Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#132001) Stevenstyle válasza slloyd (#131999) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Lassan én is, csak kínomban. Értem én, hogy gőzgép...., de ez csak egy szakportálhoz tartozó fórum, ne beszéljünk már butaságokat... anno PH-n azért is megszóltak, ha rövidítettem egy mondatomban (megjegyzem jogosan)...

(#132002) Victoorius válasza slloyd (#131990) üzenetére


Victoorius
junior tag

Nem, de egy relatíve kurrens, kevésbé sikeres játékot adhatnának.

Mafia III, ME Andromeda stb.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#132003) marilllyo válasza Victoorius (#132002) üzenetére


marilllyo
veterán

Tehát inkább új gyenge mint régebbi jó? :B

Mondjuk én már akkor is örülni fogok ha valami olyasmit adnak ami nincs (vagy nem volt) meg. Utolsó 3 vagy 4 hónapom az volltreffen volt. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132004) lazatibor10


lazatibor10
csendes tag

Üdv!
Van egy ilyen kontrollerem, ami elvileg jó ps3-hoz is bár én csak pc-n használtam eddig.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt nem lehetne valahogy használni ps4-en?

(#132005) A`rpi válasza lazatibor10 (#132004) üzenetére


A`rpi
addikt

"Üdv!
Van egy ilyen kontrollerem, ami elvileg jó ps3-hoz is bár én csak pc-n használtam eddig.
Az lenne a kérdésem, hogy ezt nem lehetne valahogy használni ps4-en?"

Nem, PlayStation 3 hoz készült kontroller nem működik PlayStation 4-en.

(#132006) lazatibor10 válasza A`rpi (#132005) üzenetére


lazatibor10
csendes tag

Értem, köszönöm!

(#132007) EnterR válasza zooltan8 (#131982) üzenetére


EnterR
veterán

Alzától is cseh Pro jött, már csak a garanciáztatásra lennék kíváncsi. :)

PSN ID: marquuard

(#132008) 30z.Samu válasza EnterR (#132007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mármint?

Sic Parvis Magna

(#132009) Syberian


Syberian
csendes tag

Az normális, hogy a GTA V annyit ír h install de valami iszonyat lassan csorognak a százalékok ?

Elvileg indítható mennyiség lejött de még tölt ( tegnap még a PS is leállt közben a 40 perces hozzá nem érés miatt )

(#132010) saelin válasza Syberian (#132009) üzenetére


saelin
veterán

Fizikális vagy digitális kópia? A lemezesről olvastam hasonlókat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#132011) Syberian válasza saelin (#132010) üzenetére


Syberian
csendes tag

digitális

Esetleg várjam meg még lejön teljesen és utána próbáljam meg ? (mert így közben semmi mást nem tudok csinálni a PS-el )

[ Szerkesztve ]

(#132012) Xaels válasza mcwolf79 (#131989) üzenetére


Xaels
félisten

Darksiders 2 rohadt jó játék, ja nem a legfrissebb de tényleg nincs vele baj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#132013) kriszpontaz válasza dunc (#131431) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Visszatérve a kérdésemre, kis késéssel, de tegnap megjött a PS4 Pro (a saját és az ajándék is) a Konzolokszervizétől. Ma pedig a Vertical Stand és egyéb dolgok. El vannak havazva és kis készlethiánnyal küzdenek, úgyhogy aki még rendelt tőlük, biztosan megkapja csak kis csúszással.
Sima Pro-t rendeltem, de GT Sport kiadást kaptam, csak a játék ki lett szedve a csomagból (pedig már megörültem hogy benézték :D ).
Úgyhogy beléptem a klubba.

[ Szerkesztve ]

(#132014) Scholes9 válasza Syberian (#132011) üzenetére


Scholes9
nagyúr

2 napja vettem meg az akcióban storereról. Akkor indítottam el amikor már teljesen lejött minden, semmi gondom nincs vele. Sztem várd meg amíg leszed mindent :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#132015) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok,

A Kula World-höz hasonlatos játékot tudnátok ajánlani ps4-re?

pc/N100DC-JCAT-Daphile--ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---neumann - ndh 20 -- viablue

(#132016) Kendek válasza kriszpontaz (#132013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azzal annyiból jól jártál, hogy az már az újabb, CUH-7116B modell.

