Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#54001) RunnyJuggler válasza Tatyla (#53997) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Azt én is néztem, hogy elég erős. Ha nem is egy mai darab, de legalább egy régi AAA játék. És szerintem erről kéne szólnia az egésznek. Amit már egyszer leáraztak 3k forintra, miért ne dobhatnák bele a ps plusba? Az is 2000 forint, ha csak 1 hónapra veszed a játékhoz.

(#54002) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54003) logitech25


logitech25
tag

Sziasztok!

nem tudok játszani,mikor indítanám ez fogad :/

cannot connect to server to verify the licence

Miért lehet ez szerintetek?

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#54004) Tuomas válasza logitech25 (#54003) üzenetére


Tuomas
addikt

Net be van kapcsolva? A játék arra panaszkodik, hogy nem tud csatlakozni a szerverre.
Ha net be van kapcsolva, akkor lehet valami szerverprobléma.

We were here

(#54005) Tuomas válasza RunnyJuggler (#54001) üzenetére


Tuomas
addikt

Így van! Meg az olyan játékok, amikből már vannak újabb részek. Pl. BF 4-et is berakhatnák.

We were here

(#54006) banana_joe válasza oriic (#54002) üzenetére


banana_joe
tag

nekem ez kimarad, egyáltalán nem jön be :)

PSN: bananosjoe84

(#54007) RunnyJuggler válasza oriic (#54002) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha nem lenne ez a falonfutás, akkor elmenne egy bo2 remasternek, és úgy még tűrhető lenne. De ezzel esélytelen, hogy játsszak vele. :(

(#54008) logitech25 válasza Tuomas (#54004) üzenetére


logitech25
tag

Szia!

Igen be van kapcsolva a net és ekkor is ezt írja.
:/
reggel óta ez van

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#54009) Tuomas válasza logitech25 (#54008) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor én arra tippelnék, hogy a játék szerverénél lehetnek problémák. Melyik ez a játék? Esetleg nézz rá a fb oldalára, vagy fórumára, hátha írnak valamit.

We were here

(#54010) tepenzed válasza oriic (#54002) üzenetére


tepenzed
őstag

katasztrofális. Ez még egy dlc-nek is kevés lenne...

(#54011) logitech25 válasza Tuomas (#54009) üzenetére


logitech25
tag

Batman es Dying Light
mind két játéknal ez van

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#54012) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54013) Madwe válasza logitech25 (#54011) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#54014) Tuomas válasza logitech25 (#54011) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha van más játékod feltelepítve, próbáld meg azokkal is. Esetleg próbálj meg kijelentkezni a PSN accountodból, és újra bejelentkezni.

We were here

(#54015) Tuomas válasza oriic (#54012) üzenetére


Tuomas
addikt

Na ez ha igaz, akkor öröm :) :C

We were here

(#54016) Mrdevil válasza Tatyla (#53997) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na, az jó lenne, főleg, hogy azt olvastam támogatja a 3D-t. Megnézném úgy. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#54017) A`rpi válasza logitech25 (#54003) üzenetére


A`rpi
addikt

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

-Mit tehetek ha a játék nem indul, "lakatos" lett?: [link]

(#54018) Angry Rabbit válasza oriic (#54000) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Akkor tutira kihagyom. Valahogy nem vagyom arra,hogy a 6 eves,unatkozo kolkok gyilkoljanak halomra.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54019) EnterR


EnterR
veterán

Karbantartás van a szerveren, olvastam. Nálam lakatosak lettek a játékok és semmilyen szolgáltatás nem elérhető. Talán 2-3 óra megint.

PSN ID: marquuard

(#54020) Angry Rabbit válasza oriic (#54012) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Lehet lottoznom kellene?! 😆 Epp hogy emlitettem,hogy kellene egy masodik resz es lass csodat! 😊

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54021) Tuomas válasza Angry Rabbit (#54020) üzenetére


Tuomas
addikt

Vaagy a ND beépített embere vagy, és már tegnap megszellőztetted :DDD

We were here

(#54022) Madwe válasza EnterR (#54019) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez csak az accountshare-elős felezős okoskodós játékoknál van így tudtommal, nem? a rendes acc működik akkor is ha nem elérhető a szerver, csak a primaryn van megosztja másik accom felő történet nem megy ilyenkor ha jól tudom :F

(#54023) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ha nincs net akkor digitális játékokkal lehet jàtszani? Úgy vettem észre hogy ami nem az én profilommal lett véve az elindul de a sajáton lakat van

Xbox One: bandymnc

(#54024) EnterR válasza Madwe (#54022) üzenetére


EnterR
veterán

Ezzel nem vagyok tisztában, viszont a felhőben lévő mentéseket és az Account Management-et nem tudom elérni. Primary-s accom van, nem osztok senkivel semmit, de a PSPlus-os játékaimon lakat van.

Most olvastam Redditen.

PSN ID: marquuard

(#54025) EnterR


EnterR
veterán

Bizarr kérdés, de a Witcher-hez letöltött DLC-s küldetéseket játékon belül hogyan tudom elérni? NPC-n keresztül, vagy a küldetések menüpont alól?

