3-at akartam én is megvenni, de utána olvastam, és rengetegen csak az 1-2-t ajánlják, a 3. rész visszaesés az előzőekhez képest.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#173012) Mike


Mike
veterán

óh, csesszék meg!
amit eddig láttam a Mutant, Road to Eden -ből videókat, azt hittem hogy ez egy tps lesz

de nem
tactical, körökre osztva
mint a walking dead androidon

Mutant Year Zero: Road to Eden.
vagy lesz vmi másik verzió is?
de, ez lesz sajnos :((
https://www.youtube.com/watch?v=dHcfwONzO7I

[ Szerkesztve ]

(#173013) ldave válasza saelin (#172993) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

"az rengeteg kontent amit belepakoltak földbe döngöli az összes eddig megjelent openworld játékot." - Ezt a játékkal töltött 3-4 óra alapján mondod? :)

A Slime draws near! Command?

(#173014) oriic válasza Mike (#173012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz masik verzio. Bejelenteskor is kaptunk mar gameplayt, lehetett tudni rola hogy milyen jatek lesz.

Live-Die-Respawn

(#173015) markknight válasza saelin (#172993) üzenetére


markknight
veterán

Nem csoda, a W3 köszönőviszonyban sincs ezzel a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#173016) erahurka válasza markknight (#173015) üzenetére


erahurka
félisten

LOL

(#173017) Mike válasza oriic (#173014) üzenetére


Mike
veterán

hát én csak a linkeltet láttam, és fűztem hozzá nagy reményeket

(#173018) saelin válasza penge111 (#173002) üzenetére


saelin
veterán

Simán a Witcher szintjén van. Egyedül ugye a választható párbeszédek hiányoznak, vagyis ez nem igaz, mert vannak, de nem úgy mint egy Rpg-ben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#173019) Carlos Padre válasza Tyler Durden (#172996) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Hunter challenge-ben a legszivatósabbak, a többi adja magát menet közben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#173020) Carlos Padre válasza KaitouP (#172995) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj(?), hogy a RDR2 után többé semmilyen ow játékot nem fogok előrendelni vagy day0 megvenni, míg ki nem derül mennyire életteli. Kivétel a HZD2 :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#173022) .LnB válasza Carlos Padre (#173019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én abból a 9.-et nem értem, az oposszumosat. Nem tartok még ott, csak megnéztem előre.

(#173021) Cobra652 Pedig biztos izgalmas lesz a HZD2, egyik fő sztori szál az lesz, hogy Jóskapista mitől kapott gyomorrontást. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173023) szasanyi


szasanyi
félisten

Fortnite-ban csak a PS4 tartozékaként adott kis fülessel nem lehet egyszerre hallani a játék és a partnerek hangját? Esetleg beálítás és/vagy hradset függvénye? Ajándékba vennék headsetet PS4-hez, és ennek megfelelően választanék mert ez fontos szempont. És ajánlást is szívesen fogadok ez ügyben, leginkább tapasztalat alapján (leginkább 20k összegig). :R

(#173024) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom ez a PS4-es változatra is igaz e, de..

Fallout 64:
az alapjáték mérete 45Gb.
Day1 patch mérete 51Gb

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173025) markknight válasza szasanyi (#173023) üzenetére


markknight
veterán

A kis jobbos füles amit adtak az szerintem nem képes rá, nekem ott pihen a dobozban. Viszont egy normális headset amiben van mikrofon az igen.

[ Szerkesztve ]

(#173026) Gigicuci válasza Mike (#173012) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Kösz' szépen. Most miattad 31-ről 32-re ugrott a wishlist számlálóm. Imádtam az XCOM-ot, ez pedig olyan lesz. :)

(#173027) Carlos Padre válasza Cobra652 (#173021) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell mindig tolni a RDR2 propagandát ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#173028) troland26 válasza .LnB (#173024) üzenetére


troland26
őstag

76 lesz az... 😊

(#173029) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A Sony bejegyzett egy érintőképernyős PlayStation kontrollert

Adja magát a kérdés: Ti mit vártok a következő generációs kontrollertől, milyennek szeretnétek, hogy legyen?

(#173030) markknight válasza SH4D0W2011 (#173029) üzenetére


markknight
veterán

Teljesen felesleges és csak annyi az elvárásom, hogy működjön. Ha nettó semmit nem fejlesztenének rajta, én már akkor is elégedett lennék.

[ Szerkesztve ]

(#173031) .LnB válasza SH4D0W2011 (#173029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adja magát a kérdés, hogy most nem az van rajta?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173032) Wesder válasza SH4D0W2011 (#173029) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem minek egy conra érintőképernyő. A vilàgítàst sem nézem a DS4-en.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#173033) 30z.Samu válasza SH4D0W2011 (#173029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Első nekifutásra arra gondolok, hogy amolyan "gyors gombok" lennének az érintő részre rakva. Teszem azt egy adott játékban be tudsz állítani X fegyvert, melyet a leggyakrabban használsz. Így nem kell azok között matatni, hanem csak odaböksz és váltottál is. Vagy a dashboard-ban gyorsabban tudsz navigálni a "gyors gombok" segítségével. Kíváncsi leszek mi lesz ebből, lehet köze se lesz ahhoz, amire hirtelen gondoltam. :)

(#173031) .LnB: Ez inkább amolyan "touchbar" szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#173034) oriic válasza .LnB (#173031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tapipad nem erintokepernyo.