<-ƘƘ->

(#132017) BOBAKILL válasza Xaels (#132012) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:K Én mos fejetem be minkét Darksiders részt és azt kell mondjam hogy bőven megállja még ma is a helyét. Sőt! Nagyon jók a puzzle részek, nem is egyszerűek. Ráadásul a 2.rész baromi hosszú, nekem volt vagy 35 óra kiegészítőkkel együtt.

(#132018) dunc válasza kriszpontaz (#132013) üzenetére


dunc
nagyúr

:R leld benne sok örömöd!

(#132019) Zanik válasza mcwolf79 (#131989) üzenetére


Zanik
addikt

Sose szoktak decemberben nagy címeket adni. Vedd az új játékokat! Akár kedvezménnyel a karácsonyi leárazáskor. Sokan elfelejtik, hogy a PS Plus nem csak havi "ingyenes" játékokat ad, de sokszor extra kedvezményt!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#132020) saelin válasza Syberian (#132011) üzenetére


saelin
veterán

Pause-old le a letöltést majd indítsd újra. Lehet hogy valami nagyon rossz szervert fogtál ami csak pár megával vagy annyival sem tölt.
Ha nagy játékokat tervezel letölteni azt mindig akkor érdemes (főleg lassú net esetén), ha épp nem használod a gépet. Berakod sleepbe este/munka előtt és mire oda érsz hogy leülnél a gép elé már patch-estül mindenestül feltelepítette.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#132021) KaitouP válasza Zanik (#132019) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg úgy most azért no offense tényleg bárki felé, de tegyük szívünkre a kezünket: végigjátszottuk már a hónapokkal ezelőtti játékokat, úgy igazán unásig, és nincs is másmivel játszani? Átlag ember dolgozik, hazamegy, a szerencsésebbeket valaki hazavárja, a kevésbé szerencséset nem, de utóbbinak is biztosan van még dolga, aztán jut egy kevés idő gamingre talán, sittysutty eltelik egy hónap, jönnek a következő havi ingyenes játékok, aztán még az előzővel sem játszott.

Én amióta előfizető vagyok kb. időhiány miatt havonta csak halmozódnak ezek a PS+ játékok, és egy jóideje nem is érdekel hogy mit kapok a kövi hónapban, mert egyszerűen nincs is idő rá, még az állandónak számító, multiplayer játékokba sincs elég időm feccölni. Ez meg egy plusz indok arra, miért ne fanyalogjak ha nem szimpi játékot kapunk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#132022) raziel01 válasza KaitouP (#132021) üzenetére


raziel01
veterán

+1
Én a Witcher 3-at már 7 hónapja tolom. Sajnos van olyan nap mikor időm sincs játszani, vagy túl fáradt vagyok és inkább csak benyomok egy filmet vagy sorozatot. Örülök ha 2 hónapon belül végzek vele. :D

(#132023) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok tapasztal e valaki olyant pro+4k tv vel, hogy időnként megvillant a kép, mintha nem volna jel? Amit írtatok a systembe kikapcsoltam, de akkor is előfordul, most cseréltem hdmi kábelt, egy gyárinál jobb minőségűre, azóta semmi hiba, remélem ez volt a megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#132024) erahurka válasza mcwolf79 (#131989) üzenetére


erahurka
félisten

Mit vársz most komolyan? A Darksiders II szerintem egy tök jó cucc, én biztos végigmegyek rajta ha valóban azt adják. AAA játék remaster kiadása, teljesen jó.