PSN ID: marquuard

(#54026) Angry Rabbit válasza Tuomas (#54021) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Lebuktam! 😅

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54027) Madwe válasza EnterR (#54024) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, net kell a ps+os játékokhoz is, hogy megnézze van e még előfizetésed. A digitális játék elindul azon a profilon alap esetben amin meg lett véve, de ha primarys profil megosztott játékát akarod futtatni egy másik profilon, az nem fog menni

(#54023) bandi0000 melyik profilba vagy belépve? ha a sajátodba akkor nem értem, ha másikba, s a sajátod primary, akkor azt nem osztja tovább, mert ahoz kell a psn. ha belépsz a sajátodba akkor ilyenkor eléred azokat.

[ Szerkesztve ]

(#54028) Madwe válasza A`rpi (#54017) üzenetére


Madwe
nagyúr

A hdd/sshd/ssd részhez hozzátenném, hogy sshd csak akkor jár valóban sebbeségelőnnyel, ha általában ugyanazt a 2-3 címet indítod el, ugyanis az ssd részbe azokat a részeket teszi be amiket gyakran használ az elmúlt időben. Aki napi szinten 3+ játékkal (aaa, kis címek nem nagyon foglalnak helyet) váltogatva játszik annak nem sok előnyt jelent, aki viszont általában 2-3 játékot tol amíg be nem fejezi, azoknak hasznos! Szóval az sshd használatfüggő hogy jelent e előnyt. Hátrányt azonban semmiképp se, árban meg kb ugyanott van mint a sima hdd - ugyan vannak olyanok akik echte ellene vannak itt a fórumon is, de én a ps4 hivatalos megjelenése óta használok egy 1tbos sshdt s lassulást problémát sose okozott, azonban kimérve valóban javított játékbetöltések pályabetöltések idején, amikor 1-1 adott címet használtam.

(#54029) mrhitoshi válasza Madwe (#54028) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Viszont ez függ attól is, hogy adott típusok esetén mennyi a pénzbeli eltérés. Ha kb ugyanannyi egy SSHD meg egy HDD (vagy közel ugyanannyiba jönne ki), akkor mindenképp érdemes az SSHD-t választani. Szerintem viszont már 5000Ft különbséget sem ér meg...

PS4

(#54030) vg válasza Madwe (#54028) üzenetére


vg
addikt

Arról nincs infó, hogy a ps4 mikor nem játszol végez valami töredezettségmentesítést, vagy ilyesmit? Mert ha igen, akkor a ssd a leghülyébb választás ami létezik.

(#54031) mrhitoshi válasza vg (#54030) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az SSD minden tekintetben a leghülyébb választás. :DDD

PS4

(#54032) krx21 válasza mrhitoshi (#54031) üzenetére


krx21
nagyúr

Egyetértek... Pláne ilyen drágán.

(#54033) Madwe válasza vg (#54030) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valamilyen titkosított ext4es filerendszert használ, annál pedig nem probléma a fragmentáltság (egészen addig amiíg 90%+ körül teli nem lesz) mert eleve úgy pakolja az adatokat.

alap esetben emiatt nem is végez semmilyen auto töredezettségmentesítést a háttérben, azonban a rebuild database azt is eredményezi.

Persze ezen infok nem 100%osak mert nem hivatalosak.

[ Szerkesztve ]

(#54034) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Hova akarjuk meg gyorsitani a gepet? Par masodperc alatt felall a rendszer, a jatekok toltesi ideje meg ugyis attol fugg, hogy mennyire tudtak optimalizalni.
SSD-t csak egy gepben vagy laptopban hasznalnek.

[ Szerkesztve ]

(#54035) vg válasza RunnyJuggler (#54034) üzenetére


vg
addikt

Mondjuk ez a "pro"hardver fórum. Nem? El nem tudom képzelni, hogy hol lehetne ezeket megbeszélni, ha nem itt.

(#54036) Madwe válasza RunnyJuggler (#54034) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az hogy a gép mennyi idő alatt bootol be (ez valóban elég gyors uh mindegy is) hogy egy adott játék mennyi idő alatt indul el (itt percekről s ahoz képest 20-30mpel rövidebb töltési időről beszélhetünk akár) vagy az adott játékon belül milyen gyorsan tölt, az mind mind függ attól hogy ssd vagy hddről van e szó. A random iops ugyanolyan fontos mint az optimalizáltság. Nem értem miért csak gépnél érné meg arról beszélni? miért fontosabb hogy a word 4 helyett 2 mp alatt töltsön be ahoz képest hogy a cod 88. része 1 perc helyett csak 41 mp alatt töltsön be, a bloodbornnál pedig a halálokkor ne 40mp legyen a töltési idő hanem 28? nem értem :D

Az más kérdés h rendes tárhelyméretet akar az ember a ps4be akkor jelenleg kb ugyanannyit elkölthet ssdre, azonban a 3ds elrendezésnek hála 2016 körül már hdd körüli árakon vízionálják az ssdk ft/gb árát, uh érdemes azért ezzel foglalkozni!