Live-Die-Respawn

(#173035) .LnB válasza oriic (#173034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ja mer nem képernyő. Jó már értem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173036) marilllyo válasza .LnB (#173035) üzenetére


marilllyo
veterán

Oké...én értem, hogy minél fenszibb legyen.... De valljuk be a tapipadnak van értelme? Nincs... pár játék használja, de az is inkább idegesítő. Light Bar-nak van értelme? Nincs... szerintem kb mindenkinek low-on van a fényereje. Én azt mondom, hogy ergonómiában most már rendben van. És nem szeretném, hogy feltegyék a bal analógot a felső sarokba.
A gombák lehetnének valami strapabíróbb anyagból. Kupak nélkül elég hamar meglátszik rajta a használat.

Képernyő? Minek? Milyen információk kellenek egy kontrollerre, ami nem fér el egy TV-n? Én a hangszóróját is kikapcsoltam. Az egy recsegő sz*r ...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173037) oriic válasza .LnB (#173035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno ha jol emlekszem Steam kontrollernek volt egy olyan korai tipusa amin volt kijelzo. Az is fura volt mar.

Live-Die-Respawn

(#173038) erahurka válasza Wesder (#173032) üzenetére


erahurka
félisten

Ha elég méretes lesz (minimum 4,5-5"), és esetleg lehet állítani a dőlésszögét akkor el tudom képzelni hogy mondjuk oda tegyék a minitérképet egyes játékokban.

És ha megoldanák hogy neten keresztül ki lehessen rá streamelni a full játékot, és hazafelé lehetne mondjuk RDR2-ben megsütögetni a husit, stb. az esti sessionhöz, az elég király lenne!

Bár én a Sony helyében annyira nem erőltetném az extra funkciókat, most se használja ki szinte senki, pedig nem gyengén letarolták ezt a generációt.

(#173039) Wesder válasza marilllyo (#173036) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenik majd 2"-on a jàték és nyomhatod a budin.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#173040) marilllyo válasza Wesder (#173039) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...
Már csak azért sem örülök, mert telerakják minden sz*rral aztán 30.000 lesz egy kontroller. Nem lesz akkor dobálózás. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173041) ldave válasza Wesder (#173032) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Te nem, de VR kamera nézi :)

A Slime draws near! Command?

(#173042) Polllen válasza SH4D0W2011 (#173029) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én már azt sem értem, hogy a cikk végén azt mondják ebből mi biztosan jól jövünk ki.

Lesz egy még drágább kontroller, amin csak a már 5-10 éve is megtalálható gombokat és karokat használjuk...

Mi lehet az a tartalom, amit a kijelzőn meg kell jeleníteni? Minimap, inventory?

Szerintem amúgy teljesen felesleges, a kontrollernek az a része - nekem - nem esik kézre....

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#173043) WaterWave


WaterWave
veterán

Kis BO4 multi stream

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#173044) erahurka válasza Polllen (#173042) üzenetére


erahurka
félisten

Na meg az üzemidő. Lehet majd vagy 4 óránként tölteni szerencsétlent.

(#173045) oriic válasza erahurka (#173044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki mondta h wireless lesz?;]

Live-Die-Respawn

(#173046) saelin válasza ldave (#173013) üzenetére


saelin
veterán

Touché. Jogos. :B

De az aprólékos kidolgozottság már ennyi idő után is látszik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#173047) markknight


markknight
veterán

Még a Nintendo konzolján okés a két képernyő, de folyamatosan le-fel nézegetni az fárasztó lenne. Ha be is hozzák, akkor remélem kikapcsolható lesz, néha már a light bar fénye is idegesít és azon gondolkodtam, hogy leragasztom.

[ Szerkesztve ]

(#173048) saelin válasza markknight (#173047) üzenetére


saelin
veterán

Én vettem a lightbar-ra egy matricát. Zavart az éjszakai pulzáló hangulatvilágítás. Kicsit szolidabban is meg lehetett volna oldani a töltés jelzést.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#173049) Major Lion válasza marilllyo (#173036) üzenetére


Major Lion
senior tag

Értelmetlen szar a tapipad is meg a világító light bar is. Én rohadtul nem akarok semmit se tapipaddal irányítani, csináljanak halkabb gombokat, meg egy picit testesebb controller-t.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#173050) erahurka válasza Major Lion (#173049) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig a tapipadod simán fel lehetne használni tök jól csak lusták még az exkluzív fejlesztők is implementálni. Witcher 3-ban pl. tök jó módja a térkép megnyitásának a swipe-olás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.