(#132025) 30z.Samu válasza raziel01 (#132022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is 2 munkahelyen tolom az ipart, sok időm nincs játszani. :O :D Tavasszal lesz többi időm.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#132026) Jim-X válasza KaitouP (#132021) üzenetére


Jim-X
őstag

+1 Itt is :K

A My Name Is Mayo-t kiplatinaztam, mert amugy a tobbi jateknal eselyem sincs :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#132027) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Plus leakhez:

PlayStation Saud-Arabia már a trailert is kitette. Tippre ma jön a normál bejelentés.

[link]

Live-Die-Respawn

(#132028) WhiteWalker válasza KaitouP (#132021) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1, engem sem izgatnak a havi ps Plus játékok. Van 10 másik helyettük.
Egyedül az Until Dawnt kezdtem el, de az utána lévők mind érdektelen számomra. Valszeg idő hiány miatt hozzájuk se szagok majd.

[ Szerkesztve ]

(#132029) Trash


Trash
tag

Halihó!
Ps Plus-t lehet valahol kedvezményesen beszerezni?
Hardverapron xbox live-ot szoktak árulni kedvezményesen, lehet ilyet szerezni psplus formájában is?
Van valakinek tapasztalata, vagy ajánlata, hogy kit érdemes kereseni ezzel?

(#132030) TazLeacher válasza mcwolf79 (#131989) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

[link]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#132031) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A Store-ban úgy működik a vásárlás, hogy először feltöltesz egy minimális összeget? Azért kérdezem, mert most az történt, hogy 890-ért vásároltam egy játékot Paypal-al, de fogta és feltöltött először 1500 forintot, amiből levonta a pénzt. Így most a fiókomon ott a 610 forint különbözet.

Sic Parvis Magna

(#132032) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PS+ December

Darksiders II: Deathinitive Edition (PS4)
Kung Fu Panda: Showdown of the Legendary Legends (PS4)
Xblaze Lost: Memories (PS3)
Syberia Collection (PS3)
Forma 8 (PS Vita & PS4)
Wanted Corp (PS Vita)

(#132033) marilllyo


marilllyo
veterán

Nehéz elhinni...de az új Need For Speed Paybackben ha mindent maxolni akarsz...
értsd: összes verseny, event, collectibles (nagyjából ennyi kell a platinához is)

...kalkulálva abból ahol most tartok... 50+óra ...normal-on.

Közel 20 óra alatt normal-on még a fő kampányt sem tudtam befejezni... Ez elsősorban persze a játék nehézségéből (ergo csilliárd restart) fakad.

Csak hozzávetőleg az NFS 2015 platinája ... 10 óra alatt lezavarható
Rivals az meg....mondjuk 20 óra lehetett kb.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132034) 30z.Samu válasza marilllyo (#132033) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az elődhöz képest elég jó lett a Payback.

(#132035) Kendek: Értem, köszi! :) Végül is nem baj, nem nagy összeg, csak furcsálltam. :) De így megvan az első PS játékom úgy, hogy a gép még meg sincs. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#132035) Kendek válasza 30z.Samu (#132031) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy működik, hogy 1.500 Ft. a minimális tranzakció. Szóval ha a vásárlás összege nem éri el, akkor is annyit vesz le, a maradék pedig megy a wallet-re. Ha most van 610-ed és még egy ilyen dolgot szeretnél 890-ért, akkor legközelebb is 1.500 Ft-ot fog levonni a 280-as különbözet miatt.

<-ƘƘ->

(#132036) Kvelstadt válasza Kendek (#132035) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt amúgy nem értem. Mindig paypallal fizetek és sosw rak pénzt açc-ra. Pontosan annyit von le a paypal amennyiért vásárolok és semmit nem tölt sehova. Uk acc.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#132037) Kendek válasza Kvelstadt (#132036) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez egy minimum érték, ha az összeg meghaladja, akkor pontosan annyit is von le. Ez olyan mint mikor a kisboltos húzza a száját, hogy pár száz forintot akarsz bankkártyával fizetni. Ugyanis a tranzakció díja (merthogy van neki, mint neked utalásnál) nem a vásárlót terheli.