(#54037) mrhitoshi válasza Madwe (#54036) üzenetére


mrhitoshi
veterán

azonban a 3ds elrendezésnek hála 2016 körül már hdd körüli árakon vízionálják az ssdk ft/gb árát

Jó is lenne. :(

PS4

(#54038) Tuomas válasza mrhitoshi (#54037) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért a megbízhatóságon is kellene még csiszolni, lásd, Samsung sorozatos mizériái a sebességcsökkenéssel és egyéb bakikkal :(

Update
Troy Baker nem tud semmit a folytatásról :(
Lehet, hogy azért mert nem lesz benne? :Y

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54039) krx21 válasza vg (#54035) üzenetére


krx21
nagyúr

Vannak fent a neten ssd vs hdd tesztek ps4-el. Nézd meg. Szerintem nem érdemes...

(#54040) Madwe válasza mrhitoshi (#54037) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#54041) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

A kontrollerem a két karnál elkezdett nyikorogni, mozogni, ahol fogom. Elég idegesítő, érzem rajta, hogy nem illeszkedik rendesen. Próbáltam meghúzni a csavarokat, hogy hátha azok lazultak ki, de nem tudtam jobban meghúzni. Ezzel cserélik esetleg garanciába?

(#54042) A`rpi válasza Tuomas (#54038) üzenetére


A`rpi
addikt

Még ha be is lassul a samsung SSD, még akkor is fényévekkel jobb a véletlen elérése, egy átlagos HDD-nél...

Nekem PS3-ban van egy 120GB verzió, meg vagyok vele elégedve.

(#54041) RunnyJuggler

Keresd fel a szervizt, a kérdésben ők az illetékesek.

[ Szerkesztve ]

(#54043) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ez az F1 15 elég jónak néz ki.
Már egy jó ideje nem nézem, de játszani szerintem fogok vele.
Aztán lehet úgy járok vele mint a PCarsal..
Tetszik nagyon, de ez a büntetés rendszer valami iszonyat :(
DC egyáltalán nem tetszett, el is adtam gyorsan, szóval bízok benne hogy ez az F1 nem lesz rosz.
Más :ha van osztott usa accountom, és megveszem rá a Dying Light-ot usa store-ból, fogunk tudni vele co op játszani?
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#54044) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Sziasztok!!

Valaki vásárolt már ps4et a platinumshopból?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#54045) Tuomas válasza RunnyJuggler (#54041) üzenetére


Tuomas
addikt

Ó emiatt szerintem ne aggódj, nekem is ilyen! Ahogy fogom, érzem, hogy kicsit mocorog. Szétesni biztos nem fog, hiszen a csavar fogja.
Mondjuk, ha zavar, hát nemtom :F
Én megszoktam már, de ha cserélik is, nem vagyok benne biztos, hogy az sem fogja ezt csinálni.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54046) Tuomas válasza A`rpi (#54042) üzenetére


Tuomas
addikt

Nyilván gyorsabb :)
Ezzel csak azt akartam sugallni, hogy a technológia rejthet még hibákat! :) PC-n én is azt használok, és a lassulást nem vettem észre. De mivel egy később kiderülő hibáról van szó, ilyenek még előjöhetnek 2-3 év után is, amik esetleg súlyosabbak.

We were here

(#54047) RunnyJuggler válasza Tuomas (#54045) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tudom, hogy nem épp erőssége a ps4-nek a kontroller, de eléggé zavar. Mintha valami kínai utángyártott vackot fognék a kezemben. Egyébként egyszer már cseréltek kontrollert, de az előzővel nem volt ilyen problémám, ott a ps4-gyel való kapcsolat nem volt frankó, eldobálta a jelet 1-2mp-re.

(#54048) Tuomas válasza d3tox1c (#54043) üzenetére


Tuomas
addikt

Amit láttam videót az F1-ről, hát nem lettem meggyőzve. Utoljára a 2013-al játszottam és eléggé dezsávü érzés fogott el, amikor a videót néztem. A grafika persze, szebb lett, de...

We were here

(#54049) A`rpi válasza Tuomas (#54046) üzenetére


A`rpi
addikt

Döntő többség csak fel van fújva.

Több szériát is próbáltam, mai napig használok egy 16GB adata SSD-t gond, és probléma nélkül...
Én PS4-be is tennék, más kérdés, hogy 500GB alatt nem igazán érdemes gondolkodni, ezek meg ugye drágák. Töredezés, és hasonlók miatt én nem félteném az SSD-t a rajta tárolt adatot meg pláne nem, játék mentéseket kell időnként ellenőrizni, a többi ha elveszik le lehet tölteni újra...

(#54050) Tuomas válasza RunnyJuggler (#54047) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát nem tudom, nekem semmi bajom vele. Ezt a kis mocorgást megtudtam szokni, betudom annak, hogy két eltérő műanyag illeszkedésénél van :D
Mondjuk így most azt nem tudom megmondani, hogy a tied jobban mocorog-e vagy sem :) Lehet, hogy tényleg kaptál egy hibás darabot, ami jobban ropog annál, mint amit meg lehet szokni :))

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.