<-ƘƘ->

(#132038) WaterWave válasza Trash (#132029) üzenetére


WaterWave
veterán

van fent két darab az apróhirdetésen 13.500-ért árulja a srác. szerintem ennél olcsóbban sehol se kapod meg.
keress rá

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#132039) zooltan8 válasza EnterR (#132007) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Hát nekem a számlán rajta van hogy 12 hó gari, úgyhogy csak jó lesz :) (remélem nem lesz rá szükségem). egyébként ez a Videójátékbolt jó hely? Azért mertem biztosan rendelni onnan mert a PS hivatalos oldala is bedobta mint viszonteladó partner, meg Budapesten is elég jó helyeken vannak üzletei

(#132040) zooltan8 válasza FollowTheORI (#131954) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Jelentem kicserélték a játékot egy bontatlanra. :DD Nagyon rendesek voltak, nem kötekedtek meg semmi, egyből hozták az új játékot és már mehettem is haza :D

(#132041) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem lett népszerű... itt köztünk sem úgyhogy írok róla kis szösszenetet...
Respect ha végigolvasod. :DDD

Need For Speed Payback.
Fb messengeren írtam egyik havernak...azt fogom ide bemásolni cenzúrázva.. :D

Most ugye lenyomtam a Driveclub-bokat. Nem mondom, hogy egyszerű volt...de egyébként simán vállalható. Tetszett.
Trófeázás szempontjából...pont az a jó benne ami mondjuk egyébként nem. Az, hogy statikus. Kiszámítható...és begyakorolható. Az autó pont úgy fog reagálni ahogy te irányítod. Csak a pálya van és te. Az pedig mindig fix és ugyanaz. Tehát ha van egy időmérő amit ki akarsz szenvedni...akkor ahhoz körrel és körrel egyre közelebb leszel mert ugyanazt a kanyart mindig egy picivel jobban fogod tudni bevenni. Mert csak arra kell figyelned. Ezért van az, hogy annak ellenére, hogy DC-ben is az egyik időmérő pl. legendásan nehéz.... megoldható. Mert csak be kell gyakorolni és előbb utóbb meglesz. Egy óra volt kb begyakorolni... és meglett.

Na most ugye az NFS más. Itt próbálták úgy megtervezni, hogy jöjjenek random váratlan szituk. Ami pl jellemző, hogy mennél a helyes ívben de pont ott tütymörög egy kis random traffic kocsi amibe beleb*szódsz és úgy felb**** az agyad rajta mint állat. Ezt most úgy értsétek, hogy...persze a valóságban is vannak közlekedő autók... de itt ha egyetlen egy menne az egész térképen az biztos rosseb, hogy a legnagyobb drift pontot érő kör ívén megy. Meg amikor úgy terveznek meg egy pályát, hogy az ugrató után egy erdőbe fröccsenj be...és akkor lavírozz keresztül a fasoron. Elhiszem, hogy poén...de mikor már 12x-re indítod újra a versenyt mert folyamatosan fennakadsz egy diófán akkor már elfogy a türelemed. A checkpoint közepére berakott fáról nem is beszélve. De ez ilyen... :(((

Volt pl egy drift verseny kb 20x indultam újra és újra mire egyszer pont úgy adták az égiek, hogy egyik kanyarban sem szütymörgött traffic kocsi. Babumm meglett.

Sztori: Nevetséges. Pont annyira hihető mint bármelyik Halálos Iramban rész. De itt már rá is toltak egy lapáttal. Vin Diesel + Michael Bay írhatta a forgatókönyvet. Az elején volt pár vicces beszólás...aztán megannyi fárasztó is úgyhogy egy idő után elskippeltem őket.

Rendőrösdi: Nincs open world rendőrös üldözés. Sztorihoz / eventhez kötött. Ha felfigyelnek rád egy sprint kört kell nyomnod időre, checkpointokon keresztül.

Tuning: Én ezt most annyira nem érzem át. Vágom meg minden...de meccsek után kis kártyákat kapsz amiket bizonyos tulajdonságot emelnek. 6 kártya lehet a kocsidon... ezek értékeivel, kombóival húzod. Tehát nem úgy mint régebben, hogy szereztél pénzt és akkor erősebb motor, nitro stb... hanem ez a tipikus lootboxos megoldás. Nem kell órákon keresztül grindelni érte egyébként mert a bolt 10 percenként frissül...ingame pénzed meg mindig van elég. A lootbox-os rendszer hátránya miatti szívás elhanyagolható de azért egy fullos verdát összerakni idő / pénz/ lutri. Hovatovább nem 1 kocsit tuningolsz hanem 5-öt ugye (race, drift, drag, offroad, runner).

Itt megjegyezném a játék AI vagy mittudoménmilyének a rendszere. Adott verseny követelménye pl. 220 pontos kocsi. Neked van egy 180-asod. Megdöglesz se tudsz vele nyerni. Pakolsz rá ezt azt...amitől 230-ra felmegy a kocsi pontszáma...függetlenül attól, hogy egy km/h val sem megy gyorsabban vagy egy másodperccel sem gyorsul jobban...az ai úgy lesz vele, hogy "jééé te már 230-as vagy? Parancsolj...ne is zavartasd magad miattunk...gurulj a célba alapjáraton.".

Látványtuning...ami mondjuk szerves része a játéknak...az most pont sz*r lett szerintem... Vagy a fene tudja. Vannak sztori mission-ok meg simpla activities a mapon. A legtöbb visual tuning az activiteshez van kötve. Vagy olyan dologhoz amikkel inkább a fő kampány után szoktak foglalkozni a játékosok...fun-ból. Teszemazt csinálj meg 2 ugratós activitit 2 / 3 csillagra és akkor most már tudod variáli a...spoilereket.
Az a baj, hogy ösztönösen a sztori küldikre mész.,...szóval lassan végigvittük úgy a gamet, hogy a kocsi színén kívül sokmindent nem variáltunk....

Zenék... a zene az pocsék a játékban. Az utolsó 3 NFS rész nem találja a jó zenéket a frencsájz pedig anno legendásan jó számok voltak a játékokban.

Grafika. Na ez volt számomra a legnagyobb csalódás. Nem látom szépnek a játékot. Vagyis nem...nem szép, hanem inkább abszolút nem látod a 2017/18-as színvonalat benne. Talán még az előzőt is szebbnek láttam. Nem tudom....De legalább nem szaggat*...a tavalyi azért ilyen szempontból rendesen k*ksi volt.

Autók: A lényeg itt van. Ezzel szerintem tavalyelőtt sem volt gond, de itt sem kell végigvinni az egész kampányt egy Golf I-essel. Azé..csak meg kell venni azt a k*rva Regerát. :DDD

Fast travel pénzbe kerül. Idegbaj. 10 percenként frissülnek a boltok. Garázsba be...kocsiváltás...garázsból ki..fast travel tuningshopba... ok.. válogatás...garázsba fast travel..másik kocsi.... és indul újra. Egy bolt készletet át sem tudsz nézni az összes kocsiddal mert mire mindet odaviszed az több mint 10p.

A játék egyébként én azt mondom 88%-ban a The Crew másolata. Annyi, hogy itt a multi / coop részre nem mentek rá különösebben.

Multiról inkább ne beszéjünk.. Roncsderbi....pont.

A játékban van több mint 130 collectibles. Még leírni is sok. Pókerzsetonok...meg hirdetőtáblák. Pénzt meg xp-t ad úgyhogy ártani nem árt...de egyébként értelmetlen.

*Ps4Pro Boostmode ON. Haver alap gépén voltak recegések nagy rendőrösdi alatt.

Verdiktet nem írtam még.. Igazából pont a negatív dolgokat emeltem ki, hogy tudjátok mire számítsatok. Ezen felül persze a játék ettől függetlenül nem rossz sőőőt. Jobb mint a tavalyi szerintem.
Játékidő és tartalom szempontjából egyértelműen ez egy jobb NFS rész. Nyugodtan be lehet vállalni. Ha valaki NFS-t akar...akkor ezt kell venni. Sőt...inkább ez mint a The Crew..
Sajnos ez a széria keresztje, hogy akármit tesznek le az asztalra az úgyis fikázva lesz. Szegények azért 2 héttel a megjelenés után mér 40%-os akcióban tolták storeon. Az is jelent valamit.

Raktam volna bele képeket még logout tesztnek is kirakhattam volna.
Kösz ha elolvastad. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132042) 30z.Samu válasza marilllyo (#132041) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a játék nem éri meg az árát, ha esetleg lesz egy 50% off, akkor megveszem, de ennél még a DriveClub is mérföldekkel jobb választás, holott 3 éves játék.

Sic Parvis Magna

(#132043) marilllyo válasza 30z.Samu (#132042) üzenetére


marilllyo
veterán

Black Friday-en store-ban 16 volt a deluxe (12 az alap). Haverral felesbe vettük a deluxe-ot. 8200 / kopf.
Ennyit nem bánok rá...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132044) 30z.Samu válasza marilllyo (#132043) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na kb annyit én sem bánnék érte. Jobb lett szerintem, mint az előző, de teljes árán inkább egy GT Sport vagy egy Project Cars 2 lenne a befutó.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#132045) marilllyo válasza 30z.Samu (#132044) üzenetére


marilllyo
veterán

Necces összehasonlítás szerintem. GTS-t a PC-vel raknám párba...
NFS az teljesen más. Arcade marhulás. Ezt csak a korábbi NFS-ekhez vagy a The Crew-hoz lehetne hasonlítani.

A saját vonalán azt kell mondjam ez a legjobb. A The Crew-nál egyértelműen jobb.

Ki mit szeret. Tőlem sajna a GTS meg a PC vonal messzebb áll. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132046) kbyte1024


kbyte1024
addikt

uraim hozzájutottam 2db vadi új lemezhez. ezek volnának
Mass Effect Andromeda
Killzone: Shadow Fall
melyikkel érdemes kezdeni? nagyon régen volt ps1-em:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#132047) 30z.Samu válasza marilllyo (#132045) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, tök más kategória, ez tény. Mindegyik másért jó. :) A The Crew kb említésre sem méltó nálam, már az első sem tetszett, a másodikat pedig hagyjuk.

Sic Parvis Magna

(#132048) marilllyo válasza kbyte1024 (#132046) üzenetére


marilllyo
veterán

Huhh! Két sikerjáték! :DDD Nem is ezek ölték meg a frencsájzt. ;]
Ismered valamelyiket a két széria közül?
Mass Effect ha megy az angol frankón akkor szerintem rendben van.
Killzone az határeset. Szép meg látványos...de ott a multi ami inkább viszi az embert.

Egyébként rengeteg játékajánlat volt itt a topicban pár nappal ezelőtt. Érdemes végiggörgetni.
Remélem nem új fóliás játékokat vettél hanem úgy értetted, hogy Neked újak. Azért az ME-nek meg a KZ-nek a fóliás ára nem jó deal.

Hardverapró vagy www.jatekaim.hu. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#132049) kbyte1024 válasza marilllyo (#132048) üzenetére


kbyte1024
addikt

semelyiket nem ismerem:)) régen a Resident evil-eket nyomtam! imádtam,majd azokra is beruházok:) ehhez a 2 lemezhez 10.000pénzért jutottam hozzá. Sok volt értük?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#132050) marilllyo válasza kbyte1024 (#132049) üzenetére


marilllyo
veterán

10k a kettőért azt mondom rendben. Le nem lettél húzkodva. ;)
Igazából ha egyik frencsájzt sem ismered akkor nincs mihez viszonyítani ergo lehet, hogy jobban fog neked tetszeni mint nekünk akik játszottunk a korábbi Killzone-okkal illetve a Mass Effect 2-vel. :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.